Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım biz zaten püsküütümle konuştuk özelden.kendisi özrümü bile kabul etmedi.e akıllı kadın sonuçta.biliyor ki ben asla onu bilerek silmem hiç bir zaman...sadece kötü bi tesadüf yanlışlık olmuş o kadar
Annemmmm bu baska konu bir tanemmm

Kuzum fistigim Biz birbirimizi taniyoruz bazen birbirimizin anladigini, soylenme niyetini araya bir 3. kisi girdiginde baska yorumluyoz.nasil yoluyum kiz seni ekrandan
Oh beee rahatladım...yoksa kalan 3tane saçımı da sana yoldurcaktım hepten kel kalcaktım...:KK70:

Kimse kafasina gore yonlendirmedi.
Zaten ben Gogo ve sweet yapti onuda kendi kafamiza girebyapmadik.kaptanlari istedi diye yaptik.bilmem anlatabildimmi.aci Birsey gormedigimden bana aci gelen bir gercekte yok.uslupumda tabirlerimde bir nahosluk varsa ben tekrar gozden geciririm.hayirli gunler konunun uzamasi taraftari degilim
Anlatamıyorum galiba kaptanlar neden böyle bişey istrsin kardeşim istemesinler kendileri halletsin kendi islerini. Biz ne bilelim gelen üyenin boyutlarının o takıma uyup uymayacagini ha bunu yapamayan kaptanın çağrılan üyelere nasıl faydası olacak bu daha kötü. Doldur üyeyi ama kaptan yok..

Noooli iki gun giremedim he....
Akrebim, berilim ikinizde kendinizce haklisiniz :KK66: . Beril swet, gogom diger takimlara yardim etmek istemisler , bunun yanindada akrepte kendince hakkli. takimina kendi uye aramayan, takimin ihtiyacina bakamayan kaptan, yardimcisina iletebilir ..
Bu konununda buzayacak bir durumu yok :)

Damlam kiz kaptanim kralicem gene ne ettin ahahaaaa ... Olur oyle kazalar pustuum anlar canim :KK66:

Bende oylama ne oldu hala kaptanlar bakmadimi, baktidaesmi gecti Bi hatirlatma daha yapayim diye gelmistim iki not yazip gidecektim , yine yogun bir gun kendi adima :)
Kuzum zahmet edip paylaşıma bile ugrayamayan kaptanlar üye toplamının manasizligini anlatmaya çalışıyorum ama sırf üslubu m begenilmedi diye atar yapılıyor. Her konuya maydanoz olmanın kimseye faydası olmaz zaten. Herkes kendi işini yapsın.

Ne oldu yine berilim?niye yoluyorsun beni?naptım sana ben?tavuğuna kış mı dedim kız?sadece kendini yorma,bırakta kaptanlar kendi takımını düşünsün dedim.fena mı ettim?
Kesinlikle haklısın canım . Takımını düşünen kaptan üyesini de kendi seçer secmelidir. Siparişle olmaz bu işler. Marketten ürün alınıyor sanki.

sevgili akrep
sizin takiminiza yonlendirilme yapilmadi, yapilan takim kaptanlarininda sikayeti olmadigina gore bu konu neden sizi bu kadar dusundurdu anlayamadim.uslup konusunda gercekten rahatsiz oldugum bir uslubunuz var atar, kardesim , maydonoz vs..benim alisik olmadigim kullanmadigim ve bana karsi kullanilmasindan hoslanmadigim bir tarz.Bu sizi ilgilendirmez neyin rahatsiz etmesi yada etmemesi.kaptanlik konusunda haklisiniz ama diger kaptanlari yargilamadan once bir özelestiri yapsaniz.benim hatirladigim kadariyla sizinde ugramadiginiz donemler oldu ki bunu anlarim özel hayatimiz, cocuklarimiz eslerimiz vs...hayatimiz dolu bazen zaman ayiramiyoruz.ama siz birakin uyeyi kaptanken bildirim yapmadiginiz haftalari biliyorum.lütfen yanlis anlamayin sadece kisisel dusuncelerimi paylastim.burda biraz baska arkadasligin avukati gibi gorunsemde tarafinizca önce ben nasil bir kaptanim diye sorgulayalimmi kendimizi.
olayi uzatmak istemedigimi soyledim sanirim ama anlamadiniz lütfen yazacaklarinizda uslup olarak dikkatli olun.cunku ekrandan birbirimizin gozlerini mimiklerini gormedigimiz icin bazen dogal bir konusmayi bile yanlis anlayabiliyoruz.
herseye ragmen iyi dileklerimi size yollayip sevgiyle kalin diyorum

sevgili akrep
sizin takiminiza yonlendirilme yapilmadi, yapilan takim kaptanlarininda sikayeti olmadigina gore bu konu neden sizi bu kadar dusundurdu anlayamadim.uslup konusunda gercekten rahatsiz oldugum bir uslubunuz var atar, kardesim , maydonoz vs..benim alisik olmadigim kullanmadigim ve bana karsi kullanilmasindan hoslanmadigim bir tarz.Bu sizi ilgilendirmez neyin rahatsiz etmesi yada etmemesi.kaptanlik konusunda haklisiniz ama diger kaptanlari yargilamadan once bir özelestiri yapsaniz.benim hatirladigim kadariyla sizinde ugramadiginiz donemler oldu ki bunu anlarim özel hayatimiz, cocuklarimiz eslerimiz vs...hayatimiz dolu bazen zaman ayiramiyoruz.ama siz birakin uyeyi kaptanken bildirim yapmadiginiz haftalari biliyorum.lütfen yanlis anlamayin sadece kisisel dusuncelerimi paylastim.burda biraz baska arkadasligin avukati gibi gorunsemde tarafinizca önce ben nasil bir kaptanim diye sorgulayalimmi kendimizi.
olayi uzatmak istemedigimi soyledim sanirim ama anlamadiniz lütfen yazacaklarinizda uslup olarak dikkatli olun.cunku ekrandan birbirimizin gozlerini mimiklerini gormedigimiz icin bazen dogal bir konusmayi bile yanlis anlayabiliyoruz.
herseye ragmen iyi dileklerimi size yollayip sevgiyle kalin diyorum
Ne bu şimdi.............
Konuyu kişiselleştirmek için neden bu kadar uğraş veriyosun..
Beni ve takımımı takip halndesin bu bariz bir şekilde anlaşılıyor.. Ben önemsediğim örnek aldığım kişileri takip ederim mesela...
Anlayamadığım konuyu farklı kulvara taşıyıp çirkinleştirmen, çirkinleşmen...

Evet ben her kaptan kendi üyesini çağırsın diyorum ve bir diğer konuda paylaşımda her önüne gelen geyik muhabbeti yapmasın kardeşim... Kaptan yada yardımcısı geliyor vakti kısıtlı, ne mecburiyeti var burda laylaylom mesajları okumaya..
Burda takımları ilgilendiren konular tartışılsn ha karar merciinde takım kaptanı olmaz üyesi gelir cevaplar amenna ama gereksiz söylemlerle doldurmanın anlamı yok..
Beril kardeşim benimle alakalı doluysan varsa problemin gel benim takıma orda konuşalım..
Ben burda genel bir problemi dile getiriyorum..
Mahalle kavgasına dönüştürüp burayı, bu topiği, daha fazla bu şekilde rahatsız etme..

Son düzenleme:
Sevgili akrep kaptan lütfen sakin ol. Bende ilk geldiğimde nereye gireceğimi bilmiyordum çok şaşkındım ama 5. Takım kaptanı olmadıgı halde sweet kaptan bana 5 e gitmemi söylemişti.çok mutlu olmuştum.belki hemen cevap gelmeseydi hala 70 li kilolarda motivem düşük halde geziyor olacaktım.bence yeni gelen üyelerin hemen alınması çok iyi.en azından karşıdan cevap gelmesi benim açımdan o gün o şartlarda süper bir durumdu...

Sevgili akrep kaptan lütfen sakin ol. Bende ilk geldiğimde nereye gireceğimi bilmiyordum çok şaşkındım ama 5. Takım kaptanı olmadıgı halde sweet kaptan bana 5 e gitmemi söylemişti.çok mutlu olmuştum.belki hemen cevap gelmeseydi hala 70 li kilolarda motivem düşük halde geziyor olacaktım.bence yeni gelen üyelerin hemen alınması çok iyi.en azından karşıdan cevap gelmesi benim açımdan o gün o şartlarda süper bir durumdu...
Merak etme hiç bir üye orda kalmaz canım.. Sadece o takımın kaptanı yada yardımcısı çağırır.. Herhangi bir x takım olabilir önemli olan kilo vermek motive olmak...
Beni düşündüğün için ayrıca teşekkür ederim gayet sakinim..

Yoknselincim burasi takimlarin paylasim alani sadece kaptanlar yazmiyor :KK66: sekila da goruldugu
uzere ben ne kaptanim nede yardimci . Sadece duzenleyici faliyet olarak eslik efiyorum ahaha ...
Tamm cann benmde yardim edebilecegm bisiyolursa burdayim sonuna kadar :)
Evet bende mwsela ilk buaraya yazdigimda sudan cikmis bir balik gibiydim ne yapmaliyim acaba neler olacak ya mesaj gelmezse diye beklerken aninda gelen mesaj beni daha mutlu ve tesvik etti :)

konu uzatılmaması ıstemıs ama yazmadan edemeyecegım, burda yazılanlar az da olsa benı de ılgılendırıyor gıbı geldı
gecenlerde bende kızlardan yardım ıstedım bu uyelerın takıma davet edılmesı konusunda sagolsun yonlendırmede yaptılar
takım kaptanımızın babası vefat ettıgınden dolayı gelemıyor kendısı zaten
bende yardımcı kaptan olarak uzun bı sure gıremedım evlılıktı , ınternet problemıydı ve sorunlu bı hamılelıktı derken cok sukur toparladım kendımı ve kısa bı suredıır takımımın basında olmaya calısıyorum bı yandanda unıversıte son sınıf ogrencısıyım neyse buraları kısa geceyım
asıl demek ıstedıgım o haftalarda cumazayıflama yarısmasına katılmak ısteyenler topıgıne her gıttıgmde uyeler takımlara davet edılmıs oluyordu zamanlamayı bı turlu denk getıremıyordum anlıcanız o yuzden sagolsun arkadaslarım rıcam karsısında ben ve kaptanımız adına takıma davet edıp uye gonderımı yaptılar bıze ve buda benı ınanılmaz mutlu ettı , bazılarınıda kendım davet etme fırsatı buldum.
he suan davet edenlerın kacı lısteye gırer onu bılmıyorum sonucta butun uyeler deneme haftasında bellı edyor kendını ve bızde o performansına gore lısteye davet edıyoruz yanı bana gore baska bı takımın ıhtıyacı varsa ve bu takım kaptanı ve yardımcısı kendısıne uye yonlendırılmesınde sorun gormuyor rahatsız olmuyorsa bu o kaptanın yada yardımcının sorumsuz ve kotu bı kaptan oldugunu gostermez , herkes herkesın fıkrıne saygı duymalı bence ve kımse kımseyıde aynı dusunmuyor dıyede yargılamamalı nacızane fıkrımı paylasmak ıstedım:KK68:

Son düzenleme:
Merhaba sekerlerr

Hepimizin ortak amacı olan bu yerde birbirimizi kırmamaızın bir anlamı olmadığını düşünüyorum

Buraya gelen ve takıma katılmak istiyorum diyen kişi biraz sabırsız oluyor ve hemen birilerinin cevap vermesini istiyor gerek su takımdasın gerekse bir hoşgelsin mesajı...

Topikler çok motive edici olduğundan dolayı takıma girmeye karar veren kişi zaten bizlerden hevesleniyor ve bir anlık heveslede yazmış olabilir ve çok geçmeden cevap verilmesse vazgeçme olasılığıda yüksek olabilir ( ki bu yüzden takım kurallarıda mevcut )

Ancak tabiki bu demek değildir ki ihtiyacı olmayan bir takıma üye yönlendirilsin

Ama burda olduğum süreç içerisinde gördümki kaptanlar arka plandada birbirleriyle haberleşme içerisindeler ve bu konuyla ilgili sorunlar olmadı. Olacagınıda sanmıyorum

Suan hatırlamıyorum ama bir arkadaşın dediği gibi üye ihtiyacı olan kaptan/yardımcı durumu belirtirse eğer diğer kaptanlarda buna göre hareket edeceklerdir.

Bu durumda ne habersiz bir takıma yerleşim olacak ne de buraya belli bir amaç uğruna gelen kişi çok bekleyecek.

Sevgiyle kalınn :KK68:

Merak etme hiç bir üye orda kalmaz canım.. Sadece o takımın kaptanı yada yardımcısı çağırır.. Herhangi bir x takım olabilir önemli olan kilo vermek motive olmak...
Beni düşündüğün için ayrıca teşekkür ederim gayet sakinim..

Edepli edebinden susarmıs ............

KIZLAAAT İŞTE O ŞAŞKIN KAPTAN BENİM BENNNN...Allah beni kahr etsin emiii...nasıl olmuş da o topal parmaklarla silmişim o yazıyı.çok utanıyom çoook...ama Allah biliyor ya asla bilerek,isteyerek yapmadımm...sadece ilk kuralları topdan siımişim,püsküütümün o ballı güllü dilekleri de gitmiş,ama o sağolsun geniş gönlüyle yeniden bırakmış kokulu çiçeklerini.PÜSKÜÜTÜMMM ÖZÜR DİLERİMMM...
Ama damlanurcum hala özür diliyorsun.. Özür dilenecek bi gıdımcık bile bişi yok..
Bak mis gibi gül koktu her yer.. :KK70:

canm olay cozuldu rahatla artik sen kendinden emindin zaten kuzum bende oyle sonuna kdar :)) takipteydim olayin aydinlanmasina cok sevindim beriliim sen uzulmee puskuuut sende ne seker bi insansin yahuu :)) kske komsu olsak diye gecirdim icimden :) buraya sadece kaptanlarmi yaziyor bilmiyorm ama bi yazasm geldi hepinizi optuum :)
Güzel sözlerin için teşekkürler.. :KK68:

Puskuutum sanirim oylamada cogunluk saglanmis cancazim , top sende :KK66:
aebenim, bir uygulama olduğu için bütün takımlar haberdar omalı diye düşündüm.. O nedenle herkesin katılmasını bekledim.. Bi sürü konular girmiş devreye oylamadan son durum neydi unuttum şimdi iyi mi? :cool:

1. takım ....EVET ..
2. takım ....EVET ..
3 takım ....EVET .. HAYIR ..
4. takım ....EVET ..
5. takım ....EVET ..
6. takım ....EVET ..
7. takım ....EVET ..
8. takım ....EVET..
9. takım ....EVET ..
13 takım ....EVET .. HAYIR ..
14. takım ....EVET ..

[/B]

Puskuutum 2 takim kalmis :)
Yarinda bekleyelim o zaman
yarin aKsama kadar gelmezlerse
takimlarina kopyalayim .:KK43:

Bazı durumlar vardır ki üzerinde konuşulmaz, kendiliğinden gelişir ve rayına oturur..
Zamanında bir kaç takım "Üyeye ihtiyacımız var, lütfen gelen üyeleri bizim takıma yönlendirir misiniz?" dediler ve diğer takımlar dayanışma gösterdiler ve yardımcı oldular. Kişisel olarak çok hoşuma gitmişri bu durum.

Standart uygulamamızda ise yeni üye başvurusunu yapar ve davet bekler.
Dolayısı ile herhangi bir takım imdat çağrısında bulunmadı ise yeni üye davet beklemelidir.

Bu yarışmada şöyle bir çatı var..
Ben sizleri motive edecek uygulamalar geliştrmeye çalışıyor ve çeşitli raporlar, analizler hazırlıyorum. Yarışma kurucusu olma sorumluluğumu 2007 den bu yana hiç aksatmadan devam ettiriyorum.
Benim varlığım, kaptanlar ve yardımcıları olmazsa anlamını kaybeder.
Bu yarışmanın asıl yükünü takımların yönetim kadroları taşıyor. Bir üyenin diskalifiye edilmesi gibi çok ciddi bir karardan tutun da, motivasyonu sağlamaya varana kadar bir çok görevleri üstlenmiş durumdalar. Kısaca takımların ciğerleri yönetim kadroları.
Kaptan ve yardımcılarının varlığı, yarışmacıları olmazsa anlamını kaybeder.

Sonuç olarak hepimiz birbirimize bağlıyız.
Bu bilinçle, el ele, hoşgörü ve saygı çerçevesinde paylaşımda bulunmalıyız.
Özellikle son yıllarda ülkemizde, mahallemizde, ilişkilerimizde baş göstermiş olan saygısızlık, kabalık, tahammülsüzlük bizleri ele geçirmesin..

Sahiden el ele olalım kızlar..

El ele ve daha güzele..

X