Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben 9. Takımın sonucunu da 0.45 gördüm yani iki tane birincimiz olması gerekiyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mesajlarım karışmış pardon :))
evet iki birincimiz var ve diğer dediğin kişi sıralamada değil :)yani zaten liste doğruydu :)
onların haricinde hata varsa düzelteyim

evet iki birincimiz var ve diğer dediğin kişi sıralamada değil :)yani zaten liste doğruydu :)
onların haricinde hata varsa düzelteyim

evet arkadaşım zaten yazdım telefondan girdiğim için sayfa güncellenmemiş listeyi gösterdi...
düzelttiğim mesajdada belirttim bunu...

Arkadaşlar telefondan girdiğim için listelermi doğru açılmıyor bende

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet ikinci mesajımda hatalı listeye bakmışım özür dilerim..

arkadaşım ellerine sağlık..

evet arkadaşım zaten yazdım telefondan girdiğim için sayfa güncellenmemiş listeyi gösterdi...
düzelttiğim mesajdada belirttim bunu...
rica ederim:KK16:
bende mesajını geç görmüşüm:KK1:

Ayy yine ne oldu bu foruma yaaaa canları sıkıldıkça değiştiriyolar ayyyyyy sevmedimmmmmmm :KK43:

Teşekkürler tatlım ayy smileylerim nerdeeeeeee
bende bi tuhaf hissediyorum forumu böyle gördükçe bide ödülmü ne almışım ne oldugunu anlamış degilim :)

Arkadaş 2 gündür çektiğim çile nedir böyle, ya giremedim ya da yazamadım bi türlü çalışma var dedi hata dedi..

Sizler nasıl yazdınız yahu ? Şimdide siteyi tanıyamadım epey değişmiş:KK70:

Monim ellerine sağlık tatlım..

Kendimi bi garip hissediyorum acaip olmuş site, bakalım bu yazım gidecekmi:oops:

Arkadaş 2 gündür çektiğim çile nedir böyle, ya giremedim ya da yazamadım bi türlü çalışma var dedi hata dedi..

Sizler nasıl yazdınız yahu ? Şimdide siteyi tanıyamadım epey değişmiş:KK70:

Monim ellerine sağlık tatlım..

Kendimi bi garip hissediyorum acaip olmuş site, bakalım bu yazım gidecekmi:oops:
Sorma akrebim ya :KK43: beğeni tuşunu geri gEtirmek içinmiydi scaba tüm bunlar :) ayy istemiyorum tuş falan forumumu geri versinler ben beğenirim tek tek yazarak
Rica ederim tatlım:)

kullanıcı adım gitti başımız sağ olsun..
şifremi de unuttuğum için giremedim dünden bu yana..
Karl Marx ın "değişmeyen tek şey değişimdir" sözüne ithafen buna da alışırız diyor.. ve listelerle dönmek üzere şimdilik ayrılıyorum..
da bu yeni formatta listelri falan nasıl hazırlayacam bilemiyorum artık..

bi'de ne dicem..
megalomani tavan yaptı.. diyet grupları baştan sona benim kafamla dolu..
müthiş rahatsız edici..sanki benim yerim?

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1166&p=36442684#post36442684
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:
GENEL
HATIRLATMA :
Bazı takımlarda gözüme takılan bir durum var, paylaşmak istiyorum. Üye ikinci kez kilo bildirmediği için diskalifiye ediliyor. Oysa bizim kuralımız 3 kez kilo bildirmemiş olmak.
Takım kaptanlarının vardır bir bildiği mutlaka, ben sadece kuralı hatırlatmak istedim.
1) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk ona üyelerini yerleştiren takımları başarılarından ötürü tebrik ediyorum. :nazar:
Ama 4 üyesini birden ilk ona yerleştirmiş olan 9. takımı kocaman tebrik ediyorum. :nazar: :KK9:
Bir önceki aya göre kilon alan yarışmacıların durumunu :KK20: ile belirttim. Kilo alan yarışmacı sayımız : 17
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...im-kaç-kilo-verdi.246132/page-9#post-36463905
1) Performans uygulaması 8. tur / 1. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yıflama-yarışması.638656/page-7#post-36464046
9. TAKIM :KK9: :nazar:
Bildirim listenizde yeni üye kaydıyla yer alan "zordegil" bendeki kayıtlarda eski yarışmacı olarak görünüyor.
328. etapta 14. takımda yarışırken kendi isteğiyle ayrıldı notu var. Bu bilgiyi kontrol ederek aynı üye olup olmadığını lütfen bildiriniz.
14. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14.takıma isabet etti.
Benim hesabıma göre takım toplam ortalamanız 0,13% çıkıyor. Sizin bildiriminiz ise 0,17%
Lütfen gerekli kontrolleri yaparak, eğer sıralamayı etkiliyorsa sonuç listesini tekrar hazırlayınız.
ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 373. Etap birincisi; 6.Takımdan lisbeth93 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Arkadaşlar smiley numaraları falan iptal.. Kusura bakmayın uğraşacak zamanım yok.. böyle idare edin..
Şimdi hızlıca eski mesajlara bakınayım sonra da fena bi şekilde arkama bakmadan vınlayayım.. bunaldım.

Puskutcum rica etsem 1. Takim kaptan yardimcisini April_2007 olarak gunceller misin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
toplu cevap muhabbeti de kalkmış.. ben sahiden kötü kaçıyorum az sonra..
neyse.. konuya döneyim. sosyestikcim şimdi hallediyorum. tabii editleme yeteneğim de kalkmış doğal olarak yeni mesaj gibi yazıcam onu da sanırım.. ayh bayılmadan gitseydim..

Selam kizlar
14.takim kaptan yardimcisiyim
Puskuutcum sanirim etkilemiyor listeyi cokta anlamiyorum ama yeni alismaya calisiyorum bu hesaplamalara emegine saglik tesekkurler
Bu arada coklu alinti da yapiliyor :KK66:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1166&p=36442684#post36442684
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:
GENEL
HATIRLATMA :
Bazı takımlarda gözüme takılan bir durum var, paylaşmak istiyorum. Üye ikinci kez kilo bildirmediği için diskalifiye ediliyor. Oysa bizim kuralımız 3 kez kilo bildirmemiş olmak.
Takım kaptanlarının vardır bir bildiği mutlaka, ben sadece kuralı hatırlatmak istedim.
1) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk ona üyelerini yerleştiren takımları başarılarından ötürü tebrik ediyorum. :nazar:
Ama 4 üyesini birden ilk ona yerleştirmiş olan 9. takımı kocaman tebrik ediyorum. :nazar: :KK9:
Bir önceki aya göre kilon alan yarışmacıların durumunu :KK20: ile belirttim. Kilo alan yarışmacı sayımız : 17
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/cuma-yarışmasında-bugüne-kadar-kim-kaç-kilo-verdi.246132/page-9#post-36463905
1) Performans uygulaması 8. tur / 1. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulaması-cuma-zayıflama-yarışması.638656/page-7#post-36464046
9. TAKIM :KK9: :nazar:
Bildirim listenizde yeni üye kaydıyla yer alan "zordegil" bendeki kayıtlarda eski yarışmacı olarak görünüyor.
328. etapta 14. takımda yarışırken kendi isteğiyle ayrıldı notu var. Bu bilgiyi kontrol ederek aynı üye olup olmadığını lütfen bildiriniz.
14. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14.takıma isabet etti.
Benim hesabıma göre takım toplam ortalamanız 0,13% çıkıyor. Sizin bildiriminiz ise 0,17%
Lütfen gerekli kontrolleri yaparak, eğer sıralamayı etkiliyorsa sonuç listesini tekrar hazırlayınız.
ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 373. Etap birincisi; 6.Takımdan lisbeth93 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.
neyse.. konuya döneyim. sosyestikcim şimdi hallediyorum. tabii editleme yeteneğim de kalkmış doğal olarak yeni mesaj gibi yazıcam onu da sanırım.. ayh bayılmadan gitseydim..

Püsküütüm aynen bende daraldım bu yeni sistemle :KK43: En çok da diyet gruplarını etkilicek bu durum diye düşünüyorum inan giresim bile gelmiyor nolcak bilmiyorum:mad:

Sorma akrebim ya :KK43: beğeni tuşunu geri gEtirmek içinmiydi scaba tüm bunlar :) ayy istemiyorum tuş falan forumumu geri versinler ben beğenirim tek tek yazarak
Rica ederim tatlım:)
Bu ne arkadaş yaaa.. Siteye gireyim derken bildirimlere bakayım dedim bakmaz olaydım, kayboldum sitede yeminlen pöfff..

Aaa evet beğen tuşu gelmiişşş, bi çok şeyy giderkennn :mad:

Selam kizlar
14.takim kaptan yardimcisiyim
Puskuutcum sanirim etkilemiyor listeyi cokta anlamiyorum ama yeni alismaya calisiyorum bu hesaplamalara emegine saglik tesekkurler
Bu arada coklu alinti da yapiliyor :KK66:
Nasıl yapılıyor çoklu alıntı, merak ettim şimdi ??

X