Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kapatmasan canım yeni üyeleri yonlendirsek destek olsak olmazmi.
Evet katılıyorum canım bende biraz çaba gösterelim kapanmasin takım.

Kapatmasan canım yeni üyeleri yonlendirsek destek olsak olmazmi.

Evet katılıyorum canım bende biraz çaba gösterelim kapanmasin takım.

yeni üyeleri hep 8, takıma yönlendiriyordum ama kalıcı azimli üye bulmak zor bir heves geliyorlar sonra kayıp hepsi inşallah kapanmaz gogocumm

8. takım için ben de yardımcı olabilirim fırsat buldukça monicim, haklısın kolay değil sen uğraşırken takıma katılacağım deyip uğramayan kişilerle uğraşmak, moral bozucu. Benim fikrim yeni üyeleri 8. takıma yönlendirelim ve takımda kurallar sıkı bir şekilde uygulansın. 5. mesaj altında yazan üye listeye alınmasın, listedeyse gerekirse bir süre izinli yazılarak uyarılsın. Böylelikle yoğunluğun artacağına inanıyorum ben.

Tatlım zor bir durum ama pes etme derim ben..

Ay güya bi'haber vermeye geldim.. bi sürü mesaj birikmiş cevap verecek..
Öncelikle cevaplarımı yazayım madem..

ellerine sağlık bitanem ama aşk olsun kabartma tozu kalmamışsa isteseydin ya bizden
Ben utanırım bi'şi istemeye ama.. Annem öyle öğretti.. Kimseden bi'şi isteme, kendi kabartma tozun kadar kabar demişti..

Ayyy sıra bizdemi şimdi :18:
Ay ay acaba kimde kimde..

Bizim takıma da sıra geliyor, beni es geçebilirsin Püsküütcüm, amaç seni uğraştırmamak sadece. Resmen karne günü gelmiş, karnesinde zayıf notu olacak çocuklar gibi hissediyorum kendimi.
Seni nasıl es geçerim şekerim.. Yakın takibimdesin..

Hayır hayır hayır..
Ben okumadım böyle bi mesaj, di mi albayım..
Monicim uzun bir süredir gel-gitler yaşadığını biliyorum canım..
Basitçe konuyu toparlayayım kendi bakış açıma göre, elbette karar senindir..
Öncelikle duygusal olmuyoruz. Takım motivasyonun düşürdüğüne inandığın üyeyi önce ihtar edersin, sonra da diskalifiye edersin..
Giden gider, yeni üyeler gelir, takım yenilenir. Arkadaşlara rica edersin, 1-2 hafta kimse alım yapmaz..
Takım yenilendikçe yine aralarında takım disiplinine uymayanlar illaki çıkacaktır. Onları da elersin.. Sonra bi gün bi bakmışsın 3-5 tane disiplinli üyen olmuş.. Bitti gitti işte..
Rahat bak olaya, biz burada insanlara disiplinli kurallı bir ortam sunmak için elimizden geleni yapıyoruz..
İsteyen değerlendirir, isteyen değerlendirmez.. Mesele bu kadar basit..

püsküüt üm 4.takımda uzmanvet arkadaşımın hedef kilosunu 64 olarak degistirebilirmisin rica etsem.
Dur hemen halledeyim..
Tamamdır.. 69 muş eski hedefi.. Süper!! 5 kilo daha indirmiş..

Ve geliyorum haberime..

Analiz sırası 4. takımdaydı ya.. Şimdi detay yazmayayım beş saat.. Sonuç olarak; yaptığım analizlerde sıralamada mantık hatası olduğunu fark ettim..
158 yıl sonra fark ettim evet.. Hem geç oldu hem güç oldu..

Neyse.. şimdi 4. takımı yeni mantığa göre (aslında yeni de değil bireysel sıralama listemizdeki mantığın aynısı) hazırlıyorum.. Sonra geri dönüp ilk üç takımın analizlerini yeni mantığa göre hazırlıcam.. Bi'de karne notu eklicem 100 üzerinden..

Hmm.. başka başka..

Hepsi bu kadar.. Kendi kendime oyun oynuyorum sanki.. Öyle bi'his..

Ya şu hani İstanbulla ilgili bi şarkı söyleyen cırtlak sesli bi adam vardı neydi onun adı.. Ama o şarkıyı çok süper söylüyodu.. zamansız sarı fırtına falan sözleri.. ayhhh nasıl dinlemek istedim şimdi.. ama şarkıyı bi hatırlasaydım.. Allah rızası için hatırlayan varsa bi yazsın..

selam arkadaşlar konumuzla alakalı olmasa da bir sorunum var yazı şeklimi eski haline getiremiyorum.. pro üyelerden özellikle bilen varsa bi yardımcı olsanız forumun farklı yerlerine baktım aslında ama yok yok düzeltemiyorum ..

mabel matiz sultan süleyman olması lazım yanlış hatırlamadıysam..

Teşekkürler canım anne sözü ne güzelmiş
Bakalım nasıl çıkacak analiz sonucumuz.

Çok seviyorum o şarkıyı

Kullanıcı panelinden hesabım / seçenekleri düzenle
Aşağıya in kullanıcı font/size vs orada..
Hangi fontu istiyorsan ama adından emin değilsen, önce herhangi bi yerde deneme mesaj yazıp fontlara bakarsın önizlemeden sonra da aynısını ayarlardan seçerek düzeltirsin..

Allah binmilyon kere razı olsun..

Teşekkürler canım anne sözü ne güzelmiş

Bakalım nasıl çıkacak analiz sonucumuz.

Çok seviyorum o şarkıyı
gogocum.. şaka yaptım kız.. yok öyle bi laf.. anlamışındır sen gerçi.. rahmetli anneciğimi huzursuz etmeyeyim..
Ayyy bayılıyorum o şarkıya.. bugün ofis günüm.. kulaklığı takıyorum hemen..

Allah iyiligini versin inşallah ama annelerin olur öyle enteresan sözleri. Sevgili annecigin anilmak istedi sanırım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

monicim yapma bir takım ne zorluklarla kuruluyor senin bu dediğini bazen bende düşünüyorum ama takıma biraz canlılık gelince vazgeçiyorum eski üyelerimin hepsi mezun oldu ben hariç ben bile çoğu zaman ilgilenemiyorum ama saolsun hm22 hiç yalnız bırakmıyor elimizden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırız

ben mabel matiz sultan süleyman diyecektim ki ddanes söylemiş bayılırım bende bu şarkıya

Sadece 14. Takım kaldı slimmcim nolur cevap ver çok yoğun calisiyosun muhtemelen ama ben kendimi çok kötü hissediyorum bu konuda:26:

Şarkıyı çok merak ettim, google amcadan yararlanmaya çalışırken üsküdara giderikene falan geldim iş görmez mi ?

Püsküütcüm bir de şu 2. kere yarışan üyelerin - bilmem kaç ile yarışmaya başlaması olmasa pek şükela olacak.

Allah iyiligini versin inşallah ama annelerin olur öyle enteresan sözleri. Sevgili annecigin anilmak istedi sanırım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Canım inceliğin için çok teşekkür ediyorum..
Dilerim huzur içindedir..

Haydi hep beraber dinleyelim o halde..

Sadece 14. Takım kaldı slimmcim nolur cevap ver çok yoğun calisiyosun muhtemelen ama ben kendimi çok kötü hissediyorum bu konuda:26:
gogocum özel mesajla da bildir istersen ya da akrebe iletiver.. Slim yerine cevap verebilir, diye düşünüyorum.. Neticede 14. takımı toparlayıp slime devreden o..

Hemen veriyorum linki tatlım..
http://www.youtube.com/watch?v=pVfKS_OWUDg
hm22 cim bu konuyu defalarca konuştuk, ben de hep nedenleri izah etmeye çalıştım.. Bir kere daha uzun uzun yazmayayım ama özetle sebep şu.. Birden çok ara vermiş olabilir yarışmacı.. ve hiçbirinde karne alamamış olabilir.. derken son katılımında hedefine ulaşır ve karne alır.. o zaman ilk kilosunu bilmemiz lazım ki toplamda kaç kilo verdiğini hesaplayabileyim.. Bir de kendini görsün.. ne durumda, kaç yıl geçti, aşama kaydetti mi..
Bu hafta 2 kilo verdim heyyo diyip geçmişe bakıp da ilk güne göre 10 kilo fazla olduğumuzu bilmek disipline edecektir diye düşündüğüm için, dönem dönem bu konuda fikir alışverişi yapıyor olsak da aksine ikna olamadım.. :44:

Son düzenleme:

Şarkı için teşekkür ederim Püsküütcüm, sana tekrar açıklama yaptırdığım için de kusuruma bakma lütfen, benim en son okuduğumda bu konu ile ilgili olumlu bir konuşma olduğunu hatırlıyorum. ( İşime öyle de gelmiş olabilir, aman çaktırma ) Fakat; açıklaman çok mantıklı, anlaşılmıştır.

Hayır tatlım neden kusura bakıcam..
Doğru hatırlıyorsun, hatta yanlış hatırlamıyorsam şöyle kapanmıştı konu.. Benim geçmişe yönelik böyle bir toparlamayı düzenlemem mümkün değil, tek tek bir sürü şeye bakmam lazım.. Bundan rahatsızlık duyan ve ikinci kez yarışıyorum ben diye iletin, ben de düzenleyeyim demiştim.. gibi hatırlıyorum da emin olamadım.. Malum 2007 den bu yana çakıldık buraya..
Valla tatlım.. aranızda konuşun.. oylama yapın isterseniz.. bu durumda olan arkadaşlar da iletsin sıralama listesini ona göre editleyeyim..
Bu konu, sizin üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir konu..
Neticede ben sadece kendi fikrimi dile getiriyorum.. Ben ilk kilomu görmeyi tercih ederim.. Ama bu başkası için motive değil de irrite edici olabiir..
Sen istersen bir oylama hazırla, karar verin..
Oylama evet yönünde çıkarsa da 2. kez yarışanların listesini, en son giriş etap ve bilgilerini bana toplu olarak iletin. Çünkü; eski üye geri döndüğünde ben dönüş etabını kayıt altına almıyorum, ilk giriş etabını kayıt altına aldığım için listeler arasında nefessiz kalmayayım.. :126:

Püsküütcüm, açıklaman benim adıma çok mantıklıydı. Evet kim kaç kilo verdi listesinde en altlarda olmak pek hoşuma gitmiyor doğrusu Ama sonuçta gerçek bu ve bunu kamufle etmek yerine çok daha fazla kilo verip üst sıralara çıkmak oldukça güzel olacaktır. Eminim bundan 6 ay sonra ben de ilk 15-20 içinde yer alabilirim.

Bunu başaracağına ben de inanıyorum canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…