Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

2.TAKIM:EVET
3.TAKIM:EVET
4.TAKIM:EVET
5.TAKIM:EVET
6.TAKIM:EVET
7.TAKIM:EVET/HAYIR
8.TAKIM:EVET/HAYIR
9.TAKIM:EVET
13.TAKIM:EVET
14.TAKIM:EVET/HAYIR

sanırım durum bu şekilde. Teşekkür ederim akrepcim.

selamlar
hafta sonu malum, buralarda değildim. şimdi gördüm mesajları... 7.takım EVET diyor..
bu vesileyle sorayım ben de diskalifiye olmuş ve geri dönmüş bir üyeyim fakat ismim hala diskalifiye listesinde. hep orada mı kalacağım?

gelir gelmez ayağının tozuyla bi sürü iş halletmişsin ellerine sağlık bu arada bende sana iş çıkarmışım kusura bakma

sevgili takım kaptanı arkadaşlarım biliyorsunuz geçen aylarda 1.takımı açmıştım. 1.takımda naneli_sekerim isimli uye 6 haziranda izne ayrılmak istediğini yazmış ben tamam deyip sonraki liatede izinli yerine bildirimde bulunmadı yazmışım tabii sonrada diskalifiye etmişim yani benim hatam yüzünden diskalifiye listesine girmiş oldu. Şimdi geri döndü haklı olarak tekrar devam etmek istiyor.kurallar gereği sizlerden olur almamız gerekiyor biliyosunuz. Şimdiden teşekkürler ve naneli şekerim den özür diliyorum.

2.takım:evet
3.takım:evet
4.takım:evet
5.takım:evet
6.takım:evet
7.takım:evet
8.takım:evet
9.takım:evet
13.takım:evet
14.takım:evet/hayır

ellerine saglık püskütcüm ayagının tozuyla çok yorduk seni emegin cok geçıyor bizlere hakkını helal et
Helal olsun busecim.. Ne demek..

bijouxcum çok özür diliyorum, atlamışım.. Hemen düzeltiyorum..

gelir gelmez ayağının tozuyla bi sürü iş halletmişsin ellerine sağlık bu arada bende sana iş çıkarmışım kusura bakma
Rica ederim toplightcım.. Hiç kusura falan bakmadım, olur böyle şeyler..

Rica ederim..
Ay bilmem mi senin merak huyunu..

Bizler için sürekli emek veriyosun ellerine yüreğine sağlık ♥♥♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım benim.. teşekkürler..
Sağlık hepimiz için olsun..

sevgili püsküütüm ve arkadaşlarım merhaba,
8.takım olarak pes ediyorum artık uğraşamıcam.günlerdir ne gelen var ne giden ,herkesin kendine göre dertleri işleri sorunları var bunu anlıyorum fakat bir haber bile vermeden ortadan kaybolmak ,işte bunu anlayamıyorum anlamak ta istemiyorum artık.

ben izne çıkarım yada bir takımda yarışmacı olurum hiç farketmez.üye zaten yok olanlarda ortada yok sadece bir tane henüz listeye girmemiş yeni üyem var,onuda sevgili takım kaptanlarımdan birinin takımına kabul edeceğini düşünüyorum.

püsküütüm ve arkadaşlarım çok güzel bir şey yapıp insanları mutsuz kabuklarından çıkarıyorsunuz,bu takımlar her daim var olsun inşallah ,daha bir çok kelebek sizlerle Ve burayla tanışıp kozalarından çıkmayı bekliyor.

elimden geleni yapmaya çalıştım ama olmadı.takımımın zor zamanlarında ve benim yokluğumda takımla ilgilenen Başta akrebim olmak üzere daha bir çok arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun,haklarınızı helal ediniz

püsküüt üm 4.takımda uzmanvet arkadaşımın hedef kilosunu 64 olarak degistirebilirmisin rica etsem.

Bunu duyduğuma üzüldüm Monicimm bir hafta daha dayansan 8, takım kapanmasa olmazmı cnmm :26: Mervenin neti yeni bağlandı muhtemelen dönecektir zamanla yeni üyeler de gelir bazen tek bir üye bile vazgeçmemek için yeterlidir ne olur pes etme monicimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…