Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık akrep cim

Eline emeğine sağlık püsküüt cum
Senin de teşekkür eden dillerine sağlık.. :KK71:

5. takimdan bildiriyorum :KK70: Hatirlatma icin tesekkurler Puskuutcum, sanirim kaptanimizin dalginligina geldi, normalde yaziyoruz aslinda. Daha dikkatli oluruz bundan sonra :)
Mutlaka yle olmuştur, teşekkürler tatlım.. :KK71:
9. takımdan zayıflicim bu hafta izne ayrılmıştı ama not düşmeyi unutulmuş arkadaşımız.Onuda kayıtlara geçebilirmiyiz acaba :KK17:
Listeme kaydettim tatlım.. :KK34:
mrb lar 3. takımdan ahsen ben
geçen hafta takımck bi karar alınmıştı.hedef kilo belirtip hedefini tuttturamayan diğer takımlara ifşa yapcktı.
hedefim 1 kiloydu.geçen hafta küçük bi tatil yaptım.termal otelde onun da etkisiyle.. kilo verdim ama hedefim olan 1 kiloyu veremedim.
sebebi yeterli su içemedim.sürekli yolculuk halindeydim wc bulamam diye çok içemedim.
aaaaa bi de oteldeki tatlıları pastaları unutmamalı.elimden geleni yaptım.aam açık büfe olunca gözüm kaydı işte.bu hafta verdiğim hedefi tutturucm ama ....:KK52::KK52::KK52:
Çok tatlıydı bu.. :KK1:

Ellerine sağlık akrepcimmm:KK19::KK16:

Tşk ederiz canımcımmmmm:KK19::KK16::KK16:
Rica ederim canım.. :KK16:

Günaydınlar püsküütcum geçen hafta zeynep_canan abla takıma dönmek istiyodu ama gelmedi haberde yok ama bu hafta topraks ım geldi 7 ay önce mezun olmuştu. Bildirmek istedim.

Günaydınlar püsküütcum geçen hafta zeynep_canan abla takıma dönmek istiyodu ama gelmedi haberde yok ama bu hafta topraks ım geldi 7 ay önce mezun olmuştu. Bildirmek istedim.

Ters bişey olmasın da ne zaman isterse gelsin..

Sorun yok tatlım, 6 ayı geçmiş nasıl olsa..

Sana da günaydın.. :KK16:

merhaba,
ben biraz yeniyim.. zayıflama gruplarından birine dahil olmak istiyorum. Birlikten güç doğar hesabı :) ama nasıl olduğunu çözemedim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi haftalar, sevgiler

merhaba,
ben biraz yeniyim.. zayıflama gruplarından birine dahil olmak istiyorum. Birlikten güç doğar hesabı :) ama nasıl olduğunu çözemedim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi haftalar, sevgiler

Sevgili absolut, eğer Cuma yarışmasındaki takımlara dahil olmak istiyorsan başvurunu yazacağın link şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=71509

Sen başvurunu yap, kilo alma sürecinden yaptıklarından kısaca bahset, yarışmacı ihityacı olan takımlardan sana yanıt gelecektir.

arkadaşlar katilmak isteyenler topiginde bikaç istek var bizim takımda yer yok sizler bi bakın isterseniz.neti sadece telefondan kullandığım için surekli görüyorum yazanlari ama takımların durumunu pek bilmiyorum. İsterseniz yazın gördükçe yonlendireyim sizlerin takımlarına

arkadaşlar katilmak isteyenler topiginde bikaç istek var bizim takımda yer yok sizler bi bakın isterseniz.neti sadece telefondan kullandığım için surekli görüyorum yazanlari ama takımların durumunu pek bilmiyorum. İsterseniz yazın gördükçe yonlendireyim sizlerin takımlarına

Aynı şekilde katilmak isteyenler bolumune yonlendiriyorum gelip takima yazan yada ozelden msj atan bile var ihtiyaci olan takim varsa soylesin lutfen direk ona yonlendirelim :KK16:

Bir selam vereyim dedim arkadaşlar, mezun olduktan sonra çok fazla olmasa da kilocuklar geri geldi:KK43:
Baktım gidiyor dedim beni ancak takımım paklar :))
Tekrardan güzel zamanlar geçirmek dileğiyle:KK16:

Bir selam vereyim dedim arkadaşlar, mezun olduktan sonra çok fazla olmasa da kilocuklar geri geldi:KK43:
Baktım gidiyor dedim beni ancak takımım paklar :))
Tekrardan güzel zamanlar geçirmek dileğiyle:KK16:

Hoş geldin toprakscım.. verirsin yine ve dilerim bu sefer almazsın..
:KK16:

Aynı şekilde katilmak isteyenler bolumune yonlendiriyorum gelip takima yazan yada ozelden msj atan bile var ihtiyaci olan takim varsa soylesin lutfen direk ona yonlendirelim :KK16:

Arkadaşlar katılmak isteyenler topigine 9 .13. Ve 14.takımın üye sayısı az gidip bi merhaba deyin yazdım haberiniz olsun. Kızdıysanız söyleyin :KK17:

Arkadaşlar katılmak isteyenler topigine 9 .13. Ve 14.takımın üye sayısı az gidip bi merhaba deyin yazdım haberiniz olsun. Kızdıysanız söyleyin :KK17:

Tatlım kızmadım ama bu tür durumları önermiyorum, bırakalım her takımın kaptanları olması gerektiği gibi davransın..

Tatlım kızmadım ama bu tür durumları önermiyorum, bırakalım her takımın kaptanları olması gerektiği gibi davransın..

Birkaç gündür kimse bakmadi topige akrepcim bikaç ay önce bazı takımlar kapanma tehlikesi geçirdi simdi katılmak isteyenler var çağıran yok. Yoksa bende kimsenin işine karismak istemem.:KK54:

Birkaç gündür kimse bakmadi topige akrepcim bikaç ay önce bazı takımlar kapanma tehlikesi geçirdi simdi katılmak isteyenler var çağıran yok. Yoksa bende kimsenin işine karismak istemem.:KK54:

Yok canım, kendi adıma ben bakınıyorum her zaman ama biliyosun bende takım sayısı üç ve 8. takımı yeni kurdum gibi bişii oldu, düzeni yeni oturttum.. İpin ucunu kaçırmamak adına kontrollü alımlar yapıyorum tabii ben kendi adıma konuşuyorum canım..Diğer takımlar ne düşünür bilemem.. Sen de kendince haklısın tabii :KK34: İnceliğin için ayrıca teşekkürler :KK54:

Yok canım, kendi adıma ben bakınıyorum her zaman ama biliyosun bende takım sayısı üç ve 8. takımı yeni kurdum gibi bişii oldu, düzeni yeni oturttum.. İpin ucunu kaçırmamak adına kontrollü alımlar yapıyorum tabii ben kendi adıma konuşuyorum canım..Diğer takımlar ne düşünür bilemem.. Sen de kendince haklısın tabii :KK34: İnceliğin için ayrıca teşekkürler :KK54:

Canım sen kesinlikle haklısın bi takımı yönetmek zorken 3 takım yonetiyosun. Aslında tecrübeli arkadaşlar kaptanlik yapabilirler ama kimse yanasmiyoda sanırım. Neyse yapilcak fazla bişey yok gibi görünüyo

X