Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kizlar affiniza siginarak birsey paylssmak istiyorum 5. Takimda paylasim yok bir uye disinda aktif kimse yok oda hakli olarak baska takima gecmek istedigini soyluyor .gunlerdir takip ediyorum onlara motive icin destek olacagimi yeni uye almalari gerektigini soyledim ama kimse olmadigi icin ben kendi kendime yazıyorum resmen . Ben elimden geleni yapmak istiyorum baska takimdayim ama orasi toparlanana kadar orayada yazsam yeni uye alsak olur mu yoksa takim kapanmak uzere destek olabilirim

Güzel dusunmussun katilmak isteyenleri 5. Takima yönlendirelim o zaman.

Güzel dusunmussun katilmak isteyenleri 5. Takima yönlendirelim o zaman.

benide alın aranıza arkadaşlar nasıl takıma gırecegım çok ıyı anlamadım :KK43: yardımcı olun bana.... bende boy 1,67 72 kg en az 60-63 olmam lazım bende bırkaç gundur dıkkat edıyorum ama saatlı dıyete yarın başlayacagımm daha once kılo verdım 64 kadar ama geri aldım zaafım aburcuburlar çoçukttan beterim dıkkat etmeıyınce hemen gerı alıyorum :) daha once dıyetisyende gıttım şukur bı rahatsızlıgım yok dr daha oncekı verdıgı lısteye uyacagım :))

benide alın aranıza arkadaşlar nasıl takıma gırecegım çok ıyı anlamadım :KK43: yardımcı olun bana.... bende boy 1,67 72 kg en az 60-63 olmam lazım bende bırkaç gundur dıkkat edıyorum ama saatlı dıyete yarın başlayacagımm daha once kılo verdım 64 kadar ama geri aldım zaafım aburcuburlar çoçukttan beterim dıkkat etmeıyınce hemen gerı alıyorum :) daha once dıyetisyende gıttım şukur bı rahatsızlıgım yok dr daha oncekı verdıgı lısteye uyacagım :))
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasina-katilmak-isteyenler-545.html
Buraya yazarsan kaptanlarımız seni davet edeceklerdir.

5.takima gidebilirsin canım

merhabalar 5. takımın eski kaptan yardımcılarındanım hatırlayanlar vardır belki oğlumun rahatsızlığı sebebiyle kasım ayında izne ayrılmıştım ben izindeyken takım kapandı daha sonra kadis saolsun kaptanlığı devraldı ben önce kendi başıma halledeyim dedim ama burdan ayrı olduğum süre içinde kilo vereceğime kilo aldım burası çok güzel bir mecra kilo vermek isteyenler için gerçekten arada bir okuyup çıkıyordum hiç yorum yapmadan ama artık bugün takıma geri döneyim dedim ama eski takımımda mı döneceğim yeni bir yapılanma mı olacak maalesef takım çok yalnız bırakılmış saolsun 3. takımdan arkadaşlar dünden beri el atıp biraz canlandırmaya çalışmışlar ama benim burda soracağım şu lafı fazla uzatmadan 6 ay dolmadığı için diskalifiye olmadım gene aynı takımda yarışacağım sanırım ama ortada kaptan yok ne yapabiliriz ? hala eski takım kuralları mı geçerli? bu konu hakkında sevgili püssküüt bi yardımcı oluversen bana ben de eriğime yardımcı olurum hatta kadis ister mi bilmiyorum ama tekrar kaptan yardımcılşığı ile takımı toparlarım ne dersiniz?

merhabalar 5. takımın eski kaptan yardımcılarındanım hatırlayanlar vardır belki oğlumun rahatsızlığı sebebiyle kasım ayında izne ayrılmıştım ben izindeyken takım kapandı daha sonra kadis saolsun kaptanlığı devraldı ben önce kendi başıma halledeyim dedim ama burdan ayrı olduğum süre içinde kilo vereceğime kilo aldım burası çok güzel bir mecra kilo vermek isteyenler için gerçekten arada bir okuyup çıkıyordum hiç yorum yapmadan ama artık bugün takıma geri döneyim dedim ama eski takımımda mı döneceğim yeni bir yapılanma mı olacak maalesef takım çok yalnız bırakılmış saolsun 3. takımdan arkadaşlar dünden beri el atıp biraz canlandırmaya çalışmışlar ama benim burda soracağım şu lafı fazla uzatmadan 6 ay dolmadığı için diskalifiye olmadım gene aynı takımda yarışacağım sanırım ama ortada kaptan yok ne yapabiliriz ? hala eski takım kuralları mı geçerli? bu konu hakkında sevgili püssküüt bi yardımcı oluversen bana ben de eriğime yardımcı olurum hatta kadis ister mi bilmiyorum ama tekrar kaptan yardımcılşığı ile takımı toparlarım ne dersiniz?

Hoş geldin canım. Geçmiş olsun bu arada. Umarım bütün sorunların halledilmiştir. Şuan 5. takımı toparlayacak kişi sensin zaten. Eminim Kadis kocaman bir evet diyecektir. Hayırlı olsun şimdiden. :KK16:

342. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lerinin-paylasim-alani-1010.html#post33357108
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) Performans uygulaması 4.tur / 4.hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-cuma-zayiflama-yarismasi-4.html#post33378949

2) 318.etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye olmuştur: ozdemi
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

8. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 342. Etap birincisi; 14.Takımdan cansutr arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Püskütüm 14. takımdan 1. olan cansuya not bıraktım ama kaç gündür uğramıyor, kendisi yurt dışında, bir problem var sanırım..Takıma uğramasını bekliyorum haberin olsun tatlım..

Hoş geldin canım. Geçmiş olsun bu arada. Umarım bütün sorunların halledilmiştir. Şuan 5. takımı toparlayacak kişi sensin zaten. Eminim Kadis kocaman bir evet diyecektir. Hayırlı olsun şimdiden. :KK16:

teşekkürler lady cim tam olmasa da sorunlarımız halledildi oğlumda hipoglisemi ve hipotroid var maalesef onunla uğraşıyoruz yaşam devam ediyor artık biraz da kendimize bakma zamanı elimden geleni yapmaya çalışacağım

gruplarda yer varsa ben de katılmak istiyorum kızlarrr beni de alın aranıza :)

Öncelikle ne oldu da yarışma başvuruları aniden bu başlığa yapılmaya başlandı.. anlayamadım.. :KK34:

toplightcım.. hoş geldin.. :KK71: :KK16:
5. takımın sana ihtiyacı var.. zamanlaman çok iyi olmuş.. kadis ilgilenemiyor gördüğüm kadarıyla.. sen kafadan kaptan yardımcısı olarak işleri devralırsın..
kurallara gelince.. adı üstünde eski takım kuralları.. eleyip nasıl olmasını istiyorsanız öyle devam eder.. bana mesaj atarsın, güncellemesini yaparım..

Püskütüm 14. takımdan 1. olan cansuya not bıraktım ama kaç gündür uğramıyor, kendisi yurt dışında, bir problem var sanırım..Takıma uğramasını bekliyorum haberin olsun tatlım..
Tam zamanında yazmışsın.. bunca zamandan sonra ceza puanı vermek hiç ama hiç içime sinmeyecekti..

teşekkürler lady cim tam olmasa da sorunlarımız halledildi oğlumda hipoglisemi ve hipotroid var maalesef onunla uğraşıyoruz yaşam devam ediyor artık biraz da kendimize bakma zamanı elimden geleni yapmaya çalışacağım
Tatlım geçmiş olsun..
Allah, çözümsüz dert vermesin.. :nazar:

Öncelikle ne oldu da yarışma başvuruları aniden bu başlığa yapılmaya başlandı.. anlayamadım.. :KK34:

toplightcım.. hoş geldin.. :KK71: :KK16:
5. takımın sana ihtiyacı var.. zamanlaman çok iyi olmuş.. kadis ilgilenemiyor gördüğüm kadarıyla.. sen kafadan kaptan yardımcısı olarak işleri devralırsın..
kurallara gelince.. adı üstünde eski takım kuralları.. eleyip nasıl olmasını istiyorsanız öyle devam eder.. bana mesaj atarsın, güncellemesini yaparım..

Tam zamanında yazmışsın.. bunca zamandan sonra ceza puanı vermek hiç ama hiç içime sinmeyecekti..

Tatlım geçmiş olsun..
Allah, çözümsüz dert vermesin.. :nazar:

Püskütüm BLUEmoon2009 u 14. takıma alıcam..Daha önce hamileliğinden dolayı ayrılmış sanırım, bakındım ama hem onu hemde durumunu göremedim, bu arada nettenmi sitedenmi fena ağır işliyor bende..Notda almamışım cidden hayret..sana sorayım dedim, zahmet olmazsa ilgilenirmsin canım ya :KK54:

***4. TAKIM 343.ETAP***

gogo2405: (68.3/68 / 0.3/ %0.44)
beril77: (75.9/ 75.2/ 0.7/ %0.92 )
pozitif:KK43:56.9/ / /% )3.kez bildirimde bulunmadı diskalifiye oldu
EbruEva :KK43:80.7/ 80.7/ 0/% 0)1 kez bildirimde bulunmamıstı kilosu sabit
masumcuk :KK43:86.9/ 86.4/0.5 /%0.58)

4. Takım Ortalaması %0.39

***4. TAKIM 343.ETAP***

***9.takım 343.ETAP***

buse8(78,2/76.8/1,4/%1,79)
stubbornn(72,3/72,3/0/%0)
sabit
aysesu(61,1/61,1/0/%0)sabit -izinli
bur50(74,1/73,8/0,3/%0,40)
ddanes(57,2/58,7/-1,5/%-0,37)337.etapta izne ayrildi 336.etapdada bildirimde bulunmadigi icin kilosu 7 ye bolundu
kalinkaselin(84,4/80,2/2,1/%2,49)
yeni üye hedef kilo 56 kilosu 2 ye bölündü

9.takım ortalaması:%0,72

.......................................................

Son düzenleme:
***4. TAKIM 343.ETAP***

***9.takım 343.ETAP***

buse8(78,2/76.8/1,4/%1,79)
stubbornn(72,3/72,3/0/%0)
sabit
aysesu(61,1/61,1/0/%0)sabit -izinli
bur50(74,1/73,8/0,3/%0,40)
ddanes(57,2/58,7/-1,5/%-0,37)337.etapta izne ayrildi 336.etapdada bildirimde bulunmadigi icin kilosu 7 ye bolundu
kalinkaselin(84,4/80,2/2,1/%2,49)
yeni üye hedef kilo 56 kilosu 2 ye bölündü

9.takım ortalaması:%0,72

***3.TAKIM 343.ETAP***

NoRaaa:KK43:65,6/66 / -0,4/-0,61 %)
sekerkiz67:KK43:79/78/1 / %1,27)
sahgull:KK43:69,9/69,4 /0,5 / %0, 72)
bluebootle:KK43:57,8/57,1 /0,7/%1, 21)
Sweetdimple:KK43:78/77,1/ 0,9/ 1,15% )
pegasus07:KK43:69,3/67,7 /1,6 /2,31 %)
Valkyrie89 : (82,2/82,2 /0 / % 0) kilosu sabit
kelebekolacam : (82,5/ 81, 2/ 1, 3/ %1, 58)
sevilay80:KK43:72/ 71, 2/0, 8/ % 1, 11)
cglaa16 : (67,4/67 /0.4 / %0.59)
erigim:KK43:65,3/63, 7/1, 6 %2, 45)
ayulduzz (74,6/ 74.3/ 0, 3/% 0, 40)
sulofe:KK43:90,8/ 90/0, 8/%0, 88)

3. Takim Ortalaması : %1,0

Son düzenleyen: Moderatör:
X