Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar
on beş aylık bir kızım var o yüzden çok fazla girip inceleyemiyorum ama kaptanım ve arkadaşlarım sağolsunlar beni idare ediyorlar hafta içi işyerinde sürekli girebiliyorum hafta sonu da kızım uyuduktan sonra girebiliyorum o da çok fazla zaman kalamıyorum mağlum ev işleri bide hafta sonu gelen gidenim bitmez bu hafta ben bile bu kadar kilo verdiğimi tahmin etmiyorumdum çuma sabahı tartıldığımda şok oldum emin olmak için bir kaç kez çıkıp çıkıp tartıldım ve evet 3 kilo vermişim çok mutlu oldum yapı itibariyle çok hızlı kilo veren biriyim ama yaptığım yoğurt kürü sayasinde daha da kolay kilo verdim sabahlara önce sirkeli su ve yoğurt kürümü yiyorum sonra sirkenin kokusu beni çok rahatsız ettiği için ılık limonlu su içtim ve yoğurt kürümü yemeye devam ettim sabah 7 de kahvaltı yapıyorum hergün ekmek sadece sabahları ve en fazla 2 dilim yedim iş yerinden saat 3 te çıktığım için annem beni öğle yemeğine beklediği için öğlenleri hiç bir şey yemedim yanımda meyva yada yoğurt kürümü götürdüm onu yedim eve gelince akşam yemeğini hazırladım ve saat 5 dedimi biz annemle yemeğimizi yedik tabi yemekten önce yine yoğurt kürümü yedim herşey yedim ama tabağımı küçülttüm kesinlikle iki tabak değil bir tabak yedim her yemekten ve bolca her akşam salata yedim geçeler artık uzun insan ister istemez acıkıyor ama ben yemek yemek yerine bir tane nar çok sonra elma eğer hala aç hissediyorsam kendimi yoğurt kürümü yedim çoğu zaman kızımla uzun yürüyüşlere çıktım kızım ondan sonra muhakkak uyur platasimi yaptım her akşam bazen yarım saat bazen de bir saat geçeleri yatmadan namaz kılarım rahatlatır beni o da spor sayılır ne yediğiniz önemli değil neyden ne kadar yediğiniz önemli ve gerçekten azmedin yapaçam deyin yoksa olmuyor doksan beş kiloydum buraya başladığımda seksen birdim şimdi yetmiş beş oldum hedefim altmış ama güzel vermeye devam edersem elli yedi de bırakabilirim münülerimi haftalık yaptım bir hafta boyunca hangi gün ne yiyeceğim önce onu belirledim ve her gün o yemek pişti onun dışında ekstra hiç bir şey pişirmedim ve azar azar yaptım annem de çok kilolu benim (yüzseksenbeş) onu da başlattım şimdi onun yemeğini de tabağına ben koyuyorum önüne koyduğum ekmekten fazla yedirmiyorum bir de kesinlikle masaya fazla ekmek götürmeyim herkese başarılar arkadaşlar

yoğurt kürü :
bir kase normal yoğurt (az yağlı yada ev yapımı )kesinlikle süzme yoğurt değil
bir çay kaşığı tarçın
bir çay kaşığı zencefil
bir çay kaşığı zerdeçal
bir çay kaşığı karacaotu
hepsini karıştır yemeklerden yarım saat önce günde defa yiyebilirisniz .............. :)))))))))))))))))))))))))))

Tekrar tebrik ederim canım kür tarifi için çooookkk tşkler

Canım bu karaca otu da ne?? Sadece tarçın, zerdeçal, zencefil dimiydi yani ben öyle yapıyorum..
Ayy pardon takımımızda sorayım bunu biran kendimi tutamadım
Bende başladım kızlar bu yoğurt kürüne 2 haftadır.Çok düzenli kullanamadığım halde inanılmaz işe yarıyor..
Nese ben şimdi takımıma karaca otunu araştırmaya gidiyorum

Gamzecim çok tebrikler şekerim hep böyle başarılarla dolu olsun ömrün inş.

Püsküütcügüm 3. takim kaptan yardimcimiz Sweetdimple dir.zahmet olmazsa kaydedermisin

Son düzenleme:

Akrebim çörek otu aynı zaman da Karaca otu ismi ile bılınıyor :)

Akrebim çörek otu aynı zaman da Karaca otu ismi ile bılınıyor :)

Evet tatlım öyleymiş
Gözümün önüne bir an bilmediğim bir otu yoğurda doğradığım geldi fena oldum meğer bildiğimiz çörek otuymuş..
Teşekkür ederim tatlım

Püsküütümm kaptan yardımcımızı hedef52 olarak değiştirirmisin şekerim..Malum yardımcım mezun olmuştu ama yinede ilgileniyordu..Şu ara bebek bekliyor yormayalım onu daha fazla

Evet tatlım öyleymiş
Gözümün önüne bir an bilmediğim bir otu yoğurda doğradığım geldi fena oldum meğer bildiğimiz çörek otuymuş..
Teşekkür ederim tatlım
Ilk duyunca farklı şeyleri çağrıştırda bildiğimiz çörek otu işte
Ben tuzun içine atarım bereket olsun diye evde :) batıl diyeceksiniz ama işte neye inanırsan ona göre sonuçlarını görürürrz bu çörek otu da öyle zayıflama da bilimsel olarak kanıtlanmış bi sonuc olmasa da kullananların olumlu yönde yorumları fayda sağlıyorsa ne mutlu size sana afiyetler olsun CNm :)

Ben ölmek istiyorum sayın albayım ölmek, bir yandan da göz ucuyla ölümünüm nasıl karşılanacağını seyretmek istiyorum.
Tehlikeli oyunlar oynamak istiyor insan bir yandanda kılına zarar gelsin istemiyor.
Küçük oyunlar oynamak istemiyorum.
Kelimeler , kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor...
(Oğuz Atay/Tehlikeli Oyunlar)

Selamlar herkese.

14. Takıma kaptan aradığımızı daha önce burada duyurmuştum.
Maalesef takımı devredebileceğim kimse çıkmadığından üzülerek söylüyorum 14. Takım kapanıyor.
3. Takım kaptanı sevgili pegasus07 14. takım üyelerini kabul ediyor.
Arzu eden üyeler oradan devam edecek.
İlgililere duyrulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Püsküütümm kaptan yardımcımızı hedef52 olarak değiştirirmisin şekerim..Malum yardımcım mezun olmuştu ama yinede ilgileniyordu..Şu ara bebek bekliyor yormayalım onu daha fazla
Tamam, editliyorum.. Şansınız açık olsun..
Elini taşın altına koyan biri her zaman çıkmıyor.. Çıksaydı iyiydi, kapanmalar/birleşmeler olmadan her takım kendi yolunda devam edebilse yarışmanın genel ivmesi açısından iyi olurdu.. Olamıyorsa da yapacak bi'şey yok..
Pegasus'a desteği için teşekkürler..

Tatlım belki farklı çözüm bulunurda kapanmaz diye beklemiştim ama şimdi üzüldüm..

Bence kapanmasın takım ben kaptanlığı devralırım en azından bir kaptan yetiştirene kadar..
Püsküütüm uygunmudur

Bence uygun.. hatta uygundan da öte.. Bir takımı kurtarmış olursun, teşekkürler..

(kelimelerim düştü albayım..)

selam..
ben 3.takımın eski üyelerindenim. 3 ay önce izne ayrılmıştım bi daha dönemedim. çalışıyorum ve küçük çocuğum var.
izinden dönmediğim için yarışmadan diskalifiye olmak istemiyorum.
kendi isteği ile ayrıldı olabilmem mümkün mü acaba?

Keşke daha fazlasını yapabilseydim ama olmadı. Yeni uygulamalar rekabet ve motivasyonu arttıracak şeyler denedik o da olmadı. Mevcut üyelerin aşırı ilgisizliği takımın kurtulmasına imkan vermiyor. Umarım sevgili akrep 33 başarır. Tebrik ediyorum. Herkese hayırlı uğurlu olur inşallah.

Huzursuzluğunu dile getirmek için bu mesajı yazman bile benim için yeterlidir..

İstediğin şekilde revize ediyorum.. Bu durumda 326. etapta yarışmadan ayrılmış olacaksın ve yeniden yarışmacı olabilmek için 24 etap geçmesi gerekecek, bilgin olsun..

Kolaylıklar dilerim..

canım ya ne diyim bilemedim,aynı durumla bende karşı karşıyayım nereye kadar dayanabileceğim hiç bilmiyorum
bunaldım,sıkıldım seninde yazını görünce içimi dökmek istedim
sağlık sorunlarımdan dolayı bir müddet yeterince ilgilenemedim takımla ,neredeyse sanki bunu bekliyorlarmış gibi bir anda yok oldular.yinede ilgilenirdim ama sol elimin ağrısı ve şişi sebebiyle klavye bile kullanamayacak durumdaydım,hiç bir şey yapamıyordum.şimdi daha iyiyim ama bu seferde takım dağılmak üzere
nereye kadar gider inanın bilmiyorum
bir şeyler yapmaya çalıştıkça sanki geri gidiyorum,zamanıma mı acıyım,sinirlerimin bozulduğuna mı,değer göremediğime mi bilemedim
özetle hiççç iyi değilimmmmm

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım tamamen iyileşirsin.
Takım konusunda haklısın. Emeğinin karşılığını almak istiyorsun maalesef göremeyince insan kötü oluyor.
Umarım takımın toparlanır. Takımın kapanmasını kimse istemez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…