Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili takım kaptanlarım, cuma zayıflama yarışması sonuçları karar defterine gore en gec 12 :00 ye kadar yayınlanmalıdır yazılmız 323. etap 4. takım hazılıyormus sanırım bı dalgınlığa geldı yayınlanmadı haddım olmayarak lısteyı yayınlıyorum ve sımdıden affınıza sığınıyorum :26:

Sevgili takım kaptanlarım, cuma zayıflama yarışması sonuçları karar defterine gore en gec 12 :00 ye kadar yayınlanmalıdır yazılmız 323. etap 4. takım hazılıyormus sanırım bı dalgınlığa geldı yayınlanmadı haddım olmayarak lısteyı yayınlıyorum ve sımdıden affınıza sığınıyorum :26:
Öncelikle ellerine sağlık canım. Cuma yarışmalarının senin gibi üyelere çok ihtiyacı var. :KK16:Listeye bir göz attım ufak tefek hataların var istersen yeniden gözden geçirip düzelt. 14. takımın yanına da birinci yazmışsın mesela. Birde bireysel dereceye giren arkadaşların yanına hangi takımda yarıştıklarını da yazarsan daha iyi olur. :KK34:

Öncelikle ellerine sağlık canım. Cuma yarışmalarının senin gibi üyelere çok ihtiyacı var. :KK16:Listeye bir göz attım ufak tefek hataların var istersen yeniden gözden geçirip düzelt. 14. takımın yanına da birinci yazmışsın mesela. Birde bireysel dereceye giren arkadaşların yanına hangi takımda yarıştıklarını da yazarsan daha iyi olur. :KK34:
yazmıştım aslında cnm :26: ama lıstelerı karıştırmış olabılırım

arkadaşlar çok çok özür dilerim, sabah takıma geldim fakat liste gününü karıştırmışım ve sonrasında da hastanedeydim, efax bana mesaj atmış ama yeni gördüm:KK17:

off neden bütün terslikler beni buluyor

efax çok teşekkür ederim, gerçekten çok üzgünüm arkadaşlar

arkadaşlar çok çok özür dilerim, sabah takıma geldim fakat liste gününü karıştırmışım ve sonrasında da hastanedeydim, efax bana mesaj atmış ama yeni gördüm:KK17:

off neden bütün terslikler beni buluyor

efax çok teşekkür ederim, gerçekten çok üzgünüm arkadaşlar

Geçmiş olsun canım umarım önemli bir sorun yoktur. Liste işi halledilmiş, efax ın ellerine sağlık tekrardan.

Geçmiş olsun canım umarım önemli bir sorun yoktur. Liste işi halledilmiş, efax ın ellerine sağlık tekrardan.

çok teşekkür ederim, şimdi daha iyiyim tabi çok zayıfladın o yüzden sinirlerinde harap oldu diye fırça yiyorum evdekilerden ve habire yemek tıkıştırıyorlar , haftaya cuma umarım kilo almış olmam:KK50:

günaydın arkadaşlar

püsküüt canım dünkü hatadan sonra ben çok huzursuz oldum önümüzdeki 3 hafta listeyi ben hazırlayabilir miyim?
eğer günleri karıştırmasaydım :KK47: cuma akşamından listeyi hazırlamış olurdum, hiç böyle bir durum yaşanmazdı:KK43:(

sevgili püsküüt merhaba,8.takım kaptan yardımcılığına efsax ı kaydedebilirmisin rica etsem.teşekkürler.
Tamamdır, hayırlı olsun.. :nazar:

Ellerine sağlık.. :KK71:
Yani......
Hem ellerine sağlık, hem de ifade şeklinden ötürü güzel yüreğine sağlık..
günaydın arkadaşlar

püsküüt canım dünkü hatadan sonra ben çok huzursuz oldum önümüzdeki 3 hafta listeyi ben hazırlayabilir miyim?
eğer günleri karıştırmasaydım :KK47: cuma akşamından listeyi hazırlamış olurdum, hiç böyle bir durum yaşanmazdı:KK43:(
toprakscım seni tanıyoruz. Bugüne kadar gerek ilgin ve takibin gerekse ılımlı yaklaşımlarında profilini çizmiş durumdasın.
Kontrol edemediğin bir dönem olmuş, geçmiş, gitmiş..
Sen de 8.takımın sırası gelince onların yerine yaparsın genel sıralama listesini, olur biter..
Büyütülecek bir şey yok ortada bana göre..

Dediğim gibi seni tanıyoruz. :KK16:

Ayrıca talep ettiğin ceza, performans uygulaması cezasına benziyor, o yüzden hayatta olmaz. :KK60: :KK60:

323. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-918.html#post31641854
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
299. etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur : 48to38 / EVSEBU / niyal
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

2. TAKIM :KK20:
cceylin, sadece geçen hafta değil, 320.etapta da bildirimde bulunmadığı için kilo farkının 3'e bölünmesi gerekiyordu.
Oysa siz 2'ye bölmüşsünüz.
Kontrol ederek gerekli düzeltmeyi yapmanız ve eğer sıralamayı etkiliyorsa genel listeyi revize etmeniz gerekmektedir.

3. TAKIM
1) 3.Takım üyelerinden thebeauty mezun oldu. :KK19: :KK9: :nazar:
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-40.html#post31655653

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok. :KK9:

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 323. Etap birincisi 5. Takımdan Sumelody arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Yani......

toprakscım seni tanıyoruz. Bugüne kadar gerek ilgin ve takibin gerekse ılımlı yaklaşımlarında profilini çizmiş durumdasın.
Sen de 8.takımın sırası gelince onların yerine yaparsın genel sıralama listesini, olur biter..

Ayrıca talep ettiğin ceza, performans uygulaması cezasına benziyor, o yüzden hayatta olmaz. :KK60: :KK60:

tsk ederım puskuttcumm:KK16::KK16:

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-918.html#post31641854

GENEL
299. etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur : 48to38 / EVSEBU / niyal
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

cceylin, sadece geçen hafta değil, 320.etapta da bildirimde bulunmadığı için kilo farkının 3'e bölünmesi gerekiyordu.
Kontrol ederek gerekli düzeltmeyi yapmanız ve eğer sıralamayı etkiliyorsa genel listeyi revize etmeniz gerekmektedir.

3. TAKIM
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-40.html#post31655653

Yarışmamız 323. Etap birincisi 5. Takımdan Sumelody arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

2. takımda ceylının kılosu 3 e bolundugu taktırde ortalaması %0,54 oluyor ve takımın ortalaması %0,72 oluyor
ve lıstede 4. takımın yuzdesıde % 0,72 bu yuzden dolayı sıralama degısıyor bu etapta ıkı takımda dorduncu oluyor tabı yanlıs hesaplama yapmadıysam

Son düzenleme:
Performans Uygulaması Listesi Hakkında Not:

Birinci tur uygulamamızda haftalık bilgiyi ekliyor, bir sonraki hafta da listeyi temizleyerek devam ediyordum.

Örnek:
x takım 2 nota almış sarı kartı var. Sonra ilk 3 e girmiş ve kartı silinmiş. Kartı silinince bir sonraki hafta performans listesinde bu bilgiyi
de siliyor, listeyi temizleyerek devam ediyordum. Önceki tur listelerine bakarsanız belli zaten.

Ancak yeni dönemde haftalık gelişmeleri listede göstermeye devam edeceğim. Her tur sekiz hafta sürüyor.
Böylece bu sekiz haftalık tur sonunda hangi takım ne yaptı, ne aldı, neyi silmeyi başardı toplu olarak görme imkanımız olur diye düşündüm. Başasızlıklar gibi başarılar da böylece silinmiş olmaz.

Bilginize,

Yani......

çook teşekkür ederim:KK54::KK16:

Herkese merhaba arkadaşlar maalesef günlük hayatımda çoğu şey üst üste geldiği için gecikmeli yazıyorum bunun için ilk olarak özür dileri.Ben bu haftanın 5.takımdan Cuma yarışması birincisiydim.Başarı sırrım benim bir kelimeden geçiyordu aslında DİYET.Bu kelime beni hiç bir zaman zayıflatmadı her zaman kilo aldırdı.Keşke zamanında bu kelimeyi kendi literatürümden silebilseymişim diyorum kendime.

Sizde yaşamışsınızdır belki diyetteyim ben demek bir sınırlayıcıdır bana göre.Çikolata yemem yasak, bisküvüt yemem yasak, makarna ve pilav aşırıya kaçılmamalı, beyaz ekmek yenmemeli, dondurma yok.Aslında şu yönden baksak ne olurdu ki diye düşündüm bir gün uzanıp.Ben normalde diyet yapmasam oturup 2 tabak makarna yememe ne gerek var ya da aldığım bir çikolatayı 15 dakikada bitirmeye ?Her gün iki parça yesem hem daha az yerim hem daha fazla zevk alabilirdim oysa ki ayrıca boşuna masrafa girmezdim.Çikolataya vereceğim paraya bir kitap alıp bir iki şey öğrenebilirdim.Bu düşünce tarzı bana tam olarak 7 Ağustos tarihinde yerleşti.Diyet denilen o tabu kelimeyi aklımdan çıkarmak yerine sağlıklı beslenmeyi hayatıma geri soktum.Ayrıca vücudumdaki yiyip yiyip oturmaktan oluşan o şişkinlikler yüzünden iç sıkılmalarını biliyordum ne olurdu günde 1 saatimi olmadı yarım saatimi spora ayırsam dedim ve öyle de yaptım.Kolay mı oldu benim için evet ama ilk 2 haftada 2 kere düzenimi bozdum çünkü birden spora başlayıp birden alışkanlıklardan vazgeçmek kolay değil.Bu yüzden 3.haftamda burada beni destekleyen arkadaşlarla tekrar başladım.Şimdi yiyorum ve uzun zamandır ilk defa sağlıklı ve hafiflemiş hissediyorum.En azından vücuduma karşı sorumluluğumu yerine getirdiğime inanıyorum.Onu iyileştirmeye öalışıyorum çünkü onu bu hale getirdim.

Sözün özü tabu kelimenizi kafanızdan atın ve sporu zayıflamak için değil vücuduna karşı sorumluluğunuzu yerine getirdiğinizi düşünerek yapın.Onu bu hale getiren biziz şimdi ekstra sporlar yaparak kalori yakıyoruz doğru ama sonradan bunları yapmak bir alışkanlık olacak çünkü onlar bizim benliğimiz altında gizlediğimiz gizli ihtiyaçlar.Ve şunu da söylemek isterim ki insan azmettiği kadar başarır, başarıcağınıza inanın ve emin adımlarla mutlu olacağınız yolda ilerleyin.

Çok uzun yazdım bunun için üzgünüm ama okuduğunuz içinde teşekkür ederim :KK42:

GENEL

3. TAKIM
Karnesi:

CEZA PUANI

BİLGİ:

Tamam canım hemen bakıyorum:KK16:
2. takımda ceylının kılosu 3 e bolundugu taktırde ortalaması %0,54 oluyor ve takımın ortalaması %0,72 oluyor
ve lıstede 4. takımın yuzdesıde % 0,72 bu yuzden dolayı sıralama degısıyor bu etapta ıkı takımda dorduncu oluyor tabı yanlıs hesaplama yapmadıysam
Ee o zaman listeyi değiştirmeye gerek yok yine dördüncü olucaz ama yok diğer takımlar nolucak:44::44: uff ceylin ufff :KK4:

bu hafta genel listeleri hazırlama sırası bizim takımda ... fakat cuma günü şehir dışına çıkacağımdan ötürü listeleri belki cuma geç saatte belki de cumartesi öğleye kadar hazırlamış olurum ancak şimdiden bilgilendirmek istedim...

bu arada cuma günü takımın başında bulunamayacağım ... iki tane kaptan yardımcım var ama ikiside izinli olduğundan yerime bakabilecek birini bulamadım takım içerisinde... kardeş takımımızdan da rica ettim ilgilenmesini burada da diğer takım kaptanlarından rica ediyorum vakti olan kaptan arkadaşlarım bizim takımın da listesine el atarsa çok müteşekkir kalacağım...

X