Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım arkadaşım önce başarını tebrik ederim 4 aydır seninle aynı takımda olmaktan inanılmaz keyif aldım hedefine ulaşmana bir o kadarda sevindim forma girdiğim anda senin acık olduğunu görünce bir o kadarda neşelendim ausencia iyiki aynı takımda olmuşuz iyiki seni tanımısın iyi dostlar zor bulunur sende o zor bulunan dostlardansın seni cok seviyorum. mezun oldun diye bizi senden mahrum bırakma hergün gel tamam mı ? ausenciam bügün ne yeşim diyim :)))) sana cok seyler yazmak isterim ama kalbinden geçenleri sen biliyorsun zaten canım benim bu arkadaslık burda kalmıcak ben seni sık sık arar rahtsız ederim minik ogluşunu ve seni kocaman öpüyorum

Son düzenleme:
püskütcüm henüz tamamlanmadı malesef 2 kişi var onları bekliyorum takıma mesajda bıraktım
umarım hafta sonu gelirler

desemde oy kullanma hakları doldu ben özür dilerim
excel dosyasını iş yerinden mail attım kendime ama eve geldim açılmıyo
windows 8 işyerim de ki program
evdekine yükliyeyim yok açılmadı
ptesi işe gidince ancak sonucumuzu bildirebilirim 2 eksikle

senin işlerini aksatmak istemem
8.takımı oylama dışı da tutabilirsin eğer sana uygunsa
vaktini ve sinirlerini geriyorum farkındayım
tüm takım arkadaşlarımdan ve diğer takımlardan özür dilerim

canım arkadaşım mezuniyet hikayeni de paylaşırsan arkadaşlar ne kadar düzenli ve sağlıklı bir diyet programı ile başarı sağladığını görmüş olurlar. Seni tanıdığıma çok memnun oldum, arkadaşlığımızın devam etmesini diliyorum.
Çok içaçıcı bir başarı hikayesi olmadı diyorsun ya tam tersi aslında senin yazdıkların tam da ne kadar sorumlu, ne kadar insancıl ve insanların dertleriyle dertlenen biri olduğunu gösterdi. Bizlerin diyet dersinden farklı derslere de ihtiyacımız var:)))
öpüyorum

KONU: Oylamada son durum

püskütcüm henüz tamamlanmadı malesef 2 kişi var onları bekliyorum takıma mesajda bıraktım
umarım hafta sonu gelirler

Sonuç olarak; Pazartesi günü eklersiniz formunuzu..
9. takımdan cevap gelmemiş.
O halde ben de Pazartesi itibariyle bakıyorum..

Sizler ne düşünüyorsunuz bilemiyorum ama böyle hassas bir konuda oylama dışı bırakmak bana mantıklı gelmiyor..
Pazartesi son gün olsun.. Ben şimdi geçmiş sayfalara bakayım bir kez daha 9.takımın formu var mı diye..
Eğer paylaşmadılarsa onlara da bir zahmet hatırlatın lütfen.. Pazartesi günü onlar da paylaşım yapsınlar.

Askıdaki işleri bu hafta yavaş yavaş toparlayacağım bilginize..

ben perşembe son dediğiniz için defalarca uyarı yapmama rağmen bir arkadaş gelip oylamasını sunmadı ben de onu eklemeden listeyi paylaştım. Nihayetinde bir fikri varsa söylenen zamanda gelip oyunu kullanmalıydı bana göre

Ben de kaptan olsam dediğini yapardım.
Şu anda oylamayı kapatırsam zaten 7.takım oylama dışı kalmış, 8.takım mazeretini iletti, 9.takımdan hiç ses yok.
3 takım eksik kalıyor..
Ne önerirsin bu durumda?

öncelikle teşekkür ederim.

bence mazeretini bildiren arkadaşım elinde olmayan sebeplerle pazartesine kalmış, madem bu saatten sonra konuşuluyor bu konu o zaman pazartesini beklemek ama pazartesi de eklemsini yapmayanı oylama dışı bırakmak olabilir. Fakat ben kendi takımımda pazartesine kadar oy kullanmayan arkadaşım oyunu kullansa da eklemeyi planlamıyorum çünkü defalarca yazdım hem de takıma giremiyeceğimi söylediğim halde her uğradığımda uyarımı yapmıştım.

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : 3. Takim

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
3 Evet - 2 Hayır

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.

4 Hayır - 1 Evet

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.

5 Hayır

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.

4 Evet - 1 Hayır

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.

5 Hayır

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.

2 Hayır - 3 Evet

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)

3 Evet - 2 hayır

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.

3 Hayır 2 Evet

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.

5 Hayır

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.

5 Evet

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.

4 Hayır 1 Evet

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)

5 Hayır

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.

4 Evet 1 Hayır

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.

4 Evet 1 Hayır

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
2 Evet 3 Hayır
[/INDENT]

tesekkur ederim.ptesi sabah paylasirim ama yine bu arada evde windows 8 yukleyebilirsem mutlaka paylasirim.

ben birşey danışacaktım ben 13. takımdanım bizim takıma 7. takımdan bir arkadaş geldi haftaya cuma listede yer alcak mı? şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

ben 9. takımdanım püsküütcüm..notunu takıma iletiyorum..pazartesi eklenmiş olur büyük ihtimal..

off çok utanıyorum bunu sormaktan ama oylanmamış oylama formunu (!)nereden bulabilirim??:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…