Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

off çok utanıyorum bunu sormaktan ama oylanmamış oylama formunu (!)nereden bulabilirim??:26:

Bir hafta önce yayımlamıştım.. Geçmiş sayfalara bakabilirsin veya son sayfalardan herhangi bir sonuç formunu alıp evet/hayır işaretlemelerini kaldırıp kullanabilirsin..

Bir hafta önce yayımlamıştım.. Geçmiş sayfalara bakabilirsin veya son sayfalardan herhangi bir sonuç formunu alıp evet/hayır işaretlemelerini kaldırıp kullanabilirsin..

evet/hayır ları silip kopyaladım..yalnız bizim iki-üç üyemiz haftasonu giremiyorlar, evlerinde net bağlantısı yok..ancak pazatesi işe geldiklerinde formu cevaplayabilirler..pazartesi formu eklemek için bir saat varmı??

evet/hayır ları silip kopyaladım..yalnız bizim iki-üç üyemiz haftasonu giremiyorlar, evlerinde net bağlantısı yok..ancak pazatesi işe geldiklerinde formu cevaplayabilirler..pazartesi formu eklemek için bir saat varmı??

İki takımın formunun gecikmesi yüzünden oylama sonuçları bekliyor.
Bu durumda ekleme saatinin kaç olduğuna sen karar ver..

"kaptan"larım size bir sorum var..

mesela takım içi bir kural oluşturdum dedim ki şunu şunu yapmazsanız 6 hafta bildirimde bulunulmayacak. bunu nasıl yansıtmam lazım? izinli diye yansıtamam. kilo bildirimini 6 ya bölüp mü yaparım? ilk etabında ne yazarım? listeye dahil etmeyince sorun çıkar mı? 5. takım yapmıştı sanırım bu uygulamayı. nasıl yansıtmıştı? vb..

mesela takım içi bir kural oluşturdum dedim ki şunu şunu yapmazsanız 6 hafta bildirimde bulunulmayacak. bunu nasıl yansıtmam lazım? izinli diye yansıtamam. kilo bildirimini 6 ya bölüp mü yaparım? ilk etabında ne yazarım? listeye dahil etmeyince sorun çıkar mı? 5. takım yapmıştı sanırım bu uygulamayı. nasıl yansıtmıştı? vb..
keşke önce bizim takıma yazsaydın ordan cevaplardım.... biz uygulamaya çalıştık ama listeden çıkardığımızda yanına yazılabilecek tek açıklama" izinde" şeklinde olucaktı ve ne zaman dönüş yaparsa kilosu ayrı kaldığı etap sayısına bölünecekti. bu durumun kişinin sınırlı sayıdaki izin hakkını ihlal edeceğini düşünerek uygulamadık... listeden çıkarmadan bildirimini kabul etmesek yapabileceğimiz tek açıklama "bildirimde bulunmadı" şeklinde idi kiii bu şekilde takım ortalamasını da etkiliyordu... baktık iki türlüde olmuyor şimdilik vazgeçtik bu uygulamadan...

merhaba arkadaşlar ben 13. takımdan burcu ben bişi danışacaktım sana

şimdi 7. takımı biliyorsun dağıldı ve oradan bize bi arkadaş geldi fakat cuma bildirimi kapandıktan sonra geldi ve doğal olarak cuma bildiriminde 13.takıma transfer diye yazmadı bu durumda napıcaz biz aynı durumda başka takımlardada var mı böyle bilmiyorum ama şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum
:KK54:

Ben olsam böyle bir uygulama yapmazdım canım.. Hem kişiyi, hem takımı çıkmaza sokar bu durum..

merhaba arkadaşlar ben 13. takımdan burcu ben bişi danışacaktım sana

şimdi 7. takımı biliyorsun dağıldı ve oradan bize bi arkadaş geldi fakat cuma bildirimi kapandıktan sonra geldi ve doğal olarak cuma bildiriminde 13.takıma transfer diye yazmadı bu durumda napıcaz biz aynı durumda başka takımlardada var mı böyle bilmiyorum ama şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum
:KK54:

Önümüzdeki cuma 7. takımdan transfer diye yazarsınız.. Bu cuma listelerde yayınlanmadı ise kilosu ikiye bölünür yok yayınlandı ise normal devam eder canım..

312. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-852.html#post30723467
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
288.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir..
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

1. TAKIM
tasan adlı üyeniz son iki etap bildiriminde "sabit" olarak gösterilmiş. 312.etapta ise birden 3,1 kilo almış görünüyor.
Bu şekilde uygulama nedeniniz nedir bilemiyorum ancak, kilosu sabitse sabit yazın, bildirim yapamıyorsa bunu belirtin, izne ayrıldıysa da izinde deyin.
Ortada net bir kural varken; eğer bu tip bildirimlerde kafamıza göre takılırsak, kurala uyan arkadaşlarımıza karşı haksızlık etmiş oluruz.
Hatırlatmak istedim.

2. TAKIM
genic adlı üyenizin hedef kilosu belirtilmediğinden, kurallarımız gereği mezuniyet karnesini hazırlayamıyorum.
Eğer daha önce ilettiğiniz ve benim gözümden kaçan bir hedef bildirimi varsa lütfen paylaşınız.
Arkadaşımızı 14,3 kiloyu verme başarısından ötürü tebrik ediyorum. :KK19:

Hafızam beni yanıltmıyorsa daha önce de sırf hedef belirtmediğiniz için 1-2 üyeniz daha karne alamamıştı. Bu durum, hedef konusunda bir yapılanmaya gitmeniz gerektiğini gösteriyor.

3. TAKIM

3.Takım üyelerinden BLUEDENIZ mezun oldu. :KK19:
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-39.html#post30746276

4. TAKIM
4.Takım üyelerinden Ausencia mezun oldu. :KK19:
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-39.html#post30746518

5. TAKIM
biricikoglumertug adlı üyenin 65 olan hedef kilosu, bildiriminiz üzerine 60 olarak revize edilmiştir. Bilginize.

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6.takıma isabet etti.
Ufak bir detayı paylaşmak istiyorum. Benim yaptığım kontrolde takım toplam yüzdeniz 0,946 çıkıyor. Bu da %0,95 demek.
Oysa sizin bildiriminizde %0,94 görünüyor. Yeri geliyor, bu bir puan genel sıralamada önemli rol oynayabiliyor.
Bu nedenle; son satır hesabınızı gözden geçirmenizde fayda olduğunu hatırlatmak istiyorum.

13. TAKIM
venuskadini adlı üye için "3.kez bildirimde bulunmadı" notunu düşmüşsünüz.
Kurallara göre; bu durumda olan üyenin özel bir durum yoksa diskalifiye edilmesi gerekir. Özel bir durum varsa eğer; paylaşmanızı rica ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ :KK71: :nazar:
Yarışmamız 312. Etap birincisi 4. Takımdan.Ausencia arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 2 Ceza Puanı (292. ve 311. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Önümüzdeki cuma 7. takımdan transfer diye yazarsınız.. Bu cuma listelerde yayınlanmadı ise kilosu ikiye bölünür yok yayınlandı ise normal devam eder canım..

teşekkür ederim geçen hafta listedeymiş 7.takımda yani şimdi direk devam ediyor dimi yanlış anlamadım :26:

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-852.html#post30723467
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
288.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir..
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

1. TAKIM
tasan adlı üyeniz son iki etap bildiriminde "sabit" olarak gösterilmiş. 312.etapta ise birden 3,1 kilo almış görünüyor.
Bu şekilde uygulama nedeniniz nedir bilemiyorum ancak, kilosu sabitse sabit yazın, bildirim yapamıyorsa bunu belirtin, izne ayrıldıysa da izinde deyin.
Ortada net bir kural varken; eğer bu tip bildirimlerde kafamıza göre takılırsak, kurala uyan arkadaşlarımıza karşı haksızlık etmiş oluruz.
Hatırlatmak istedim.

2. TAKIM
genic adlı üyenizin hedef kilosu belirtilmediğinden, kurallarımız gereği mezuniyet karnesini hazırlayamıyorum.
Eğer daha önce ilettiğiniz ve benim gözümden kaçan bir hedef bildirimi varsa lütfen paylaşınız.
Arkadaşımızı 14,3 kiloyu verme başarısından ötürü tebrik ediyorum. :KK19:

Hafızam beni yanıltmıyorsa daha önce de sırf hedef belirtmediğiniz için 1-2 üyeniz daha karne alamamıştı. Bu durum, hedef konusunda bir yapılanmaya gitmeniz gerektiğini gösteriyor.

3. TAKIM

3.Takım üyelerinden BLUEDENIZ mezun oldu. :KK19:
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-39.html#post30746276

4. TAKIM
4.Takım üyelerinden Ausencia mezun oldu. :KK19:
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-39.html#post30746518

5. TAKIM
biricikoglumertug adlı üyenin 65 olan hedef kilosu, bildiriminiz üzerine 60 olarak revize edilmiştir. Bilginize.

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6.takıma isabet etti.
Ufak bir detayı paylaşmak istiyorum. Benim yaptığım kontrolde takım toplam yüzdeniz 0,946 çıkıyor. Bu da %0,95 demek.
Oysa sizin bildiriminizde %0,94 görünüyor. Yeri geliyor, bu bir puan genel sıralamada önemli rol oynayabiliyor.
Bu nedenle; son satır hesabınızı gözden geçirmenizde fayda olduğunu hatırlatmak istiyorum.

13. TAKIM
venuskadini adlı üye için "3.kez bildirimde bulunmadı" notunu düşmüşsünüz.
Kurallara göre; bu durumda olan üyenin özel bir durum yoksa diskalifiye edilmesi gerekir. Özel bir durum varsa eğer; paylaşmanızı rica ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ :KK71: :nazar:
Yarışmamız 312. Etap birincisi 4. Takımdan.Ausencia arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 2 Ceza Puanı (292. ve 311. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

13. takımdan Venüskadini arkadaşımız ilk hafta final haftası nedeniyle bildirimde bulunamamıştı izinli gösterilmesini de talep etmemişti. Daha sonraki 2 haftada gezi parkında direnişte olduğu için kendine ulaşamadık ama bu hafta takıma geri döndü ve bu hafta bildirim yapacak. Başka bir sıkıntı yoktur umarım. iyi günler iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

1. TAKIM
Hatırlatmak istedim.

öncelikle şunu belirteyim sevgili püsküüt kafamıza göre takılma diye bi durum kesinlikle söz konusu değil,hele benim takımımda hiç değil:KK34:

takımdaki üyelerin bildirimleri ne şekildeyse ben ona göre listeye ekliyorum,sabit se sabit,kilo bildirmediyse yine aynı şekilde,tasan 310.ve 311.etapta kilosunun aynı olduğunu bildirdiği için listeye o şekilde eklendi başkada bi açıklaması yok:KK34:

1. TAKIM
Hatırlatmak istedim.

merhaba sanrırm benimle ilgili bir problem var.evet benim kilom 2 hafta sabitti yani kilo bildirmeme gibi bir durum yoktu.geçen hafta ciddi ailevi problemlerim vardı ve ben kendimi yemeye verdim .çok yavaş kilo veriyorum ama almaya gelince hemen alıyorum malesef.dediğim gibi sıkıntı ve stresten ne bulduysam yedim ve bunu takım arkadaşlarımla paylaştım ve hepsinden özür diledim.zaten bu hafta dikkat ettiyseniz takım olarak hepimiz atıdaydık.umarım anlatabilmişimdir.dediğim gibi bunu takım arkadaşlarımla paylaştım ve bir daha böyle kilo alırsam kendimi takımdan diskalifiye edeceğimi söyledim.

öncelikle şunu belirteyim sevgili püsküüt kafamıza göre takılma diye bi durum kesinlikle söz konusu değil,hele benim takımımda hiç değil:KK34:

takımdaki üyelerin bildirimleri ne şekildeyse ben ona göre listeye ekliyorum,sabit se sabit,kilo bildirmediyse yine aynı şekilde,tasan 310.ve 311.etapta kilosunun aynı olduğunu bildirdiği için listeye o şekilde eklendi başkada bi açıklaması yok:KK34:

1. TAKIM
Hatırlatmak istedim.

merhaba sanrırm benimle ilgili bir problem var.evet benim kilom 2 hafta sabitti yani kilo bildirmeme gibi bir durum yoktu.geçen hafta ciddi ailevi problemlerim vardı ve ben kendimi yemeye verdim .çok yavaş kilo veriyorum ama almaya gelince hemen alıyorum malesef.dediğim gibi sıkıntı ve stresten ne bulduysam yedim ve bunu takım arkadaşlarımla paylaştım ve hepsinden özür diledim.zaten bu hafta dikkat ettiyseniz takım olarak hepimiz atıdaydık.umarım anlatabilmişimdir.dediğim gibi bunu takım arkadaşlarımla paylaştım ve bir daha böyle kilo alırsam kendimi takımdan diskalifiye edeceğimi söyledim.

Bu hassas, içten, detaylı ve çabuk cevaplarınız için teşekkür ederim 1.takım..

tasan, dilerim problemlerin çözülür..

.
:nazar::nazar::nazar:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:KK12::nazar::nazar::nazar:
merhabalar:KK16:
öncelikle püsküüt size vede böyle güzel bir uygulamada emeği geçen herkeze çok ama çok teşekkür ederim....
söze nerden başlayacağımı bilemiyorum şuan öyle mutlu ve duyguluyumki anlatamam....diyete başlayalı 7 7.5 ay gibi bir süre oldu....
24 yaşıma kadar 49 kilonun üzerine çıkmamıştım....daha sonrasında evlendim 1 yıl içerisinde (çok acele verilmiş bir karardı bizim için)
bebek tedavisi görmeye başladık ....7 yıllık bir çalışma hayatım vardı öncesinde....evlendikten sonra işten ayrılmam vede gördüğüm tedavi sebebiyle çok kısa bir süre zarfında 10-15 -20 -25 ve son olarak nerdeyse 30 kilo aldığım dönemler oldu....tedavi sürecimiz 10 yılı aşkın sürece aralıksız devam ettiği için kilo almama sadece yaz aylarında yaptığım yürüyüşlerle engel olup 3-5 kilo verip kışın tekrar alıyordum....2 yılı doldurduk ve artık tedavimiz bitti....o koşuşturmacalı stresli günleri yavaş yavaş geride bırakmaya başladık....
ve bundan yaklaşık 8 ay önce ilk diyetime başladım ilk zamanlar iyi gitti sonrasında yeni yılda aldığımız yaş pastanın nerdeyse tamamını
yememle bu işi ciddiye bindirmeye karar verdim....
diyetim süresince en iyi yaptığım şey k.k.' ye üye olmak oldu....burda bir çok bilgiler öğrendim ve de uyguladım....
takım arkadaşlarımlada bu serüveni sağlıklı ve de mutlu birşekilde sonlandırdım:KK54::KK16:
gelelim yaptıklarıma....
1-sabah aç karına içebildiğim kadar su içmek....
2-kalori takibi yapmak....
3- 3 ana öğün + 3 ara öğün yapmak
4- 1 gün ödül günü verdim kendime:KK56::KK16:
5-tartıyla iyi geçinmek:KK9:(çok sık tartılıyordum ben pek doğru bir uygulama olmasada böyle daha iyi hissediyorum kendimi:KK17:)
6-beyaz ekmeği ve de şekeri bırakmak....
7-moralim zaman zaman düşsede her zaman kısa zamanda toparlanmak....
8-spor yapmak(yürüyüş+:KK8:+leslie sensoi)
9-bitki çayları içmek
10-yoğurdu bolca tüketmek
11-akşam yemeklerini hafif geçirmek
12-son haftalarda akşamları ekmek yememeğe özen gösterdim....

en önemli ve altın kural ise;
:nazar:inanmak ve de azim ,başarı arkasından bir şekilde geliyor arkadaşlar....
umarım bir nebzede olsa faydam olmuştur....bu yolda ilerleyen herkeze başarılar diliyorum....
sağlık ve de sevgiyle kalın:nazar::emir_bebek:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:KK12:

teşekkür ederim kendimi anlatabildiğime çok sevindim.

inşallah kısa zamanda sıkıntıların hallolur... dürüstlüğün için şahsım adına teşekkür ederim. gerçekten dürüst insanlara ihtiyacımız var. :KK71::KK71::KK71:

.
:nazar::nazar::nazar:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:KK12::nazar::nazar::nazar:
merhabalar:KK16:
öncelikle püsküüt size vede böyle güzel bir uygulamada emeği geçen herkeze çok ama çok teşekkür ederim....
söze nerden başlayacağımı bilemiyorum şuan öyle mutlu ve duyguluyumki anlatamam....diyete başlayalı 7 7.5 ay gibi bir süre oldu....
24 yaşıma kadar 49 kilonun üzerine çıkmamıştım....daha sonrasında evlendim 1 yıl içerisinde (çok acele verilmiş bir karardı bizim için)
bebek tedavisi görmeye başladık ....7 yıllık bir çalışma hayatım vardı öncesinde....evlendikten sonra işten ayrılmam vede gördüğüm tedavi sebebiyle çok kısa bir süre zarfında 10-15 -20 -25 ve son olarak nerdeyse 30 kilo aldığım dönemler oldu....tedavi sürecimiz 10 yılı aşkın sürece aralıksız devam ettiği için kilo almama sadece yaz aylarında yaptığım yürüyüşlerle engel olup 3-5 kilo verip kışın tekrar alıyordum....2 yılı doldurduk ve artık tedavimiz bitti....o koşuşturmacalı stresli günleri yavaş yavaş geride bırakmaya başladık....
ve bundan yaklaşık 8 ay önce ilk diyetime başladım ilk zamanlar iyi gitti sonrasında yeni yılda aldığımız yaş pastanın nerdeyse tamamını
yememle bu işi ciddiye bindirmeye karar verdim....
diyetim süresince en iyi yaptığım şey k.k.' ye üye olmak oldu....burda bir çok bilgiler öğrendim ve de uyguladım....
takım arkadaşlarımlada bu serüveni sağlıklı ve de mutlu birşekilde sonlandırdım:KK54::KK16:
gelelim yaptıklarıma....
1-sabah aç karına içebildiğim kadar su içmek....
2-kalori takibi yapmak....
3- 3 ana öğün + 3 ara öğün yapmak
4- 1 gün ödül günü verdim kendime:KK56::KK16:
5-tartıyla iyi geçinmek:KK9:(çok sık tartılıyordum ben pek doğru bir uygulama olmasada böyle daha iyi hissediyorum kendimi:KK17:)
6-beyaz ekmeği ve de şekeri bırakmak....
7-moralim zaman zaman düşsede her zaman kısa zamanda toparlanmak....
8-spor yapmak(yürüyüş+:KK8:+leslie sensoi)
9-bitki çayları içmek
10-yoğurdu bolca tüketmek
11-akşam yemeklerini hafif geçirmek
12-son haftalarda akşamları ekmek yememeğe özen gösterdim....

en önemli ve altın kural ise;
:nazar:inanmak ve de azim ,başarı arkasından bir şekilde geliyor arkadaşlar....
umarım bir nebzede olsa faydam olmuştur....bu yolda ilerleyen herkeze başarılar diliyorum....
sağlık ve de sevgiyle kalın:nazar::emir_bebek:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE:KK12:

Keşke karne alan herkes senin gibi paylaşımda bulunsa..
Teşekkürler ve tekrar tebrikler..
Bu mesajını karne topiğimizin bir nevi indeksi haline gelmiş birinci mesajına ekliyorum hemen.

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : 8. takım

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
EVET

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
HAYIR

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
HAYIR

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
EVET

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
EVET

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
EVET

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
EVET

X