Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Anlaşılmadığına şaşırdım.
Soru-cevap olayına girmemek için mesajıma bilgi ekleyerek editledim.
Bilginize.

Püsküüt haber verdiğin için teşekkürler.

Bugün çarşamba. Yarın itibariyle oylama sona erecek.

Kurucumuzun ne zaman geleceği belli değil arkadaşlar. Bu durumda etap raporu hazırlama işini birinin üstlenmesi gerekecek. Böyle durum daha önce başınıza geldi mi, Püsküüt bir yardımcı belirledi mi?

Kaptanlıkta kıdemi en yüksek olan kişinin gerekli excel dosyalarını isteyip bu işi üstlenmesini öneriyorum. Eğer bu kişi görevi kabul etmezse de oylama yapalım diyorum. Cuma ya kadar az bir zamanımız kaldı. Kimseden ses çıkmayınca, yazayım dedim.:26:

deneyimi olan birinin yapması lazım şahsen 6. takım kaptanı olarak bu işten hiç anlamayacağıma adım gibi eminim hem yeni kaptanım hem etap raporu nasıl hazırlanacak bir bilgim yok.
Yine de "şöyle yapalım" gibi bir düşünce varsa bende yardımcı olurum tabi ki.

püsküüt yıllardır tuttuğu dökümanları haklı olarak kimseye vermez. Bende olsam vermezdim... Bu nedenle kimsenin de o haftaya dair etap raporu sunmasına gerek yok...
Daha öncesinde bayram tatilleri gibi durumlarda cuma yarışması o haftalara denk geldiğinde yapılmaz bir diğer hafta kilolar ikiye bölünerek yazılırdı...
yada cuma günü herkes takım listesini yazar 1.2.ve 3. takımlar ve bireyseller açıklanır ve o şekilde kalır...

en mantıklı olan son söylediğin. sıra kimdeydi püsküüt takımlarda yarışmaya başlamadan önce? toplu listeyi yapsak yeter

ben de düşüncene katılıyorum. bu hafta liste sırası hangi takımdaysa o takım listeyi hazırlasın.

bende katılıyorum. Sıra kimdeyse listeyi o takım hazırlasın. Etap raporunu püsküüt gelince kendi hazırlar.
Biz her zaman ne yapıyorsak onu yapalım. burada paylaşalım, son halini sıradaki takım yayınlasın.

Oylama listesini de takımlar tamamladıktan sonra burada paylaşsınlar. onunda sonuçlarını püsküüt gelince hazırlar diye düşünüyorum.

sıra bize yani 5. takıma geldiğinde püsküüt olayı devralmıştı bu nedenle bu cuma listeleri ben hazırlarım

sıra bize yani 5. takıma geldiğinde püsküüt olayı devralmıştı bu nedenle bu cuma listeleri ben hazırlarım

En gönüllü olarak ben beklemedeydim listeleri hazırlamak için ama sen sırayı devam ettirelim demişsin..

Tamamdır canım, yardım gerekirse bana bildirmen yeterli şekerim

Merhaba arkadaşlar,

1) Yarın kilo bildirimimi yapacağım ve 8. takımın etap listesinde yer alacağım. Son günlerde aktif katılımda bulunamadığım için 8.takımdan herkesin önünde özür dilerim.

2) Yarından itibaren yine 8.takımda kalmaya devam edeceğim. Ama ne zaman aktif olurum onu bilemiyorum.

3) Misafir oylamasına oy veren 67 kişinin oyuna olan saygımdan ötürü sizlerden devraldığım "Cuma genel listesini hazırlama" işini yapmaya devam edeceğim.

4) Yarışmaya dair gönüllü olarak yaptığım diğer bütün işler askıda kalmaya devam.
Çünkü gönlüm, ruhum, aklım başka yerde.. Biber gazı soluduğum ciğerlerimle birlikte...

Bilginize,

Çünkü gönlümüz, aklımız, ruhumuz başka yerde... Biber gazı soluyan ciğerine ve güzel kalbine selam olsun....

Kalbim seninle , sabah işte akşam direnişte

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : 6

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
EVET

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
HAYIR

Öneri 3:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlar kapatılır.
HAYIR

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
HAYIR

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
EVET

Öneri 6:
Üyeler kilo bildirimlerini fotoğraflı yapsınlar.
EVET

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
EVET

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
EVET

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
EVET

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
EVET

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
EVET

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : 1

Öneri 1:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 2:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. (örn: 15 kilo vermek isteyenin yarışma süresi 15 aydır.) Bu sürede, bu kiloyu veremeyen yarışmacı 6 ay süreyle uzaklaştırma alır.
EVET

Öneri 3:
HAYIR

Öneri 4:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlara 3 hafta etap dışı kalma cezası verilir.
EVET

Öneri 5:
Takım ortalaması 3 ayda 6 kere %0,30 un altında olan takımlarda, en az kilo veren üyeler diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 6:
HAYIR

Öneri 7:
Takım kaptanları, 1 ay boyunca hiç kilo veremeyen üyeyi diskalifiye etsin. (Ramazan ayı hariç)
HAYIR

Öneri 8:
Etap 1. olan takımın kaptanı, sonuncu olan takımı, diğer etaba kadar takibe alsın. Takıma hem enerji hem motivasyon sağlayıp, çabuk toparlanmalarına yardımcı olur.
HAYIR

Öneri 9:
4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalaması %0,30 un altına düşenlere sarı kart gösterilir, eğer herhangi bir şekilde bir daha sarı kart alınırsa en düşük ortalamalı kişi diskalifiye edilir.
HAYIR

Öneri 10:
Etap listesinde sonuncu olan takım kaptanından tıpkı 1. lerden istendiği gibi açıklama istensin.
HAYIR

Öneri 11:
3 aylık (12 etap) süreler için üyelerden makul hedefler belirlemelerini isteyelim. Hedefinin %70 ine ulaşamayana sarı kart, tekrar ulaşamazsa kırmızı kart göstererek diskalifiye edelim.
EVET

Öneri 12:
Yarışmacının vermek istediği kilo aya çevrilir. Bu sürenin yüzde 20 fazlasında bu kiloyu veremeyen üye diskalifiye edilir. ( örn: 15 kilo vermek isteyen üyenin yarışma süresi 18 aydır)
HAYIR

Öneri 13:
Yarışmacılardan aylık hedef belirler. İkinci haftanın sonunda bu hedef duruma göre revize edilebilir. Ay sonunda hedefi tutturamayanlar 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 14:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa, 2 hafta boyunca etap bildirim listesine dahil edilmez.
EVET

Öneri 15:
Yarışmacı üst üste 3 hafta kilo aldıysa sarı kart alır. İki kez sarı kart alan yarışmacı diskalifiye edilir.
HAYIR

biz sen aktif olana kadar bekleriz püskütüm

benim gibi yarışmadığı halde kaptan olan biri daha var mı? benim oy hakkım var mı bilmiyorum da...

OYLAMA FORMU

TAKIM NUMARASI : 5

Öneri 1:
HAYIR
(9 HAYIR)

Öneri 2:
HAYIR
(7 HAYIR - 2 EVET)

Öneri 3:
HAYIR
(9 HAYIR)

Öneri 4:
HAYIR
( 8 HAYIR - 1 EVET)

Öneri 5:
HAYIR
(7 HAYIR - 2 EVET)

Öneri 6:
HAYIR
(8 HAYIR - 1 EVET)

Öneri 7:
EVET
(3 HAYIR - 6 EVET)

Öneri 8:
HAYIR
(5 HAYIR - 4 EVET)

Öneri 9:
EVET
(2 HAYIR - 7 EVET)

Öneri 10:
EVET
(9 EVET)

Öneri 11:
EVET
(2 HAYIR - 7 EVET)

Öneri 12:
HAYIR
(7 HAYIR - 2 EVET)

Öneri 13:
HAYIR
(5 HAYIR - 4 EVET)

Öneri 14:
HAYIR
(8 HAYIR - 1 EVET)

Öneri 15:
EVET
(1 HAYIR - 8 EVET)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…