Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Fakat şöyle birşey var takım ortalamamızı bende yanlış hesaplamışım. ortalamamız yakar76 da ortalamaya dahil ve ortalama: 0,30

ben yanılıyor olablirim.

ama o izin kuralı 2 haftadan önce geri dönemez şeklinde.

Sadece bi kere izinli yazip ertesi hafta listeye dahil edilmez ta ki geri donene kadar.geri dondugunde de kac hafta yoksa o kadara bolunur

1 kişi eksilince ortalamanın yükselmesi gerekmez miydi acaba??:26:

tekrar kontrol ederim canım

Fakat şöyle birşey var takım ortalamamızı bende yanlış hesaplamışım. ortalamamız yakar76 da ortalamaya dahil ve ortalama: 0,30

ben yanılıyor olablirim.

ama o izin kuralı 2 haftadan önce geri dönemez şeklinde.

canım geçen hafta izinli gösterdiğiniz için, bu hafta izinli kabul edilir ve dediğin gibi 2 haftadan önce geri dönemez ve geri dönemeyen o süreçte olmayan üye, takımınızın listesinde de yer almaz. 2 hafta sonra isterse geri döner, döndüğünde takım listenizin yanında 302. etapta ayrılan üye, 305. etapta geri döndü, kilosu 3 e bölündü vs. şeklinde belirtilir.

bizimde takim olarak uyguladigimiz budur
1 hafta izinli yazildiysa 2.hafta listeden cikarilmalidir

senin bildigin dogru olan

Karar defteri mi yanlış?

bukadar zamandır benmi yanlış yapıyorum. anlamış değilim.

herneolursa olsun takım ortalamasını izinde olan kişide etkiler.

izine ayrılanlarıda listeden hiç çıkartmadımki ben bugüne kadar.

İzinde olan kişi sadece izne ayrıldığı hafta ve izinden döndüğü hafta listede olur, onun dışında listede yer almaz ve hesaba katılmaz, bilgin doğru busebcim

evet canım bu kadar zamandır yanlış yapıyormuşsun ve nasıl oluyor da kimse fark edip seni uyarmamış anlamadım :26:

karar defterinde yazanı yanlış anlamışsın sen, bu şekilde boş yere ortalamanız düşmüş hep

İzinde olan kişi sadece izne ayrıldığı hafta ve izinden döndüğü hafta listede olur, onun dışında listede yer almaz ve hesaba katılmaz, bilgin doğru busebcim

evet tatlım

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum foruma o yüzden bu konuda bi bilgim yok rica etsem biraz bilgi verebilirmsnz. ben de diyete başladım da katılmak isterim cuma günlerimi başlıyor, nasıl katılıyrz gruplara

peki o halde dedğinz gibi olsun.

Bu durum neden bukadar problem oldu anlamış değil açıkçası. Dediğim gibi izinde olanı listeden çıkartmadım hiç.

Püsküüt her hafta rapor hazırladı bugün senin hazırladığın listeyi her hafta bir takım hazırlıyor fakat bugüne kadar hiç problem olmadı.

ayrıca takım yüzdelemesine izinli kişiler hesaplanmıyor diyede birşey yokki...

canım problem olmalıydı bu durum, benim yaptığım doğru. olması gereken bu yani. çıkartmadıysan da çıkartmalıydın, yanlış işlem yapmışsın.

püsküüt e mesaj attım, o gelince daha iyi bilgilendirir bizi.

izine ayrılan kişi 6 aya kadar dönmeyebilir isterse, senin yaptığına göre 6 ay dönmese dahi boş yere her hafta listede olmalı.

ben karar defterine göre hareket ettim. orada her ne olursa olsun takım ortalamasına dahil olacağı yazıyor.

ee madem dahil olacak o halde listeden çıkartmayayımki ortalamayı hesaplarken unutmayayım dedim...

neyse. yanlış olmuş işte.

cnm senin dedigin yani izine ayrilan üyenin karsisinda ne yazilirsa yazilsin listeye dahil edilmelidir sadece o hafta icin gecerli,yeni haftaya gecildiginde önceki hafta karsisinda izinli, ayrildi veya diskalifiye edildi yazan üyeler listeye alinmaz,yani 1 hafta izinli yazman yeterli 2.haftada listeden cikarmalisin...
sen bu üyeleri listende tutuyorsan boyuna takim ortalamaniz düsmüs,bende sasirdim nasil farkedilmemis diye
:44:
söyle söylim bu hafta bizim bir üyemiz hamilelik nedeniyle izine ayrildi,9 ay boyunca o üyeyi listeye alsak bosuna ortalamamiz düsecek,her hafta hesaplamaya dahil etmis olacagiz yani

acaba bu konuyuda karar defterine eklesekmi,baska takimlarda varmidir böyle uygulayan:44:

ilginç bir durum hakikaten. yani ben neredeyse 3 yıdır burdayım ama bunu daha yeni duydum. hamilelikle ilgili olunca tamamen listeden çıkıyor dye biliyodum.

Günaydın arkadaşlar,

Dün akşam uğradığımda 13.takıma listeleri hazırlamakla ilgili bir sorun var mı diye sordum. Ama sonra dışarı çıktım.
Sabah hemen geldim meğer beyin fırtınası yapılmış.

Konunun bu şekilde ortaya çıkması iyi olmuş. Buseb dikkatin için teşekkürler!..

Şimdi geçmiş mesajları tek tek kontrol edip de bulmam zor. Sözkonusu hata daha önce de yapılmıştı ve ben bir etap raporunda bu konudaki hata için x takımı uyarmıştım. Etap raporundaki konuların herkes tarafından okunması bu nedenle önemli.

Uygulama şu şekilde:
Üyenin izin durumu, sadece izne ayrıldığı hafta listede açıklanır.
İki haftadan kısa izin dönemi olamaz.
Üye geri döndüğünde yeniden listeye alınır.
İzinli olduğu dönemde listede yer almaz.

Karar Defterine bu açıklamayı da ekliyorum hemen. Bilginize.

303. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kaynak: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-796.html#post29737432
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) 279.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir.

1. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 303. Etap birincisi 13.Takımdan limonlubrokoli arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

merhabalar :) ben 13.takımdan limonlubrokoli :)

bu haftanın 1.si olarak bu hafta neler yaptığımı yazacağım.

öncelikle şunu söylemeliyim bu haftaki cuma yarışmasını 13. takım olarak kaptanımız Ladyline yani Ebru'ya adadık. takım olarak en güzel doğum hediyesi vermek istedik :) ve başardık da :)

bu haftanın öneminden dolayı sporuma ve diyetime dört elle sarıldım. 1,5 aydır diyet yapıyorum ve şimdiye kadar hiç kaçamak yapmadım. sonuçlarını da alıyorum :) yemek düzenim genel olarak 3 ana öğün+2 ara öğün şeklinde. akşam yemeklerimi en geç 7 de yiyorum. kahvaltımı dolu dolu geçiriyorum. kahvaltı menüm genel olarak 1 haşlanmış yumurta, 1 domates, bolca yeşillik, küçük parça peynir ve 1 dilim kızarmış kepekli ekmek şeklinde. ana öğünlerimin birinde mutlaka et ürünü tüketiyorum. diyet menüme ek olarak bu hafta 2 günlük ayran detoksu programını uyguladım. 1100 gr verdim ayran detoksuyla. hergün düzenli olarak spor yapıyorum. bu hafta günlük sporumu 30 dk arttırdım. genel olarak pilates, mekik, walk at home yapıyorum. havanın güzel olduğu günlerde 30-45 dk arası açıkhava yürüyüşü yaptım. toplamda yaklaşık 2 saatimi spora ayırdım. menümü en az 3 lt su ve en az 3 fincan yeşilçay ile destekledim. emeklerimin karşılığını aldığımı düşünüyorum :)

burada öğrendiğim en önemli şeylerden birisi sorumluluk.bu hafta herkes üzerine düşeni yaptı ve listemizde hiç - olmadı. bu yüzden takımıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum bu başarı benim değil hepimizin başarısı

zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim kilo vermek isteyen bütün arkadaşlara başarılar umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız sağlıkla mutlulukla kalın

Bu kadar bilinçli ve sağlıklı zayıfladığınız için ayrıca bir kez daha tebrikler!

Takım birinciliğiniz de kutlu olsun.. Ne güzel düşünmüşsünüz takım olarak..
Ne mutlu kaptanınıza!
Ama o herşeye değer zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…