Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaslar
bu hafta etap 1. ben olmusum,son haftalarda baya yüksek yüzdeler gördügümüzden beklemiyordum.:KK14:
bu hafta nelermi yaptim,hemen anlatiyorum:KK34:
Aslinda normal bir düzenim vardir,sabah-ögle-aksam ve aralar seklinde besleniyorum,fakat gecen hafta regl dönemimdi ve ben 1.5 kg artida ciktim,regl bittikten sonra tekrar tartildim 500 gr daha almisim,vücudumun bu yeme düzenine alistigini düsündüm ve 4 günlük bir sok diyet uyguladim,hem vücutta biriken ödemi atmak,hemde vücudu sasirtmak adina takimdan 2 arkadasla birlikte kusan diyeti yaptik,nasil kusansa herkeste farkli listeler vardi,o ayri mevzu.:KK9:
Ben diyeti harfiyen uyguladim 4 gün boyunca,sadece 3 ögün yedim,ara ögünleri kaldirdim,az yedim ve 3 lt den fazla su ictim,
takim olarak uyguladigimiz bir ceza sistemimiz var,gecen hafta kilo aldigimdan cezam vardi,günlük yaptigim sporuma ek olarak 30-45 dk arasi spor ekledim,toplamda 700-100 kalori arasi yakmaya gayret gösterdim,ek olarak 3 yumurcakla ugrastim:KK30: ve günde 300 mekik cektim.

Tabi sadece diyet yeterli olmuyor,takim ruhuda cok önemli
takim olarak uzun zamandr ilk 3 te olmak bizi cok motive ediyor ve asagilara inmemek icin gayret gösteriyoruz,burada takim arkadaslarimida tebrik etmek istiyorum izninizle:13::KK16:
Bu hafta yaptiklarim bunlar,umarim buraya basari öyküsü yazmak her üyeye kismet olur,okudugunuz icin tesekkür ederim:KK16:

Tekrardan tebrik ediyorum canım. Her ne kadar şok diyetlere karşı olsam da, bence senin verdiğin bu kilo fazladan yaptığın sporların etkisi gibi geldi bana. Takım olarak ayrıca tebrik ediyorum sizi. Kapanmak üzere olan bir takımdan üst üste böyle dereceler görmek çok güzel bir durum. :nazar::KK9:

Tekrardan tebrik ediyorum canım. Her ne kadar şok diyetlere karşı olsam da, bence senin verdiğin bu kilo fazladan yaptığın sporların etkisi gibi geldi bana. Takım olarak ayrıca tebrik ediyorum sizi. Kapanmak üzere olan bir takımdan üst üste böyle dereceler görmek çok güzel bir durum. :nazar::KK9:
Kendim ve takimim adina tesekkürlerr:KK16:

Arkadaşlar dün akşam hazırlanan listede bir takım hatalar olmuş. Listeyi düzenleyip yeniden yayınladım. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK9::KK16: Bu arada haftaya liste hazırlama sırası 13. takımda. Ben 13. takım kaptanı olarak perşembe günü doğum yapmış olacağım inşallah. Bu nedenle bir süre buralarda olamayacağım. Listeyi takımdaki arkadaşlarım hazırlayacaklar ama ola ki bir hata olacak olursa yardım ederseniz sevinirim. :KK16:Şimdiden teşekkürler.:26:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...arismasi-sonuc-listeleri-78.html#post29627427

tatlım ellerine sağlık,:KK71:her hafta mutlaka listelerde emeğin oluyo,hakkını helal et:KK16:,üstelik bu durumunda hala buralardasın,41 kere maşallah sana:nazar::nazar:

ayrıca kolay ve sağlıklı doğumlar diliyorum,kuzucuğunu sağlıkla kucağına al inş:emir_bebek::emir_bebek:,darısıda bana ve bebiş isteyen herkese:KK34::KK34:
Merhaba arkadaslar
bu hafta etap 1. ben olmusum,son haftalarda baya yüksek yüzdeler gördügümüzden beklemiyordum.:KK14:
Aslinda normal bir düzenim vardir,sabah-ögle-aksam ve aralar seklinde besleniyorum,fakat gecen hafta regl dönemimdi ve ben 1.5 kg artida ciktim,regl bittikten sonra tekrar tartildim 500 gr daha almisim,vücudumun bu yeme düzenine alistigini düsündüm ve 4 günlük bir sok diyet uyguladim,hem vücutta biriken ödemi atmak,hemde vücudu sasirtmak adina takimdan 2 arkadasla birlikte kusan diyeti yaptik,nasil kusansa herkeste farkli listeler vardi,o ayri mevzu.:KK9:
Ben diyeti harfiyen uyguladim 4 gün boyunca,sadece 3 ögün yedim,ara ögünleri kaldirdim,az yedim ve 3 lt den fazla su ictim,
takim olarak uyguladigimiz bir ceza sistemimiz var,gecen hafta kilo aldigimdan cezam vardi,günlük yaptigim sporuma ek olarak 30-45 dk arasi spor ekledim,toplamda 700-100 kalori arasi yakmaya gayret gösterdim,ek olarak 3 yumurcakla ugrastim:KK30: ve günde 300 mekik cektim.

takim olarak uzun zamandr ilk 3 te olmak bizi cok motive ediyor ve asagilara inmemek icin gayret gösteriyoruz,burada takim arkadaslarimida tebrik etmek istiyorum izninizle:13::KK16:
Bu hafta yaptiklarim bunlar,umarim buraya basari öyküsü yazmak her üyeye kismet olur,okudugunuz icin tesekkür ederim:KK16:

azim,takım ruhu,motivasyon ve disiplin biraraya gelince sonuç almamak imkansız:KK34::KK34: bu durumda 1.likte tesadüf olmasa gerek:KK23:,çok çok tebrik ediyorum canım:KK9::KK9:azmin daim olsun:KK16::KK16:

tatlım ellerine sağlık,:KK71:her hafta mutlaka listelerde emeğin oluyo,hakkını helal et:KK16:,üstelik bu durumunda hala buralardasın,41 kere maşallah sana:nazar::nazar:

ayrıca kolay ve sağlıklı doğumlar diliyorum,kuzucuğunu sağlıkla kucağına al inş:emir_bebek::emir_bebek:,darısıda bana ve bebiş isteyen herkese:KK34::KK34:

azim,takım ruhu,motivasyon ve disiplin biraraya gelince sonuç almamak imkansız:KK34::KK34: bu durumda 1.likte tesadüf olmasa gerek:KK23:,çok çok tebrik ediyorum canım:KK9::KK9:azmin daim olsun:KK16::KK16:

Ne demek canım benim varsa hakkım sonuna kadar helal olsun. Ufacık bir katkım oluyorsa ne mutlu bana. Güzel dileklerin için çok teşekkürler. İnşallah Allah size ve tüm isteyenlere de nasip eder sağlıklı sıhhatli bir bebiş. Bide asla ve asla kilolu hamile kalmayın isterim. Çünkü zayıflayıp hamile kalmak kadar güzel bişey yokmuş. :KK16:

azim,takım ruhu,motivasyon ve disiplin biraraya gelince sonuç almamak imkansız:KK34::KK34:bu durumda 1.likte tesadüf olmasa gerek:KK23:,çok çok tebrik ediyorum canım:KK9::KK9:azmin daim olsun:KK16::KK16:

Cok haklisin,bunlari uygulayip kilo veemiyorum diyen olamaz :KK34:
tesekkür ederim:KK16:

Arkadaşlar dün akşam hazırlanan listede bir takım hatalar olmuş. Listeyi düzenleyip yeniden yayınladım. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK9::KK16: Bu arada haftaya liste hazırlama sırası 13. takımda. Ben 13. takım kaptanı olarak perşembe günü doğum yapmış olacağım inşallah. Bu nedenle bir süre buralarda olamayacağım. Listeyi takımdaki arkadaşlarım hazırlayacaklar ama ola ki bir hata olacak olursa yardım ederseniz sevinirim. :KK16:Şimdiden teşekkürler.:26:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...arismasi-sonuc-listeleri-78.html#post29627427

Kolay dogumlar olsun canim hakkini helal et.normal mi olacak.gecen sene 4 nisanda da ben dogum yaptim.75 ile hamile kalip 90 ile dogum yaptim izinden dondum temmuz 15 de bi tartiya ciktim 90 kiloyum .o tarihten beri diyetteydim.kac kilo aldin sen.

Merhaba arkadaslar

tebrikler kaptan 4. takım seninle gurur duyuyor :)))):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kolay dogumlar olsun canim hakkini helal et.normal mi olacak.gecen sene 4 nisanda da ben dogum yaptim.75 ile hamile kalip 90 ile dogum yaptim izinden dondum temmuz 15 de bi tartiya ciktim 90 kiloyum .o tarihten beri diyetteydim.kac kilo aldin sen.
Teşekkürler Kadis'cim. Doğumum sezaryen olacak. Bende 63 le başladım şuan 83 üm. Boyum 172 bu arada. Bi ara dikkat etmeye çalıştım sonra bıraktım. Bi de diyetten hemen sonra hamile kalınca vücutta şaşırdı ne yapacağını ama doğumdan hemen sonra yine dikkat etmeye başlayacağım inşallah.

Merhaba arkadaslar

Kaptanım tebrikler :KK9::KK9::KK9:

Hem de teşekkürler , 4.takım adına :KK16:

Senin ne kadar azimli olduğunu , disiplinli olduğunu biliyorum , başarın tesadüf değil o yüzden .

En kısa zamanda hedeflenen kilolara ulaşalım da , parti yapalım :KK8:

Bu arada herkese keyif alarak bu kilo verme dönemini geçirmelerini , sabır,motivasyon ve başarı diliyorum:KK34:

Herkese iyi Pazarlar.. :KK71:

Şehir dışından misafirim vardı o nedenle mesajları bile okuyacak zaman bulamadım.
Listeleri şimdi alıyorum. Aysonu olduğu için aylık sıralama listesini de yapacağımdan zamana ihtiyacım var.
Bugün yetiştirmeye çalışırım ama sanıyorum yarına ancak yetişir..
Mesajları da yarın okuyabilirim.

Bilginiz olsun.

Ellerine sağlık tatlım.. :KK16: Dilerim her şey yolunda gider.. :nazar: Ailen ve ailenin yeni üyesiyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.. :KK71:

Bizim sende aklımız kalacak ama senin aklın burada kalmasın.. :KK34: İyi haberlerini bekliyor olacağız.. :nazar:

302. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kaynak: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-791.html#post29617725
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) İzne ayrılışının üzerinden 6 ay geçen üyeler için ilk diskalifiye dönemi başlamıştır. 278.etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur. İşlem her etap güncellenecektir.

2) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. İlk 10'a 3 üyesini, yerleştiren 7.takıma tebrikler! :nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post29642605
Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

3. TAKIM
Üyelerinizden Gırgırına için yaptığınız bildirim:
Gırgırına ( 84,5 / 00,0 / 0,0 / 0,0 %).takımdan geri dönmek üzere kendi isteği ile ayrıldı
Cümleniz karışık geldi. Kısaca "izinli" mi demek istediniz?

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

9. TAKIM
Üyelerinizden mababy için yaptığınız bildirim:
mababy(57,7/57,5/0,2/%0,35)İzne ayrılmak istiyor.
Üyelerinizden trulyscrumptions için yaptığınız bildirim:
trulyscrumptions (76,6/76,6/0/%0).Geri dönmek üzere ayrılmak istiyor.

Kategori olarak aynı durum söz konusu olduğu halde, her üye için iki ayrı ifade şekli kullanmışsınız.
Bir yanlış anlaşılma olmaması adına, her iki durumun aynı olduğunu ifade etmek istiyorum, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ :KK71: :nazar:
Yarışmamız 302. Etap birincisi 4.Takımdan pegasus07 arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Ellerine sağlık tatlım.. :KK16: Dilerim her şey yolunda gider.. :nazar: Ailen ve ailenin yeni üyesiyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.. :KK71:

Bizim sende aklımız kalacak ama senin aklın burada kalmasın.. :KK34: İyi haberlerini bekliyor olacağız.. :nazar:
Çok teşekkürler Püsküüt'cüm :KK16:

25 . dalin26 ( 10,10 / 11,37% ) @ 11.01.13 # 88,80 # 78,70

bugüne kadar kim ne kadar verdi listesinde dalin26 nın son kilosu 78.70 değildi

301. etapta izne ayrıldı ve kilosu son olarak
dalin26 ( 76,30 / 75,10 / 1,20 / % 1,57 )İzne ayrıldı

Son düzenleme:
25 . dalin26 ( 10,10 / 11,37% ) @ 11.01.13 # 88,80 # 78,70

bugüne kadar kim ne kadar verdi listesinde dalin26 nın son kilosu 78.70 değildi

301. etapta izne ayrıldı ve kilosu son olarak
dalin26 ( 76,30 / 75,10 / 1,20 / % 1,57 )İzne ayrıldı

Bir önceki ay sıralama listesini 298. etapta hazırladım. Bu ayki listeyi de 302. etapta.
Eğer yarışmacı 302.etapta izinliyse, bir önceki listenin (298. etap) kilosu ile görünüyor.
Bütün giriş çıkışları güncelleme şansım yok. Her üye için tek tek ne zaman izne ayrıldı, izne ayrıldığında kaç kiloydu diye incelemeye kalkarsam herhalde contalar gider.. :KK53: Çok sık izne ayrılıp dönülüyor, biliyorsunuz.

Ama bu soruyu sorman yerinde olmuş. Listenin açıklama bölümüne ekleyeyim hemen. Kafalarda karışıklık oluşmasın. :KK34:

biraz geç oldu ama kusura bakma, Allah uzun ömürlü sağlıklı günler versin sana ailene ve yeni bebişine

X