Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

284. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

4. TAKIM
Üyelerinizden ozgekrd için bilgi aktarıyorum.
Kendisi eski üyedir ve 200.etapta geri dönmek üzere ayrılmıştır. Son bildirim kilosu 87,7 dir.
Bu bilgilere göre, Karar defteri 4.madde gereği üyenizin kilo bildirimini yeniden hesaplayarak, eğer genel sıralamaya etki ediyorsa; yeni sıralama listesini lütfen hazırlayınız.
Bireysel listede yer alacak yarışma başlangıç bilgileri ise şöyle: 61,7 kilo / 28 Kasım 2008
Püsküütüm okudum ama inan şu an düzeltecek durumda değilim çok rahatsızım yarın ilgilenecem bu konuyla. Diş kestirdim köprü yapılacak nasıl sızlıyor yatcam az sonra halsiz düştüm resmen :KK43:

9. Takım Cuma zayıflama yarışması 284. Etap [/B]

zehra_s 63,4/63/0,4/%0,63
fadime02 97,3/96,8/0,5/%0,51
nagieymen 66,5/67,5/-1/%-1,50
btlbetul 66,1/65,3/0,8/%1,21
NoRaaa 73,7/71,6/2,1/%2,85
hoppidicik 84,1/92/-0,34/-%0,40 259. etapta izne ayrılmıştı kilosu 23e bölündü.
bsrmhmmt 71,6/70,8/0,8/%1,12 Geçen hafta 6. takımdan transfer oldu.

9. takım toplam yüzdesi %0,63

Listeyi düzeltip tekrar hesapladım.Bu durumda birinci biz oluyoruz.Açıkçası çekiniyorum.Benim hatam yüzünden arkadaşların hevesi kırılacak :KK43: İsteyenler sonuç listelerindeki haliyle bu halini karşılaştırıp, kontrol edebilirler. Sonuç listesinde değişiklik oluyorsa düzenlemem söylenmişti. İzninizle :/

Son düzenleme:
baktım da 3 tane 1. mi olacak :KK1: Ay en son atacaksınız beni buradan :KK60: nereye elimi uzatsam bir şey çıkıyor :KK1:

284. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

5. TAKIM
Üyelerinizden nehirim38 için yaptığınız bildirim:
nehirim38 ( 76,5 / 73,9 / 2,6 / %0,57 )*(Yeni üye yüzdesi 6'ya bölündü, hedefi 65, takıma giriş kilosu 76,5)
Bu durumda yarışmaya giriş tarihi 6 etap öncesi midir?
Mutabık kalmak adına net tarih alabilir miyim?

Püsküütcüm, takımda arayınca bir tarihe ulaşmak zor oluyor diye katılmak isteyenler başlığı mesajını alıntılıyorum buraya:

nehirim38, 11 Ekim'de başvuruda bulunmuş:

arkadaşlar tekrar yazıyorum özelliklerimi merhaba.boyum 1.63 kilom 76.5 kg.bir kızım var hem hamilelik hem onun öncesinde kullandığım ilaçlar yüzünden bu kilodayım.evlendiğimde 62 kilodaydım.ben de zayıflamak istiyorum.inşallah bi
grupta yer bulurum davetinizi bekliyorum

Ben de onu 12 Ekim'de çağırmışım:

5. takıma davetlisin. :KK34:

Bendeki takım mesaj listesine göre de 13 Ekim'den itibaren düzenli kontrollerini yapmaya başlamışım, yani üyelik süreci başlamış.

Yani giriş tarihi 12 Ekim olduğuna göre, giriş etabı:

279. Etap (12 Ekim- 19 Ekim) oluyor.

Giriş tarihinden itibaren aldım hafta hesabı yapmışım direk ama sanırım 4'e bölmem gerekiyormuş. Eğer öyleyse 9. takımla irtibata geçeyim bari de, düzeltme listesini ortak hazırlayalım. :KK9:

sengcim, takım listeni düzelttiğinde genel sıralamayı etkileyen bir durum ortaya çıkarsa o zaman sonuç listelerini düzeltiyorsun. Aksi halde sadece düzeltilmiş halini paylaşım alanında paylaşman yeterli. :KK34:

genic arkadaşımızın uyarısı yerinde olmuş, ancak bugüne kadar genel bölmelerde direkt matematik hesabı yapardık.. Ama dediğim gibi doğru olan genic in söylediği gibi. Aksi de yapılsa sakıncalı değil gibi geiyor bana.. Bugüne kadar da öyle oldu neticede. Özelikle aradan geçen zaman uzakdıkça, aradaki birleştirilmiş etapları genelde göz ardı ettik.

Ben de bu durumdan yakınmak için mesajı alıntılamıştım ama zaten bizim başımıza da patlayan bir durum olmuş. :KK9: Ben ilk üye olduğumda bayram dolayısı ile birleşen 2 etap, 1 etapmış gibi sayıldığı için ilk ben demiştim bu bayram "2 hafta bir olmayacak mı?" diye... Böyle karmaşık hesaplar yapmamız gerekeceğini öngörmüş olsaydım etabı bölerdik, hatta üye olduğum zamanki o etapta bile bunları takım kaptanına söylerdim. Ama ben böyle olacağını öngörememişim maalesef... Sanırım başka kimse de öngörememiş... :KK50:

Püsküütüm okudum ama inan şu an düzeltecek durumda değilim çok rahatsızım yarın ilgilenecem bu konuyla. Diş kestirdim köprü yapılacak nasıl sızlıyor yatcam az sonra halsiz düştüm resmen :KK43:

Geçmiş olsun, diş dertleri zor oluyor.

kelebekcearzum arkadaşımız mezun olmak istiyor ve ben inş hedef kilosunu bildirmişimdir yaa :18: yine unutmuşsam kahrolucam bu kaçıncı olucak yaa :KK50:

Duuuurrrr. :KK45: Önce bize bu hafta neler yaptığını anlatsın da sonra. :KK52:

Çok geçmiş olsun. :KK53::KK71:

baktım da 3 tane 1. mi olacak :KK1: Ay en son atacaksınız beni buradan :KK60: nereye elimi uzatsam bir şey çıkıyor :KK1:

:KK9: Olsuun. Nolacak ki. Bence hepimiz birinci olalım hatta. :KK52:

Son düzenleme:
Geçmiş olsun.. :KK71:
Püsküütcüm, takımda arayınca bir tarihe ulaşmak zor oluyor diye katılmak isteyenler başlığı mesajını alıntılıyorum buraya:

nehirim38, 11 Ekim'de başvuruda bulunmuş:

Ben de onu 12 Ekim'de çağırmışım:

Bendeki takım mesaj listesine göre de 13 Ekim'den itibaren düzenli kontrollerini yapmaya başlamışım, yani üyelik süreci başlamış.

Yani giriş tarihi 12 Ekim olduğuna göre, giriş etabı:

279. Etap (12 Ekim- 19 Ekim) oluyor.

Giriş tarihinden itibaren aldım hafta hesabı yapmışım direk ama sanırım 4'e bölmem gerekiyormuş. Eğer öyleyse 9. takımla irtibata geçeyim bari de, düzeltme listesini ortak hazırlayalım. :KK9:

Ben de bu durumdan yakınmak için mesajı alıntılamıştım ama zaten bizim başımıza da patlayan bir durum olmuş. :KK9: Ben ilk üye olduğumda bayram dolayısı ile birleşen 2 etap, 1 etapmış gibi sayıldığı için ilk ben demiştim bu bayram "2 hafta bir olmayacak mı?" diye... Böyle karmaşık hesaplar yapmamız gerekeceğini öngörmüş olsaydım etabı bölerdik, hatta üye olduğum zamanki o etapta bile bunları takım kaptanına söylerdim. Ama ben böyle olacağını öngörememişim maalesef... Sanırım başka kimse de öngörememiş... :KK50:

Geçmiş olsun, diş dertleri zor oluyor.
Kendi fikrimi belirtmiştim zaten.. Birleştirilmiş etapları genelde detaylandırmaz ve direkt matematik hesabıyla böleriz.. Yoksa her sene kafadan bir aylık süre 15 güne düşüyor.. :KK34:
Ben sana bu soruyu, bireysel listelerde arkadaşımızın yarışmaya başlama tarihini doğru girebilmek adına sormuştum.
Cevabımı aldım, 12 Ekim olarak düzenledim.

Son düzenleme:

sengcim.. Şu anda bir tek 4.takım var listesini kontrol etmesi gereken.. Ki onlar da şu andaki birincilerden biri.
Cevap gelsin, kararlaştırırsınız son listeyi kimin halledeceğini..

sengcim.. Şu anda bir tek 4.takım var listesini kontrol etmesi gereken.. Ki onlar da şu andaki birincilerden biri.
Cevap gelsin, kararlaştırırsınız son listeyi kimin halledeceğini..

:nazar:***4. TAKIM 284. ETAP**:nazar:

tubis87: ( 72.1 / 70.9 / 1.2 / %1.66)
tfneyll: ( 58.5 / 58.1 / 0.4 / %0.68)
pegasus07: (60.9 / 61.5 / -0.6 / -%0.99)
zeburus: ( 74.7 / 73.6 / 1.1 / %1.47)
topraks: ( 79.2 / 79.0 / 0.2 / %0.25)
eftelya_blue: ( 65.8 / 65.3 / 0.5 / %0.76)
ozgekrd: (87.7 / 87 / 0.01 / %0.01) 200. Etapta 1. Takımdan ayrılan üye 284. Etapta 4. Takımda Yeniden Başladı. Kilosu 83'e bölündü. Hedef Kilo: 75

4. TAKIM ORTALAMASI: %0.55

Püsküütüm doğru mu bir kontrol eder misin? 83'e böldüm birleştirilmiş etap var ama 82'ye de 84'e de bölsem farklı sonuç çıkmayacak zaten :KK52:

Bu arada dün erkenden uyudum bi kalktım saat 11e geliyor ama süper iyileşmişim :KK52:

Son düzenleme:
Kızlar bizim listemizde de bir karışıklık olmuş. 9. takıma mesaj yazmıştım aslında ama kimse ne yapacağını bilmiyor gibi görünüyor. :)
Eğer yarın listeyi yenilerseniz, bizi de böyle yazarsınız size zahmet... Eğer yenileyen biri olmazsa, 9. takım kendi listesinin son halini buraya yazsın, salı ya da çarşamba ben paylaşırım yeni listeyi..:KK34:

***5. TAKIM 284. ETAP ***

brave_ (72.9 / 72,9 / 0 / %0 )
Buffy26 (62 / 62/ 0 /%0 )
Funda08 (71,6 / 71,4 / 0.2/ %0,28 )
nehirim38 ( 76,5 / 73,9 / 2,6 / %0,84 ) (Yeni üye yüzdesi 6'ya bölündü, hedefi 65, takıma giriş kilosu 76,5)
PinkCherryBlossom (64,2) (İzinli)
Sweetlyy (73,2 / 73,4 / -0,2 / -%0,27 )
tunituni (73.9/ 73,8 / 0.1 / %0,14 )

5. TAKIM ORTALAMASI: %0,14

Yine yanlış yazmışım... :KK17:

***5. TAKIM 284. ETAP ***

brave_ (72.9 / 72,9 / 0 / %0 )
Buffy26 (62 / 62/ 0 /%0 )
Funda08 (71,6 / 71,4 / 0.2/ %0,28 )
nehirim38 ( 76,5 / 73,9 / 2,6 / %0,84 ) (Yeni üye yüzdesi 4'e bölündü, hedefi 65, takıma giriş kilosu 76,5)
PinkCherryBlossom (64,2) (İzinli)
Sweetlyy (73,2 / 73,4 / -0,2 / -%0,27 )
tunituni (73.9/ 73,8 / 0.1 / %0,14 )

5. TAKIM ORTALAMASI: %0,14

Doğrusu bu.

:nazar:***4. TAKIM 284. ETAP**:nazar:

tubis87: ( 72.1 / 70.9 / 1.2 / %1.66)
tfneyll: ( 58.5 / 58.1 / 0.4 / %0.68)
pegasus07: (60.9 / 61.5 / -0.6 / -%0.99)
zeburus: ( 74.7 / 73.6 / 1.1 / %1.47)
topraks: ( 79.2 / 79.0 / 0.2 / %0.25)
eftelya_blue: ( 65.8 / 65.3 / 0.5 / %0.76)
ozgekrd: (87.7 / 87 / 0.01 / %0.01) 200. Etapta 1. Takımdan ayrılan üye 284. Etapta 4. Takımda Yeniden Başladı. Kilosu 83'e bölündü. Hedef Kilo: 75

4. TAKIM ORTALAMASI: %0.55

Püsküütüm doğru mu bir kontrol eder misin? 83'e böldüm birleştirilmiş etap var ama 82'ye de 84'e de bölsem farklı sonuç çıkmayacak zaten :KK52:

Bu arada dün erkenden uyudum bi kalktım saat 11e geliyor ama süper iyileşmişim :KK52:

tubişim bir kere daha söyleyeyim genele.. ben birleştirilmiş etap hesabı hiç yapmadım bugüne kadar..
Sizin listenizde beni ilgilendiren tek detay özgekrd nin yeni değil eski üye olarak işlem görmesiydi, ilettim.
Üye bilgilerini de ilettiğime göre herhalde doğru yapmışsındır diye düşünüyorum.
Bu arada, iyileşmene sevindim..

Son düzenleme:
Püsküüt kullanıcısından alıntı

kelebekcearzum'un Cuma zayıflama Yarışması Karnesi:

2 Haziran 2012 diyete başladım... 95.40Kg ile....
9 Haziran 2012 ve ben 91.40Kg'yum.....
Artık son nokta dediğim an... yıllardır biriktirdiğim tüm diyet listelerini çöpe atıp sağlıklı beslenmek adına ilk adımlarımı atmaya başladım. Bunun sonucunuda verdiğim kilolarla ve daha dinç bir bedenle ödüllendirildiğimi farkettim. daha öncede yaptığım ağır diyetler sonucu tansiyon hastası oldum.. Bununla birlikte son dönemde aldığım kilolar ve dikkatsiz beslenme bana beraberinde kalbimi çok zorladığım gerçeğini gösterdi...
Tabi bu azmin ardında erkek arkadaşımın büyük desteği var. Destek derken yanlış anlamayın hanımlar konuya şöyle açıklık getireyim... bir hafta önce kadar 100 kilodan fazla olan 1.70 boyundaki sevgilimin tuhaf bakışlarını yakaladım uzun zamandır farkında olduğum bir gerçeği yüzüme vurur gibiydi... hani hissedersiniz ya hissettim ben işte eskisi gibi beğenerek değil candan değil sanki tiksinir bir bakıştı. öyle kırıldım ki ona söylemedim ama zaten görüntümden memnun olmayan ve bunu zaman zaman dile getiren adam artık benden uzaklaşıp daha narin daha ince hatunlara göz süzüp beğenilerini benimle paylaşmaya başlayınca ne oluyoruz yahu dedim. gerçi adam bir konuda haklı adam beni tanıdığında daha ince bir bayan ken şimdi aldım başımı gittim. tabi ona kızgınlığım asla bitmeyecek... artık sağlıklı ve düzgün bir bedene sahip olmak için azimle savaş veriyorum... Yürüyorum... Bol su tüketiyorum (ben bir bardağı zor içerdim).....işlenmemiş taze sebze ve meyveleri tüketiyorum.... Şİmdilik macera yeni başlıyor benim için bu sitedeki arkadaşlar; sizin yazılarınızı hikayelerinizi günlerdir okuyorum başarma azmimi kamçılayan sizsiniz..
Hepinize çok teşekkür ederim... Bakalım bundan sonra neler olacak....

Sevgili arkadaşlar,

Aylar önce yazdıklarımı okuyun istedim benim için 95,4 ile başladığım macera bu hikayeye dayanıyor. Canım kaptanım Akrep beni kanatlarının altına alıverdiği günden bu güne kadar desteğini hiç üzerimden çekmedi zor zamanlarımda pes etmeyi düşündüğümde üzüntümde kederimde sevincimde hep yanımdaydı buradan, telefondan ya da başka bir şekilde hep yanımdaydı öncelikle ona teşekkür ederim. biz 2. takım kaptanımız akrep33 ve arkadaşlarım genic / bahiresemanur /rukgus / krakker / karabiber01 / neslihan / cceylin /banusultan ve tabi Aybikim birbirimizi hep destekledik. iyi günde kötü günde herşeyimizi paylaştık bizim dostluktan ileri bir durumumuz var biz bir aileyiz.
Ben doğru beslenmeyi hepsinin sayesinde öğrendim. Bu mezuniyet bizim için ayrılık değil aksine bir gurur kaynağı olacak çünkü bunu biz başardık. tek başıma becerebilseydim zaten burada olmazdım. Bu site hayatımı değiştirdi Püsküüt beni ben yapan nedenleri hatırlattınız. bu konuda hepinize ayrı ayrı deşekkür ederim.

Ben hasta bir insanım kalp krizi geçirdim risk hala devam ediyor, böbrek yetmezliği çekiyorum, tansiyon, kolestrol, ritim bozukluklarım var, ak ciğerim sorunlu, kan değerlerim düşük ve anemi hastasıyım, bunun dışında kandaki pığtılaşma oranım, postasyum ürem ve ak yuvar sayılarım diğer insanlara göre oldukça yüksek, sol göğsümde 3 kitle mevcut, proteğin kaçağı nedeniyle çocuk yapmam imkansızın eşiğinde, miyom var, yılda üç kez regli olabiliyorum... hasta anne ve babaya sahibim 17 yaşımdan beri bir eve hem anne hem baba olmaya çalışıyorum 2 kardeş yetiştirdim okuttum bir avukat ve bir mühendis 2 gurur kaynağım var... birini evlendirdim diğerini nişanladım ve artık sıra bende deyip açıktan üniversitemi bitirdim mastır için hazırlanıyor ve mali müşavir olmak için uğraş veriyorum...
bunları neden anlattım arkadaşlar ben başarabildiysem herkes başarabilir ben bu tempoda düzenli beslenip sağlıklı olanı seçebildiysem herkes seçebilir. bahaneler değil kararlar doğru, uzun ve sağlıklı yaşama adımlar atmamızı sağlar. Ben takım arkadaşlarımla öğrendiğim herşeyi hayatıma kanalize ettim. yemek kilo aldırmıyor ne yediğiniz ne vakit yediğiniz ve ne kadar yediğiniz sizin hem yaşam kalitenizi hem sağlık kalitenizi belirliyor.

Artık son nokta dediğim an... yıllardır biriktirdiğim tüm diyet listelerini çöpe atıp sağlıklı beslenmek adına ilk adımlarımı atmaya başladım. Bunun sonucunuda verdiğim kilolarla ve daha dinç bir bedenle ödüllendirildiğimi farkettim. daha öncede yaptığım ağır diyetler sonucu tansiyon hastası oldum.. Bununla birlikte son dönemde aldığım kilolar ve dikkatsiz beslenme bana beraberinde kalbimi çok zorladığım gerçeğini gösterdi...
Tabi bu azmin ardında erkek arkadaşımın büyük desteği var. Destek derken yanlış anlamayın hanımlar konuya şöyle açıklık getireyim... bir hafta önce kadar 100 kilodan fazla olan 1.70 boyundaki sevgilimin tuhaf bakışlarını yakaladım uzun zamandır farkında olduğum bir gerçeği yüzüme vurur gibiydi... hani hissedersiniz ya hissettim ben işte eskisi gibi beğenerek değil candan değil sanki tiksinir bir bakıştı. öyle kırıldım ki ona söylemedim ama zaten görüntümden memnun olmayan ve bunu zaman zaman dile getiren adam artık benden uzaklaşıp daha narin daha ince hatunlara göz süzüp beğenilerini benimle paylaşmaya başlayınca ne oluyoruz yahu dedim. gerçi adam bir konuda haklı adam beni tanıdığında daha ince bir bayan ken şimdi aldım başımı gittim. tabi ona kızgınlığım asla bitmeyecek... artık sağlıklı ve düzgün bir bedene sahip olmak için azimle savaş veriyorum... Yürüyorum... Bol su tüketiyorum (ben bir bardağı zor içerdim).....işlenmemiş taze sebze ve meyveleri tüketiyorum.... Şİmdilik macera yeni başlıyor benim için bu sitedeki arkadaşlar; sizin yazılarınızı hikayelerinizi günlerdir okuyorum başarma azmimi kamçılayan sizsiniz..

Sevgili arkadaşlar,

Aylar önce yazdıklarımı okuyun istedim benim için 95,4 ile başladığım macera bu hikayeye dayanıyor. Canım kaptanım Akrep beni kanatlarının altına alıverdiği günden bu güne kadar desteğini hiç üzerimden çekmedi zor zamanlarımda pes etmeyi düşündüğümde üzüntümde kederimde sevincimde hep yanımdaydı buradan, telefondan ya da başka bir şekilde hep yanımdaydı öncelikle ona teşekkür ederim. biz 2. takım kaptanımız akrep33 ve arkadaşlarım genic / bahiresemanur /rukgus / krakker / karabiber01 / neslihan / cceylin /banusultan ve tabi Aybikim birbirimizi hep destekledik. iyi günde kötü günde herşeyimizi paylaştık bizim dostluktan ileri bir durumumuz var biz bir aileyiz.
Ben doğru beslenmeyi hepsinin sayesinde öğrendim. Bu mezuniyet bizim için ayrılık değil aksine bir gurur kaynağı olacak çünkü bunu biz başardık. tek başıma becerebilseydim zaten burada olmazdım. Bu site hayatımı değiştirdi Püsküüt beni ben yapan nedenleri hatırlattınız. bu konuda hepinize ayrı ayrı deşekkür ederim.

Ben hasta bir insanım kalp krizi geçirdim risk hala devam ediyor, böbrek yetmezliği çekiyorum, tansiyon, kolestrol, ritim bozukluklarım var, ak ciğerim sorunlu, kan değerlerim düşük ve anemi hastasıyım, bunun dışında kandaki pığtılaşma oranım, postasyum ürem ve ak yuvar sayılarım diğer insanlara göre oldukça yüksek, sol göğsümde 3 kitle mevcut, proteğin kaçağı nedeniyle çocuk yapmam imkansızın eşiğinde, miyom var, yılda üç kez regli olabiliyorum... hasta anne ve babaya sahibim 17 yaşımdan beri bir eve hem anne hem baba olmaya çalışıyorum 2 kardeş yetiştirdim okuttum bir avukat ve bir mühendis 2 gurur kaynağım var... birini evlendirdim diğerini nişanladım ve artık sıra bende deyip açıktan üniversitemi bitirdim mastır için hazırlanıyor ve mali müşavir olmak için uğraş veriyorum...
bunları neden anlattım arkadaşlar ben başarabildiysem herkes başarabilir ben bu tempoda düzenli beslenip sağlıklı olanı seçebildiysem herkes seçebilir. bahaneler değil kararlar doğru, uzun ve sağlıklı yaşama adımlar atmamızı sağlar. Ben takım arkadaşlarımla öğrendiğim herşeyi hayatıma kanalize ettim. yemek kilo aldırmıyor ne yediğiniz ne vakit yediğiniz ve ne kadar yediğiniz sizin hem yaşam kalitenizi hem sağlık kalitenizi belirliyor.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK69::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK69::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK69::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK69::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK69::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::KK16::KK16:

Sevgili arkadaşlar,

Cnm başarın için tebrik ederim. :KK9::nazar: Geri dönüşsüz gitmişlerdir inş. :nazar:
En güzelini ve en doğrusunu yapmışsın, sağlıklı beslenme. bunun için de seni ayrıca tebrik etmek istiyorum. :KK9::KK9::nazar:
Hastalıkların için çok geçmiş olsun. :KK71:
Şu sözün de ayrıca çok hoşuma gitti. :KK16:

öğrendiğim herşeyi hayatıma kanalize ettim. yemek kilo aldırmıyor ne yediğiniz ne vakit yediğiniz ve ne kadar yediğiniz sizin hem yaşam kalitenizi hem sağlık kalitenizi belirliyor.

kelebekcearzum,

Öncelikle tekrar tebrikler.. :KK71: Kısa sürede büyük kilo kaybetmişsin. Karneni hazırlarken gözlerim yerinden fırladı. :KK53:
Her ne kadar sevgilinin tavrı onaylanacak gibi değilse de senin bilinçlenmeni sağladığı için dolaylı olsa da ona da teşekkür etmek lazım.
Yoksa kaptırıp gidecekmişsin baksana..

Sahiden de dediğin gibi hem fiziksel hem de ruhsal anlamda seni zorlayan ve rahatlıkla arkasına sığınabileceğin bu kadar çok neden olmasına rağmen bu başarın kocaman bir alkışı hak ediyor. :KK9: :nazar:

Dilerim hayatın boyunca keyifli ve sağlıklı ol.. Artık rahat günlerin vaktidir.

Adam ettiğin iki kardeş dilerim hayırlı olur.. Çocuk yapamayacağım diyorsun ama zaten iki "adam" yetiştirmişsin memlekete.

Kilo vermen elbette çok güzel bir başarı ve önemli ama ben seni asıl bu hayata karşı dimdik ayakta durmayı başardığın için yürekten tebrik etmek istiyorum. :KK71:

Açılışı biz yapalım. :KK3: Ancak başlığı nasıl yapıyorsunuz, bilmiyorum. :26:

***6. TAKIM 285. ETAP***

HANDEEEK ( 65,5 ) 3. kez kilo bildiriminde bulunmadı. Diskalifiye.
llcigdemll ( 70,4 / 69,8 / 0,6 / %0,85 )
Ecz.imis ( 68,6 / 68,7 / -0,1 / % -0,15 )
ayyildizim ( 65.5 / 65,6 / -0,1 / % -0,15 )
bur50 ( 68,8 / 68,8 / 0 / %0 )
rainandthesun ( 80,6 ) Kilo bildiriminde bulunmadı.
beril77 ( 88,4 / 87 / 1,4 / %1,58 ) Yeni Üye. Hedef 70 kg.

6. takım ortalaması : %0,31

Durun, başlığı da buldum. :KK52:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
CUMA zayiflama YARIŞMASI 285. ETAP SONUÇ LİSTESİ
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif

(24 KASIM - 30 KASIM)

***6. TAKIM 285. ETAP***

HANDEEEK ( 65,5 ) 3. kez kilo bildiriminde bulunmadı. Diskalifiye.
llcigdemll ( 70,4 / 69,8 / 0,6 / %0,85 )
Ecz.imis ( 68,6 / 68,7 / -0,1 / % -0,15 )
ayyildizim ( 65.5 / 65,6 / -0,1 / % -0,15 )
bur50 ( 68,8 / 68,8 / 0 / %0 )
rainandthesun ( 80,6 ) Kilo bildiriminde bulunmadı.
beril77 ( 88,4 / 87 / 1,4 / %1,58 ) Yeni Üye. Hedef 70 kg.

6. takım ortalaması : %0,31

Son düzenleme:
Günaydın Püsküütümmm :KK71:

yumyukum rumuzlu üyemizin bilgilerini verirmisin kaçıncı etapta ayrılmış? kaç kilo ile ayrılmış listeye alacam bu hafta?

X