Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tam da bahsettiğin nedenden dolayı; diskalifiye listemizde yer alan ve bu kural (11.madde) gereği diskalifiye olan arkadaşlarımızın yanına (*) işareti koyuyoruz ki diğer nedenlerle diskalifiye edilenlerden ayrılmış olsunlar.
Döndüklerinde mağdur olmasınlar diye uygulamamızda böyle bir hassasiyetimiz var.
Sen izinde olduğun için zamanında bu detayların konuşulduğunu doğal olarak takip edememişsinidir tatlım..

Ama... espri iyi olacakmış yani..

Bahsettiğin kişi sanırım neslihan165.
O zaten geri dönmek üzere ayrılmış.
151.etap / 81.3 kilo - son bilgileri

Dolayısı ile herhangi bir süre işletilmesi gerekmiyor. Siz normal deneme süresini ge uygulayabilirsiniz, hemen listeye de alabilirsiniz.

Arkadaşlar bir açıklama yapmak istiyorum.

11. madde gereği diskalifiye olan arkadaşlarımızın taramasını bir kez daha yapacağım. Çünkü 152.etabı baz alarak tarama yapmıştım. Bu etabı, karar alma gününden 6 ay geriye giderek bulmuştum.

Oysa çok eski bilgiler de var.

Buna göre listemizi bir kez daha güncellemek istiyorum. Tek çözemediğim; listenin çok uzun olacak olması. Uzunluk demek de sizlerin aradığınıza ulaşmanızın daha zorlaşması demek.

Acaba indeks mi yapsam dedim? Ama sonra her yeni eklemede mesajlar iyice allak bullak olacak.

Neyse.. aklınıza listeleme işi ile ilgili bir öneri gelirse yazın lütfen.

püsküütcüm ben geçenlerde 9. takıma gelen bir arkadaşın ismini diskalifiye listesinde aramam gerektiğinde şöyle bir şey yaptım.listeyi komple kopyalayıp word belgesine yapıştırdım oradan bul seçeneğiyle arattım.Yeni bir fikir bulunana kadar biz kaptanların işini şimdilik kolaylaştırabilir.Daha iyi bir fikir gelmedi hemen aklıma düşüneceğim ama

e birde sonuç belirtseydin mesajın mükemmel olacaktı gözünün yağını yidiğimin püsküütü..şimdi takımdamıyım değilmiyim hani:26:...

e birde sonuç belirtseydin mesajın mükemmel olacaktı gözünün yağını yidiğimin püsküütü..şimdi takımdamıyım değilmiyim hani:26:...

Sen de paylaşım alanındaki mesajları okusaydın iyi olacaktı hani..
senge hem detaylı mesajımda hem de sonradan kişisel görüş belirttiğim mesajımda 9.takımın durumunun özel olması nedeniyle üyelerin geri alınması gerektiğini iletmiştim. İtirazı olan takım kaptanı bildirsin dedik, cevap veren takımların hepsi de olumlu mesaj yazdı.
Yani konu sonuca bağlanalı gözümde yağ bittiği için sana mönü sunamıyorum..

sengcim uğraşmana gerek yoktu bence..
Siz kolay bulun diye ben güncellelemeri hao alfabetik sıraya göre yapıyorum.. Tabii başına _ / * dı garip simgeler koyan nickler bu yüzden ilk sırakarda yer aldığı için kafa karıştırıcı görünebilir.
Ama liste alfabetik olduğu için bulmanız kolay.

günaydın kızlar....
sabah kahvaltım
1 bardak neskafe
1 ad. haşlanmış yumurta

ama ara öğün yapamıyorum çalıştığım için yapmak istiyrum önerileriz nelerdir....

Aklıma şöyle bir çözüm geldi.
Çok çözüm gibi de değil ama yine de paylaşayım.

Mevcut diskalifiye listemizikullanmayalım. Bunun yerine iki tane başlık açayım.

1- Diskalifiye Listesi - (A/K) *GÜNCEL*
2- Diskalifiye Listesi - (L/X) *GÜNCEL*

Konu açınca ilk mesajı düzenleme yetkisi oluyor her zaman.
Güncellemeleri de ilk mesaj üzerinden yaparım.

Ne dersiniz? İşinizi kolaylaştırır mı? Ya da karışır mı?

Çünkü; dün de belirttiğim gibi eskiye yönelik tarama da yapacağım için liste çok uzun bir listeye dönüşecek.

Takım olarak ayrılabilir...

Hangi takımdan ayrılmışsa o takımın adı altında liste halinde olabilir üyeler..

Ararken veya kaydederken daha kolay olur diye düşünüyorum..

İlk anda aklıma gelen fikir işte

Püsküütcüm sanırım a-k ve l-x harfli nickleri ayrı ayrı kapsayan 2 liste yapmaktan bahsediyorsun. Bence gerek yok. Daha karışık olur gibime geliyor.

Kendi düşünceme göre iki açıdan uygun bulmadım.
1- Excelde tuttuğum üye listesinde takım bilgisi yer almıyor. Böyle bir bilgiyi geçmişe yönelik oturtabilmem için bütün etap listelerine tek tek bakmam lazım..
2- Böyle bir liste yaptık diyelim.. Sen yeni bir üye alırken 2.takımın diskalifiye listesine bakacaksın. Oysa üye daha önceden başka takımda yarışmış olabilir ve o takımdayken diskalifiye edilmiş olabilir. Bunu takip etmek için de hepiniz, ayrı ayrı bütün takım kategorilerine bakmalısınız ki zaman alıcı.

Püsküütcüm sanırım a-k ve l-x harfli nickleri ayrı ayrı kapsayan 2 liste yapmaktan bahsediyorsun. Bence gerek yok. Daha karışık olur gibime geliyor.
Evet bunu kast etmiştim.
Benim şu andaki derdim, bütün taramalar bitince diskalifiye listesinin gerçekten de çok uzun olacak olması. Belki sığmayacak bile. Nicklere göre ikiye ayırmayı bu yüzden düşünmüştüm.
İşlerlik açısından hiçbir fonksiyonu ve önemi yok bu fikrimin.
Dediğim gibi; sadece tek ve uzun bir liste yerine daha kısa iki liste olmasını sağlayacak, sadece bu..

Her ikinize de katılımınız için teşekkür ederim.

listenin alfabetik siraya göre oldugu icin ben ararken zorlanmiyorum ama uzunluk baimindan aklima bir fikir gelmiyor malesef,ama iki baslik acip güncelemeleri ilk sayfadan yapmak bana uygun geliyor

oy oy oyy..ben oraları kaçırmışım , çok sevindim püskevitcim....(bak bak bak , takımı garantiledi ya, 40 yıllık püsküüt oldu püskevit..insanoğlu nankör!!)

Hani gelen üye daha önce hangi takımdan ayrıldığını sölüyor ya o yüzden demiştim..

Diğer bir fikir de uzun listeye karşı bir öneri her harfin ayrı listesi olabilir..

saol cnm teskkrler.:)))

canımcım o an öyle daha kolay gelmiş demek ki :) Hem şu sınav stres-yorgunluğuyla fikirlerimin o kadarı bile iyi

Diskalifiye listesi konusunu toparlıyorum:

11.madde gereği yanlarına (*) konarak listeye eklenmiş arkadaşları çıkartıyorum. Çünkü; zaten bu arkadaşlarımıza tolerans tanıyoruz. Zaten geri alıyoruz. Dolayısı ile ben bu işe gereksiz zaman ayırıyorum her hafta güncelliyorum vs. Bu işlerin hepsi iptal.

11.maddemiz elbette geçerliliğini koruyor. Bu kararın ana amacı zaten mevcut ortamdaki yarışmacıların ucu açık izinleri kullanmalarını engellemek.

Sonuç:
Yeni üye aldınız. Eskiden yarışıp yarışmadığını sordunuz. Evet cevabı aldınız. Paylaşımda üyenin durumunu sordunuz. Ben de listeden bakıyor ve yarışmacının detaylarını veriyorum. Kaç hafta yarıştı, ne zaman izne ayrıldı..vs.

Siz de bu bilgiler ışığında yeni üyeyi alıp almamaya karar veriyorsunuz.

Düşündüm, gerekmediği halde anlamsız yere zaman harcamaktan ve böylece listeyi daha da kabarık hale getirmekten daha mantıklı geldi bu çözüm bana. Neticede bütün yarışmacı bilgileri bende var. Her zaman, geçmişe dair her bilgiyi bana sorarak öğrenebilirsiniz.

Bilginize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…