Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ay ben bu hafta bireysel dereceye girenlerin yazılarını 4 gözle beklyorum. Maşaallah o nasıl yüzdelerdir! Gözlerim yuvalarından fırladı.

Selamlaar, suan burda saat 02:41 yani türkiyede 03:41..

ben bir saat sonra bir güzel süslenip havaalanina gidiyorum.

Gelelim Etap birincisinin neler yaptigina..

Ben bu hafta sirf protein desem yeridir carsambadan beri sebzede yer oldum. Fakat bu 3,5 kilonun gitme sebebi dukan diyetinin atagidir.

Hergün degilse bile mutlaka sporumu yapmaya özen gösterdim.... Asla sekerli icecek icmedim.

Yaptigim sagliksiz bir yöntemdi. Dukan diyetinde protein her saatte serbest olmasina ragmen ben bazen günde 3 ögünle kapatiyordum. genellikle haslanmis pul biberli et yiyordum.

Tatli seker agzima koymadim bu hafta..

Bu saate kadar oturdumuykum yok.. yarim saate kalkip hazirlanacagima göre uyumam.. ama uykum cok var ya bu yüzden benim kafa durdu daha aklima yazacak birsey gelmiyor..

283. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım takım kırmızı kart alacaktır.
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır.
Ceza puanı durumları etap raporunda paylaşılacaktır.
Bu konuya dikkatinizi rica ederim.

1. TAKIM
Üyelerinizden tansal42 için yaptığınız bildirim:
tansal42(71/70/1/%1.41 )VRSYeni Üye Hedef ? (takima katildigi tarih 07.11- 72 kilo ile)VRS
Yarışmaya başlangıç kilosunu kullanmama sebebiniz, etap başlangıç tarihinden sadece 2 gün önce yeni üye olmuş olması mı acaba?

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

9. TAKIM
Üyelerinizden zehra_s için bilgi aktarıyorum.
220. etapta kendi isteğiyle ayrılmıştır. Yeniden yarışmacı olmasında sakınca yoktur.
Yarışma başlangıç bilgileri: 67 kilo / 27 Mayıs 2011

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 283. Etap birincisi 3.Takımdan S_A arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

DİSKALİFİYELER
11.madde gereği 259.etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye olmuşlardır.

hayatezgim2010
gececek
PrensesPeri
sekerkızcandy
tdgd
tugbaemrah (252.etapta izne ayrılmış, gözümden kaçmış)
zubus

CEZA PUANI
Henüz herhangi bir takımın ceza puanı yoktur.

ben birinci olurum dedim ama s-a tebrik ederim arkadaşım valla bravo sana

en önemli etki galiba bu sefer benim regl dönemi biterken kendimi 7 otlu çay ile desteklemem oldu. bunun sayesinde metabolizmam hızlandı spor yaptım çikolatamıda yedim ama çok şükür bişi olmadı aslında çay yararlı mı onu bu hafta anlıycam ben galiba. regl dönemi bitti şişlik gitti bende kilo vermiş oldum yoksa ekstra bişi yapmadım yapamadım

2. takımdan tugbaemrah hamilelikten dolayı ayrılmıştı..
Yanlış hatırlamıyor isem hamilelik nedeni ile ayrılanlar sıfırdan başlayabiliyordu..

2. takımdan tugbaemrah hamilelikten dolayı ayrılmıştı..
Yanlış hatırlamıyor isem hamilelik nedeni ile ayrılanlar sıfırdan başlayabiliyordu..

Bu konunun gündeme gelmesi iyi oldu.
İlgili etap bildiriminiz şu şekilde:

**2. TAKIM 252. ETAP**

akrep33 ( 67 / 66.2 / 0.8 / 1.19%)
banusultan( 63 / 62.5 / 0.5 / 0.79%)
aybüke07( 67.8 / 67.8 / 0 / 0.0%)
karamel_guzel( 77.8 / / / %)kendi isteği ile ayrıldı
tugbaemrah( 67 / / / %)geri dönmek üzere ayrıldı
evder( 75.7 / 75.2 / 0.5 / 0.66%)
genic( 59.8 / 59.8 / 0 / 0.0%)
selennnn( 60.5 / 59.7 / 0.8 / 1.32%)
seray0307( 64.9 / 63.7 / 1.2 / 1.85%)
yamukprenses( 63.8 / / / %)diskalifiye oldu

2. TAKIM TOPLAM YÜZDESİ 0.58%

Ben şimdi verilen bilgiye istinaden tugbaemrah arkadaşımızın hamilelik iznine ayrıldığını not alıp, diskalifiye listesinden çıkartıyorum.

Takım kaptanları lütfen bu konuya dikkat edin.

Hamilelik nedeniyle ayrılan üyenin durumunu açıkça belirtin ki; 11.madde gereği izne ayrılmasının üzerinden 6 ay geçince diskalifiye olmasın. Ben de listelerde yapboz yapmakla uğraşmayayım.

Son düzenleme:
Seng in dikkatine,

Sengcim, etap sonuncusunu listelerde paylaşmayı oylamaya sunduk. Gerekli oy çokluğu sağlanamadığı için de uygulamaya sokmadık.

Sen haklı olarak, bir önceki etap derecelendirme listesine bakarak etap sonuncusunu eklemişsindir.

Bu konuya öncülük eden 4.takım olduğu ve geçen etap sonuncusu 4.etapta çıktığı ve listeyi hazırlayan da 4.takım kaptanı olduğu için onlar kendi inisiyatifleriyle eklemişler, ancak genel geçerli bir hüküm değil.

Kimsenin kalbiin kırmayalım, etap listesini hazılayan takım kaptanı kendi üyesini deklare etmek isterse, ona danışarak eder, istemezlerse etmezler.

püsküütcüm tansal takima geldiginde 72 kiloydu o cuma listeye alinmadi ama 71 kilo ile bildirim yapti takimda,bende cuma kilosunu liste icin baz aldim 72 yide bireysel dereceler icin yazdim

Son düzenleme:
Geçen gün sana liste halinde verdiğim isimler arasında zehra_s vardı.Ancak insanlık hali tabi ki kaçması normal.Sonuçta sorunda çıkmadığına gre uyarı için teşekkürler.

Evet dikkatimi çekti.İlk başta eklemedim hatta ama yanlışta olmasın diye sonradan düzenledim :/ Bana da biraz rahatsız edici geldi. Bende herşeyi sordum onu sormak aklıma gelmemiş Bundan sonra dikkat ederim
Bu arada püsküütcüm yukarıda ve takımlara bizzat duyurusunu yapmış bulunduğun yeni durum için tebrik ediyorum.Caydırıcılığı yüksek bir fikir.Kuralların caydırıcılığı olmadığında dikkatte az oluyor ne yazık ki.Bu hayatın geneli için geçerli bir durum

sengcim, zehra_s konusunda bir uyarım yok. Sadece bilgilendirme.
Aylık listelerde yarışmaya ilk giriş kilosuyla yer alacağına yönelik bir bilgilendirme.
Bir de bunu genel raporda yazıyorum ki; bireysel mesajlaşmaları başkaları okumayabiliyor ama genel etap değerlendirmesi diğer yarışmacılarımız da okuduğu için genel bir bilgilendirme/hatırlatma niteliğini taşıyor.

Teşekkürler, ben de rahatladım. Keşke daha önce akıl etseydim.

Benim buradaki görevim, yarışmacıların aldığı kararların yine yarışmacılar lehine bekçiliğini yapmak. Etap değerlendirme raporu da bir yerde kural kontrolü zaten.

Yalnız canım, konu etap bireysel sonuncusuyla alakalı, etap sonuncusu takımla değil.

Püsküütüm Etap değerlendirme raporunu okudum bizim takımla ilgili bir sıkıntı yok sevindim

Ellerine sağlıkkk

sevgili püsküüt diskalifiye konusu hakkında kafama takılan bir durum var..buradan yazmak istedimki diğer arkadaşlarda bu konu hakkında fikirlerini yazsınlar..izinli ayrılıpda 6 ay geri dönmeme durumunda diskalifiye olunuyormuş ki ben şu an öyle gözüküyormuşum..tamam , olabilir, gerekli görülmüş koyulmuş bir kuralda ben giderken böyle bir kural yoktuki:26:...böyle bir kuraldan haberim olsaydı belki dönüşüm daha hızlı ve muhteşem (ok.. iğrenç espri) olabilirdi..demem o ki püsküüt bu kural , kuraldan haberi olmadan izinli ayrılan arkadaşları kapsamamalı..kuralın kabul edildiği tarihten sonra izinli giden arkadaşlara uygulanmalı..ki benim gibi bir arkadaşım daha var 9.takımda..diğer takımlardada olacağına eminim..benim nacizane önerim bu..diğer arkadaşlarda bu konuda fikirlerini beyan ederse sevinirim..

face de kendi iletisini beğenenlere her zaman gıcık olmuşumdur ama şu an o gıcık durumu bende yaşamak ve kendi mesajımı beğenmek istiyorum açıkcası..;

püskütcüm sımdı 6. ekıbe neslıhan nıcklı arkadısımız katılmak ıstıyor daha once 14. takımdaymıs.6 ayının dolmasına 15 gunu var bızım de takıma gırmek ıcın 2 haftalık deneme suresı bulunuyor o zamn dılımıne saysak bu zamn dılımınde 15 gunde bızım takımda paylasıma devam etse bır problem olmaz dımı ? sonucta 2 hafta sonra 6. ayı dolmus olucak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…