Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eskiden böyle uygulama yapıyorduk.
Ama önceki bayram da bölmediyseniz, bölmeyin o zaman.
Eski uygulama devam ettiriliyordur diye düşündüğüm için açıkçası kontrol etmeyi ya da bilgilendirmeyi düşünmemiştim sağ olsun S_A sorana kadar..

Herkesinki bölüneceği için aslında farkeden bir şey yok..

O zaman arkadaşlar, bölmeyiniz. 2 Kasım etap bildirimlerini, diğer etaplarda yaptığınız gibi normal yayımlayınız.

Bu duyurudan dilerim herkes haberdar olur. Biri bölüp, biri bölmezse komik olacak.

oleyyyy bölmüyoruz..
Sen merak etme şekerim ben cuma günü takibini yaparım...

Aaah ah ben de bildirım yapabilecek mıyım acep. Geçen sene bayramda gelen yeni üyeler vardı bu sene tık yok :) bayram bitse de açılışı yapsak.

Aaah ah ben de bildirım yapabilecek mıyım acep. Geçen sene bayramda gelen yeni üyeler vardı bu sene tık yok :) bayram bitse de açılışı yapsak.
Sengcim sahiden de kötü zamanlama oldu.. Her ne kadar eskisi kadar yoğun başvuru olmasa da bu kadar tenha olmazda başvuru topiği.. Tatil bitsin, hayır olsun bakalım.. :KK34:

Sayende ilk defa deneyimliyoruz böyle bir durumu.. Kaptan hazır, topik hazır, yarışmacı yok. :KK24:

Sengcim sahiden de kötü zamanlama oldu.. Her ne kadar eskisi kadar yoğun başvuru olmasa da bu kadar tenha olmazda başvuru topiği.. Tatil bitsin, hayır olsun bakalım.. :KK34:

Sayende ilk defa deneyimliyoruz böyle bir durumu.. Kaptan hazır, topik hazır, yarışmacı yok. :KK24:

deneyim güzeldir canım :) ne yapalım bekleyecez...

DUYURU:

2 Kasım Cuma günü etabı, bayram tatili nedeniyle birleştirilmiş etaptır ve bütün takımlar izinli sayılmıştır.
Bu nedenle rutin izin prosedürümüz uygulanacak ve ortalamalar 2 ye bölünecektir.

Bilginize. :KK71:

geçen bayram bölmemiştik diye düşünürken devamını okuduğumda aynı karara bağlandığını gördüm :KK1:

Merhaba hanımlar. Hatırlayanlar vardır, haziran (yanılmıyorsam) ayında mezun olmuştum ve ondan önce 5. Takımın kaptanıydım. Özledim buraları. Bir süre daha buralarda olacağım o yüzden. Kilo konusunda problem yok çok şükür :)

eğer yardıma ihtiyacı olan takım varsa seve seve yardımcı olurum.

Hoşgeldiiinn. :KK3::KK3: İyi ki geldiinn. :KK52: 9. Takımın yeniden açılıyor olmasına çokk sevindim. :KK16:

Geçen bayram 2'ye bölünmemişti... :44:
Desene benim %2,5 hayal oldu... 1 haftadan sayılacak diye hesap yapmıştım... :KK43:

Neyse artık, bilgilendirme için teşekkürler...
Grafik için de tebrikler. :KK34:

Ya funda söyleyince farkettim. :KK53: Grafiiikk!! :KK5:
Neyse, tebrikler püsküütcm. :KK9:

Eskiden böyle uygulama yapıyorduk.
Ama önceki bayram da bölmediyseniz, bölmeyin o zaman.
Eski uygulama devam ettiriliyordur diye düşündüğüm için açıkçası kontrol etmeyi ya da bilgilendirmeyi düşünmemiştim sağ olsun S_A sorana kadar..

Herkesinki bölüneceği için aslında farkeden bir şey yok..

O zaman arkadaşlar, bölmeyiniz. 2 Kasım etap bildirimlerini, diğer etaplarda yaptığınız gibi normal yayımlayınız.

Bu duyurudan dilerim herkes haberdar olur. Biri bölüp, biri bölmezse komik olacak.

Tamamdır, biz de bölmeyiz o zaman. :112:

:KK9: Hakikaten ya. İlginç bir durum oldu. Alışılmadık. :KK8:

Ya ben soru sormaya gelmiştim asıl. :KK9:
Püsküütcm, şimdi durum şu. Ben bu hafta izin alıcam. Daha doğrusu haftaya izin almak istiyorum ama yeni kuralımız 'en az 2 hafta izin alınacak'tan ötürü kafam karıştı. Şimdi benim 283. etapta geri dönebilmem için bu hafta da izinli olmam gerekiyor di mi? Tmm, bu hafta izinli yazdık diyelim bana. Peki bu hafta kilo bildirimi yapıp yapmamam bir şeyi değiştiriyor mu? :44:
Bir de 'senede 6 kez izin alınabilir' kısmı var tabii. Bu 'sene' ne zaman başlıyor? :44: Yani ocakta sıfırlanacak mı? :)

Ya ben soru sormaya gelmiştim asıl. :KK9:
Püsküütcm, şimdi durum şu. Ben bu hafta izin alıcam. Daha doğrusu haftaya izin almak istiyorum ama yeni kuralımız 'en az 2 hafta izin alınacak'tan ötürü kafam karıştı. Şimdi benim 283. etapta geri dönebilmem için bu hafta da izinli olmam gerekiyor di mi? Tmm, bu hafta izinli yazdık diyelim bana. Peki bu hafta kilo bildirimi yapıp yapmamam bir şeyi değiştiriyor mu? :44:
Bir de 'senede 6 kez izin alınabilir' kısmı var tabii. Bu 'sene' ne zaman başlıyor? :44: Yani ocakta sıfırlanacak mı? :)

1) Bu Cuma birleştirilmiş etap olacak. 280+281: 281.etap
Bu hafta izin kullanacaksan; bu hafta (281) ve önümüzdeki hafta (282) izinli olmalısın. Bir haftalık izne ayrıldı uygulamamız artık yok.

2) Karar defteri, uygulamalar bölümünden alıntı yapıyorum:

3- ETAP LİSTESİ ORTALAMASI HESABINA KİMLER DAHİL OLUR?
İlgili etap listesini hazırlarken, yanınaVRSHER NE NOT YAZILMIŞ OLURSA OLSUNVRSlistede adı geçen herkesin kilosu etap ortalamasına dahil edilir.VRS
Ayrıldı, geri dönmek üzere ayrıldı, bildirimde bulunmadı, 2.kez bildirimde bulunmadı, 3.kez bildirimde bulunmadı, diskalifiye edildi, mezun oldu.. vs..vs..vs..
Yani, izne de ayrılsan bu hafta kilo bildirimine bulunuyorsun. Kilonu sanki izinde değilmişsin gibi yazıyor, ve izne ayrılıyorsun.
Bunu, regl oldum şiştim, kilo veremedim ya da aldım kaçamakları için uyguluyoruz. Tabii kim ne kadar uyuyor onu bilme imkanım yok.

3) İzin süresini 11.maddenin kabul gördüğü mesajımda yazmıştım. Karar defterine de yazmalıyım demek ki, unutulabiliyor.
İzin konusunda belirtilen yıl tanımı: 28 Eylül 2012 - 28 Eylül 2013

Son düzenleme:
merhaba..Çok şükür 9. takım yavaş yavaş toparlamaya başladı..Ama aklıma şöyle bir şey takıldı.Biz yarın bildirim yapmalı mıyız yapmamalı mıyız?
Takımdaki üyelere henüz sordum.Ama bir de şöyle bir şey var: pazartesiden beri üyeler gelmeye başladı daha gerçekten hazırlar mıdır emin olamıyorum.
Sizlere danışayım dedim..

slm kızlar nasılsınız
4. takımdan tfneyll mesaj bırakmış takımımıza biz izinliydik takımlar dağılıyor püsküüt ayrılmış görevden bir bilgi verebilir misiniz

merhaba..Çok şükür 9. takım yavaş yavaş toparlamaya başladı..Ama aklıma şöyle bir şey takıldı.Biz yarın bildirim yapmalı mıyız yapmamalı mıyız?
Takımdaki üyelere henüz sordum.Ama bir de şöyle bir şey var: pazartesiden beri üyeler gelmeye başladı daha gerçekten hazırlar mıdır emin olamıyorum.
Tatlım diğer cumaya bildirim yapmanız en uygunu.. Bu cuma yapmayın ilk haftanız olsun..
slm kızlar nasılsınız
4. takımdan tfneyll mesaj bırakmış takımımıza biz izinliydik takımlar dağılıyor püsküüt ayrılmış görevden bir bilgi verebilir misiniz

Takımlar dağılmadı..Püsküüt ayrılmadı kuşumm..No panik no problem:KK1:

Herkese merhaba:KK16:. Püsküüt 1. takımdan ayrılan "cumbo" kullanıcı isimli arkadaşımız 11. madde gereği diskalifiye listesinde görünüyor. Ben yarın listemize onu da almayı düşünüyorum.Bu vesile ile tüm arkadaşlarımız mesajımı görmüş olur. Diskalifiye listesinden çıkarabiliriz değil mi? Şimdiden teşekkürler :KK16:

Selam kizlar ben 7.takimdan ananee size danismamiz gereken birsey var takimimiza gelen uyemiz vidividi izin suresini uzattigi icin eski takimindan diskalifiye olmus biz bu cuma yarismaya katilsin istiyoruz uygun olurmu?

Selam kizlar ben 7.takimdan ananee size danismamiz gereken birsey var takimimiza gelen uyemiz vidividi izin suresini uzattigi icin eski takimindan diskalifiye olmus biz bu cuma yarismaya katilsin istiyoruz uygun olurmu?

bence bi sakincasi yok :) bu bizim geri dönmek üzere ayrilan ve 6 ayi gecirdigi icin diskalifiye olan üyelerle ayni duruma benziyor

1) Bu Cuma birleştirilmiş etap olacak. 280+281: 281.etap
Bu hafta izin kullanacaksan; bu hafta (281) ve önümüzdeki hafta (282) izinli olmalısın. Bir haftalık izne ayrıldı uygulamamız artık yok.

2) Karar defteri, uygulamalar bölümünden alıntı yapıyorum:

3- ETAP LİSTESİ ORTALAMASI HESABINA KİMLER DAHİL OLUR?
İlgili etap listesini hazırlarken, yanınaVRSHER NE NOT YAZILMIŞ OLURSA OLSUNVRSlistede adı geçen herkesin kilosu etap ortalamasına dahil edilir.VRS
Ayrıldı, geri dönmek üzere ayrıldı, bildirimde bulunmadı, 2.kez bildirimde bulunmadı, 3.kez bildirimde bulunmadı, diskalifiye edildi, mezun oldu.. vs..vs..vs..
Yani, izne de ayrılsan bu hafta kilo bildirimine bulunuyorsun. Kilonu sanki izinde değilmişsin gibi yazıyor, ve izne ayrılıyorsun.
Bunu, regl oldum şiştim, kilo veremedim ya da aldım kaçamakları için uyguluyoruz. Tabii kim ne kadar uyuyor onu bilme imkanım yok.

3) İzin süresini 11.maddenin kabul gördüğü mesajımda yazmıştım. Karar defterine de yazmalıyım demek ki, unutulabiliyor.
İzin konusunda belirtilen yıl tanımı: 28 Eylül 2012 - 28 Eylül 2013

Tmm cnm, teşekkürler. :KK16: Listeye girmem gerektiğini biliyordum da (68,6) ya da (68,6 / .....) şeklinde hesaplama yapmam farklı işlem görür mü onu bilmiyordum. Aynı kapıya çıkıyormuş anladığım kadarıyla. Teşekkürler. :KK54:
Evt, sanırım ben de bu sene olayını tekrar sormuştum. Kesinlikle unutulabiliyor. :KK53:

Bence de gelecek hafta bildirim yapın cnm siz. Daha bir oturmuş olursunuz. :KK24:

Bir de cumbo ve vıdıvıdı nın tekrar yarışmaya girmesinde bence de bir problem yok. :112:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE cuma zayıflama yarışması 281.etap sonuç listesiEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
(26 ekim-2kasım)

:nazar:***6.TAKIM 281.ETAP***:nazar:

HANDEEEK: (66/67/0.5/-%0.75 ) kilosu 2'e bölündü.
bsrmhmmt: (70.6/71.8/-1.2/-%1.69)
fatos0808: (108/109/-1/-%0.93)
llcigdemll : (74.1/71.5/2.6/%3.51)

Ecz.imis: ( 68,6 / 70,4 / -1,8 / -% 2,62 ) İzinli
ayyildizim : (66.3/66.5/-0.2//-%0.30)
RoSeSpRiNq: (60.5/61.3/-0.8/-%1.32)

dinmeyen: (kilo bildiriminde bulunmadı)

6.TAKIM ORTALAMASI:%-4.1

KIZLAR hatalarım olduysa bır sonrakı alıntıda duznlyın ltfn bn yarın calstıgımdan kontrol edemedim.Şimdiden tskler:-)

etap sonuncusu oluruz kesın cok üzgünüm:KK5::KK14::KK47:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE cuma zayıflama yarışması 281.etap sonuç listesiEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
(26 ekim-2kasım)

:nazar:***6.TAKIM 281.ETAP***:nazar:

HANDEEEK: (66/67/0.5/-%0.75 ) kilosu 2'e bölündü.
bsrmhmmt: (70.6/71.8/-1.2/-%1.69)
fatos0808: (108/109/-1/-%0.93)
llcigdemll : (74.1/71.5/2.6/%3.51)

Ecz.imis: ( 68,6 / 70,4 / -1,8 / -% 2,62 ) İzinli
ayyildizim : (66.3/66.5/-0.2//-%0.30)
RoSeSpRiNq: (60.5/61.3/-0.8/-%1.32)

dinmeyen: (kilo bildiriminde bulunmadı)

6.TAKIM ORTALAMASI:%-0,51

Son düzenleme:
X