Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

püsküütüm yine süper bir çalışma ile yarışma gruplarına büyük bir katkıda bulunmuşsun:KK69:
ellerine emeğine o güzel yüreğine sağlık:KK16::KK16:

ayrıca iradeni de kutluyorum ve saygıyla eğiliyorum:KK42:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Selamlaar,,

Bayram haftasi bildirimle ilgili ne yapacagiz?

Gecmiste böyle birsey konusmusmuyduk?:26:

:KK53::KK53: Biz varken zor birasssssssss:KK53::KK52:

Görcesss. :KK33::KK33:

Selamlaar,,

Bayram haftasi bildirimle ilgili ne yapacagiz?

Gecmiste böyle birsey konusmusmuyduk?:26:

Püsküüüüüüt, bak sana karar defteri güncellemelerini okumayan birini daha buldum. :KK9:
Üstüne alınma S_Acm, 2 gün önce ben de aynı soruyu sormuştum da. :KK53: Bayram haftası bildirim yokmuş cnm. :112:

Püsküüüüüüt, bak sana karar defteri güncellemelerini okumayan birini daha buldum. :KK9:
Üstüne alınma S_Acm, 2 gün önce ben de aynı soruyu sormuştum da. :KK53: Bayram haftası bildirim yokmuş cnm. :112:

püsküüt ben okudum ya... okudum inanki bak gercekten.... :KK1::KK1::KK1::KK1: ya tamam tamam actim sayfayi hizli bi sekilde uctum üzerinden ( tek rakibim thy) :KK33: ve görmeyince buraya yazdim :KK52:

ask olsun eczimis :63::63::63::KK1::KK1::KK1::KK1:

püsküüt ben okudum ya... okudum inanki bak gercekten.... :KK1::KK1::KK1::KK1: ya tamam tamam actim sayfayi hizli bi sekilde uctum üzerinden ( tek rakibim thy) :KK33: ve görmeyince buraya yazdim :KK52:

Senin nezdinde genel bir açıklama daha yapayım.

Karar Defterini her güncellediğimde, en altta güncelleme sebebini yazıyorum. Sadece o bölüme bakarak, sizi ilgilendiren bir şey olup olmadığına bakabilirsiniz..
Bayram tatili ile ilgili güncellemeyi, yanlış hatırlamıyorsam eğer; sondan 3. güncellemede yapmıştım. :KK34:

Merhaba hanımlar. Hatırlayanlar vardır, haziran (yanılmıyorsam) ayında mezun olmuştum ve ondan önce 5. Takımın kaptanıydım. Özledim buraları. Bir süre daha buralarda olacağım o yüzden. Kilo konusunda problem yok çok şükür :)

eğer yardıma ihtiyacı olan takım varsa seve seve yardımcı olurum.

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Merhaba hanımlar. Hatırlayanlar vardır, haziran (yanılmıyorsam) ayında mezun olmuştum ve ondan önce 5. Takımın kaptanıydım. Özledim buraları. Bir süre daha buralarda olacağım o yüzden. Kilo konusunda problem yok çok şükür :)

Aaa vardı bir tane takım bu konuda yardım isteyen hatta katılmak isteyenlere öyle şart yazıcaktı kaptan kendinden sonra bırakabilmek için..
Kaptanlar el kaldırın hanginizdiniz:KK1: bakın yardımcı melek geldi:KK16:

Aaa vardı bir tane takım bu konuda yardım isteyen hatta katılmak isteyenlere öyle şart yazıcaktı kaptan kendinden sonra bırakabilmek için..
Kaptanlar el kaldırın hanginizdiniz:KK1: bakın yardımcı melek geldi:KK16:

Akrepcim o bendim, kaptan yardımcısı arıyordum. Ama benden sonraya kalabilecek birini arıyordum, yani hedefine ulaşması için uzun ayları olan birisini... :KK34: Şartlarımı da yazdım ama henüz bir aday çıkmadı. :)

Sengcim, cevap yazmaya ancak vakit bulabildim.
Hoş geldin.. :KK71:
Kilo sorunun olmadan geldiğin için "hoş" geldin diyorum. :KK34:

Düşünceli yaklaşımından ötürü teşekkür ederim. Elini taşın altına uzatanı, özellikle de kendi ihtiyacı yokken bunu yapanı mumla arıyoruz. Burası için söylemiyorum sadece, genele yayarım bir saniye bile düşünmeden. :KK34:

Teklifine gelince, ihtiyacı olan takım olursa sesini çıkarır.

"Süre" dediğin nedir, bilemiyorum ama oyalanmak ve birşeyler yapmak istiyorsan 9.takım kapandı. Arzu edersen yeniden oluşturabilirsin.

Karar tamamen senindir. :KK42:

Sengcim, cevap yazmaya ancak vakit bulabildim.
Hoş geldin.. :KK71:
Kilo sorunun olmadan geldiğin için "hoş" geldin diyorum. :KK34:

Düşünceli yaklaşımından ötürü teşekkür ederim. Elini taşın altına uzatanı, özellikle de kendi ihtiyacı yokken bunu yapanı mumla arıyoruz. Burası için söylemiyorum sadece, genele yayarım bir saniye bile düşünmeden. :KK34:

Teklifine gelince, ihtiyacı olan takım olursa sesini çıkarır.

"Süre" dediğin nedir, bilemiyorum ama oyalanmak ve birşeyler yapmak istiyorsan 9.takım kapandı. Arzu edersen yeniden oluşturabilirsin.

Karar tamamen senindir. :KK42:

süre dediğimi bende bilmiyorum :) ama muhtemelen 1 sene kadar elimden geldiğince yani.
Buranın önemi bende büyük ...
9. Takım için elde üye var mi bilmiyorum ama mümkünse kaptanlıkla bile başlayabilirim. Üyeler alışınça devrederim. Karar verdim ille bi yardım yapacağım :KK1:

süre dediğimi bende bilmiyorum :) ama muhtemelen 1 sene kadar elimden geldiğince yani.
Buranın önemi bende büyük ...
9. Takım için elde üye var mi bilmiyorum ama mümkünse kaptanlıkla bile başlayabilirim. Üyeler alışınça devrederim. Karar verdim ille bi yardım yapacağım :KK1:

Elbette mümkün, zaten ben de kaptan olarak başlamanı düşünmüştüm. Neticede tecrübeli personelsin.. :))
Sengcim, 9.takım tahlliye oldu. Anlayacağın takımda hiç üye yok.
Arzu edersen "kaptan" sıfatı ile sıfırdan üye alımı yaparak başlatabilirsin.

Elbette mümkün, zaten ben de kaptan olarak başlamanı düşünmüştüm. Neticede tecrübeli personelsin.. :))
Sengcim, 9.takım tahlliye oldu. Anlayacağın takımda hiç üye yok.
Arzu edersen "kaptan" sıfatı ile sıfırdan üye alımı yaparak başlatabilirsin.

teşekkür ederim püsküütcüm. Hemen başlıyorum çalışmalara...

DUYURU:

2 Kasım Cuma günü etabı, bayram tatili nedeniyle birleştirilmiş etaptır ve bütün takımlar izinli sayılmıştır.
Bu nedenle rutin izin prosedürümüz uygulanacak ve ortalamalar 2 ye bölünecektir.

Bilginize. :KK71:

DUYURU:

2 Kasım Cuma günü etabı, bayram tatili nedeniyle birleştirilmiş etaptır ve bütün takımlar izinli sayılmıştır.
Bu nedenle rutin izin prosedürümüz uygulanacak ve ortalamalar 2 ye bölünecektir.

Geçen bayram 2'ye bölünmemişti... :44:
Desene benim %2,5 hayal oldu... 1 haftadan sayılacak diye hesap yapmıştım... :KK43:

Neyse artık, bilgilendirme için teşekkürler...
Grafik için de tebrikler. :KK34:

DUYURU:

aaaaaaaaa inanmıyorum yüzdem konusunda büyüüük hayalleri vardı:KK43:
ben bölmesem olasmıııı:KK53:
tamam tamam sustummmmmmmmmm:KK17::KK17:

Eskiden böyle uygulama yapıyorduk.
Ama önceki bayram da bölmediyseniz, bölmeyin o zaman.
Eski uygulama devam ettiriliyordur diye düşündüğüm için açıkçası kontrol etmeyi ya da bilgilendirmeyi düşünmemiştim sağ olsun S_A sorana kadar..

Herkesinki bölüneceği için aslında farkeden bir şey yok..

O zaman arkadaşlar, bölmeyiniz. 2 Kasım etap bildirimlerini, diğer etaplarda yaptığınız gibi normal yayımlayınız.

Bu duyurudan dilerim herkes haberdar olur. Biri bölüp, biri bölmezse komik olacak.

X