Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

slm arkadaşalr umarım herkes iyidir 14. takımı kapatma kararı aldık bir kaç arkadaşımız devam etmek istiyor takımında yer olan var mı acaba
biz şimdi izindeydik haftaya son listemizi hazırlayıp ayrılacaz haftaya kadar devam etmek isteyen arkadaşlar başka takımlara transfer olunca onlarıda listede belirteceğim
herkese kolay gelsin

slm arkadaşalr umarım herkes iyidir 14. takımı kapatma kararı aldık bir kaç arkadaşımız devam etmek istiyor takımında yer olan var mı acaba
biz şimdi izindeydik haftaya son listemizi hazırlayıp ayrılacaz haftaya kadar devam etmek isteyen arkadaşlar başka takımlara transfer olunca onlarıda listede belirteceğim
herkese kolay gelsin

9. takımı yeniden açmak için arkadaşlar eksik gelmek isteyen gelsin ama kaptan kim daha bilgim yok

herkese kolay gelsin

1.takimdada yer var 3 kisilik

Son düzenleme:
Karar Defterimizden alıntı yapıyorum:

TAKIMLARIMIZIN YÖNETİM KADROLARI
1. Takım / MuMu85 / T_N
2. Takım / akrep33 / genic
3. Takım / S_A / se_zen
4. Takım / tubis87 / tfneyll
5. Takım / Funda08 / UmutCan
6. Takım / RoSeSpRiNq / Ecz.imis
7. Takım / SAPHIRA / ananee
8. Takım / zazaa / eloisee
13. Takım / UZAYIM / Kbra23
14. Takım / aynalar / emidaf

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 2. Takım
2. Takım => Nöbetçi Kardeş
3. Takım => 14. Takım
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
7. Takım => 4. Takım & 6. Takım
8. Takım => ?
13. Takım => 5. Takım & 4. Takım
14. Takım => 3. Takım

7.Takım kadrosu:
Saphira etap bildiriminde görüldüğü üzere izinli. Ananee kaptan yardımcısı gözükmekle beraber takım topiğine "liste mi ne listesi?" gibi bir mesaj yazıp çıkmış. Oysa bilmesi gerekirdi.

Normalde saat 21:00 e kadar süreleri olmakla beraber kardeş takımlarından herhangi biri (4. veya 6.takım) eğer buradaysa ve vakitleri varsa devreye girebilir.

Aksi takdirde, bu etap liste hazırlanmayacak gibi geldi bana.

Karar Defterimizden alıntı yapıyorum:

TAKIMLARIMIZIN YÖNETİM KADROLARI
1. Takım / MuMu85 / T_N
2. Takım / akrep33 / genic
3. Takım / S_A / se_zen
4. Takım / tubis87 / tfneyll
5. Takım / Funda08 / UmutCan
6. Takım / RoSeSpRiNq / Ecz.imis
8. Takım / zazaa / eloisee
13. Takım / UZAYIM / Kbra23
14. Takım / aynalar / emidaf

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 2. Takım
3. Takım => 14. Takım
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
8. Takım => ?
14. Takım => 3. Takım

7.Takım kadrosu:
Saphira etap bildiriminde görüldüğü üzere izinli. Ananee kaptan yardımcısı gözükmekle beraber takım topiğine "liste mi ne listesi?" gibi bir mesaj yazıp çıkmış. Oysa bilmesi gerekirdi.

Normalde saat 21:00 e kadar süreleri olmakla beraber kardeş takımlarından herhangi biri (4. veya 6.takım) eğer buradaysa ve vakitleri varsa devreye girebilir.

Aksi takdirde, bu etap liste hazırlanmayacak gibi geldi bana.
ben daha yazdığını okumadan devreye girdim merak etme püsküütüm :KK52: SAPHIRA izinli anane bilmiyomuş liste hazırlanacağını baktım ortalarda yok ben hazırladım

akreppppppp nerdesin akrepppp :KK33:

Selamlar..
1 yıldan fazla zamandan beri yarışmadayım ve kaptan olduğumdan beri ilk kez izinliyim ama aklım burda,fırsat bulduğum anda geldim.Eşim ameliyat oldu o yüzden yoğunluğum ve biraz da çeşitli sebeplerden kafa yorgunluğum var.Sonuçlar hazırlanmış teşekkürler ellerine sağlık tubişim :KK16: şimdi ben hazırlıyor olacaktım saati geçirmemişiz Allahtan :KK34: Püsküütçüm sana da teşekkürler takip ve hatırlatma için :KK16:
ananee yeni oldu yardımcım ve yeni olduğu için biraz yardımımıza ihtiyacı var.Ben yine fırsat bulduğum sürece yardımcı olacağım,kardeş takımlarımız ve diğer takımlarımızda yardımcı olacaklardır eminim.Teşekkürler :KK16::KK16::KK16:

Selamlar..
1 yıldan fazla zamandan beri yarışmadayım ve kaptan olduğumdan beri ilk kez izinliyim ama aklım burda,fırsat bulduğum anda geldim.Eşim ameliyat oldu o yüzden yoğunluğum ve biraz da çeşitli sebeplerden kafa yorgunluğum var.Sonuçlar hazırlanmış teşekkürler ellerine sağlık tubişim :KK16: şimdi ben hazırlıyor olacaktım saati geçirmemişiz Allahtan :KK34: Püsküütçüm sana da teşekkürler takip ve hatırlatma için :KK16:
ananee yeni oldu yardımcım ve yeni olduğu için biraz yardımımıza ihtiyacı var.Ben yine fırsat bulduğum sürece yardımcı olacağım,kardeş takımlarımız ve diğer takımlarımızda yardımcı olacaklardır eminim.Teşekkürler :KK16::KK16::KK16:
Canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Hazırladım kardeş takım ne günler için :KK52: rica ederim :KK71:

ananeye de elimizden gelen yardımı yaparız sen merak etme canım sağlık herşeyden önemli sonuçta.

Selamlar..

gecmis olsun canim,Allah sifa versin esine

ben daha yazdığını okumadan devreye girdim merak etme püsküütüm :KK52: SAPHIRA izinli anane bilmiyomuş liste hazırlanacağını baktım ortalarda yok ben hazırladım

Ellerine sağlık tubişim.. :KK71:
İnceliğin için de ayrıca teşekkürler..
Ben de akrebi çağırıyorum ama tık yok.. :KK51:
Böyle sessiz kalması iyiye işaret değil, söylemedi deme.. :18:

Selamlar..
Saphiracım büyük geçmiş olsun eşine. Umarım herşey yolundadır.
Sana da kolaylıklar diliyorum. :KK71:

merhaba arkadaslar :))

14. takim kapanacagina göre kim olacak bizim takimin kardesi? Gerci ben kardes takimin var oldugundan bile habersizdim. Kac aydir izindeydi. Listemizi kimse kontrol etmedi. Bazen bende sezende giremedigimiz zaman aramizda tartisma cikiyordu.

:):KK34:

Son düzenleme:
9. Takım kapandığında da 8. takım kardeşsiz kalmıştı. Yanında soru işareti ile bekliyor o zamandan beri. Bu etap 9.takım açılacağına göre bu sorun kalkacak. Ama şimdi de 14.takım kapanıyor. Zaten S_A nın dediği gibi aylardır yoklardı.

Sizlerden ricam kardeş takım olayını uygulayanlar, uygulamayanlar, kardeş isteyen, değiştirmek isteyen ya da bu uygulamadan çıkmak isteyenler varsa söylesin.

Bir süre önce revize etmiştik ama sanırım yeniden güncellemeliyiz.

Ne diyorsunuz? Aşağıdaki liste sizin için hala geçerli midir?

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 2. Takım
3. Takım => 14. Takım
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
8. Takım => ?
14. Takım => 3. Takım

9. Takım kapandığında da 8. takım kardeşsiz kalmıştı. Yanında soru işareti ile bekliyor o zamandan beri. Bu etap 9.takım açılacağına göre bu sorun kalkacak. Ama şimdi de 14.takım kapanıyor. Zaten S_A nın dediği gibi aylardır yoklardı.

Sizlerden ricam kardeş takım olayını uygulayanlar, uygulamayanlar, kardeş isteyen, değiştirmek isteyen ya da bu uygulamadan çıkmak isteyenler varsa söylesin.

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 2. Takım
3. Takım => 14. Takım
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
8. Takım => ?
14. Takım => 3. Takım
Günaydın Çikolatalı Püsküütüm :KK52:

Kardeş takım uygulamasından memnunum ben 7. takımla da iyiyiz :KK71:

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 2. Takım
3. Takım => 14. Takım
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
8. Takım => ?
14. Takım => 3. Takım

Cuma listesi kontrolleri dışında kardeş takımla çok iletişim halinde olunmuyor zaten. Ya da bizde öyle. :) Ama yararlı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Kardeş takıma ihtiyacı olan takımlar varsa 5. takım olarak bir kardeş takım daha alabiliriz. :KK34:

İnan bana hissetmiştim listelerle alakalı aksilik olacağını:KK31: ama akşamları girmeye fırsatım olamıyor malesef bir kere eşim tarafından zapdedilmiş oluyor pc :KK50:

Şimdi koştum geldim hemen ama yardımcı meleğimiz iş bırakmamış bana:KK69:

Not:Kapışmamız devam etmektedir :KK1:
Selamlar..

Geçmiş olsun canım:KK16:

Elimizden gelen yardımı yaparız merak etme sen:KK19:

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 2. Takım
3. Takım => 14. Takım
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
8. Takım => ?
14. Takım => 3. Takım

biz bir degisiklik istemiyoruz :)

Ellerine sağlık tubişim.. :KK71:
İnceliğin için de ayrıca teşekkürler..
Ben de akrebi çağırıyorum ama tık yok.. :KK51:
Böyle sessiz kalması iyiye işaret değil, söylemedi deme.. :18:

Saphiracım büyük geçmiş olsun eşine. Umarım herşey yolundadır.
Sana da kolaylıklar diliyorum. :KK71:

Canımmm canımm canımmmmmmmmmm:KK16:

Giremedim akşam kuşum ama akılm buralardaydı..Dün gün içinde de misafirim vardı iş yoğunluğu bir yandan da... Çok fazla ilgilenemedim buralarla..

Ama ben de seni düşünüyordum..Göremedim seni sanki eskisi gibi...

Dedim inş. sıkıntı yoktur sadece çuku kutusunu aşırmakla meşguldür:KK53:

Püsküütcüm; 5. takımın kaptan yardımcısı değişti, yeni yardımcımız sweetlyy oldu, bilgine... :KK34:

281. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1- Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Bu ay itibariyle ilk 10 da yer alan üyelerimizin font renkleri farklılaştırılmış ve yanlarına hangi takım yarışmacısı oldukları yazılmıştır.
İlk ona dört yarışmacısını yerleştiren 2.Takıma ve takım üyelerine kocaman alkış!
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-7.html#post27143948

2- 281.Etap 280.Etapla birleştirilmiş etaptır ve 281.etap olarak anılmaktadır.
281.etap bildirim listelerinde "yeni üye" kaydıyla görünen yarışmacılarımızın yarışma başlangıç tarihleri 26 Kasım 2012 olarak kabul edilmiştir.

5. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 5.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 279. Etap birincisi 6.Takımdan IIcigdemII arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz. :KK71: :nazar:

DİSKALİFİYELER
11.madde gereği 256. ve 257.etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye olmuşlardır:
Celisuenis
CarpeNoctem
hasretttt
lionesse
peliss
Tuliptice

Diskalfiye listesinde ilgili madde gereği yer alan üyeler, sizlerin bildirimleri ile geri dönüş yapabiliyor. Bu konuda tek yetkili takım kaptanlarıdır. Kaptanların kararlarını sorgulamamakla birlikte bir ricada bulunmayı uygun görüyorum.
İlgili üyelerin, en az altı ay gibi bir süre yarışmadan uzak kalmalarının nedenlerini kontrol edip, emin olduktan sonra bildirim yapmaya itina gösteriniz. Aksi takdirde, 11. madde gereği diskalifiye listesinde her hafta yaptığım güncelleme için ayırdığım zaman ve emek bir amaca ulaşmamış olur. Göstereceğiniz özen için şimdiden teşekkür ederim.

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1- Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Bu ay itibariyle ilk 10 da yer alan üyelerimizin font renkleri farklılaştırılmış ve yanlarına hangi takım yarışmacısı oldukları yazılmıştır.
İlk ona dört yarışmacısını yerleştiren 2.Takıma ve takım üyelerine kocaman alkış!
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-7.html#post27143948

Yuppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ya varya bu hafta 2 kilo almasaydım ilk 10 a daha yakınmışım..Neyse Aralık 1 de nasılsa ilk 10 dayım bendee:KK52::KK52::KK52:

Hiç şekerlerimi yalnız bırakırmıyım hattta diğer şekerlerimi de çekerekten giricemm il 10 aaaaaaa:KK52::KK52::KK52:

Ellerine sağlık çukulatalı püsküütümmmmmmmm:KK69::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

DİSKALİFİYELER
11.madde gereği 256. ve 257.etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye olmuşlardır:
Celisuenis
CarpeNoctem
hasretttt
lionesse
peliss
Tuliptice

Diskalfiye listesinde ilgili madde gereği yer alan üyeler, sizlerin bildirimleri ile geri dönüş yapabiliyor. Bu konuda tek yetkili takım kaptanlarıdır. Kaptanların kararlarını sorgulamamakla birlikte bir ricada bulunmayı uygun görüyorum.
İlgili üyelerin, en az altı ay gibi bir süre yarışmadan uzak kalmalarının nedenlerini kontrol edip, emin olduktan sonra bildirim yapmaya itina gösteriniz. Aksi takdirde, 11. madde gereği diskalifiye listesinde her hafta yaptığım güncelleme için ayırdığım zaman ve emek bir amaca ulaşmamış olur. Göstereceğiniz özen için şimdiden teşekkür ederim.

Bu hasretttt acaba benim takımımın eski üyesi hasret mi? :44:
Eğer öyle ise kendisi 2 ay kadar önce gelip tekrar başlamak istediğini söyledi ama bir daha gelmedi. Üstelik bu siteye girip bize gelmedi. Şu anki takım kurallarımıza göre zaten haber vermeden gelmediği için de diskalifiye edilir. Yani geri dönüşsüz diskalifiye edebilirsin.

hasrettt'in eski üye olduğunu tekrar gelmek istediğinde tesadüfen öğrendiğim için biliyorum. Ama benden önceki üyeleri maalesef ki bilemiyorum. :KK50: Onu pratik olarak öğrenebileceğim bir yer var mı Püsküütcüm? Böylece her hafta eğer kendi takımımdan biri diskalifiye olacak olursa, onlara sorup sana dönerim. Zaten ben öncelikle profillerine bakar ve sitede aktif olduklarını görürsem onlara mesaj atmadan diskalifiye etmeni söylerim... Aylardır haber vermeyen üyeye şans vermeye çalışmaya bence gerek yok çünkü... :KK34:

Son düzenleme:
X