Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Öncelikle (*) işaretini, 11.madde gereği diskalifiye edilenlerde kullanıyorum ki paylaşımsızlık kaynaklı disklaifiye edilmiş olanlarla bir tutmayalım, gerekli gördüğümüz hallerde istisna yapabilelim diye..

vıdıvıdı 4.takımda yarışırken, 246.etapta, 80,2 kiloyla izne ayrılmış. Uzayan izin süresi nedeniyle de diskalifiye ettik.

Öncelikle takım yönetimi olarak sizler durumu değerlendirir ve yarışmasına karar verirseniz, paylaşım alanına durumu yazıyor ve itirazı olan bir takım olup olmadığını soruyorsunuz. Daha önce de böyle yaptık çünkü..

evet evet (*) ı biliyorum,sonrasındaki işleyişi de..yani sonuç olarak diskalifiye listesindeki vıdıvıdı bizim vıdıvıdı imiş.paylaşım durumuna bakarak burada arkadaşlarımıza tekrar sunarım o zaman konuyu teşekkürler
İşlem tamamdır.. Takımınıza hayırlı, uğurlu olsun..

teşekkürler eline sağlık

evet gercekten kac defa söyledin ama ben bu sefer gene bakmadim ya pööööööööööf nidah ve ilginnur icin bakmayi akil edebildim dün bide düsünd¨m yani kendi kendime kontrol ettimmi diskalifiyede var mi diye elifcino icinde baktim diye algilamisim ya

Tesekkür ederim canim hatirlatman icin. elifcinoya takima yazarak bildirdim

cuma yarışmasına bende katılmak istiyorum ne yapmam gerek

Ben de katılmak istiyorum, nereye başvurucaz:26:

Cuma zayiflama yarismasina katilmak isteyenler basligindan yaziyorsunuz kizlar.

Tatlım önemli değil.. Gözünden kaçmıştır..
Şimdi sen listeni elifcinoyu çıkartarak yeniden hazırlıyorsun, genel sıralamaya etkisi var mı kontrol ediyorsun ve eğer gerekiyorsa sonuç listelerini editliyorsun..

Püsküüt, listeyi yeniledim. Elifcinoyu cikardim.

¨****3. Takım 278. Etap****

S_A (79,8/ 79,4/ 0,4 / 0,50%)
Yakar76 (62,9 / 62,5/ 0,4 / 0,64%)
Se_zen (53,7 / 53,7/ 0,0/0,00%) Kilosu ayni
Suhan2 (52,0/ 52,0 / 0,0 / 0,00%) kilosu ayni
Gırgırına (83,0/83,0 /0,0 /0,00%)Kilosu ayni
Ejje89 (80,5/80,5/0,0/0,00%) izinli
nidah (61,5/61,5/0,0/ 0,00%) Kilosu ayni
Ilginnur (79,4/79,4/0,0/0,00%) Yeni Yarismaci hedefi 64 kilo olmak

3. Takim toplam yüzde: 0,14%

yüzdemiz 0,13 ten 0,14 e cikti fakat sonuc listelerini etkilemiyor.

Arkadaşlar, günlerdir uğraştığım bir çalışmam vardı. Ne mutlu bana ki; az önce bitirdim..

Karnelerimizin yer aldığı konunun ilk mesajına, tek tek karne linklerini ekledim.

Sadece ilk mesajı tıklayarak, tarih sırasına göre mezun olan bütün yarışmacılara, karnelerine ve eğer paylaştı iseler; başarı öyküleri ve fotoğraflarına ulaşabileceksiniz.

Eksiğim, yanlışım varsa affola..

Buyrun lütfen:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ayiflama-yarismasi-mezunlari.html#post1304813

Dilerim motive edici olacaktır.

Sağlıkla ve keyifle zayıflamalar dilerim.

Eline Emegine parmaklarina gözlerine saglik canim.

Fakat birsey diyecegim eger ben birgün mezun olursam burda oldugum hafta sayisini eklemesek olurmu?

cünkü 3 haneli hafta sayisina sahip olacagim

Cok tesekkur ederim eline saglik emegine saglik..:) insallah hepimizn isimleri bir gun orda olcak ve gorenlerde zayiflamak isticek:)

püsküütcüm

6 takımın kadrosunda degısıklıkler oldu artık bundan sn takım kaptanlıgını ben yonetıcem ecz.imis de yardımcım olucak.
bilgine.
güncellemeyi yaparsanda sevınırım

tskler cnm simdiden.

İşlem tamam..
Hayırlı olsun, motivasyonunuz tavan yapsın..

Ellerine sağlık.

İşlem tamam..
Hayırlı olsun, motivasyonunuz tavan yapsın..

Benimki yaptı bilenem.

inş canım
bu hafta birincilik bizde dönüşümüz muhtesem olucak inş.

Her ne kadar dönüş için bayram haftası gibi en zorlu haftayı seçtiysek de bize zorsa herkese zor kaardeşim. Korkun bizden. Geri döndükk.

süper bişey bu ellerine emeğine sağlık çok teşekkürler

Ellerine sağlık canım eminim motivasyon anlamında faydası olacaktırr
Eee bu kadar çalıştın sana ödül olarak çikolata veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…