Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Fundacım mesajından bir kesit alıyorum:

Bunu okurken aklıma bi'şey geldi..
Sizin takım topiğini ben açmışım. Bu da demek oluyor ki, topiğin ilk mesajını editleyebiliyorum.
Eğer arzu edersen; takımın kurallarını, senin adın eşliğinde ilk mesaja ekleyebilirim.
Böylece sen de yeni üyelerinden, 1.mesajı okumalarını isteyebilirsin.
İşini kolaylaştıracaksa haber verirsin tatlım..

Genele Not: Bu mesajı, bütün takımlar için geçerli düşünebilirsiniz. Tek şart, topiği benim açmış olmam. Aksi halde böyle bir edit yapma hakkım yok çünkü.. :KK34:
Çok güzel bir fikirmiş bende isterim :KK16: Özelden kuralları atıyorum o zaman

Son düzenleme:
Püsküüt bizde isteriz. Bizde isteriz. Bizde gönderek mi kuralları. Ama kural listemiz de yok bizim. Önce yazalım da. :KK1: Hani belli şeyler var kendi aramızda konuştuğumuz da yazılı bir şey yok. Bence de çok güzel fikir. Kimin aklına geldiyse aklına sağlık. :KK28::KK34:

İsmini anmayacağım kişiye,

Yarışmayı alıp başıma çalmamı söylemek istiyormuşsun.

Başıma çalıyorum zaten 5 senedir merak etme sen.

Seni, yasaklı listeme aldığım için bundan sonra ne yazacağını görmeyeceğim. Bilgine.

Not: 5 senedir yasaklı listemde 1 kişi vardı. Az önce 2 kişiye çıktı toplam sayı.

Püsküüt bizde isteriz. Bizde isteriz. Bizde gönderek mi kuralları. Ama kural listemiz de yok bizim. Önce yazalım da. :KK1: Hani belli şeyler var kendi aramızda konuştuğumuz da yazılı bir şey yok. Bence de çok güzel fikir. Kimin aklına geldiyse aklına sağlık. :KK28::KK34:

sezencim..
Tatlım baktın mı 3.takımın topiğini ben mi açmışım?
Eğer öyleyse seve seve yaparım tatlım..
Kurallarınızı yazılı hale getirince mesaj atarsın sen de özelden tamam mı?

Sezencim bir iyi bir de kötü haberim var sana..
Kötü haber, 3.takım topiğini ben açmadığım için editleme hakkım yok.
İyi haber; topik sahibi sılagül arkadaşımızın profiline baktım. İki gün önce mesaj yazmış KK da. Hala aktif yani.. Siz isterseniz eğer ve elbette kurallarınızı yazılı hale getirdiğinizde, sılagüle mesaj yazar, rica ederiz editlemesini..

İsmini anmayacağım kişiye,

Yarışmayı alıp başıma çalmamı söylemek istiyormuşsun.

Başıma çalıyorum zaten 5 senedir merak etme sen.

Seni, yasaklı listeme aldığım için bundan sonra ne yazacağını görmeyeceğim. Bilgine.

Not: 5 senedir yasaklı listemde 1 kişi vardı. Az önce 2 kişiye çıktı toplam sayı.

tahmin ettigim kisi degildir ins :KK43:(

takma kafana güzelim ,insanlar cesit cesit iste :KK43:

Püsküüt için birkaç fotoğraf paylaşmak istiyorum :KK52: Bana ne ben seninle yarışmak istiyorum :KK49:

$476-cikolata.jpg

Eki Görüntüle 533662

$111014-chocolate-bar.widec.jpg

$cikolata-selalesi_305394.jpg

Afiyet olsun Püsküütçüm bol bol ye :KK52: :KK56:

tahmin ettigim kisi degildir ins :KK43:(

takma kafana güzelim ,insanlar cesit cesit iste :KK43:

Sen merak etme mumuşum.. Benim bir insanı takmam için önce çooook sınavlardan geçmesi lazım..
Burada en fazla tepkim görmezlikten gelmek olur..
Sen hele bi'kenara çekil.. Şu tubişle bi'ilgilenmem lazım.. Boşuna cadı dememiş kendine. Bildiğin cadı bu yahu!
Emeltere fiş.. kem gözlere şiş.. miydi neydi :KK52:

Sen merak etme mumuşum.. Benim bir insanı takmam için önce çooook sınavlardan geçmesi lazım..
Burada en fazla tepkim görmezlikten gelmek olur..
Sen hele bi'kenara çekil.. Şu tubişle bi'ilgilenmem lazım.. Boşuna cadı dememiş kendine. Bildiğin cadı bu yahu!
Emeltere fiş.. kem gözlere şiş.. miydi neydi :KK52:
Benim üniversitedeki lakabım Mersin Cadısıydı :KK52: sadece ben değil herkes cadı diyor sen 4. takıma gelsene yarışalım :KK52: bak 1 ayda incecik ederim ben seni :KK52: bi çikolata ye ne cezalar veririm :KK52:

Tubişim mahvettin beni ya! :KK4:
Aslında çikolata zaafımı söyleyerek ben kendi kendimi mahvetmiş oldum..
Ah kafam ah!

Luluuutttt suratımı yala oğlum, karnım doysun! :KK53:
Canım şaka bi yana ben inanıyorum aralığa kadar istediğin kiloya düşeceğinee senin elinden bişey kurtulmaz kilo mu kurtulacakkk ha bu arada takımdaki mesajımı alıntı yapayım da motive ol :KK52:

Kızlar bi elbise almıştım internetten az önce geldi, xl almıştım üzerime tuttum bol gibi bilmiyorum eve gidince denicem ama büyük ihtimal bol gelecek vay beee Large beden elbiseye düştüm yani 40 beden :KK52: ilk kez bişeyin bol geldiğine bu kadar sevindim :KK52:

Bana olan inancın ve verdiğin gaz için teşekkür ederim. Çikolataları unuttum gitti bile.. :KK55:
Tulum nasıl oldu mutlaka yaz olur mu? İnşallah bol gelecek.
Bu arada tesadüfün böylesi.. ben de almıştım tulum. Benimki de yarın geliyor.. Ben Large beden aldım, bakalım nasıl olacak?
Aynı yerden mi aldık nedir? :KK51:

:KK52: :KK52: :KK52:
Aynı lulutumla benim pozum bu :KK37:

Yalnız arkadaşlar hani unuttunuz mu nedir? Zayıflama yarışması ya burası.. Beni hedef alıyorsunuz anladım da sizin ya da diğer yarışmacıların canı çekmiyo mu çikolata?

Yazıktır, günahtır.. :emir_bebek:

Bana olan inancın ve verdiğin gaz için teşekkür ederim. Çikolataları unuttum gitti bile.. :KK55:
Tulum nasıl oldu mutlaka yaz olur mu? İnşallah bol gelecek.
Bu arada tesadüfün böylesi.. ben de almıştım tulum. Benimki de yarın geliyor.. Ben Large beden aldım, bakalım nasıl olacak?
Aynı yerden mi aldık nedir? :KK51:
canım tulum değil elbise aldım ben bol oldu ama aşırı bol da değil giyilir ama bikaç kilo daha verince daralması gerek :KK52:

X