Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bayanlar doğadan beş, biyerde emzirirkn kullanılırmı..kullanan oldumu faydasını gördnüzmü

Tatlım istersen, bu fikrini takımızda iyice şekillendirin ve öneri olarak sunun. Evet/hayır şeklinde diğer takımlardan da fikir alın. İşe yarar mı, yaramaz mı herkes düşünsün. Öneri olarak sunulmayınca havada kalabiliyor fikirler, uygun mu sence?

ok yazdım 15 karakter lazım dedi :) sonuç olarak ok

Canım takımların kurallarının yazılması olayı güzel. Ama şöyle durumlar olacak gibime geliyor:

1- Aday gelecek; takımların kurallarını okuyacak, sonra beğendiği takıma "beni alır mısınız?" diyecek. Takımda yer yoksa, ya da takım onu almak istemiyorsa yeni bir takım bakacak kendisine... Bunu yapacak çok kişi olmaz herhalde; çünkü genelde kendilerini bile tanıtmadan "beni de alın." tarzı yazılar yazıyorlar. Nasıl katılacağını aramakla uğraşmayan, kural okuyup kendine takım bulmakla hiç uğraşmaz. Tabi, bu duruma göre hareket edip kendi takımını bulmaya çalışan da olacaktır.

2- Aday geldi, katılmak isteyenler başlığına yazdı. 1. takım dedi ki "biz seni çağırıyoruz, kurallarımızı oku, istiyorsan gel." Aday kuralları okudu, beğenmedi. "Başka takımdan davet bekliyorum." diye yazdı... Başka bir takım da çağırdı falan... Adayların güncel durumunu takip etmek biraz karmaşık olacaktır.

Mevcut durumdan pek farkı olacağını sanmıyorum. Şahsen ben zaten takım kurallarını bilgisayarımda kayıtlı tutuyorum, yeni bir üye geldiğinde ona hoşgeldin konuşmasını yaptıktan sonra hemen kuralları yapıştırıyorum ve ona uyup uymadığını soruyorum. Sanırım diğer kaptanlar da böyle yapıyorlardır. Tekrar tekrar yazma sorunu diye bir şey olmuyor o yüzden.

Eğer yarışmaya katılmak isteyenler başlığını komple kaldırır ve kuralların anlatıldığı başlıktan her adayın kendi takımını bulmasına karar verirsek, o zaman güzel işleyen bir sistem olur. Ama katılmak isteyenler başlığı varken işler biraz karışır gibi geliyor bana...

yakar arkadas deneyximlerini paylasmismiydi? ben kacirdim demekki,gidip not biraktim takima

Fundacım mesajından bir kesit alıyorum:
Bunu okurken aklıma bi'şey geldi..
Sizin takım topiğini ben açmışım. Bu da demek oluyor ki, topiğin ilk mesajını editleyebiliyorum.
Eğer arzu edersen; takımın kurallarını, senin adın eşliğinde ilk mesaja ekleyebilirim.
Böylece sen de yeni üyelerinden, 1.mesajı okumalarını isteyebilirsin.
İşini kolaylaştıracaksa haber verirsin tatlım..

Genele Not: Bu mesajı, bütün takımlar için geçerli düşünebilirsiniz. Tek şart, topiği benim açmış olmam. Aksi halde böyle bir edit yapma hakkım yok çünkü..

bencede karışır aynı kalsın diyorum ben de..

hay Allah ben de tam bu fikri yazmaya gelmiştim..her etapta etap sonuncusu belli olur ve sorulur isterse yazar diye..

çünkü benim takımda yarı yarıya çıktı cevaplar..

fikrin fikrimdir çikolatalı püskütümm katılıyorum

Püsküütcüm çok iyi olur ilk sayfada kurallar olması. Teşekkür ederim teklifin için. Ben zaten daha aylarca burdayım, işim uzun... O yüzden bir kere yazsak uzun süre gider, artık benden sonraki kaptan da kendi kararını verir duruma göre...

O zaman ben sana özelden mesaj atayım kurallarımızı, sen vaktin olduğunda eklersin canım.

bayanlar doğadan beş, biyerde emzirirkn kullanılırmı..kullanan oldumu faydasını gördnüzmü
içinde yeşil çay varsa kullanma canım...

ben isterim canım..tabii benim topik sendeyse

Kenar süsü, fotoğraf.. ne bileyim özellikle eklememi istediğin bir şeyler olursa lütfen söyle..
Ayrıca her değişikliği de rahatlıkla iletebilirsin..
Yüksünmem, istediğin kadar değiştiririm canım..

içinde yeşil çay varsa kullanma canım...

ben isterim canım..tabii benim topik sendeyse

Senin opiği de ben açmışım..
Manyağa bağlamışım bir zamanlar.. Ne çok kendime çarpıyorum yahu..

Akrebim aynı şekilde sen de özel mesajla ilet, ne istiyorsan.. ben de topiğinizin ilk mesajını güncelleyeyim..

Kim istiyorsa, özel mesajla iletsin kızlar..

kenar süsü fotoğraf

ayyy çok canım çekti ya şimdi sende olmazmış benim takım:26:

ayyy süper süpeer

tatlım önce şööle düşüniim tabii daha önce düşünmeye zamanım olsun malum bugün p.tesi ve üstelik detoks gibi bişiiye başladığımın ilk gününün öğleden sonrası
bugünü atlatiim öncelikle şööle sağsalim

şööle janjanlı bişiiler düşünücem çünkü onada çok enerji gider

Ben de heyecanlandım yahu!
O heyecanla öğle yemeğimi lüpletmişim.. bi'baktım kaşık boş tabağa çarpıyor..
Yemek diye meraklanma; 3 kaşık yoğurt, 1 kaşık müsli.. Oofff offf

Yok canım. İlk mesajın altına kalın harflerle yazman yeterli. Mesajı da attım. Bir değişiklik olursa da yazarım Püsküütcüm. :)

Ay bi'dakika.. İlk mesajı silmişim yanlışıkla.. Gidip çalayım başka topikten, onu da ekleyeyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…