Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

eveeet canlarım kusura bakmayın açıklamayı geciktirdiğim için.Aslında ben bu hafta pek birşey yapmadım.Genel olarak ekmeği olabildiğince az yerim.Su her ne kadar zorla da olsa çok içmeye çalışırım.Günde 2 yeşilçay içiyorum.Benim bu hafta fazladan yaptığım şey geçen hafta cumartesi günü üstüme dar gelen bir abiye giymeye çalıştım.Arkası kapanmayınca çok fena oldum.Bir de aldığım ve verdiğim kaloriyi hesapladım.Sanırım metobolizmam son haftalarda önceki etaplardaki sabrımın mükafatını ödüyor...

Bir de ben son zamanlarda annemin artık sağlığı dolayısıyla mecbur kalması üstüne yaptığı tuzsuz tam tahıl ekmekten yiyorum.Evde olduğu için daha sağlıklı oluyor.Hatta geçenler de tam tahıllı mantıda yaptı tuzsuz da olunca işime gelmişti azcık yemiştim...normaline göre çok daha iyiydi.En azından benim psikolojim az etkilendi diyet bozuldu gibi düşünmedim...

Hatırlatma:

Bildirim listelerinde "diskalifiye" notu gördükçe listeyi güncelliyorum.
Sizlerden ricam; yeni üye alımı yaparken öncelikle diskalifiye listesinde üyenin adının mevcut olup olmadığına bakın.
Diskalifiye edilmiş olan üyeler bir daha Cuma Yarışması'nda yarışamıyorlar.

Diskalifiye listemizi kolay bakabilmeniz adına alfabetik olarak güncelliyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-diskalifiye-listesi-4.html#post24687171

püsküüt'cüm ben şimdi farkettim ki takımdaki arkadaşlar da bilmiyor sanırım. bizim takımda ipo vardı (2 haftadır bildirimde bulunmuyor ama daha önce aktifti) 12-06-2011 tarihinden bu tana diskalifiye listesindeymiş :KK53: çok şaşırdım, takım arkadaşlarına da soracağım bu durumu

Saphiracım, karar defterine bir ara göz at olur mu.. Biliyorum çok yoğunsun.
Şöyle ki; bildirim yapma süresi 14:00 değil canım.
Takımların bireysel bildirimleri 16:30 a kadar yapılıyor.
Takımların genel sıralamm listesi de en geç 21:00 e kadar hazırlanıyor.

aslında okumuştum bir kaç kez ama her ayrıntıyı okumamışım sanırım.Bizim eski kaptanımız yoğun olduğu zamanlarda aman kızlar 14.00 e kadar listeyi paylaşıma ekleyin derdi hep ben de ondan 14.00 sanıyordum :KK1:

Son düzenleme:
Hatırlatma:

Bildirim listelerinde "diskalifiye" notu gördükçe listeyi güncelliyorum.
Sizlerden ricam; yeni üye alımı yaparken öncelikle diskalifiye listesinde üyenin adının mevcut olup olmadığına bakın.
Diskalifiye edilmiş olan üyeler bir daha Cuma Yarışması'nda yarışamıyorlar.

Diskalifiye listemizi kolay bakabilmeniz adına alfabetik olarak güncelliyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-diskalifiye-listesi-4.html#post24687171

püsküütüm bugün farkettimki bizim takımdan aybüke07 arkadaşımız diskalifiye listesinde:KK53:
o zaman bir kaçhafta girmeyince diskalifiye olmuştu ve hemen ardından geldi mazeretini sundu(ani taşınma ve net olmayışı) tekrar almıştık takıma
tabi bu durum diskalifiye ile ilgili kararı almadan önceydi(tabi öncesi aynı karar geçerlimiydi bilmiyorum:44: kaptanlığımın en taze dönemleriydi:KK1:)
arkadaş çok uzun süredir takımda, paylaşımı süper,pozitifliği süper..takımın demirbaşlarından bi tanesi.açıkcası arkadaştan vazgeçmek istemiyorum.
bu durumda ne yapıyoruz şekercim:KK37:

püsküüt'cüm ben şimdi farkettim ki takımdaki arkadaşlar da bilmiyor sanırım. bizim takımda ipo vardı (2 haftadır bildirimde bulunmuyor ama daha önce aktifti) 12-06-2011 tarihinden bu tana diskalifiye listesindeymiş :KK53: çok şaşırdım, takım arkadaşlarına da soracağım bu durumu

püsküütüm bugün farkettimki bizim takımdan aybüke07 arkadaşımız diskalifiye listesinde:KK53:
o zaman bir kaçhafta girmeyince diskalifiye olmuştu ve hemen ardından geldi mazeretini sundu(ani taşınma ve net olmayışı) tekrar almıştık takıma
tabi bu durum diskalifiye ile ilgili kararı almadan önceydi(tabi öncesi aynı karar geçerlimiydi bilmiyorum:44: kaptanlığımın en taze dönemleriydi:KK1:)
arkadaş çok uzun süredir takımda, paylaşımı süper,pozitifliği süper..takımın demirbaşlarından bi tanesi.açıkcası arkadaştan vazgeçmek istemiyorum.
bu durumda ne yapıyoruz şekercim:KK37:

LÜTFEN HERKES OKUSUN
Genel bir açıklama yapayım:
Diskalifiye etmeye kaptanlar karar veriyor. Bazen yanlış anlaşılmalar oluyor geri alınıyor üye.. ancak bu durum paylaşıma yazılmıyor, unutkanlığa geliyor vs.
Bana göre öncelikle yarışmacının "ben daha önce burada yarışmıştım" diyor olması lazım.
Ha'di o demedi. Bu durumda kaptanın diskalifiye listesine bakması lazım, çünkü o listenin hazırlanış amacı zaten sadece bu.
Bu konuyu size bırakmıştım ama sonra baktım ki kimse gerekli kontrolü yapmıyor (niyeti sorgulamıyorum)
Durum böyle olunca son zamanlarda listede yer alan "yeni üye" leri mutlaka yarışmacı listesinden kontrol ediyorum ve uyarıyorum.

Sonuç: Lütfen takım kaptanları diskalifiye listelerini kontrol etsinler. Bunu yapmak için kaptan olmaya da gerek yok. Yarışmacı olduğu halde diskalifiye listesinde olan var mı diye başka arkadaşlar da bakabilir.
Neticede olan olmuş, sizin, onun, benim, birilerimizin gözünden birşeyler kaçmış. Olmuş bitmiş. E şimdi adama kalkıp da sen git kardeşim denir mi? Ay ben hayatta demem yani.. neme lazım.. :KK1:
Köylü köyünde, evli evinde oturmaya devam eder anacım.
Siz sadece beni uyarın da böyle arkadaşlar varsa isimlerini diskalifiye listemizden çıkartalım. :KK6:

1. ipo
2. aybüke07

LÜTFEN HERKES OKUSUN
Diskalifiye etmeye kaptanlar karar veriyor. Bazen yanlış anlaşılmalar oluyor geri alınıyor üye.. ancak bu durum paylaşıma yazılmıyor, unutkanlığa geliyor vs.
Bana göre öncelikle yarışmacının "ben daha önce burada yarışmıştım" diyor olması lazım.
Ha'di o demedi. Bu durumda kaptanın diskalifiye listesine bakması lazım, çünkü o listenin hazırlanış amacı zaten sadece bu.
Bu konuyu size bırakmıştım ama sonra baktım ki kimse gerekli kontrolü yapmıyor (niyeti sorgulamıyorum)
Durum böyle olunca son zamanlarda listede yer alan "yeni üye" leri mutlaka yarışmacı listesinden kontrol ediyorum ve uyarıyorum.

Sonuç: Lütfen takım kaptanları diskalifiye listelerini kontrol etsinler. Bunu yapmak için kaptan olmaya da gerek yok. Yarışmacı olduğu halde diskalifiye listesinde olan var mı diye başka arkadaşlar da bakabilir.
Neticede olan olmuş, sizin, onun, benim, birilerimizin gözünden birşeyler kaçmış. Olmuş bitmiş. E şimdi adama kalkıp da sen git kardeşim denir mi? Ay ben hayatta demem yani.. neme lazım.. :KK1:
Siz sadece beni uyarın da böyle arkadaşlar varsa isimlerini diskalifiye listemizden çıkartalım. :KK6:

1. ipo
2. aybüke07

bizim takımdan da shopaholic var püsküütcüm.. o da bir yanlış anlaşılma durumu takım içinde halledilmiş :106: üyemiz şu an aktif olmakla beraber geçen cuma bireyselde 2. olarak hepimizi onurlandırmıştır yani :KK51:

LÜTFEN HERKES OKUSUN

1. ipo
2. aybüke07

9. takımın durumu şu Püsküütcümmm

244. haftada takım içinde ve paylaşım alanında diğer takım kaptanlarının oyuyla 2 tane DİSKALİFİYE olan uye gerı alındı.(Bu alımdan sonra zaten diskalıfıye olan uyelerın gerı donusu yasaklandı.Yanı son oylama bızım uyelerımız ıcın yapıldı)

Bu uyeler ;

DoksanAltmışDoksan ve Lıonessa

Lıonessa yı dıskalıfıye lıstesınde gormedım ama genede notunu duseyım dedım....

Bir diğer durumda diskalifiye olan uyeler gerı alınamaz kuralından sonra takımımızda yarsımak ısteye Btlbetul genel yarışta yok ama takım içi listede ben kendısınede yer verıyorum.Dip toplmı hıc bı sekılde etkılemıyor.Sadece 9. takım yarısında var kendısı.Ben genelde onu lısteyı yapıstırırken cıkarıyorum ama bu hafta gene aceleyle yptıgım ıcın lısteyı Btlbetul isim olarak gorunuyor...

Yanı işin özeti 9. Takımda diskalifiye olupta yarışan üye bulunmamaktadır...

LÜTFEN HERKES OKUSUN

1. ipo
2. aybüke07

oyyy ben senin o tatlı dilini yerim yahuu:KK69:
harikasın:KK69:
üzerimden kocaman bir yük kalktı çok teşekkür ederim
kocaman öpüyorum şekercim
lulutuma da kocaman sarılıyorum oyyy sıcacık bakışlım benim o yaa:KK69: yerime sarıl olurmu tatlış:KK34:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

püsküüt ayrıntılara takılıyorum biliyorsun, geçmişte de ne kadar konuşulup konuşulmadığını bilmiyorum ama "karar defteri, mezun ve diskalifiye listesi" konularını sabit konu yapamıyor muyuz? Aşağılarda kalıyor, ya da sonraki sayfaya gidiyor, gözümüzün önünde dursa iyi olmaz mı? Gerçi istedikten sonra her şey bulunur da söylemeden geçemedim :KK61:

püsküüt ayrıntılara takılıyorum biliyorsun, geçmişte de ne kadar konuşulup konuşulmadığını bilmiyorum ama "karar defteri, mezun ve diskalifiye listesi" konularını sabit konu yapamıyor muyuz? Aşağılarda kalıyor, ya da sonraki sayfaya gidiyor, gözümüzün önünde dursa iyi olmaz mı? Gerçi istedikten sonra her şey bulunur da söylemeden geçemedim :KK61:

Haklısın bence de öyle..
İlgili işlemi eğer bir kısıtlama yok ise, teknik olarak diyet bölümünün moderatörü yapabilir.

Ben de bu konuları aboneliklerime ekledim. E zaten abone olduğum konu sayısı 8 olduğu için kontrol paneline girerek kolayca ulaşabiliyorum. Bu da bir yöntem. :KK34:

Sizlerden gelen bilgilere göre diskalifiye listemizi editledim.

Yani; ipo / aybüke07 / shopaholic / DoksanAltmışDoksan rumuzlu arkadaşlarımızı listeden kaldırdım.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-diskalifiye-listesi-4.html#post24745397

Dilerim bütün takımlar listeyi, kendi üyeleri (mevcut ve muhtemel) kapsamında kontrol etmişlerdir.

İki arkadaşımızla ilgili durumu da bildireyim.
Öncelikle Bireysel Derece Listemizden alıntı yapıyorum:

Herhangi bir sebeple ayrıldıktan sonra yeniden dönen üyelerin başlangıç kilosu olarak, Cuma Yarışmasına katıldıkları ilk tarihteki kiloları temel alınır.

Bu işleyiş sebebiyle; ipo ve shopaholic arkadaşlarımızın kayıt edilmiş olan yarışma başlangıç kilo ve tarihleri aşağıdaki şekilde olacaktır:
ipo => 29/01/2010 ve 68,1 kilo
shopaholic => 26/06/2009 ve 77 kilo

Bilgilerinize,

Bende kontrol ettim gördüğüm kadarıyla bizimn takımdan kimse yok..

ama eğer o listedeki S.A. isimli üye ben isem.... 3. takım :KK1:olarak diskalifiye olmuşum haberim yok :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bende kontrol ettim gördüğüm kadarıyla bizimn takımdan kimse yok..

ama eğer o listedeki S.A. isimli üye ben isem.... 3. takım :KK1:olarak diskalifiye olmuşum haberim yok :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bu neyin kafası? diye sorma vaktidir.. :119:

S.A. ile S_A aynı kişi mi? Yoksa "bir ben var benden içeri" halüsinasyonu mu? Yoksal multiple personality durumu mu?
İşte o yüzden etap listelerinde yarışmacının adının doğru şekilde yazılması önem kazanıyor.
Şu anda benim listemde bu ikisi ayrı iki insan.
Tatlım eğer sen bunlardan biri ya da her ikisi olarak, bir zamanlar diskalifiye olup olmadığını bilemiyor isen; ben hem püsküüt hem de falcıbacı püsküüt olarak "bul maçayı al parayı" derim geçer gider yani..:131:

selam kızlar ya bana da yardımcı olabilecek biri yok mu?
ben de zayıflamak istiyorum bu kez çok kararlıyım beni de biri grubuna alsa bana yardımcı olsa birlikte incelsek :KK43:

takımlara nasıl katılabilirim acaba, anladığım kadarıyla belli üstatlar isterse alıyorlar takımlara değil mi ?

selam kızlar ya bana da yardımcı olabilecek biri yok mu?
ben de zayıflamak istiyorum bu kez çok kararlıyım beni de biri grubuna alsa bana yardımcı olsa birlikte incelsek :KK43:

takımlara nasıl katılabilirim acaba, anladığım kadarıyla belli üstatlar isterse alıyorlar takımlara değil mi ?

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ayiflama-yarismasina-katilmak-isteyenler.html

Bu sayfaya kendinizi kısaca tanıtan (kilo, hedef, diyet deneyimi...vb) mesajınızı yazın takımlar size cevap verecektir :KK66:

X