Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Püsküüt'üm bizim sürekli iletişimde olduğumuz kardeş takımımız 5. takım o yüzden bizimkini 5. takım olarak güncelleyebilir misin?

Arkadaşlar genelde etap sonlarında bazen de sizden değişiklik talebi geldikçe Karar Defterini güncelliyorum.
Sizlere de sadece son mesajı güncellediğimi bu nedenle de sadece son mesajı okumanızın yeterli olduğunu söylüyorum.
Ama biliyorsunuz ki mesaj bütün olarak uzun ve oldukça kapsamlı.
Doğal olarak güncellelme yaptığımda, neyi güncellediğim de bir bakışta belli olmuyor.. :KK53:

Bu yeni aklıma geldi.. :KK17:

Sonuç: Karar defterimizin güncelleme mesajına alt sıraya "mesaj güncelleme nedeni" diye bir madde ekledim. Neyi güncellediysem bilgi olarak oraya yazıyorum.. Herhalde böylece işiniz daha kolaylaşmıştır.

merhabalar,

yogunlugumdan dolayı kk ya çok gelemedim.paylaşım geçmişini okudum ve anladımki kardeş takım sistemini bilmiyormusum ben :KK17: ne güzel bir sistemimiz varmış meger :KK17: bencede kardeş takım sistemi devam etmeli ve şu andan itibaren sistemi daha iyi anladığım için kardeş takımımla daha çok ilgileneceğim :KK16: kardeş takımım listede oldugu gibi 7.takım

son olarak püsküütçüğüm takımdaki 3-5 kişiyle uğraşmak bile o kadar zorken sen burda kaç kişiyle ugraşıyorsun.emeklerin ödenmez hiç :KK54:

bu çiçekler senin için :KK16:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Son düzenleme:
Kardeş Takım sistemine ilişkin mesajıma cevap veren takımlar ve listenin güncellenmiş hali:

1. Takım => ?
2. Takım => Nöbetçi Kardeş
3. Takım => ?
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => ?
7. Takım => ?
8. Takım => ?
9. Takım => ?
13. Takım => 5. Takım
14. Takım => ?

Sessiz kalanlardan da en kısa sürede cevap bekliyorum lütfen. :KK14:

Mesaj Linki:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-514.html#post24603678

Ne oluyor ne bıtıyor dıe bi bakayım dedımm ooooo kaynatmıssınızda kaynatmıssınız.9. Takımdan sevgiler herkese :KK1:

Kardeş takım uygulaması devam etmelı bencede.Hiç birimizin hayatı bu formdan ıbaret degıl ınıs cıkıslı zamanlar yasıyor ve boylesı durumlarda takımımıza sahıp cıkcak aklımızın kalmayacagı bı toplulugun olması bence gayet mantıklı.

Bazen kendı takımımıza bıle zaman ayırmaya zorlanırken kardeş takımla kankı olmamız aklımın ucundan bıle gecmemıstı ama olması gereken buymus.Hemen bu msjdan sonra topıklerını zıyaret edıcem :KK1:

Kardeş takım uygulamasıyla ılgılı bilmediğim bi sürü sey ogrendım bızım mevcut listede kardes takımımız 8. takım gorunuyor bızım ıcın hıc bır sakıncası yok eger kendılerı acısındanda yoksa bızım kardes takımımızı 8. takım olarak Kaydedebılırsın püskütcüümm.:KK71::nazar:

Son düzenleme:
Her takımın yalnızca 1 kardeş takımı olması şart değilse biz 7. takımla kardeşliğimize devam etmek istiyoruz. Aslında takım eşleştirmesinde 2. takımın kardeşi olmaması (kaptanının da gayet sıcak samimi paylaşımcı tavırları) nedeniyle kardeşimiz olmalarını istiyordum. Ancak onlar da nöbetçi kardeş takım olmuşlar, listeyi sonradan farkettim. Kafam da iyice karıştı :44:

püsküüt bir de cuma günü hazırlanacak liste ile ilgili bazı sorularım var:
geçen hafta listeye dahil olamadık, bu nedenle kilo bildirimlerimizi son bildirilen tarih itibariyle (255.etap) geçerli sayıp verilen kiloları (inş alınan kilomuz olmaz :)) 2 ye bölerek mi listeyi hazırlayacağım yoksa geçen haftanın nihai sonuçlarını paylaşıp bu hafta yeniden mi liste hazırlayacağım? mantıklı olan dahil olmadığımız etap olması sebebiyle aradaki yüzdelik farkı 2ye bölmek olacak (sanki hepimiz 1 haftalık tatile gitmişiz gibi :)) Ancak bu noktada geçen hafta "geri dönmek üzere ayrıldığını belirten" arkadaşların kilo bildirimlerini 2ye bölemem, bu hafta ayrılmış gibi göstermiş olacağım o zaman :KK43: 256.etap bildirimimiz şu şekilde olmalıydı:

256 . ETAP
fatos0808 ( 117 / 116 / 1 / %0,85 )
Ecz.imis ( 67.2 / 67,2 / 0 / %0 ) geri dönmek üzere ayrıldı
yst38 ( 84 / 84,3 / -0,3 / %-0,36 )
ipo 84.9 bildirimde bulunmadı
zubus ( 73.3/ 71,7/ 1,6/ %2.18 )
beyazzambak ( 58 / 58 / 0 / %0 ) geri dönmek üzere ayrıldı
eymen_b ( 90,5 / 89,4 / 1,1 / %1,22 ) (hedef:75)
Buseryem ( 71,4 / 69,9 / 1,5 / %2.1 ) (hedef:54)
ankaran ( 57 / 57 / 0 / %0 ) (hedef 50)
aydogdugul ( 142 / 140 / 1 / %0,7 ) (hedef:90)
lafebesi ( 78/ 77,6/ 0,2/ %0,25 ) (hedef:70)

6. Takım Ortalaması: % 0,63

Son düzenleme:
Her takımın yalnızca 1 kardeş takımı olması şart değilse biz 7. takımla kardeşliğimize devam etmek istiyoruz. Aslında takım eşleştirmesinde 2. takımın kardeşi olmaması (kaptanının da gayet sıcak samimi paylaşımcı tavırları) nedeniyle kardeşimiz olmalarını istiyordum. Ancak onlar da nöbetçi kardeş takım olmuşlar, listeyi sonradan farkettim. Kafam da iyice karıştı :44:

geçen hafta listeye dahil olamadık, bu nedenle kilo bildirimlerimizi son bildirilen tarih itibariyle (255.etap) geçerli sayıp verilen kiloları (inş alınan kilomuz olmaz :)) 2 ye bölerek mi listeyi hazırlayacağım yoksa geçen haftanın nihai sonuçlarını paylaşıp bu hafta yeniden mi liste hazırlayacağım? mantıklı olan dahil olmadığımız etap olması sebebiyle aradaki yüzdelik farkı 2ye bölmek olacak (sanki hepimiz 1 haftalık tatile gitmişiz gibi :)) Ancak bu noktada geçen hafta "geri dönmek üzere ayrıldığını belirten" arkadaşların kilo bildirimlerini 2ye bölemem, bu hafta ayrılmış gibi göstermiş olacağım o zaman :KK43: 256.etap bildirimimiz şu şekilde olmalıydı:

256 . ETAP

listeyi bu şekilde paylaşırsan kafa karışıklığı olur. geçen hafta ayrılanlar bu hafta dönecekse verdikleri kilo 2 ye bölünür. yeni üyelerde geçen hafta bildirim yapamadığı için verdikleri kilo 3 e bölünür. ne kadar hafta yoksa o kadar haftaya bölünmüş olacak. sanırım yanlış ifade etmedim.

listeyi bu şekilde paylaşırsan kafa karışıklığı olur. geçen hafta ayrılanlar bu hafta dönecekse verdikleri kilo 2 ye bölünür. yeni üyelerde geçen hafta bildirim yapamadığı için verdikleri kilo 3 e bölünür. ne kadar hafta yoksa o kadar haftaya bölünmüş olacak. sanırım yanlış ifade etmedim.

evet haklısın, şimdi geçen hafta ayrıldıklarını bildirememiş olduk, bu hafta listede örneğin Ecz.imiş geri dönmek üzere ayrıldı dersem, yüzdeye onu da eklemem gerekecek ve işler iyice karışacak, çünkü hala izinli. bahsettiğin gibi yeni üyelerin de 3e bölünme durumu olacak...vb. 256. etap listesini kabul edip, 257.etapta listeyi yeniden hesaplamak zaten en kolay yolu...

evet haklısın, şimdi geçen hafta ayrıldıklarını bildirememiş olduk, bu hafta listede örneğin Ecz.imiş geri dönmek üzere ayrıldı dersem, yüzdeye onu da eklemem gerekecek ve işler iyice karışacak, çünkü hala izinli. bahsettiğin gibi yeni üyelerin de 3e bölünme durumu olacak...vb. 256. etap listesini kabul edip, 257.etapta listeyi yeniden hesaplamak zaten en kolay yolu...

takımda açıklamalı yazdım canım tabloyu

Ne oluyor ne bıtıyor dıe bi bakayım dedımm ooooo kaynatmıssınızda kaynatmıssınız.9. Takımdan sevgiler herkese :KK1:

Kardeş takım uygulaması devam etmelı bencede.Hiç birimizin hayatı bu formdan ıbaret degıl ınıs cıkıslı zamanlar yasıyor ve boylesı durumlarda takımımıza sahıp cıkcak aklımızın kalmayacagı bı toplulugun olması bence gayet mantıklı.

Bazen kendı takımımıza bıle zaman ayırmaya zorlanırken kardeş takımla kankı olmamız aklımın ucundan bıle gecmemıstı ama olması gereken buymus.Hemen bu msjdan sonra topıklerını zıyaret edıcem :KK1:

Kardeş takım uygulamasıyla ılgılı bilmediğim bi sürü sey ogrendım bızım mevcut listede kardes takımımız 8. takım gorunuyor bızım ıcın hıc bır sakıncası yok eger kendılerı acısındanda yoksa bızım kardes takımımızı 8. takım olarak Kaydedebılırsın püskütcüümm.:KK71::nazar:

bizim içinde bir problem yok, kardeşimizden gayet memnunuz 9.takım kardeşimiz olarak kalabilir

günaydın hanımlaaaaaaaaar biz 1. takım olarak nöbetçi kardeş 2. takımın aklını çeldik artık sadece bizim oldu :KK1::KK1::KK1:
1 ve 2 takımı kardeş sayarsanız sevinirim.
bu arada bizle de 2 takımlada sohbete her daim bekleriz:KK16::KK16::KK16:

Merhabalar :KK71:
Bu aralar düğün telaşımız var,o yüzden çok bakamamıştım kk ya..Daha öncede yazdığım gibi kardeşlik sisteminin devam etmesinden yanayım.Takımımda aynı şekilde düşünüyor.Kardeş takımlarımızda listede yazdığı gibi 4. takım ve 6. takım..Eğer 2 kardeş takım olması durumu değişmeyecekse biz aynı şekilde devam etmek istiyoruz

9- 12 Ağustos 2012 itibariyle Cuma günü hazırlanan etap listelerinin toplam satır hesabında yeni bir uygulamaya geçilmiştir.

Püsküüt'çüm yaaa karar defterinde ki 9. maddede yer alan tarih sürekli gözüme takılıp duruyor. 12 Ağustos 2012 sanırım bu tarihte bir hata var çünki 12 Ağustos tarihine henüz gelmedik. Her okuduğumda takılıyorum bu tarihe :26:

Son düzenleme:
Kardeş Takım Listesi:

1. Takım => 2. Takım
2. Takım => Nöbetçi Kardeş
3. Takım => ?
4. Takım => 7. Takım
5. Takım => 13. Takım
6. Takım => 7. Takım
7. Takım => 4. Takım & 6. Takım
8. Takım => 9. Takım
9. Takım => 8. Takım
13. Takım => 5. Takım
14. Takım => ?

Sessiz kalanlardan da en kısa sürede cevap bekliyorum lütfen. :KK14:

Mesaj Linki:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-514.html#post24603678

Son düzenleme:

256 . ETAP

Devam eden mesajlarda konuyu takım topiğinizde görüşeceğiniz yazıyor..
Ben yine de cevap vereyim. Çünkü cevabım çok kısa:
Geçen hafta sanki bildirmişsiniz gibi yapacaksınız. Neticede sadece genel sıralamada yer almamış oldunuz. Ama onun dışında her türlü hesap için sanki bu mesajda yer alan listeyi geçen hafta bizlerle paylaşmış gibi davranacaksınız.. :KK34:

9- 12 Ağustos 2012 itibariyle Cuma günü hazırlanan etap listelerinin toplam satır hesabında yeni bir uygulamaya geçilmiştir.

Püsküüt'çüm yaaa karar defterinde ki 9. maddede yer alan tarih sürekli gözüme takılıp duruyor. 12 Ağustos 2012 sanırım bu tarihte bir hata var çünki 12 Ağustos tarihine henüz gelmedik. Her okuduğumda takılıyorum bu tarihe :26:

"Takılmak" / "takıntı haline getirmek" ne demek çok iyi bilirim.. :emir_bebek: :emir_bebek:

O nedenle de ilk güncellemede bunu da değiştireceğim.. Sen de kontrol etmeyi unutma, gerekiyorsa beni dürt lütfen.. :KK37:

Kardeş takım listesinin son hali için 3. ve 14. takımdan da ses çıkarsa güncelleme yapacağım zaten..

X