Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

14. TAKIM
realincir arkadaşımız için bildiriminiz şu şekilde:
realincir ( 70,8 / 70,8 / 0,0 / 0,00%)yeni baskül aldı eski baskülünde 69.5 çıktı ama yeni baskülü artık baz alacağız
realincir arkadaşımız için geçen haftaki bildiriminiz de şu şekilde:
realincir ( 70,5 / 70,5 / 0,0 / 0,00%)
Karar defterinden alıntı yapıyorum:

1- BASKÜL DEĞİŞİMİNDE NE OLACAK?
Yarışmacının yeni aldığı baskül nedeniyle kilosunda meydana gelen farklılık, bir sonraki etabın başlangıç kilosuna eklenir ve ilgili etapta bu durum belirtilir.
Örnekle açıklayayım:
Yarışmacı etabı 58 kilo ile bitirdi. Yeni etapta aldığı baskül 2 kilo fazla tartıyor. Bu durumda yeni etabınbaşlangıç kilosuVİRÜS58+2= 60 olarak belirtilecek. İlgili satıra da "Baskül değişiminden kaynaklanan 2 kiloluk artış eklenmiştir" denilecek.
Arkadaşımız aslında 1 kilo vermiş. Ancak, siz bildirimi bu şekilde yaptığınız için bu başarıyı takım toplamınıza yansıtamamış oldunuz.
Hem yeni baskülü baz alıp, hem de verdiği kiloyu gösterebilirdiniz. Şöyle olabilirdi:
realincir ( 71,8 / 70,8 / 0,0 / 1,39%)

Bu arada, ben de baskül değişimi kaynaklı 1.3 kiloluk farkı, arkadaşımızın yarışma başlangıç kilosuna ekliyor ve 72,5 dan 73,8 kiloya yükseltiyorum. Bilginize.

liste hazırlamak için çok fazla sürem yoktu baskül değişikliğinde uygulanan durum için karar defterine bakamadım
bu durumun bizim takımı olumsuz etkileyeceğini biliyordum ama bu haftaki takımımızın yüzdesi çok iyi olmadığı için bize çok fazla bir katkı sağlamayacaktı diğer takımlar açısından bir hak yeme olayı olmadığı için direk böyle hazırlayıp çıktım püskütcüümm

Öncelikle merhabalar;

Ben de 1. takımdayım ve kardeş takımlar olduğu biliyordum fakat tam olarak uygulamayı bilmiyormuşum meğer:44:Ben takımıma başladığımdan beri sanıyorum bir kez kardeş takımdan birisi listenin kontrol edilmesini istemişti de bizim takımdan benden önce biri kontrol etmiş ama ben de kontrol edip yardımcı olmaya çalışmıştım...Onun haricinde kardeş takımla bir diyaloğum olmadı ama bundan sonra fırsat bulursam arada dürtmeye çalışıcam:KK1:

Kardeş takım uygulaması bence çok mantıklı ve ben devam etmesinden yanayım:KK34:Yalnız benim gibi sonradan öğrenenler için büütn takımların topiğinde tekrardan yazılırsa farkındalığımız artar diye düşünüyorum...Takımlarda zaman zaman kaptan ve yardımcısının 1-2 gün ortada olmaması karşılaşılabilecek bir durum yani dünyanın binbir türlü hali var Allah korusun kötü birşey olabilir nete gelmeye haber vermeye vakti olmayabilir bence bu durumda diğer takım arkadaşlarına görev düşüyor:KK17:Bu gibi durumlarda takımın diğer üyeleri bu sorumluluğu paylaşmalı diye düşünüyorum:KK34:

Hepimize fikirlerimizi paylaşma ve birlikte karar alma ortamı sunduğun için teşekkürler Püsküüt:KK9:

evet kardeş takım uygulaması bence de güzel. ama ne yazık ki şu ana kadar pek görüşmemiz olmadı bundan sonra söz kardeş takımla daha çok ilgileneceğiz. ben 1 takımdayım bizim kardeşler 5 ve 13 sanırım bizim niye 2 kardeşimiz var:26:

evet kardeş takım uygulaması bence de güzel. ama ne yazık ki şu ana kadar pek görüşmemiz olmadı bundan sonra söz kardeş takımla daha çok ilgileneceğiz. ben 1 takımdayım bizim kardeşler 5 ve 13 sanırım bizim niye 2 kardeşimiz var:26:

canim bildigim kadariyla zamaminda 5.takimin kardesi yoktu ve ozaman mai ( gerisini hatirlayamaidm) kaptandi ve 5.takimida kardes almisti :)

hatirladim simdi maibeyaz di :)

Son düzenleme:
Forumda genel olarak yanlış anlaşılma durumuna kesinlikle katılıyorum.Yıllardan beri neler neler gördük.Ses,mimik,vurgu vs.. olmadığı için böyle olduğunu düşünüyorum ve ekliyorum ben alınganlık yapmıyorum arkadaşlar yanlış anlaşıldım sanırım,benim kimseye darılıp kırılıp bozulup görevi devredeyim filan dediğim yok.ben ne oldu tam olarak kavrayamamış olduğum bir takım görevlerle baş başa kaldım,şaşkın ve tedigin bir şekilde ileri doğru yapmaya çalışırken,alakam olmadığını düşündüğüm bir konunun göbeği oldum.kardeşlik sistemi güzel bir sistem bence de devam etmeli ama kardeş takımların birbrinden sorumlu olduğunu da herkes bilmeli,ona göre davranmalı..
püsküütçüm tabiki herkesin yolu açık olsun,herkesin kendi tercihidir..benden yana yanlış anlama yok,ben yanlış anlaşılmışım sanırım...Yıllardan beri o kadar üzücü şeyler gördüm ki forumda,en ufak bir gerginlik ya da yanlış anlaşılmanın dahi içinde bulunmak istemiyorum.bu yüzden görevi devretmek istedim

Merhaba arkadaşlar. Ben 6. takımın yardımcısıyım. Şu ara yoğunum. Tezimi teslim etmem gerekiyor, finallerim başlıyor vs vs. Baktım günlük olarak girip düzenli paylaşımda bulunamıyorum, haftanın başında yoğunluğum bitene kadar izin almak istedim. Zamanlama olarak çok da iyi olmadığının farkındaydım ama mecburiyetten istedim zaten.
Bugün hafta nasıl geçmiş, kaçıncı olmuşuz diye uğramak istedim ama şu an şoklardayım. :KK50: Sanırım zamanlama benm sandığımdan daha da kötüymüş. :44: Tabii durumu görünce susup gidemedim. :112:

Bu şekilde bir çekilme olabiliyor mu acaba? Peki listeyi yapacak takımda sizden başka kimse yok muydu?

Arkadaşlar da söylemişler zaten. Ben izinliydim, geriye kalan üyelerin de çoğu yeni. Yani hayır. Yoktu. Aydogdugul arkadaşımız liste hazırlamış sağolsun ama onunda yarışmada ilk bildirimi olduğundan paylaşma noktasına götürememiş haliyle.

Ben burada yaşlandım kızlar yahu.. Her olayda bir yaşıma girdiğimi düşünürsek sizce şu anda kaç yaşındayım? :44:

Takımda başka bir problem mi var onu anlayamadım.. ancak bu mesajın altı boş bana göre..

..ve aydınlanmaya ihtiyacım var.

1- Görev icabı bulunduğunuz yerden sisteme giriş yapamıyor olmak yeni bir durum olmasa gerek. Son anda olan bir şeyi kontrol edemeyebiliriz ama sizinki pek öyle görünmüyor ifadenize göre... Bu durum için neden önlem alınmadı acaba?

2- Ecz.imis kaptan yardımcısı. Ancak ondan da haber alınamamış yanlış görmedi isem...

3- 6. Takımın kardeş takımı 7.takım görünüyor. Neden 7. takımdan yardımcı olan biri çıkmadı acaba? Kardeş takımın varlık sebebi tam da bu durumlar için...

Tüm bu karmaşadan sonra bir de başka durum var.. şöyle ki; Karar defterimizde "Herhangi bir mazaret ileri sürmeden, yukarıdaki şartlarda bildirim yapmayan takımlar kapatılacaktır." yazıyor.

Bu durumda sizin bireysel çekilme (?) kararınızla takım mı kapatılacak? Takım bunu umursayacak mı? Ona göre biz de umursayalım mı?

Sahiden anlamadım.. Sözlerimde kinaye, laf çarpma, dansözlük yoktur.. Sahiden ve sahiden yukarıda yazdığım hiçbir noktaya kafam basmamıştır.. Şaşkınlık içerisinde yazıyorum.. ve merakla cevap bekliyorum.:KK14:

2'ye cvp verdim zaten. 1'e gelirsek, kaptanım kendisinin de dediği gibi farkındaydı bu durumun. Çoğu kez kaptanlığı devretmek istedi. Ama geçen haftalarda takım içinde de yaprak dökümü yaşadığımızdan ve ben de son zamanlarda kaptanlığı devralabilecek kadar takımda bulunamadığımdan devredemedi kaptanlığı. Hatta biraz da bizim(benm) ısrarımla oldu sanırım. Kendimi ekstra suçlu hissettim. :KK25:
Kardeş takım mevzusuna gelirsek, önceki haftalarda listeyi kontrole götürüyorduk ve ya bir konuda sıkışsak ilk onlara başvuruyorduk zaten. Ama açıkçası talep olmadan gitmek benm de aklıma gelmezdi. Her işte bir hayır vardır, böylece bu durumla -tüm takımlar olarak- kardeşliği de iyice benmsemiş olduk diye düşünüyorum. :112:

Takım yönetim kadrosunda yeriniz olmalı, diye düşünüyorum.

Katılıyorumm. :13:

o yüzden daha fazla kimseyi yarı yolda bırakmamak adına bence doğru olan bu. ama her fırsatımda takımda yer alıcam. püsküüt demişti. kayıtsız üyeler takım insiyatifine kalmıştır diye. sanırım takımda beni kapı dışarı koymaz.

Sen gönüllerimizin kaptanısın cnmcm. :KK16::KK16: Keşke takımda kaptan olarak olmasa da devam etseydin:KK5: ama sanırım şu anda ısrar beni aşar. :KK17: Ama sen yine de gel fırsatını buldukça. :112:

canim bildigim kadariyla zamaminda 5.takimin kardesi yoktu ve ozaman mai ( gerisini hatirlayamaidm) kaptandi ve 5.takimida kardes almisti :)

hatirladim simdi maibeyaz di :)

Aa. mai bizim de(6. takım) kaptanımızdı. :KK53::KK52: Kaptandaş çıktık bildiğin. :KK9:

Son düzenleme:

Güzel bir noktaya temas etmişsin..
Hani geçen hafta bütün takım topiklerine bıraktığım bir mesaj vardı.. Karar defterini okumanızı rica etmiştim o mesajda.. Değişiklik/yenilik olduğunda güncelliyorum Karar Defteri içeriğini.. Kimbilir ne zaman seçildi o takım eşleşmeleri..:KK50:

Yani gördüğün durum takımın kendi kararı.. :KK34:

Dolayısı ile bir konuyu netleştirmekte fayda var:

Bütün takımlar kardeş takımlarını veya sistemde kalıp kalmak istemediklerini kendileri belirleyebilir. Sonucu paylaşım alanına bildirir. Aksi belirtilmedikçe Karar Defteri'ndeki durum geçerlidir.

Forumda genel olarak yanlış anlaşılma durumuna kesinlikle katılıyorum.Yıllardan beri neler neler gördük.Ses,mimik,vurgu vs.. olmadığı için böyle olduğunu düşünüyorum ve ekliyorum ben alınganlık yapmıyorum arkadaşlar yanlış anlaşıldım sanırım,benim kimseye darılıp kırılıp bozulup görevi devredeyim filan dediğim yok.ben ne oldu tam olarak kavrayamamış olduğum bir takım görevlerle baş başa kaldım,şaşkın ve tedigin bir şekilde ileri doğru yapmaya çalışırken,alakam olmadığını düşündüğüm bir konunun göbeği oldum.kardeşlik sistemi güzel bir sistem bence de devam etmeli ama kardeş takımların birbrinden sorumlu olduğunu da herkes bilmeli,ona göre davranmalı..
püsküütçüm tabiki herkesin yolu açık olsun,herkesin kendi tercihidir..benden yana yanlış anlama yok,ben yanlış anlaşılmışım sanırım...Yıllardan beri o kadar üzücü şeyler gördüm ki forumda,en ufak bir gerginlik ya da yanlış anlaşılmanın dahi içinde bulunmak istemiyorum.bu yüzden görevi devretmek istedim

Saphiracım..2007 yılında bu yarışmayı başlattığımdan bu zamana kadar "bir tek gün bile" kaptanlık veya kaptan yardımcılığı yapmadım.
Sebebi de çok basit. Takım yönetiminde olmak bana göre çok ama çok önemli. Dikkat yeteneği, psikoloji, beslenme ve spor bilgisi, düzen, disiplin, takip ve elbette zaman ayırma fedakarlığı gerektiriyor. Bu vesileyle yeri gelmişken canla başla takımlarına sahip çıkan yönetim kadrolarına teşekkür ediyorum.

Görevi bırakan kaptan / yardımcı çok oldu bugüne kadar.. Ama mezun oldular gittiler, ama insanlık halidir; sıkıldılar gittiler.

Ama bunu yaparken de sorumlu davranmalı kaptan. Benim demek istediğim konu bu.
Kadro boş bırakılarak gidilmez. İçeride bu işler tamamlanır. Sonra da yeni kadro ile birlikte, gitme kararı paylaşıma bildirilir. Şık olan bu bana göre..

Sen mesajında takıma soracağını, görevi devralan olursa da gideceğini yazmıştın sözüm sana,ona,buna değil.

Senin nezdinde konuya genel bir yorum yapıyorum şu anda ve dilerim ki bütün kaptanlar bunun bilincinde davranırlar bundan sonra.. Son zamanlarda hep birlikte görüyoruz neler oluyor böyle davranılınca..

Canımızı sıkmayalım.. Elele tutuşalım ve asıl önemli durumun her zaman dediğim ve demekten hiç yorulmayacağım ifadeyle; "Sağlıklı ve keyifli zayıflamak" olduğunu unutmayalım lütfen..

Mesajından alıntı yapıyorum:
Her işte bir hayır vardır, böylece bu durumla -tüm takımlar olarak- kardeşliği de iyice benmsemiş olduk diye düşünüyorum. :112:

Kesinlikle çok güzel bir tespit!!!

Çünkü bu sistem birkaç arkadaşın da belirttiği gibi sadece "Cuma günü benim listemi kontrol etsin, baksın bakalım matematikten anlıyor muyum" durumu değil.
Geldin, vaktin var biraz.. Bir hamburger lüplemene saniyeler kalmış.. Desteğe ihtiyacın var. A-aa oda ne! Takımında kimse yok..
Boşver! Hopla kardeş takım topiğine, belki orada birileri vardır sohbet edecek..
Bana kalırsa motivasyon için ilave bir katkısı var bu durumun..
Tabii bu benim şahsi görüşüm..

Tüm Annelerin ve Anne Adaylarının Anneler Günü Kutlu Olsun Hanımlar...Bu güzel günü kutlamadan geçemedim.

Saphiracım..2007 yılında bu yarışmayı başlattığımdan bu zamana kadar "bir tek gün bile" kaptanlık veya kaptan yardımcılığı yapmadım.
Sebebi de çok basit. Takım yönetiminde olmak bana göre çok ama çok önemli. Dikkat yeteneği, psikoloji, beslenme ve spor bilgisi, düzen, disiplin, takip ve elbette zaman ayırma fedakarlığı gerektiriyor. Bu vesileyle yeri gelmişken canla başla takımlarına sahip çıkan yönetim kadrolarına teşekkür ediyorum.

Görevi bırakan kaptan / yardımcı çok oldu bugüne kadar.. Ama mezun oldular gittiler, ama insanlık halidir; sıkıldılar gittiler.

Kadro boş bırakılarak gidilmez. İçeride bu işler tamamlanır. Sonra da yeni kadro ile birlikte, gitme kararı paylaşıma bildirilir. Şık olan bu bana göre..

Sen mesajında takıma soracağını, görevi devralan olursa da gideceğini yazmıştın sözüm sana,ona,buna değil.

Senin nezdinde konuya genel bir yorum yapıyorum şu anda ve dilerim ki bütün kaptanlar bunun bilincinde davranırlar bundan sonra.. Son zamanlarda hep birlikte görüyoruz neler oluyor böyle davranılınca..

Canımızı sıkmayalım.. Elele tutuşalım ve asıl önemli durumun her zaman dediğim ve demekten hiç yorulmayacağım ifadeyle; "Sağlıklı ve keyifli zayıflamak" olduğunu unutmayalım lütfen..

Açıkçası takımımı bırakmayı hiç denemedim.Bazen kendimi suçlayıp bıraksam mı diye aklımdan geçtiği oldu ama olmuyor.bırakamadım.Takım hemen hemen hiç kurtulamadı ama bende direnmekten vazgeçemedim.Gerçi ne zaman sıkı yönetim ilan etsem benim hayatımda bir sorun çıkıyor ve takip etme imkanım azalıyor ama olsun :KK52:
Bu takım ve sizler benim hayatımda yeni bir dönem açtınız.Ben ilk geldiğimde farketmiştim bunu ama bu kadar fark yaratacağını düşünememiştim.

% 100 katılıyorum..Dediğin gibi bir gönülü çıkarsa görevi vericem ama takımımdan ayrılmam yauv,ya zayıflayacağım ya da kovacaklar başka türlü gitmem :KK1:

Açıkçası takımımı bırakmayı hiç denemedim.Bazen kendimi suçlayıp bıraksam mı diye aklımdan geçtiği oldu ama olmuyor.bırakamadım.Takım hemen hemen hiç kurtulamadı ama bende direnmekten vazgeçemedim.Gerçi ne zaman sıkı yönetim ilan etsem benim hayatımda bir sorun çıkıyor ve takip etme imkanım azalıyor ama olsun :KK52:
Bu takım ve sizler benim hayatımda yeni bir dönem açtınız.Ben ilk geldiğimde farketmiştim bunu ama bu kadar fark yaratacağını düşünememiştim.

bende hiç düşünmemiştim. benim oturduğum yerde hiç arkadaşım yok. konuşacağım fikir alacağım. özelliklede en hassas noktam kilomdan utanmadan bahsedeceğim kimse yok. geçen sene temmuzdan bu yana buraya koşmak için o kadar çok şeye arkamı döndümki. burası yaşamımdaki tek renkli yerdi. ama sorumluluklarımı yerine getiremiyorsam burda bulunmam uygun değil. bide sanki ben sorumluluğumu kabul edip kenara çekilirsem takım için daha hayırlı olur diye düşündüm. hiç paylaşımsız birindense paylaşım yapan yeni bir üye alırlar. neyse buradan ayrılmak zorunda olduğum için ben çok üzgünüm. keşke gerçekten anlatabilsem bunu:KK14:

bende hiç düşünmemiştim. benim oturduğum yerde hiç arkadaşım yok. konuşacağım fikir alacağım. özelliklede en hassas noktam kilomdan utanmadan bahsedeceğim kimse yok. geçen sene temmuzdan bu yana buraya koşmak için o kadar çok şeye arkamı döndümki. burası yaşamımdaki tek renkli yerdi. ama sorumluluklarımı yerine getiremiyorsam burda bulunmam uygun değil. bide sanki ben sorumluluğumu kabul edip kenara çekilirsem takım için daha hayırlı olur diye düşündüm. hiç paylaşımsız birindense paylaşım yapan yeni bir üye alırlar. neyse buradan ayrılmak zorunda olduğum için ben çok üzgünüm. keşke gerçekten anlatabilsem bunu:KK14:

Yazdıklarını okuyunca (gerek takım sayfasında gerek günlüğünde gerekse bu sayfada) anlatılmaz bir burukluk yaşadım. Seni çok fazla tanıma fırsatı bulamadım ama sanki samimi bir arkadaşımı kaybediyor gibi hissettirdi yazdıkların. Sorumluluklarımı yerine getiremiyorsam burda bulunmam uygun değil demişsin. Yok canım o kadar da değil. Her zaman bizimle olabilirsin, olacaksın da. Sonuçta uzun zamandır buradasın, senden de öğrenecek çok şeyimiz vardır. Ama hayatını bu sayfalara uydurmaya çalışmak yerine, sayfalar sana uyum sağlasın. Fırsatın oldukça gel, yazabildikçe paylaş... 1 kişinin bile hedefine ulaşmasına desteğin olduysa ne mutlu sana. Ki sen bundan çok daha fazlasını yaptın, yapacaksın da... En önemlisi kendine fayda sağladın :KK34: Hayatın insana neler yaşatacağı hiç belli olmuyor. Tabi ki buradaki paylaşımlar çok önemli çok değerli, ancak tek hayat da forum sayfaları değil. Sen belli bir birikim, tecrübe ve bakış açısıyla devam edeceksin hayatına. Her nete girdiğinde de tanısan tanımasan sana selam verecek insanları bulacaksın karşında :KK34:

Hatırlar mısın bilmem ama geçen günkü mesajın için "altı boş" ifadedisini kullanmıştım.. Bu mesajın da aynı öyle..
Burada altı boş derken, sanki başka bir şey vr paylaşmadığın, demek istiyorum..
Çünkü bu haliyle çok dramatize edilmiş gibi geliyor bana..
Tüm bu sebepler nedeniyle mesajını parçalara ayırarak anlamaya çalışacağım. Hatam olursa affola..:26:

Sahip olduğun yüksek görev bilincinle kafanda oturtmuş olduğun şablondaki "kaptan" gibi davranamadığını düşünüyor ve bu nedenle da kaptanlığı bırakıyorsun.

Ben bir kere kaptan oldum ve bu görevi bıraktığımda takımda kalmam uygun değil, diyorsun.

Keşke böyle olmasaydı da hep burada kalabilseydim, çünkü burası beni motive etti, hayatımdaki bir çok şeyi alt plana atmamı sağlayacak kadar önemli benim için, diyorsun.

....yok yine anlamadım.

Kaptanlığı devam ettirmek istememen yarışmadan ayrılmanı gerektirmez ki?

Bütün Takımların Dikkatine!

Okumanızı rica ettiğim halde okunmadığını görüyor olduğum karar defterinden alıntı yapıyorum.
Alıntıyı inceleyerek iki soruya lütfen cevap veriniz.
1- Kardeş takım Kontrol Sistemi uygulamasına devam edelim mi? Devam edelim diyorsanız aşağıdaki sorulara da cevap lütfen..
2- Kardeş Takım Listesinde yer alan takım eşleştirmeleri geçerli mi?
3- Konuyla ilgili başka bir öneriniz var mı?

1.Kardeş takım Kontrol Sistemi uygulamasına devam edelim

2.Kardeş Takım Listesinde yer alan takım eşleştirmeleri bence güncellensin püsküütüm..Bunu da sen ayarla.Zaten takım elemanları da yenilendiği için farkeden bişey olmaz diye düşünüyorum.

3.Biz hali hazırda 11 takımız.Eşleştirme olduğunda bir takım açıkta kalacak..İşte o takım benim takım olsun.Tüm takımlara elimden geldiğinci yardımcı olabilirim..
Takımımın kapısı herkese açık.Her zaman her konuda gelebilirler.

Yani özetle Nöbetçi Kardeş Takım olmaya gönüllüyüm şekercim...

:122:L Ü T F E N D İ K K A T:122:

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 5. Takım & 13. Takım
3.Takım => 14. Takm
4.Takım => 7.Takım
5.Takım => 13. Takım & 1. Takım
6. Takm => 7. Takım
7. Takım => 4. Takım & 6. Takım
8. Takım => 9. Takım
9. Takım => 8. Takım
13. Takım => 5. Takım
14. Takım => 3. Takım

Sözkonusu liste şu anda Karar Defteri'nde yukarıdaki şekilde yer almaktadır. Bu liste zaman içerisinde takımlardan gelen taleplerle oluşturulmuştur.

Lütfen bütün takımlar incelesin ve sistemden çıkma veya listedeki eşleştirmeyi değiştirme veya mevcut olanı kabul etme şeklindeki fikrini paylaşım alanından duyursun.

Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

"Kardeş Takım Sistemi" nin işleyişi için Karar Defteri başlığımızın 5.maddedini inceleyiniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-9.html#post24491731

Püsküüt öncelikle ben takım arkadaşlarımla kaptanlık konusunu konuştum. Başka bir aday yok ve gene olarak benim kaptan olmamı desteklediler. Bugünden itibaren kaptanlığı günceleyebilirsin :KK66: Kardeş takım konusunu netleştirince de sana bildireceğim :KK66:

:122:L Ü T F E N D İ K K A T:122:

KARDEŞ TAKIM LİSTESİ
1. Takım => 5. Takım & 13. Takım
3.Takım => 14. Takm
4.Takım => 7.Takım
5.Takım => 13. Takım & 1. Takım
6. Takm => 7. Takım
7. Takım => 4. Takım & 6. Takım
8. Takım => 9. Takım
9. Takım => 8. Takım
13. Takım => 5. Takım
14. Takım => 3. Takım

Sözkonusu liste şu anda Karar Defteri'nde yukarıdaki şekilde yer almaktadır. Bu liste zaman içerisinde takımlardan gelen taleplerle oluşturulmuştur.

Lütfen bütün takımlar incelesin ve sistemden çıkma veya listedeki eşleştirmeyi değiştirme veya mevcut olanı kabul etme şeklindeki fikrini paylaşım alanından duyursun.

Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

"Kardeş Takım Sistemi" nin işleyişi için Karar Defteri başlığımızın 5.maddedini inceleyiniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-9.html#post24491731

Püsküüt'çüm biz takım olarak (13. takım) kardeş takım sistemini sonuna kadar destekliyoruz. Ama listede tek değilde bizim gibi iki kardeş takımı olan takımlar var. Toplam takım sayısı şuan 10, iki değilde her takıma tek kardeş takım olursa daha iyi olacağını düşündüm. Değerlendirirsen sevinirim.

Püsküüt'çüm biz takım olarak (13. takım) kardeş takım sistemini sonuna kadar destekliyoruz. Ama listede tek değilde bizim gibi iki kardeş takımı olan takımlar var. Toplam takım sayısı şuan 10, iki değilde her takıma tek kardeş takım olursa daha iyi olacağını düşündüm. Değerlendirirsen sevinirim.

Tatlım mevcut düzen nedir, hangi takım hangi takımla kardeşlik yapıyor/yapmıyor bunu benim bilmeme imkan yok.
Akrep de dediği halde listeyi benim düzenlememe nedenim bu. Kafama göre yaparım sonra biri çıkar ama benim kardeş takımım şu olacaktı diye..
Hepmiz için gereksiz vakit kaybı olur.

Şu anda bu liste geçerli. Ta ki sizlerden bir değişiklik talebi gelene kadar.
Takımlar bu listeyi incelesin ve ne istiyorlarsa onu yazsınlar.
Tekrar ediyorum, sistemden çıkabilrsiniz, mevcut kardeş takımınızı değiştirebilirsiniz. Ne istiyorsanız o yani..

Ben de takımlardan gelen bilgiler toparlanınca son listeyi hazırlarım.:KK42:

X