Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

10 dakika geciktim diye liste disi ediliyoruz??????
akrep hanim saka yapiyorsunuz galiba? siz kac saat geciktiniz bi hesaplayin isterseniz? dalgami geciyorsunuz bizimle???????
listeyi dünden beri bekliyoruz ve daha bugün öglen yapiyorsunuz!
lütfen degistirin bizide dahil edin listeye.

kendiniz gecikiyorsunuz birsey yok, ama ben 10 dakika geciktim diye liste disi oluyoruz, SACMA.
o an listeyi hazirladigini bilsem anlicam gecikmemi, ama daha yeni yaptiniz listeyi.

Son düzenleme:
canım her hafta 16.30 u geçen takımlar oluyo... ama sonuçlara alıyoduk.... hiç ceza olmadı şimdiye kadar...
bi de 10 k gecikmişler... 1. takım kaptanı yurtdışında saat farkı da vardır galiba... nerde olduğunu bilmiyorum tam olarak ....

Saka mi bu, biz niye yokuz sonuc listelerinde ?
maibeyaz söylemis, yurtdisindayiz biz. listemiz 15.40da paylasildi.
Gecikmemiz yok yani, olsa bile 10 dakka icin liste disi mi birakiliyor?

10 dakika geciktim diye liste disi ediliyoruz??????
akrep hanim saka yapiyorsunuz galiba? siz kac saat geciktiniz bi hesaplayin isterseniz? dalgami geciyorsunuz bizimle???????
listeyi dünden beri bekliyoruz ve daha bugün öglen yapiyorsunuz!
lütfen degistirin bizide dahil edin listeye.

kendiniz gecikiyorsunuz birsey yok, ama ben 10 dakika geciktim diye liste disi oluyoruz, SACMA.
o an listeyi hazirladigini bilsem anlicam gecikmemi, ama daha yeni yaptiniz listeyi.

hanımlar karar defterini okursanız orda son saat 16:30 diyor..
her hafta bu karara uymamanız bundan sonra uyulmicak demek değildir ki...

ve ben hesaplamadan değil liste paylaşımından bahsediyorum aylincim..benim liste paylaşım saatine bakmanı rica ediyorum..
kendimi aklamışımda sizi karalamışım gibi konuşmayın lütfen..ben kabul ediyorum hatamı..
mazeretimi sundum..gecikmeli de olsa listemi hesapladım..
paylaşım saatini geçen takımlar listeye dahil edilmiyor ve bir sonraki hafta hesaplamayı yapıyor..
bu kararı uygulamak için aldık askıya almak için değil..
ha bu arada bizim takım için bir ceza varsa hemen söyleyin...

çok teşekkür ederim canım..
biz sorumluluğumuzu da biliriz, atılan dikene gülle cevap vermeyi de biliriz elhamdülillah:KK16:

ve ben hesaplamadan değil liste paylaşımından bahsediyorum aylincim..benim liste paylaşım saatine bakmanı rica ediyorum..
kendimi aklamışımda sizi karalamışım gibi konuşmayın lütfen..ben kabul ediyorum hatamı..
paylaşım saatini geçen takımlar listeye dahil edilmiyor ve bir sonraki hafta hesaplamayı yapıyor..

kimseye diken atmış değilim.....sorumluluğun sadece sizde olduğunu düşünüp hayıflanmış da değilim...... takım arkadaşlarınız da yapabilirdi.... yeterince sorumluluk sahibi olabilselerdi keşke...ya da ufak bir mesaj yazsaydınız müsait herhangi bir takım üyesi de yapabilirdi diye düşünüyorum......ortam sanal ya her zaman ki gibi sorumluluklar da nanay olmuş...........

kendi mazeretinizi bildirerek kuralları esnetmeyi kendinizde hak görmüşsünüz ama saat farkından 10 dk geç kalmış göründüğünü bildiren takımın mesajını mazeret görmeyerek kuralları çok güzel uygulamışsınız............ tebrkler.............:KK9::KK9::KK9:

kimseye diken atmış değilim.....sorumluluğun sadece sizde olduğunu düşünüp hayıflanmış da değilim...... takım arkadaşlarınız da yapabilirdi.... yeterince sorumluluk sahibi olabilselerdi keşke...ya da ufak bir mesaj yazsaydınız müsait herhangi bir takım üyesi de yapabilirdi diye düşünüyorum......ortam sanal ya her zaman ki gibi sorumluluklar da nanay olmuş...........

kendi mazeretinizi bildirerek kuralları esnetmeyi kendinizde hak görmüşsünüz ama saat farkından 10 dk geç kalmış göründüğünü bildiren takımın mesajını mazeret görmeyerek kuralları çok güzel uygulamışsınız............ tebrkler.............:KK9::KK9::KK9:

:KK42::KK42::KK42::KK42: Saol Canim...

Cuma yarismasindaki kurallar sadece bizler icin gecerli, 2 Takim bu kurallara dahil degil...
Karar defterinde liste 21.30a kadar paylasilmalida diyor, onu takan yok, bizim 10 dakkamiz olay oluyor.
biz isten okuldan kostura kostura eve gelelim listelerimizi hazirlayalim diye, 10 dakka icin liste disi birakilalim

anlamiyorum ya gercekten anlamiyorum...
Yöneticiyim tartisarak üyelere kötü örnek olmak istemiyorum ama
bu durumun karsisinda istesemde susamiyorum.

Benim grubumun hakki ve emegi hice sayiliyor burda.
Ve bu beni deli ediyor.

Son düzenleme:

canım benim bahsi geçen takım saat 6 da 8 de vs getirir listesini ozaman haklısın...
ama 10 dk geç kalmış...bu kuralı askıya almak değil anlayış göstermek oluyor... bütün takımların hatta sizin takımınızın bile geçmişinde geç kalındığı oluyor...
hatta liste bile yapamıyorlar sonuçları hazırlayan kişi yapıyor listeyi....
sana dediğim gibi insanlık hali herşey olabilir...
ayrıca sizin takıma dün mesaj bırakmıştım zulaleyle ilgili sonuç listelerinde yine göremedim bahsettiğim notu....
eee hani kurallar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrica gecikmenin sebebi kardes takimlardan Listemiz icin onay beklememiz.
Onay gelmeyince listeyi daha erken ekleyemedik paylasima.

Son düzenleme:
Hanımlar bir şey sormak istiyorum.Bireysel derecelerde 1. olan üyenin yüzdesi 3,75 ama benim yüzdem 4,19.Yanlış anlamayın 1.liğinden değil.Hatta arkadaş adına memnun da olurum ama bir sorun varsa bilmek isterim.Hesaplamamın yanlış olduğunu düşünmüyorum.Akrep'in gözünden kaçmış olabilir insanlık hali sonuçta.

Ayrica gecikmenin sebebi kardes takimlardan Listemiz icin onay beklememiz.
Onay gelmeyince listeyi daha erken ekleyemedik paylasima.

aynen. 3-4 takima yazdim listemizi ve Özel Mesajla bana bildirmelerini rica ettim. Özel mesaj gelmedi bana. Yani kontrol edilmemis. Bende gec paylastim. O da 10 dakika yani. Bekledim belki son dk özel mesaj gelir diye. Buseferde onaylanmadan yayinladin denirdiii. Ben mi yanlisim simdiii?

bence de 1. takım listeye dahil edilmeli 10 dk bir gecikme söz konusu gayet anlayışla karşılaanbilir...
sonuçlarda geç kaldı aynı anlayışı buna da göstermek zorundayız diye düşünüyorum...:KK34:

bence de 1. takım listeye dahil edilmeli 10 dk bir gecikme söz konusu gayet anlayışla karşılaanbilir...
sonuçlarda geç kaldı aynı anlayışı buna da göstermek zorundayız diye düşünüyorum...:KK34:

tsk ederim canim...
1 saat geciksem anlicam... ama 10 dakika... o da liste onaylanmadigi icin bekledim

canım benim bahsi geçen takım saat 6 da 8 de vs getirir listesini ozaman haklısın...
ama 10 dk geç kalmış...bu kuralı askıya almak değil anlayış göstermek oluyor... bütün takımların hatta sizin takımınızın bile geçmişinde geç kalındığı oluyor...
hatta liste bile yapamıyorlar sonuçları hazırlayan kişi yapıyor listeyi....
sana dediğim gibi insanlık hali herşey olabilir...
ayrıca sizin takıma dün mesaj bırakmıştım zulaleyle ilgili sonuç listelerinde yine göremedim bahsettiğim notu....
eee hani kurallar...

:KK42::KK42::KK42::KK42: Saol Canim...

Cuma yarismasindaki kurallar sadece bizler icin gecerli, 2 Takim bu kurallara dahil degil...
Karar defterinde liste 21.30a kadar paylasilmalida diyor, onu takan yok, bizim 10 dakkamiz olay oluyor.
biz isten okuldan kostura kostura eve gelelim listelerimizi hazirlayalim diye, 10 dakka icin liste disi birakilalim

anlamiyorum ya gercekten anlamiyorum...
Yöneticiyim tartisarak üyelere kötü örnek olmak istemiyorum ama
bu durumun karsisinda istesemde susamiyorum.

Benim grubumun hakki ve emegi hice sayiliyor burda.
Ve bu beni deli ediyor.
iki gündür yoğunluktan zar zor uğradım kendi takımıma bugün de az önce girebildim..yazılanları şim di okudum..
düzeltmeleri çıkmadan önce yapıcam inş. evde net yok çünkü...
neyse vaktim kısıtlı
hadi benden nefret etmeye devam edin....
Hanımlar bir şey sormak istiyorum.Bireysel derecelerde 1. olan üyenin yüzdesi 3,75 ama benim yüzdem 4,19.Yanlış anlamayın 1.liğinden değil.Hatta arkadaş adına memnun da olurum ama bir sorun varsa bilmek isterim.Hesaplamamın yanlış olduğunu düşünmüyorum.Akrep'in gözünden kaçmış olabilir insanlık hali sonuçta.

canım haklısın gözümden kaçmıştır tabii acele ile yapınca düzeltiyorum hemen..

iki gündür yoğunluktan zar zor uğradım kendi takımıma bugün de az önce girebildim..yazılanları şim di okudum..
düzeltmeleri çıkmadan önce yapıcam inş. evde net yok çünkü...
neyse vaktim kısıtlı
hadi benden nefret etmeye devam edin....

canım haklısın gözümden kaçmıştır tabii acele ile yapınca düzeltiyorum hemen..

olayı bu noktaya nasıl getirdin anlamadım..herkesin gayet makul bir şekilde fikrini belirttiği bir platform ve akrepden nefret etmek....alaka nerde canım......
demogoji yapmaya gerek yok fikirler ortada sen hangi hırsla pat diye kural uygulama aşkına kapıldın ...hem de 10 dk. için....
insanın eleştiriye açık olması bu kadar mı zor.........
biraz mantık lütfen akrep.........

olayı bu noktaya nasıl getirdin anlamadım..herkesin gayet makul bir şekilde fikrini belirttiği bir platform ve akrepden nefret etmek....alaka nerde canım......
demogoji yapmaya gerek yok fikirler ortada sen hangi hırsla pat diye kural uygulama aşkına kapıldın ...hem de 10 dk. için....
insanın eleştiriye açık olması bu kadar mı zor.........
biraz mantık lütfen akrep.........

nasılmı getirdim...
lütfen kendini de koy o dozunu kaçırıp saygısızlığa varan sözlerinin karşısına, ondan sonra aynı sözü tekrar söyle olurmu...
sanırım fazlasıyla alışmışız kuralları koyup rafa kaldırmaya..
10 dk dan bişii olmaz, işe 10 dk geciksem bişii olmaz, şu iki parçayı yesem bişii olmaz, şu cıssı da yesem bişii olmaz ehh saat epey geç ama bu son yarın nasılsa daha sıkı yaparım diyeti v.s.
işte canım bizim halimiz..
keşke dediğin gibi kendi adıma kural uygulama hırsım olsaydı çok sevinirdim..en azından kilo verme olasılıkları içinde bocalamazdım..
ben sadece toplu olarak alınan kurala saygımdan bu kuralı uyguladım..
biz burda toplu olarak belli kurallar çerçevesinde, kilo vermeyi eğlenceli hale getirerek, birbirbirimize destek oluyor fazlalıklarımızdan kurtuluyoruz..
kendimize uygulayamadığımız disiplini toplu halde uyabiliyoruz diye burdayız..
anlayamadığım geç kalınmışlığı kabul etmek varken bu çığırtkanlık niye??? hedef tahtası haline gelmem niye???
sanki böyle bir kural yok bir anda tepeden inme ben çıkardım ve suçlu ilan edildim...
şahsıma ve takımıma söylenen sözler sevgi ve övgü dolu olduda ben mi göremedim acaba merak ediyorum
böylesine makul! bir şekilde fikir beyan edildi ama ben alaka kuramadım sanırım.........

Son düzenleme:
çok ilginç sözlerinin karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum.....
saygısız sözler mi ...nerde...göster ben de hatamı anlıyayım...
kurallara uymamak mı ..ben ...onu da göremedim....
hedef tahtası haline gelmen..kurallara mazeretinden dolayı uynmadın kendini makul gördün ...10 dk.yı görmedin ondan...
çığırtkanlık....seviye dışı hiç bir söz sarfetmedi kimse....
hedef tahtası olman ...objektif değildin bu hedef yaptı seni ...
kurallara herkes saygılı..ancak ufak tolerans ları herkes gösterebiliyopr...
burası herkesin katkılarıyla devam ediyor eleştiri herkesin hakkı...sana ve takımını kim yerdi kim nefret dolu sözler söyledi...

evet tamamen öyle yorum yapan herkes sadece fikrini söyledi.....gayet makul bir şekilde....

Saferan bizi korudugun icin tesekkürler canim,
püsküt oylamaya sunun dedi, sunsak kazanacagimizdan eminim
ama bosverelim. Biz takimimla bu olayi unutmaya karar verdik.

ister alinalim listeye ister alinmayalim
öyle muhtesem ve birbirine bagli bi takimim varki bu oyunlar bizim motivasyonumuzu bozamaz :KK34: :nazar: :nazar::KK51:

Saferan bizi korudugun icin tesekkürler canim,
püsküt oylamaya sunun dedi, sunsak kazanacagimizdan eminim
ama bosverelim. Biz takimimla bu olayi unutmaya karar verdik.

ister alinalim listeye ister alinmayalim
öyle muhtesem ve birbirine bagli bi takimim varki bu oyunlar bizim motivasyonumuzu bozamaz :KK34: :nazar: :nazar::KK51:

Bence oylamaya sun oylayalım Thirtyfour ..
Kurallar tabiki geçerli, 1-2 saat geç kalır oylanır ama 10 dakikanın lafı olmaz.
Hele ki listeler yine kurallara uyulmayarak (!) ertesi gün yayınlanırken.

Bence oylamaya sun oylayalım Thirtyfour ..
Kurallar tabiki geçerli, 1-2 saat geç kalır oylanır ama 10 dakikanın lafı olmaz.
Hele ki listeler yine kurallara uyulmayarak (!) ertesi gün yayınlanırken.

Peki Canim...

Oylama : 1 Takim Sonuclari 10 dakika gecikmeli verdigi icin Liste disi edilmesi dogru bi karar mi?

3 Takim : (evet/hayir)
4 Takim: (evet/hayir)
5 Takim: (evet/hayir)
6 Takim: (evet/hayir)
7 Takim: (evet/hayir)
8 Takim: (evet/hayir)
9 Takim: (evet/hayir)
10 Takim: (evet/hayir)
13 Takim: (evet/hayir)
14 Takim: (evet/hayir)

Son düzenleme:
Oylama : 1 Takim Sonuclari 10 dakika gecikmeli verdigi icin Liste disi edilmesi dogru bi karar mi?

8 Takim: (evet/hayir)
13 Takim: (hayir)
14 Takim: (evet/hayir)

8 Takim: (hayir)
13 Takim: (hayir)
14 Takim: (evet/hayir)[/B]

X