Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar, 6. Takım ile ilgili son karar nedir?

Konusuyoruz ama kimse bizi duymuyor :84::84:

Arkadaşlar, 6. Takım ile ilgili son karar nedir?

Evet bi de o durum var. Bence de haftaya yazmamız gerekiyo :44:
Sonuçlar tamam da 6. takımı ekliyo muyuz ekleyemiyo muyuz bilemediğim için yayınlayamıyorum. :44:
neyneysecim teşekkür ederim :KK71:

Son düzenleme:
Cuma günü bildirimi yeterli.. O listeyle beraber hepinizi yeni üye olarak kendi listeme kaydederim. Hedef kilolarınızı da Cumaya kadar toparlayıp aynı listeyle birlikte ya da ayrı bir listeyle iletin lütfen.

Bi'de bana yarışmayla ilgili birşey sormanız gerektiğinde paylaşım alanını veya özel mesajı kullanın ki KK ya girdiğimde görebileyim.. Takım topiklerinde pek bulunamıyorum çünkü..

Esen kalın.. :KK71:

6. takımın listesi ile ilgili Püskütün böyle bir mesajı olduğu için liste hazırladık biz...
Püsküt katılmaması gerekiyor derse sonuç listesine alınmaz..
hata yaptıysak şimdiden affola arkadaşlar...:KK71:

hedef kilolar

07papatya:50
fatima38:55
camdankalp:70
bulbul:52
havvaesen:60
aykızz:63
sumifer:55
dineva:55
ayers:55
sibelce0:57
mydarling:60
zehra_s :60

takım kaptanı :07papatya
kaptan yardımcısı:havva esen

birinci olan takımı (13.) tebrik ediorum arkadaşlar :KK16:

kara yağğğ gidiveee gidiveeee :KK62::KK62:

İnşallah bi yanlışım olmamamıştır ilk defa yapıyorum. Dereceye girenleri tebrik ederimm :KK19:

ellerine sağlık tatlım..
tüm dereceye giren takım ve arkadaşları kutluyorum..
her cuma bir adım daha yaklaşıyoruz inşallah hedeflerimize ne güzel:KK62:

dereceye giren butuntakimlari ve bireyselde dereceye giren butun arkadaslari cani gonulden tebrik ediyorumbasarilarinin devamini diliyorum :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

tatlım sonuç alanında değil paylaşım alanında kutluyoruz..
sonuç alanına sadece liste sırası gelmiş takım kaptanları/kaptan yardımcıları sonuç listelerini sunuyorlar şekercik:KK16:

Herkese iyi hafta sonları.. :KK71:
Her ne kadar konuyla ilgili mesajım eklenmiş ise de 6. takımın yeni açılmış olmasına karşılık bu hafta neden bildirim yapması gerektiğini izah edeyim..
6. takımdaki birkaç üye daha önceden diyete başlamış olan ve yarışmamızı takip eden, katılmak için perdelerin aralanmasını bekleyen arkadaşlarımız olduğu için katettikleri yolu paylaşmanın onlara moral vereceğini düşünerek bildirimde bulunmalarını uygun gördüm. (ya ben bu uzun cümleleri yazıyorum sonra kontrol etmiyorum inşallah doğrudur) :KK52:

Aşağıda konuyla ilgili mesaj yazan arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. Bu davranış, bana göre; olan bitenin farkında olmak ve yarışmaya sahip çıkmaktır.. :KK9:

merhaba kizlar..

aklima birsey takildi ve sorim dedim:26:

6. takım 30 mayısta acıldi ve bu hafta ilk kilo bildirimlerini yapacaklardı yanlis bilmiyorsam ve derecelendirmeye haftaya alınmaları gerekiyordu . ama liste bildirmişler bu cuma sabahı tartıdaki rakamları yarısmaya giriş kiloları olması gerekmiyormu :26:yani yaftaya derecelendirmeye alınacak sekilde..5 gündür yarısmadalar ve öncesinde bi bildirim olmadı yada bildirim olduda paylasım alanınamı yazılmadı :44:yani kısacası bu hafta nasıl 6. takım cuma yarısması sonuc listesine katılıyor merak ettim.

Evet arakadaşlar kırmızıgul haklı... Bizde yeni açıldıgımız zaman o hafta kilo bildirimi yapmamıştık.Bir dahaki hafta katılacaksınız denmişti... Lütfen bu konuyu bir arastırın.Bencede bu hafta katılmamaları lazım...

209. Etapla İlgili Olarak:
Etap derecelerini paylaşan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. :nazar: :KK71:

lifegoeson cum ellerine sağlık.. :KK71: (..ya ne zaman nickini yazsam aklıma show must go on şarkısı ve dolayısıyla da Freddy Mercury geliyor.. niyeyse böyle bağlandı gitti kafada :KK34: Sayende Freddy i anıp duruyorum.. )

Hedef kiloları belirleme işi düzene girmiş görünüyor.. Hepinizin emeklerine sağlık..

Bir ayı daha geride bırakmamız sebebiyle :nazar: en cici listemizi.. "Bugüne Kadar, Kim, Kaç Kilo Verdi?" listemizi hazırladım.. Linki tıklayıp, genel sıralamada kaçıncı olduğunuzu, kimlerin ne kadar sürede ne kadar kilo verdiğini görebilirsiniz..
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-4.html#post19546111

6. Takıma tekrar hoş geldin diyeyim.. :KK71:
Takım yönetimini de ilgili listemize ekledim arkadaşlar.. Kolaylıklar dilerim.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-4.html#post19546080
Bir de 6. takıma kardeş olan veya olacak olan takımı bildirirseniz sevinirim..

Listelerle ilgili hatam varsa lütfen uyarınız..

Sağlıkla kalın.. :KK16:

Püsküüt biz listeleri beraber hazırladığımız için 1. takım olarak 6. takıma kardeş olmaya talibiz...:KK61:
zaten arkadaşlar bizim takımda deneme sürecindelerdi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ayı daha geride bırakmamız sebebiyle :nazar: en cici listemizi.. "Bugüne Kadar, Kim, Kaç Kilo Verdi?" listemizi hazırladım.. Linki tıklayıp, genel sıralamada kaçıncı olduğunuzu, kimlerin ne kadar sürede ne kadar kilo verdiğini görebilirsiniz..
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-4.html#post19546111

Listelerle ilgili hatam varsa lütfen uyarınız..

Sağlıkla kalın.. :KK16:

[/B]

Puskutum, liste icin ellerine saglik canim.

ama benim bir maruzatim var :KK43:( ben bildirdimmi bildirmedimmi bilmiyorum ama benim baskulum bozulmustu yenisi aldigimdada 110 kilo cikmistim.. bunuda duzeltebilirmisin rica etsem :78::78:

simdiden tekrar ellerine saglik :KK71: :KK54::KK54:

Son düzenleme:
püsküüt 'cüm teşekkür ederiz:KK71:
kardeş takım olarak.1 .ve 2 takımın olmasını isteriz.sağolsunlar bizlere çok destek oluyorlar:KK69:

Püsküüt biz listeleri beraber hazırladığımız için 1. takım olarak 6. takıma kardeş olmaya talibiz...:KK61:
zaten arkadaşlar bizim takımda deneme sürecindelerdi...
Destek için teşekkürler..
Listemizi editledim:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-4.html#post19549780
Puskutum, liste icin ellerine saglik canim.

ama benim bir maruzatim var :KK43:( ben bildirdimmi bildirmedimmi bilmiyorum ama benim baskulum bozulmustu yenisi aldigimdada 110 kilo cikmistim.. bunuda duzeltebilirmisin rica etsem :78::78:

simdiden tekrar ellerine saglik :KK71: :KK54::KK54:
Canım bu çok istisnai bir durum olmuş..
Şu anda senin talebini kabul edip, listemizi düzenlemiş bulunuyorum.
Ancak baskül değişiklikleri mutlaka ilgili etapta bana iletilmeli. Kasım 2010 da aramıza katılmışsın ve o zamandan bu yana da kim, kaç kilo verdi listemizde başlangıç kilon 107 görünüyor.. Daha önce kontrol etseymişsin daha iyi olurmuş..

Dediğim gibi istisnai bir durum ve ben de ilgili düzeltmeyi istisnai olarak yapıyorum:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-4.html#post19549793

Dediğim gibi istisnai bir durum ve ben de ilgili düzeltmeyi istisnai olarak yapıyorum:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-4.html#post19549793

canım bizim takımdan triptofanın bugüne kadar verdiği kiloda bir yanlışlık var. triptofan bizim listeye ilk defa 24.12.2010 da girdi 77.6 başlangıç kilosu ile 189. etapta baskülünün bozuk olduğu anlaşıldı. bende not yazmıştım ve başlangıç kilosu 83,4 olarak değiştirilmişti. senin gözünden kaçmış canım eski başlangıç kilosu 77,6 yı yazmışsın ve sadece 2 kilo vermiş görünüyor. sana zahmet olmazsa bunu bi düzeltebilir misin

X