Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Evet sana kalms inanma ben suandannıtıbaren kmseye kanıtlamak ıcın yazmıcam diyeceğimı dedım
Sanki yalan soledım 1.oldum 1trılyon da para ödülü kazandm çıkarım var heralde
Olay 1. Olmak değil ki :olamaz:
Sana yazdıklarımdan bunu mu anladın?
Tam kapsamlı check up yapılması lazım diyorum son kez:olamaz:

Neden imkansız olsun? Vücut aç kalınca napar? Stoktan eritir. 100 kiloda bir insanin da bir hayli yağ stoğu vardır sanırım ... Ancak yağ stoğu bitince vücut son çare protein parçalamaya başlar, yeni kendi kendini yer, yani kas erimesi başlar. 60'li kilolardan sonra kalori arttırması gerekir. ki zaten bunu yapacağını söylemişti. Neymiş? Acayip değilmiş.
Trabzonlu3461 Trabzonlu3461
Çok mantıklı. Çok bilimsel. Demek ki bunu hiçbir diyetisyen ve/ya doktor ya da spor bilimci falan çözemedi. 100 kilodan inerken bu kiloyu verdiren görmedim ben bu sürede:)

Bakalım daha neler öğreneceğim :KK53:

Canımm boş yere kendini üzüp ağlamışsın.Takımda da söyledim ben de aynı durumla karşılaştığımda bir haftada bu kadar çok kilo verildiğinden çok şaşırmış hatta inanamamıştım.
Fotoğrafını attın sen ispat etmek için elinden geleni yaptın.Verdiğin kilo çok fazla ve hayatın olağan akışına ters olduğu için sorgulanması da çok çok normal.
İfade etmeye çalıştığım şey tam olarak bu. Teşekkürler canım anlayışına:KK36:

Dıcek son 1 seyım var bırını yalanla ıtham edıp mubarke akşam aglatmak hoş oldumu bılmıorum böyle olacağını bilsem kendi halımde takılırdım ne grup grup topik 2 aydır burdayım sadece zaten ama benı yalancılıkla suçlayan arkadaşlar ben hakkımı helal etmıorum ben yalancıysam sız bana etmeyin yuzume tukurun bu saatten sonrada buraya hç brsey yazmam kalın sağlıcakla
Herseyde bi hayır vardır kuzum
Bak tek başına olsan 250 kalori beslenmeye devam edecektin, belki farkına varmayacaktın.
Burda bu kadar çok kilo verip dikkat çekmen bizim de seni uyarmamiz gerekiyormus demekki.
Umarım bugün döktüğün göz yaşları ileriki yaşlarda yaşayacağın hastalıkların önüne geçen küçük bir bedel olsun
Çok küçüksün, kıyamıyorum da, ağlamak kötü birşey değil rahatlamışsındır. Lütfen farkında ol kendine yaptıklarının, kucugumsun ağlayan gözlerinden operim:KK15:

Neden imkansız olsun? Vücut aç kalınca napar? Stoktan eritir. 100 kiloda bir insanin da bir hayli yağ stoğu vardır sanırım ... Ancak yağ stoğu bitince vücut son çare protein parçalamaya başlar, yeni kendi kendini yer, yani kas erimesi başlar. 60'li kilolardan sonra kalori arttırması gerekir. ki zaten bunu yapacağını söylemişti. Neymiş? Acayip değilmiş.
Trabzonlu3461 Trabzonlu3461
Kötü bir fizyoloji tanımı olmuş, neyse burdan kalori arttıracağını okuduğuma sevindim

Canımm boş yere kendini üzüp ağlamışsın.Takımda da söyledim ben de aynı durumla karşılaştığımda bir haftada bu kadar çok kilo verildiğinden çok şaşırmış hatta inanamamıştım.
Fotoğrafını attın sen ispat etmek için elinden geleni yaptın.Verdiğin kilo çok fazla ve hayatın olağan akışına ters olduğu için sorgulanması da çok çok normal.
Anlaşılmak güzel bir duygu:KK37:

Ben sağlıklı olduğunu savunmuyorum. Ona inanilmamasi üzdü beni.
Dışarıdan bakan bir göze imkansız geldiğini anlamak bu kadar zor değil ama. Bu konuşulması gereken bir konu olmalıydı. Konuşuldu da. Şuan burada dünya felaketi durum yok. Sağlığa aykırı durum var ki inşallah düzelecek :KK200:
Trabzonlu3461 Trabzonlu3461 nun da gözyaşlarının aktığı yerleri ellerimizle sileriz gerekirse.. ama bu konuşulması gereken bir durum. Bizim sorduğumuz sprguladığımız inanamadığkmız kısım da gayet normal bir durum.

X