Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bende der oldum bu ara bunu bırak kafan rahat sen rahat sonra kıyamıyorum böyle olduğu zaman vallahi sinirlerim alt üst oluyor

Trabzonlu3461 naptın güzelim sen 2 haftada 14 kilo mu verdin
Evwt canım ınanmayan vardır dıe yazım
140 dakka eliptik
600 ip
10dakka plank
Yürüyüş
Mekik
Ev işi
Yani tüm günüm nerdeyse hep spor hep haraket + 250 kalori ile beslenıorum istek olursa öncesi sonrası ve tartı fotosu eklerım

250 kalori ile hergün bu sporların çıkması imkansız. İnsan metabolizmasına ters. Hergün 1 kilo verilmesi de imkansız. “Bana göre”

250 kalori ile hergün bu sporların çıkması imkansız. İnsan metabolizmasına ters. Hergün 1 kilo verilmesi de imkansız. “Bana göre”
Sana hergun ozelden menu paylasıcam gramı gramına ıstersen cnm
Sporumda bu sabah öğle akşam boluyorum belkı ınsan deılımdır :/ deneyın gorun cnm

Eklentiler

• 20180831_083048-1.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20180829_094315.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 75
Sana hergun ozelden menu paylasıcam gramı gramına ıstersen cnm
Sporumda bu sabah öğle akşam boluyorum belkı ınsan deılımdır :/ deneyın gorun cnm
Hayır tabi ki böyle birşeye gerek yok. Ne haddime.
Belki insan değilsindir olabilir metabolizman peak yapmıştır belki.

Deneyip görmeme gerek yok. Bazı şeyleri bilip konuşuyorum çünkü bu kadar emin olmasam bu kadar net konuşmam.

Bu imkansız. Bu tezimde sabitim.

Tartı fotosu ya da öncesi/sonrası fotoğrafı olabilir. Ama bu, bunun bana göre imkansız olduğunun aksini göstermiyor.
Önceki haftalarda da büyük eksiler var.

1 haftada 5 kilo verilir belki şok diyet vs ile. 8. Güne çıkmaz mümkünatı yok. Senin ise 1 ay kadar süredir gün başına sanırım1 kilo kaybIn var. Bu mide ameliyatlarında bile olmuyor.

Dediğim gibi insan metabolizması/anatomisi için imkansız. Ama metabolizman benim bildiğim/öğrendiğim dışında ise diyecek birşeyim yok elbette ki. Sonuçta burada üyelerimize güvene dayalı olarak yol alıyoruz.

Her gün 7000 kalori yakman gerekiyor ve bu saydıkların 7000 kalori yapmıyor. Tabi hiçbişey yememen de gerekiyor. Matematiksel olarak imkansız.
Hadi diyelim diyetin başındasın, +100 kilolardasın ilk hafta hergün gitti. Ama sen buraya gelmeden önce zaten 15-20 kilo vermişsin.gerçekten inandırıcı değil üzgünüm.

Dıcek bırseyım yok Ben elimden geleni yapıp paylasımda bulundum fotoda koydum gözünüz gormuorsa ben bısı demıorum ınanıp ınanmamak size kalms ben kendımı bılıorum ben burda kendim için varm dıyetıde kendime yapıorum yalan solememı gerektırcek ne var neden kendini kandırayım salak bir insan deılım neyse onu soluorum 14 verip 8 mı deseydım bilsem ole yapardm

Benim abım sporcu gumde 1.5kılo vererek 80e düştü imkansız deıl gormedıgınız ıcın öyle gelıor ben elımdem gelenı yapıp kankt sundum daha fazla bırseylerı kanıtlama cabasına grmıcem

Canım tabi ki hayır. Bunlar bizim kendi görüşlerimiz. %100 yanlış da olabiliriz..

Eğer bu kiloyu verdiysen elbetteki senin kendin ve sağlığın için. Seviniriz buna.. derdim!

Ama bu hızda bir kilo kaybı gerçekten sağlıklı mı sence? Bak bir hafta dişini sıkar detoks yaparsın misal.. ki onda bile 3. Gün insanın kolu kalkmaz halsizlikten.. kaldı ki spor yapmak.. ve bu süreci uzun zamandır yaşadığını söylüyorsun.. imkansız bana göre bu.

Ki detoksda bile ilk gğn 2 giderse misal, 2. Gün 1 gider, 3. Gün 500 falan faşan.. 5. Gün hoop 100 gram gider. Bu da ödemliysen falan. Anladığım sende ödem de yok. Tamamen yağ yakmış omalısın veya bu sporlara kaslardan eritmiş olmalısın. Bu da zor. Olduysa da senin için kötü değil mi?

Foto neyi ispatlar ki? Geçen sene ile bu senekini koysam kim anlar? Tabi ki sorguluyoruz insanüstü bişey çünkü bu. Haberler dahil çevremde 14 günde 14 kilo veren duymadım, normal değil mi şaşırmam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…