Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Teşekkür ederiz, Emeğinize sağlık

Ellerine emeğine sağlık teşekkür ederiz..

ve son satır için de duygulanmamalıyım sulugözlülük yok
çok teşekkürler
Ben gelene kadar arkadaşlar yetişmiş yine buradasın miu kuşum malipina kaptanlığın hayırlı olsun bu azimle miu kadar iyi kaptanlık yapacağından şüphem yok

Canım yanlış yere yazmışsın.

Çok çok teşekkür ederim sevgili Bahar
Ilk mezuniyetimi hamilelik öncesi fazlalıklarımı vermek, ikinci mezuniyetimi de doğum sonrası kilolarımı vermek için aldım.
Ikinci kez listelere girmeye niyetim pek yoktu, uzunca bir süre takım içinde liste dışı yarıştım. Burada olduğum sürece kilomu korumaya alıştım diyebilirim. Bu güzel yarışmayı iyi ki bizlere kazandırmıssınız, benim hayatımda çok büyük bir farkındalığa sebep oldu. Her şey için ellerine ve emeğine sağlık

Son düzenleme:

Ellerine ve emeğine sağlık Baharım ♡♡♡♡♡

@MiuLego yüreği güzel çılgın Kaptan ♡ verdiğin karar hakkında hayırlı olur inşallah sen nasılsa buraları bile boş bırakmasın ve eminim malipina senin gibi kizceleri güzel bir şekilde yonlendirip hedeflerine giden yolda yarenlik eder ♡
İkinizi de kocaman öpüyorum kızlar hersey gonlunuzce olsun ♡♡♡♡

teşekkür ederim oynakbaşım inşallah üstesinden gelirim

malipina kaptanlığın hayırlı olsun kilo verme gayretine hayran oldum başarını tebrik ederim. Eminim ki @MiuLego nun sana kattıklarıyla hep başarılı kaptanlar arasında olacaksın.
@MiuLego takıma baskına gelmelerin yok mu en sevdiğim. HEP GEL
Sevgili seaBahAR canımmm
biz bayram tatilindeyken siz yine çalışmış karneler, grafikler değerlendirmeler neler neler yapmışsınız ELLERİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK
Sevgili @toplight sizinde ellerinize sağlık performans sonuçları için
Kaçırdığım şeyler varsa arada affedin herkese sevgiler

Minnoş kalbinle yine minnoş minnoş konuşmuşsun banu çok teşekkürler kuzucum

Kaptanım güzel temennilerin için çok teşekkürler ve evet artık çok daha fazla baskına gelebileceğim

Çok teşekkür ederim inşallah iyi bi kaptan olabilirim ben de

Teşekkür ederim inşallah öyle olur kimseyi utandırmam umarım
Kaptanlığın hayırlı olsun canım
Minnoş kalbinle yine minnoş minnoş konuşmuşsun banu çok teşekkürler kuzucum

Kaptanım güzel temennilerin için çok teşekkürler ve evet artık çok daha fazla baskına gelebileceğim

Bu olmadı işte zaten 20 tane kitap okumuşsun şimdi daha çok okursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…