Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

http://sig.graphicsfactory.com/

Sevgili morordek

Yarışmamıza 2016 yılının Ocak ayında ve 65 kilo ile gelmişsin.

Listeye girişin ile ilk mezuniyetin arasında yaklaşık olarak 3 ay var. Mart 2016 tarihinde 58,7 kilo ile mezun olmuşsun.
Uzun bir süre sonra, Ekim 2017 tarihinde verdiğin kiloyu geri alarak, yarışmaya ilk giriş kilonun da 100 gr. üstüne çıkmış olarak geri dönmüşsün.
Ancak uzun bir süre listelere girmemişsin, Mayıs 2018 de sadece bir haftalığına listelere girip ikinci kez ve 58,8 kilo ile mezun olmuşsun.

Şu anda yarışmacı olmadığın için güncel kilo bilgin bende yok.
Geçmiş veriler yarışmada olduğun süre ile kısıtlı olduğundan ancak bu kadar yorumlayabildim. Dilerim kilonu koruyabilmişsindir. Ne de olsa bedeninin %10 unu yok etmeyi başarmışsın.

Sevgili kaptan arkadaşlar,

7. takım kaptanlığımı, yine takımımızdan bir başka arkadaşıma devretmek istiyorum. Yaklaşık 1 yıl oldu kaptan olalı. Bu kadarı bana yeter. Biraz değişiklik iyidir dedik :)

Karar defterindeki kurallara göre :

"1. Kaptan değişikliklerinde iki referans almadan önce kaptan adayını bana özel mesaj yoluyla ileteceksiniz. Kaptanın değerlendirmesini öncelikle ben yapacağım. Uygun görürsem, referans aşamasına geçilecektir. "

Birinci kural uygulandı. Sevgili seaBahAR 'dan kaptan adayı için uygun görüş alındı.

"2. Başka iki takım kaptanından referans gerekmektedir."

işte bu kısımda 2 kaptanımızın referansına ihtiyacımız var. Ben kaptan adayı malipina ya kefilim ve her zaman yardımcı olacağım zaten. Desteğim hep üzerinde olacak. Bir sıkıntı sorun çıkar ise devreye hemen gireceğim. Bilginiz olsun

Aşağıdaki referans metnini paylaşıp referans olabilirsiniz.

Referans metni:
"7. takım Kaptan adayı malipina kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Şimdiden teşekkür ederim.

Hakkınızda hayırlı olsun canım. Kaptan adayını her ne kadar tanımıyor olsamda, sen uygun görmüşsün püsküütüm de onaylamış. Demek ki referansı haketmiş.
Başarılar diliyorum malipina

7. takım Kaptan adayı malipina kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.

7. takım Kaptan adayı malipina kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.

ikinize de çok teşekkür ederim kaptanlarım

sevgili seaBahAR ,

referanslarımız da tamam. kaptanımız oldu mu şimdi? senden cevap bekliyoruz heyecanla

ikinize de çok teşekkür ederim kaptanlarım

sevgili seaBahAR ,

referanslarımız da tamam. kaptanımız oldu mu şimdi? senden cevap bekliyoruz heyecanla

Şimdi güncelliyorum yönetim kadronuzu.
Hayırlı olsun.

Referans veren kaptanlarıma da teşekkürler.

Bir yıldır yedinci takımı başarıdan başarıya sürüklediğin için sana da teşekkürler sevgili @MiuLego

Ellerine emeğine sağlık teşekkür ederiz..

ve son satır için de duygulanmamalıyım sulugözlülük yok
çok teşekkürler

Merhaba . İyi haftalar herkeseee. Ben de zayıflamak istiyorum . Daha once yaptım cok da guzel yaptım . ama dogumdan sonra kafamı bı turlu toplayıp konsantre olup da yapamıyoruummm. bunun için takım çalışmasına ıhtıyacım var. sağlık problemım yuzunden ikinci bebeği yapmam gerekıyor. olursa da yarıda kesmek ıstemıyorum . belki veremem , ama almam da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…