Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben hep üzmemek için sesimi çıkarmadım ama kendimi hep senin yerine koydum kaptanım tek diyebileceğim Allah ahirette buluştursun sabrını da arttırsın
AMİN

Keyifli tatiller kaptanım.. sağ salim gidip dönün.

Bunlar kesimden kurtulanlardır mutlaka..

Aa kupa kızı mı oldum ben şimdi
çok teşekkür ederim seabahar ellerinize sağlık

Duyan da kumarbaz sanar. Kupa kızı sözünü kağıtlarla ilişkilendirip, bir yandan da kaşımı çatmış ekrana bakıyorum..
bağlantı kurulamıyor tabii.. hatta kısa devre yapıyor nöronlar.

Sonra jeton.
E benim jeton malum zaten.

Kupa kızı
sevdim.

Geçici bir erörr yaşattıysam affola

Bende gezmelerden kosturmalardan ancak fırsat bulanlardanım

Herkese hayırlı bayramlar olsun ♡ Rabbim sevdiklerimizlé nice bayramlar nasip etsin inşallah. ..Amin

6. Takımdan fitcivciv 19 haftada 10 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.

7. Takımdan @eflalim 26 haftada 21 kilo vererek mezun olmuştur.

7. Takımdan malipina 40 haftada 37,6 kilo vererek mezun olmuştur.

Ellerine ve emeğine sağlık Baharim ♡

Sevgili @MiuLego

Yarışmamıza 2017 yılının Mayıs ayında ve 61,5 kilo ile gelmişsin. O zamandan bu yana yarışmada olduğun süre yaklaşık dört ay ile sınırlı olduğundan çok detaylı grafikler hazırlayamadım.

Grafikteki keskin iniş çıkışların da anlattığı gibi, çok kısa sürede kilo verip hedefine ulaşmış ve Haziran ayında 53,9 kilo ile mezun olmuşsun.
Altı ay sonra, Ocak 2018 tarihinde 60 kilo olarak geri dönmüş ve yine yaklaşık 1 ay içinde aldığın kiloları vererek ikinci kez mezun olmuşsun. İkinci mezuniyet kilon, ilk mezuniyet kilonun da altında.
İkinci mezuniyetinin üzerinden yine altı ay geçmiş ve sen yine hemen hemen aynı kilo ile geri dönmüşsün: 60,1 kilo.

Durumun şöyle; fazla kilonu 1-1,5 ayda atıyor ve verdiğin kiloyu altı ayda geri alıyorsun.
Bana göre sağlıklı bir durum değil bu.
"Nasıl olsa veriyorum" inancı ile vücuda zarar vermek çok riskli.
Başaracağına emin olduğum üçüncü mezuniyetine daha yavaş ve kalıcı kilo vererek ulaşmanı dilerim.

Ellerine emeğine sağlık sevgili seaBahAR

Grafiğin iniş çıkışlarına baak

Çok haklısın. Yemeyi malesef çok seviyorum, pis de bir boğazım var. Yiyince duramayangillerden miu

Bu kez koruyacağıma inancım tam olacak bu iş

Harika bir gösterge ve hatıra olacak bu bana. Çok teşekkür ederim

Aha da miunun siskolugu tescillendi

Eline emegine saglik baharr.Bu kiz bana sisko diyip duruyodu da

Sevgili Kaptanları ve seaBahAR geçtiğimiz çarşamba ani bir kararla şehirdışına çıktık öncelikle bayramınızı kutluyorum sonrasında ise açıklamamız yazayım Doğu
Karadeniz yaylalarında telefonun bile çekmediği bir ortamda 5-6 gün geçirdim dün itibariyle geri dönüş başladı ama ancak yazılan 100küsür mesajı okuyabildim gece evime döneceğim performans ve mezun kepleri mesajını yarın halledeceğim bu hafta listeler de hazırlanmadığı için ağırdan aldım yarın hallederim görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…