Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kelimelerin, cümlelerin anlatamayacağı şeyler var. Boğazına kadar gelip, orada düğümlenip kalan. Şunu bil sadece biz hepimiz buradayız ve ne zaman ihtiyacın olursa burada olacağız. Takımın için elimden gelen her şeyi yaparım ve diğer arkadaşlarımında yapacağına inanıyorum...

Ellerine emeğine sağlık bitanem.
Hem yükselen yıldız hem de maratoncu takım olmak çok mutlu etti.

Akrap kaptanım ne karar verirsen ver biz hep yanındayız.
Zaten etaplar birleşiyor, düşünmen için bol bol vaktin var.

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR 30. tur 2. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Performans Uygulaması / CUMA Zayıflama Yarışması

şimdiden hepimizin ramazan bayramı kutlu olsun

Ellerine sağlık.

monişim güzel bir noktaya değinmiş Ellssa kaptanım.
Bu sürede düşünürsün.

Bir de acaba başvuru listesinden takımın adını kaldırsak mı sen karar verene kadar? Yeni üye takıma gelse kimseyi bulamayacak. Ne dersin?

Baharcığım ben her gün 2.Takıma da bakacağım inşallah bir aksilik olmazsa ama yine tabi karar sizlerin

4. Takımdan @tuzsuz_ruh 22 haftada 12,6 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
emeğine sağlık kaptanim hakkını ödeyemeyiz

Ahhh canım deşdin yüreğimi şu mesajınla Allah içine ferahlık versin birşeylerle uğraşmak iyi gelir ınsana lütfen hayattan kopma bir gün hepimiz orda onlarla buluşucaz inşallah

Bir profesyonel yardım alman gerekli bence de sende duygusunu çok derin yasayan birisin ve burda ne zaman ihtiyac olursa bende yardım ederim düşün taşın ama biz varız unutma buradan kopmanı istemiyoruz hic birimiz görmesek de birbirimizi hepiniz değerli insanlarsınız kendine dikkat et lütfen canım dualarım hep seninle

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR 30. tur 2. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir.
Performans Uygulaması / CUMA Zayıflama Yarışması

şimdiden hepimizin ramazan bayramı kutlu olsun

Ellerine sağlık.Şimdiden senin de bayramın kutlu olsun.

4. Takımdan @tuzsuz_ruh 22 haftada 12,6 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
Ellerine sağlık Bahar’cım

Teşekkür ederim canım evet sonunda mezun oldum çok şükür yok almaya hic niyetim yok
Tekrar tebrikler canım Kep de pek bi yakışmış

Baharcığım ben her gün 2.Takıma da bakacağım inşallah bir aksilik olmazsa ama yine tabi karar sizlerin

Teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız. Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum
seaBahAR canım gelsin üyeler. Bırakmıyorum. Bu kadar yardımcı melek varken bırakırsam çok ayıp olur.
Tökezlediğimde biliyorumki sizler varsınız..
Tekrar teşekkür ederim hepinize

Bırakmıyor oluşuna çok sevindim canım Takımına ben de uğrarım ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bırakma kesinlikle yardımcı oluruz hepimiz elimizden geleni yaparız yeterki sen iyi ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…