Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ne güzel sözler bunlar böyle.. ben teşekkür ederim.

Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR 29. tur 1. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-25#post-55598898

Ellerine sağlık kaptanım.

parmak kaldırmaya yetişemedim ama şöyle birşey yaptım Kaptan

LAydLiNe kaptanın izni ile burada da paylaşabilirim sanırım, ufak tefek tüyolar

Harikasın!

Şu anda bana geçen duyguyu şöyle tarif edebilirim: ben yarışmanın elinden tutuyorum, sen yarışmayı koşturuyosun.. Ne güzel bir ivme kazandırmışsın. Ellerine, emeklerine sağlık.

ilk parmak kaldırana seaBahAR ne ödül veriyor
seaBahAR cım matematik benim adıma parmak kaldırdı, söylemeyi unutmuş

Olmuyor öyle başkasının yerine..

Demek ki önceki sürprizleri kaçırdın. matematiğin sürprizi 1-2 güne hazır olur, o zaman bakarsın..
küçük çaplı sürprizcik.

Olmuyor öyle başkasının yerine..

Demek ki önceki sürprizleri kaçırdın. matematiğin sürprizi 1-2 güne hazır olur, o zaman bakarsın..
küçük çaplı sürprizcik.

matematiği kıstırıp elinden alabiliyoz mu
temam bi dahakine ben yakalıcam

Sevgili kaptan arkadaşlarım malum buranın gediklisi oldum kaldım biraz emekliye ayrılmanın zamanı geldi diye düşünüyorum
şaka bir tarafa şu ara hem özel hem iş hayatımda çok yoruldum bir süre belli bir sorumluluk almak istemiyorum dinlenmeye ihtiyacım var sevgili seaBahAR ile de görüştüm uygun gördü . Kaptanlığı benim yoğunluğumda hep benim yerime uğraşan sevgili yardımcım morordek e bırakacağım. ama bunun için 2 adet referansa ihtiyaç var biliyorsunuz referans metnini aşağıya yazıyorum

"5. takım Kaptan adayı morordek kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Sevgili matematik61

20 Ekim 2017 tarihinde yarışmamızın 7. takımına kayıt oldun.
81,3 kilo ile başladığın maratonun hedef noktası 55 kiloydu.
Yaklaşık 6 ay gibi bir sürede toplam 22,8 kilo verdin. Bu da ayda ortalama 3,8 kilo ediyor.
İvmesi hiç bozulmayan bir grafikle başarın ortada.

Bu başarıyı şu şekilde de ifade edebiliriz:
Aramıza katıldığında 81,3 kiloydun ve 22,8 kilo vererek, sahip olduğun ağırlığın 28% inden kurtuldun.
Sen artık o eski sen değilsin.
O 28% lik kocaman dilim artık havada, suda, karada. Bir tek sende değil. Bir daha da olmasın.

Bu muhteşem tablonun tek bir kusuru var.
O da maratonu, hedefin olan 55 kiloya inmeden bırakmak.
Hiç kilo almaman ve kalan o küçücük kiloyu da bir an önce vermeni dilerim.
Dilerim ve eminim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…