Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ellerine sağlık bahar cım
matematik61 tebrikler tatlım seninkisi büyük başarı

Nasıl bir emektir bu kaptanim ellerine sağlık nasılda uğraşmışsın matematik61 canım benim her zaman söylüyorum süpersin azmine hayranım

Şahnurun kaptaniçem

Eline emeğine sağlık canım.

Ellerine saglik seaBahAR harika olmus yaklasik 3 haftadir korumadayim sonrasinda gözüm hala 55te :)

Keşke birakmasan tatlım ama yoruldum diyorsun haklısın çok yine buralardasın ama dimi gitme biryere anka kaptanim gibi
yok tatlım gitmiyorum bir yere ama çoğu biliyor iş seyahatleri, babamın rahatsızlığı kendi rahatsızlığım ,çocuklar 2. üniversite derken çok yoruldum sorumluluklarımdan birisi eksik olsun dedim gözüm arkada değil çünkü yukardaki iş ve özel sıkıntıları yaşarken hep takımı ördeğim götürmüştü şimdi sorumluluğu ona attım biraz keyif yapacağım

Oooo o zaman süper diyeyim keyifle dinlen tadını çıkar babana ve sana şifalar diliyorum ve Allah zihin açıklığı versin kaptanim

5. takım Kaptan adayı morordek kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.

5. takım Kaptan adayı morordek kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar referans oldugunuz için. Başta toplight kaptanım olmak üzere yüzünüzü kara çıkarmamaya çalışacağım
seaBahAR , karar defterini güncellerken sevgili morordek i 5. takım kaptanı olarak yazarmısın?
Sevgili morordek hayırlı olsun canım benim
ben hep buralarda olacağım zaten :)
Kaptaniçem
Sen zaten gönüllerimizin kaptanısın. Buralarda olacağını bildiğim ve senin o güzel hatrını kırmamak için kabul ettim biliyorsun. Kafanı toplayıp kaldığın yerden devam edene dek bir nevi vekilin olarak görev yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…