Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine ve emeğine sağlık canım :KK66: Valla bu yükselen yıldızlar çok güzel motivasyon oluyor bizlere :KK68::KK68::KK68::KK68:
Malum ilk 3e girmek çok büyük başarı azimli hatunlar sayesinde :KK48: inşallah o günleri de görürüz

Hakkın ödenmez Baharımmmmm :KK60:

Motive ediyorsa ne mutlu bana.. :halay:
İki haftadır takımların %50 si yükselen yıldız oluyor. Süper başarı! :nazar: :KK9:
İlk üçe girmek de önemli tabii.. dediğin gibi azimli üye faktörü 1. sırada yer alıyor, yeni üye faktörü de bir o kadar önemli.

:KK60: bir an önce ilk üçe girdiğinizi görmeyi dilerim.

İki haftadır takımların %50 si yükselen yıldız oluyor. Süper başarı! :nazar: :KK9:
İlk üçe girmek de önemli tabii.. dediğin gibi azimli üye faktörü 1. sırada yer alıyor, yeni üye faktörü de bir o kadar önemli.

Emek sarfettiğiniz herşey, o kadar motive edici ki,şahsım adına size ne kadar teşekkür etsem azdır:KK200:
Karşılıksız olarak belki de özel hayatınızdan çalarak buraya,bizlere ayırmış olduğunuz zaman ve emek için çok çok teşekkürler.
Burayı keşfettiğim ve yolum sizlerle kesiştiği için kendimi çok şanslı hissedenlerdenim ben.
Sözün özü; çok çok teşekkürler,iyi ki varsınız:KK36:

Ellerinize saglik kaptanim :KK200::KK200::KK200:emeğine saglik

29. TUR / BİRİNCİ HAFTA

1. TAKIM
BAŞARILI :nazar:

2. TAKIM

3. TAKIM

4. TAKIM
564. Etap => %0.272 => 1. NOTA

5. TAKIM

6. TAKIM

7. TAKIM

8. TAKIM

10.TAKIM

12. TAKIM

13. TAKIM

14. TAKIM

Çok çok maşallah ne güzel bütün takımlar başarılı :KK9: Ellerine sağlık toplight kaptanım :KK36:

İlk kim parmak kaldırıyor bakalım?

Eki Görüntüle 2134682

parmak kaldırmaya yetişemedim ama şöyle birşey yaptım Kaptan:halay:

LAydLiNe LAydLiNe kaptanın izni ile burada da paylaşabilirim sanırım, ufak tefek tüyolar :oops:

kızlar toplaşınnnn taktik topladım bu haftanın yükselen yıldızı 13. takımdan:KK73::KK73:

geçen hafta 10. iken bu hafta 4. olmuşlar,
üstelik hemen her gün takımda kaçamak yapanlar var iken,
hiç üşenmedim yaklaşık 150 sayfa mesaj okudum,:deli::deli:
işlerim almış başını gitmiş o derece :KK70:

grubun en güzel yanı, herkes sürekli paylaşım halinde,
menülere sürekli yorumlar yapılıyor,
herkes en az 2 litre su içiyor
ve neredeyse sporsuz günleri yok
spor yapmadıkları günlerin ertesi günlerinde telafi etmeye çalışıyorlar
belki bu yazacaklarım daha önce grupta yazılmış olabilir ama ben gibi yeniler için hem öğrenmeye hem hafızları tazelemeye ne dersiniz :rapci:

gelelim bu haftalık yazışmalarından çıkarttığım notlarına tabiki kaptan @LAydLiNe iznin olursa :KK51:

1)sabah 11 den sonra kahvaltı kalmayacak güzel bir kahvaltı yapılacak, çocuklar tatil vs bahane yok

2)kilo verdikçe eski kıyafetler oldukça insan çok motive oluyor (hadi çıkaralım küçülenlerimizi:KK69:)

3)takım içinde ikili rakip sistemi var (herkes kendi eşini/rakibini kontrol ediyor, menüsünü, sporunu fln :KK5:)

4) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır (wouww çok sert ama etkili :KK59:)

5) yarım simidin kahvaltı da zararı yok. Denemeyle sabit. iki dilim ekmeğe eş değer oluyor. Bir de farkettiyseniz haşlanmış yumurta olursa simit olmaz simit olursa haşlanmış yumurta olmaz. (simit tüketenler için:confused:)

6)Menü yaz artık kötü de olsa. Yoksa ucu çok kaçıyor. Sonra toparlamak daha zor olur. (kesinlikle, menü yazılacak psikolojisiyle daha az yiyoruz bence :KK70:)

7) hayır Demeyi öğrenmezsek hedefimize ulaşmak da zor olacak

8)su miktarları mutlaka yazılıyor ve menü kötüyse günlük ceza var

9) YAaaaa aslında kendini tutmak çok kolay. Oruç tutuyormuşsun gibi düşün. (yerli yersiz acıkmalara ya da gece geç saatte acıkmalara karşı taktik :KK56:)

10)aksam 17den sonra yemek yememe yariyor kizlar

11) bakliyat yemeyelim tartı öncesinde. Bulgur, mercimek ve nohut şişkinlik yapar tartı öncesi.

12) emziren annelerin zayiflama grubunda kaptan odem atmak icin 1 kirmizi elma 1 cubuk tarcin ve 5 bardak suyu 15 dakika kaynatip gun boyu icersek odem atabilecegimizi soylemisti denedim faydasi olmustu (var mı bizim grupta denemek isteyen, ben Dukanda olduğum için meyve yasak bana, ödemden şikayetçi arkadaşlar bi baksın :süslü:)

13)perşembe için minik bir kural koyalım bundan sonra onu uygulayalım. Perşembe akşamları herkes en geç saat 18:00 de yesin akşam yemeğini. 18:00 den sonra kimse ağzına lokma koymasın. Ne dersiniz.(grup içi motivasyonun güzel özelliklerinden biri daha, kendi kendilerine kararlar alıp hep beraber uygulamaya çalışıyorlar, hatta mini bir BDV olmuşlar, dertleşiyorlar, araya da sakın yeme fln ikazları koyuyorlar, çok tatlı :KK48: )

14) Suyun ödeme çok faydası var,daha önce regl durumlarında 1.5 kg artı oluyorken soniki aydır pek yansımadı,neden çünkü 3 lt su içiyorum kızlar (regl alarmııı regl alarmııı:skandal:)

15)Kiraz sapı mısır püskülü çayı önerildi günde 3 fincan (bu da haftanın son taktiğiydi bana göre)

inşallah kurallara aykırı birşey yapmamışımdır, öyleyse şimdiden özür dilerim, umarım faydalı bir çalışma olmuştur :KK22:

X