Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaşlar,

Anket sonuçlarına baktığımızda evet oyları açık ara önde görünüyor.
Oy kullananların sayısına bakıldığında da oylar arasındaki fark çok değişmeyecek gibi.

Bu nedenle uygulamayı bu hafta (561. etap) başlatmayı düşünüyorum.
Sonuç listelerini hazırlama sırası 1. takımda. O nedenle sevgili deadline kaptanım sana zahmet, sonuç listelerini hazırlarken etap dereceleri bölümüne (son sıraya) etap sonuncunu da ekleyelim lütfen.

Ben de etap sonuncusunu;
1- Yemek tarifini paylaşması için sevgili Luna nın açmış olduğu Sağlıklı Yemek Tarifleri bölümüne,
2- Yeni açacağım "Nerede Hata Yaptım? / Cuma Zayıflama Yarışması" başlığına yönlendireyim.

Bu hafta başlayalım bakalım..
Bir itirazınız olursa, öneri ile birlikte lütfen iletiniz.

Abooosırff bu duruma düşmemek için bile dikkat ederim kesinlikle

Yeni kararı oyladık kabul edildi aslında ama benim kafama bişey takıldı yine. Bu sonunculukta bir baraj mı olsa seaBahAR
Belki o hafta bütün takımlar başarılı oldu ve 0,500 gibi bir sonuçla sonuncu olundu. Bu bence çok kötü bir sonuç değil. Takımda 3 kişi regl olsa zaten sonucu etkiliyor..

Kaptanım bireysel olarak sonuncu olan kişi belirlenecek yanlış anlamadıysam. O kişi nerede hata yaptığını ve sağlıklı bir yemek tarifi paylaşacak. Tıpkı 1. olanın başarısını anlatması gibi, sonuncu da hatasını paylaşacak.

Yaaa. Ben takım olarak sonuncu olan sandımdı çok pardon.

seaBahAR püsküütüm, 10.takım yönetim kadrosuna miyaww__ kaptan yardımcısı olarak ekleyebilir misin rica etsem,teşekkür ederim.
Not aldım tatlım.. Bu hafta karar defterinin indeks işine başlarım diyordum ama biraz karışık bir hafta..
İlk güncellememde düzenleyeceğim monişim, güzel kalplim.

Abooosırff bu duruma düşmemek için bile dikkat ederim kesinlikle
Bilirim seni.. kesin düşmezsin bu duruma.

Ay tam uzun uzun yazacaktım @morordek imdadıma yetişmiş.
Aynen öyle.. bireysel birincinin ters versiyonu.
Ama bir anlığına heyecanlanmıştım.. yeni bir fikir geliyor diye.

Her takımdan en düşük olan yapsın o zaman, daha çok tarif gelir yada ilk üç var , son üç olsun

Her takımdan en düşük olan yapsın o zaman, daha çok tarif gelir yada ilk üç var , son üç olsun
Senin derdin tarif tabii
Şaka bir yana, senin konuna da bir hareket gelmiş olur. Aylarca çalışmamış başlık.

Önerine gelince, etap derecelerinde de ilk üç var ama sırrını paylaşma yükümlüüğü sadece 1. ye ait.
O yüzden aynı mantığı sondan işlettim.

Etap birincisi - sırrını paylaşıyor
Etap sonuncusu - hatasını paylaşıp bir tane de yemek tarifi veriyor.

Şimdilik böyle başlayalım bakalım..

Önerin için teşekkür ederim.

Oylarken de takım olarak düşünüp oylamıştım.
Şu sıralar ben konuyu anlasam yeter fikir vermek falan baya zor

Değerli kaptan arkadaşlarım 4. Takım kaptanımız Muevete maalesef internet sorunlarından dolayu kaptanlığı bırakmak zorunda kaldı. Yerine @tuzsuz_ruh arkadaşımız kaptanlık yapacak. 1 referansa ihtiyacımız var. Biri benim zaten. Ben her zaman yardımcı olacağım.

"4. takım Kaptan adayı @tuzsuz_ruh kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

"4. takım Kaptan adayı @tuzsuz_ruh kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim." [
Teşekkür ederim kizlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…