Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eline, emeğine sağlık püsküütüm.

Liste paylaşımında,sanırım yazım yanlışı yapılmış.
Doğrusu sizin kayıtlarınızda olduğu şekliyle plasticwoman olmalıydı.Özür dileriz

Emeğinize sağlık

Sevgili moni ,

2013 yılında 103 kilo ile yarışmamıza katıldığın günden bu yana olan süreci yıl bazında paylaşmak istedim.
Her yılın grafiğinde "kayıt" ismi ile görünen başlangıç rakamı 103 kilodur, yani yarışmaya katıldığın zamanki kilon.

2013 yarışmadaki ilk yılın... 103 kilo ile başlayıp, 93,4 kilo ile bitirmişsin.

2014 yılında izinden kilo alarak dönmüşsün. En son 93,4 iken dönüşün 98 ile olmuş. Verimli bir yıl olamamış. Bir çok kez izin kullanmış ve yılı 101,8 kilo ile bitirmişsin.

2015 yılında görünmezlik pelerini var üzerinde. Yılın son iki ayını bizlerle geçirmişsin sadece.
2016 yılının da ilk 4 ayı bizimlesin.
Yani bu iki yılda toplam 6 ay yarışmada kalmışsın. Kalan zamanlarında hep izinlisin. Bu nedenle de grafiği iki yılı kapsayacak şekilde hazırladım.
Kilon ne yazık ki başlangıç kilondan da yukarılarda artık. 110,3 yarışma tarihindeki rekor kilon olmuş.

2017 yılının Mart ayında yeniden aramızdasın. Dönüş kilon 105,9
Ve başarmayı kafasına koymuş bir moni var karşımızda. Kilon ilk defa 80'li rakamlara inmiş.

2018...
Henüz üç ayı bile geride bırakmadık.
Ancak görünen o ki başarı ivmesi devam ediyor.
Hep etsin.

Yaaa harikaaa
Süprizler devam edicek mi

Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, çok duygulandım.
Buradaki ve gerçek yaşamımdaki o yıllarım film şeridi gibi gözümün önünden aktı resmen.
2014 çok zor bir yıldı benim için, maalesef babacığımı kaybettim, toparlanmam çok uzun sürdü. Ta ki 2016 Mart ayında küçük oğlum beni kendime getirene kadar. Hani annelerin evlatları üzerinde hakkı var denir ya, oğlumun da benim üzerimde çok büyük hakkı var.Ömer'ime çok teşekkür ediyorum.
Takımım 5.takıma, kaptaniçelerim toplight morordek inatettimolacak ve desteğini hiç esirgemeyen her zaman yanımda olan tüm takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
ve.. bana armağanın 10. takımıma ve yeni yol arkadaşlarıma teşekkür ederim.

püsküütüm çok büyük emek harcamışsın. Eline , emeğine, yüreğine sağlık.
Benim için çok değerli.
Çok ama çok teşekkür ederim.

Rica ederim monişim.. seve seve yaptım. Beğenmene de çok sevindim.

Yılları geçiriyoruz burada birlikte, dile kolay. Ölümler, doğumlar, hastalıklar... daha neler neler.

Bu vesile ile de babacığına rahmet, oğula sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.

Çok teşekkür ederim.

Günaydın kızlar sonuç listesi hazır

Ellerine ve emeğine sağlık canım ♡

Seninde ellerine ve emeğine sağlık canım ♡♡♡

Bayildim ben buna ellerine saglik canim
moni tebrikler kaptanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…