Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
@Rzgrece
kaptinn kaptinn

Paylaşım alanına daha çok uğramanız ricası ile cevap beklediğim bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Yok, cevap verdi iseniz ve ben görmedi isem kusura bakmayın.

Üç takım daha cevap verince Mune'a danışacağım. 10 civarında kilitli konu olacak çünkü..
Bir sakıncası var mı yok mu öğrenmek lazım.
Ona göre de yavaştan sıvarım kolları.

bi kaç gündür hastaydım, ama dün hastalıgımın nirvanasındaydım cok pardon hiç bakamadım buralara :110:
bende tam takımdaki konusmaları okuyup buraya koşmuştum neler konusulmus diye. hemen bakıyorum:KK36:

Bir de karar defteri ile genel bir konu var, fikrinizi almak isterim.

Sormak istediğim şey şu:
Özellikle uzun açıklama gereken maddeler için ayrı ayrı başlıklar açsam ve karar defterine sadece link koysam?
Daha mı kolay olur sizin için bulmak?

Karar defterimiz uzadıkça uzuyor, bir konu bulmak zorlaşıyor diye düşündüm.. Indek sayfası gibi bir şeye mi dönüştürsem acaba? Böylece hemen başlığı görüp linki tıklayarak ulaşsanız?

Ne dersiniz?

Önemli bir konu bu.. o nedenle bütün takım kaptanlarının cevap vermesini bekleyeceğim. Genel fikre göre de harekete geçerim.

bencede güzel olur :KK200:

ben mesela geçen gün bütün takımlarda paylaştıgın o uzunnn yazıyı aradım ama bulamadım tekrar paylaşmak istemiştim.

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
@Rzgrece
kaptinn kaptinn

Paylaşım alanına daha çok uğramanız ricası ile cevap beklediğim bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Yok, cevap verdi iseniz ve ben görmedi isem kusura bakmayın.

Üç takım daha cevap verince Mune'a danışacağım. 10 civarında kilitli konu olacak çünkü..
Muevete bu hafta yoğundu ondan görmemiştir. Ben burdaydım ama dün gördüm :)))

Geçmiş olsun kaptanım. Dikkat et kendine:KK200:
teşekkür ederimmmm:KK200: fazla dikkat ettim o yüzden sakınan göze çöp battı sanırım :KK70:
Kurallar mı canım. Baharın imzasında var. İmzayı göremiyorsan benim gibi profile git hakkında kısmında çıkıyor:KK36:
aa bende göremiyorumm baya da aradm ben onları bakıyorm hemen sagol kuzum:ruh:

Her zaman nazar boncuğu, çiçek olmuyor..
Arada sarımsak da lazım. :KK48:

images.jpg

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
@Rzgrece
kaptinn kaptinn

Mueveteye yazdım kaptanim cam kenarim gelir bugün mutlaka cevap vermeye ufak bir tatile gitti de kendisi

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
@Rzgrece
kaptinn kaptinn

Kusuruma bakmayın eşimin memleketindeyiz internete girme sürem kısıtlı. Benim açımdan bi sıkıntı yok.

X