Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
Kanguru_ Kanguru_
kaptinn kaptinn

Paylaşım alanına daha çok uğramanız ricası ile cevap beklediğim bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Yok, cevap verdi iseniz ve ben görmedi isem kusura bakmayın.

Üç takım daha cevap verince Mune'a danışacağım. 10 civarında kilitli konu olacak çünkü..
Bir sakıncası var mı yok mu öğrenmek lazım.
Ona göre de yavaştan sıvarım kolları.
Kanguru_ Kanguru_ ‘nin iki çocuğu birkaç gündür hasta ,bu nedenle cevap verememiştir.Bugün cevap verir,cevap veremezse de çoğunluğun fikrine uyar diye tahmin ediyorum.

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
Kanguru_ Kanguru_
kaptinn kaptinn

Paylaşım alanına daha çok uğramanız ricası ile cevap beklediğim bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Yok, cevap verdi iseniz ve ben görmedi isem kusura bakmayın.

Üç takım daha cevap verince Mune'a danışacağım. 10 civarında kilitli konu olacak çünkü..
Bir sakıncası var mı yok mu öğrenmek lazım.
Ona göre de yavaştan sıvarım kolları.
Iyi olur kaptanim benlik sorun yok

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: tatilde yiyip yiyip şişecek bende izinden donucem o gelince rakip yapcem onu kendime :KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:
Bak yaaa :KK70: sonra da çiğ çiğ yiycek :KK70: hodri meydan du bakalım :KK53:

Yok yok olur mu hiç kusura bakmak..
Bilseydim zaten ses etmezdim.
Keyfinize bakın siz, kafayı boşaltıp dönün. Keyifli tatiller dilerim.
Çok teşekkür ederim. Taziyeye geldiğimiz için pek tatil gibi değil ama olsun tebdili mekan ferahlığı var yine de :)

Ewettt harika bir tatil geçiriyor, ay pardon ben sana küstüm dimi neden cvp yazdım ki :KK12:
Harika dirkenee :KK53: barışmak istiyor olabilirmisin cankuşum :deli:

Bak yaaa :KK70: sonra da çiğ çiğ yiycek :KK70: hodri meydan du bakalım :KK53:

Çok teşekkür ederim. Taziyeye geldiğimiz için pek tatil gibi değil ama olsun tebdili mekan ferahlığı var yine de :)

Harika dirkenee :KK53: barışmak istiyor olabilirmisin cankuşum :deli:
Ahahahahahah aha bele bekliyorum dönmeni aha bele:KK57::KK57::KK57::KK57:

Sevgili seaBahAR seaBahAR püsküütüm ve kaptaniçelerim,
takımıma yeterli sayıda yeni üye katılımı olmuştur, katılım topiğini son hali ile güncelledim.
Değişiklik var ise kaptanlarım kontrol eder tekrar.
Herkese tek tek çok teşekkür ederim, desteğinizi hiç esirgemediniz:KK19:
iyi ki varsınz:KK200:

takımıma yeterli sayıda yeni üye katılımı olmuştur, katılım topiğini son hali ile güncelledim.

Ne demek Ayşem seve seve :KK60:

Kanguru_ Kanguru_ ‘nin iki çocuğu birkaç gündür hasta ,bu nedenle cevap verememiştir.Bugün cevap verir,cevap veremezse de çoğunluğun fikrine uyar diye tahmin ediyorum.
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Iyi olur kaptanim benlik sorun yok
Teşekkürler kaptanım, çocuklarına geçmiş olsun bu arada.. :nazar:

Monişim ne güzel haber bu.
Kalıcı ve keyifli kilo vermelere yarasın dilerim. :nazar:
10. Takıma yeniden hayırlı olsun.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Teşekkürler kaptanım, çocuklarına geçmiş olsun bu arada.. :nazar:

Monişim ne güzel haber bu.
Kalıcı ve keyifli kilo vermelere yarasın dilerim. :nazar:
10. Takıma yeniden hayırlı olsun.
Teşekkür ederim püsküütüm:KK200:
İnşallah kalıcı, güzel bir ekip oluruz:nazar:

Merhaba arkadaşlar,

İmzamda yer alan kararları, Karar Defterine monteleme işini bitirdim.. ve imzamdan da kaldırdım.
Karar Defteri Indeks konusunu Mune'a danıştım. 15 civarında konu açmam ve hepsini kilitlemem gerekiyor. Bu site kriterleri anlamında bir sorun yaratabilir mi diye sordum. Gelen cevaba göre konu üzerinde çalışmaya yavaştan başlayacağım.
Şimdilik böyle devam ediyoruz.

Keyifli günler dilerim.

Merhaba arkadaşlar,

İmzamda yer alan kararları, Karar Defterine monteleme işini bitirdim.. ve imzamdan da kaldırdım.
Karar Defteri Indeks konusunu Mune'a danıştım. 15 civarında konu açmam ve hepsini kilitlemem gerekiyor. Bu site kriterleri anlamında bir sorun yaratabilir mi diye sordum. Gelen cevaba göre konu üzerinde çalışmaya yavaştan başlayacağım.
Şimdilik böyle devam ediyoruz.

Keyifli günler dilerim.
Ellerine sağlık canım. Kolay gelsin:KK200:

Sevgili arkadaşlar, size biraz hawar hawar dan bahsetmek istiyorum.
Burada ne yaptığımızı, nasıl bir ortam oluşturduğumuzu gösteren güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Kendisi Muevete Muevete nin kaptanı olduğu 4. takımın üyesi. Yarışmamızdaki tarihçesi ile şöyle;

• 450. etapta (4 Ocak 2016) 67,8 kilo ile yarışmaya başvurmuş ve 458. etapta 58 kilo ile mezun olmuş.
  • 508. etapta 70 kilo ile geri gelmiş ve 517. etapta 59,9 kilo ile ikinci kez mezun olmuş.
  • Şimdi 558. etapta 65 kilo geri geldi.

Eminim yine hedefine ulaşacak. Hedefine ulaşma süresi ortalama 8,5 hafta.
Buradan ayrı kaldığında kilo alıyor ve tehlikeyi fark edip kontrolü ele alarak geri dönüyor. Çünkü; burada yine kilo vereceğine güveniyor.
Biz de ona güveniyoruz. :nazar:

Hoşuma gitti.
Evet, buranın amacı bu.
Verdiğimiz kiloyu geri alma riski her zaman var. Ama burası da hep var. Sizlerin sayesinde. :KK200:

Sevgili arkadaşlar, size biraz hawar hawar dan bahsetmek istiyorum.
Burada ne yaptığımızı, nasıl bir ortam oluşturduğumuzu gösteren güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Kendisi Muevete Muevete nin kaptanı olduğu 4. takımın üyesi. Yarışmamızdaki tarihçesi ile şöyle;

• 450. etapta (4 Ocak 2016) 67,8 kilo ile yarışmaya başvurmuş ve 458. etapta 58 kilo ile mezun olmuş.
  • 508. etapta 70 kilo ile geri gelmiş ve 517. etapta 59,9 kilo ile ikinci kez mezun olmuş.
  • Şimdi 558. etapta 65 kilo geri geldi.

Eminim yine hedefine ulaşacak. Hedefine ulaşma süresi ortalama 8,5 hafta.
Buradan ayrı kaldığında kilo alıyor ve tehlikeyi fark edip kontrolü ele alarak geri dönüyor. Çünkü; burada yine kilo vereceğine güveniyor.
Biz de ona güveniyoruz. :nazar:

Hoşuma gitti.
Evet, buranın amacı bu.
Verdiğimiz kiloyu geri alma riski her zaman var. Ama burası da hep var. Sizlerin sayesinde. :KK200:

Benim de farkım yok ki :KK70::KK70:

Bana da bi baksana püsküütümmm ne haldeyim :KK53:

Sevgili kaptanlarım,

Mesajı lütfen okur musunuz?

Yeni uygulamamızda bir sorun olabilir mi?
Eskiye mi dönelim.
Fikirlerinizi yazabilirseniz karar verebiliriz.

Ben yokken sanırım değişmiş uygulama. Hem avantajlı hem dezavantajlı olduğunu düşünüyorum. Emin olamadım çok çekimserim bu konuda.

X