Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptanlarım,

Mesajı lütfen okur musunuz?

Yeni uygulamamızda bir sorun olabilir mi?
Eskiye mi dönelim.
Fikirlerinizi yazabilirseniz karar verebiliriz.
Bende kararsız kaldım
bu soruya bence üye talebinde bulanan kaptanlarımız daha net cevap verir
Talepleri karşılandı mı?
Acaba arada kaynayan takımlar oluyor mu? Yani üye gelmeyen :KK64:

Ben yokken sanırım değişmiş uygulama. Hem avantajlı hem dezavantajlı olduğunu düşünüyorum. Emin olamadım çok çekimserim bu konuda.
Çok yeni bir uygulama Laydim.. Sanırım 2 hafta civarında oldu başlayalı.
Oyladık, oy çokluğu ile de uygulamaya başladık, ama ucunu da açık bıraktık. İşe yaramazsa iptal edelim diye.

Bende kararsız kaldım
bu soruya bence üye talebinde bulanan kaptanlarımız daha net cevap verir
Talepleri karşılandı mı?
Acaba arada kaynayan takımlar oluyor mu? Yani üye gelmeyen :KK64:
Doğru söylüyorsun..
Bakalım sorun yaşayanlar var mı? Sesleri çıkmazsa bilemeyiz.

Eski sistemde gelen üyenin geçmişine kilosuna bakıp çağırıyordum ben bu sistemde seçme şansımız yok. Mesela BDV de çok takılıp sürekli banlanan, etiketlemesi zor olan, siteye haftada bir gelen az mesajı olanları çağırmıyordum :)) ne çok kriterim varmış :-)
Bir de genelde ilk sıradaki takımlardan seçip dönüyorlar bence hepsini tek tek gezmiyorlar. Ama o da ilk sıradakilerin ihtiycı bitip listeden çıkınca çözülür sanırım.

Eski sistemde gelen üyenin geçmişine kilosuna bakıp çağırıyordum ben bu sistemde seçme şansımız yok. Mesela BDV de çok takılıp sürekli banlanan, etiketlemesi zor olan, siteye haftada bir gelen az mesajı olanları çağırmıyordum :)) ne çok kriterim varmış :-)
Bir de genelde ilk sıradaki takımlardan seçip dönüyorlar bence hepsini tek tek gezmiyorlar. Ama o da ilk sıradakilerin ihtiycı bitip listeden çıkınca çözülür sanırım.

Demek ki aksayan yerler var..
Bakalım diğer kaptanlar ne diyecek?
Benzer sorunlar yaşanıyorsa iptal ederiz.

ki bana kalırsa şu anda bile iptal edelim derim. Söz hakkına olan saygımdan dolayı bekletiyorum.

Sevgili kaptanlarım,

Mesajı lütfen okur musunuz?

Yeni uygulamamızda bir sorun olabilir mi?
Eskiye mi dönelim.
Fikirlerinizi yazabilirseniz karar verebiliriz.
Şuanki sistem çok mantıklı gelmişti bana başta. Ancak aksaklıklar çıkıyorsa (ki okudum) eskiye dönmekte bir sıkıntı yok bence. Önemli olan aksaklık giderilsin, üyeler zorluk yaşamasın.

SORU

Kısa bir süre önce uygulamaya geçirdiğimiz "Yeni Üye Yönlendirmesi" sistemine ilişkin bazı sıkıntılar baş gösterdi. Sohbetleşerek zaman kaybı yaratmak yerine oylamaya sunmaya karar verdim.

Her zamanki gibi sizlerin kararı önemli.

Soru şu:

Yeni üye alımında eski sisteme dönelim mi?

OYLAMA

1. TAKIM EVET / HAYIR
2. TAKIM EVET / HAYIR
3. TAKIM EVET / HAYIR
4. TAKIM EVET / HAYIR
5. TAKIM EVET / HAYIR
6. TAKIM EVET / HAYIR
7. TAKIM EVET / HAYIR
8. TAKIM EVET / HAYIR
12. TAKIM EVET / HAYIR
13. TAKIM EVET / HAYIR
14. TAKIM EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oylama 8 Mart 2018 Perşembe akşamı 18:00 e kadar devam edecektir.
  • Sonuçlar oy çokluğu metodu ile belirlenecektir. Bu durumda EVET veya HAYIR oylarından birinin 6 oy alması yeterlidir.
  • Hayır oyu kullanan takım, nedenini açıklamak zorunda değildir.

Demek ki aksayan yerler var..
Bakalım diğer kaptanlar ne diyecek?
Benzer sorunlar yaşanıyorsa iptal ederiz.

ki bana kalırsa şu anda bile iptal edelim derim. Söz hakkına olan saygımdan dolayı bekletiyorum.
püsküütüm konu hakkında düşüncelerimi yazmak istedim,
Çok yeni bir sistem,artıları kadar eksileri de var haliyle.
Sorun ya da sorunların yeni üyelerin siteyi ve sistemi çözememesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Eski sistemde de aynı sorunlar yaşanıyordu maalesef, yaşanmaya da devam edecek.
Kaptanlarımızın kriterlerine gelince, haklarıdır sonuna kadar katılıyorum, senin de bir ara söylemiş olduğun gibi topik giriş mesajlarına kriterler eklenebilir.

Oy olarak şu an çekimserim, çoğunluğa uyarım.
:KK200:

püsküütüm konu hakkında düşüncelerimi yazmak istedim,
Çok yeni bir sistem,artıları kadar eksileri de var haliyle.
Sorun ya da sorunların yeni üyelerin siteyi ve sistemi çözememesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Eski sistemde de aynı sorunlar yaşanıyordu maalesef, yaşanmaya da devam edecek.
Kaptanlarımızın kriterlerine gelince, haklarıdır sonuna kadar katılıyorum, senin de bir ara söylemiş olduğun gibi topik giriş mesajlarına kriterler eklenebilir.
Oy olarak şu an çekimserim, çoğunluğa uyarım.
:KK200:

Ben de beklemedeyim. Bakalım çoğunluk ne diyecek. :işsiz:

SORU

Kısa bir süre önce uygulamaya geçirdiğimiz "Yeni Üye Yönlendirmesi" sistemine ilişkin bazı sıkıntılar baş gösterdi. Sohbetleşerek zaman kaybı yaratmak yerine oylamaya sunmaya karar verdim.

Soru şu:

OYLAMA

1. TAKIM EVET / HAYIR
2. TAKIM EVET / HAYIR
3. TAKIM EVET / HAYIR
4. TAKIM EVET / HAYIR
5. TAKIM EVET / HAYIR
6. TAKIM EVET / HAYIR
7. TAKIM HAYIR
8. TAKIM EVET / HAYIR
12. TAKIM EVET / HAYIR
13. TAKIM EVET / HAYIR
14. TAKIM EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Sonuçlar oy çokluğu metodu ile belirlenecektir. Bu durumda EVET veya HAYIR oylarından birinin 6 oy alması yeterlidir.

SORU

Soru şu:

OYLAMA

1. TAKIM EVET / HAYIR
2. TAKIM EVET / HAYIR
3. TAKIM EVET / HAYIR
4. TAKIM EVET / HAYIR
5. TAKIM EVET / HAYIR
6. TAKIM EVET / HAYIR
7. TAKIM HAYIR
8. TAKIM EVET / HAYIR
12. TAKIM EVET
13. TAKIM EVET / HAYIR
14. TAKIM EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

SORU

Soru şu:

OYLAMA

1. TAKIM EVET / HAYIR
2. TAKIM EVET / HAYIR
3. TAKIM EVET
4. TAKIM EVET / HAYIR
5. TAKIM EVET / HAYIR
6. TAKIM EVET / HAYIR
7. TAKIM HAYIR
8. TAKIM EVET / HAYIR
12. TAKIM EVET
13. TAKIM EVET / HAYIR
14. TAKIM EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

Düşündüm de evet dönelim.
Bende gelen üyelerden seçmek istiyorum
Üye seçip takıma gelince reddedemiyorsun, daha farklı sonuçlara neden olabilir
Zaten eski sistemde de ihtiyacı olan takımlara hep öncelik tanıdık, tanımaya devam ederiz.

Sevgili arkadaşlar, size biraz hawar hawar dan bahsetmek istiyorum.
Burada ne yaptığımızı, nasıl bir ortam oluşturduğumuzu gösteren güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Kendisi @Muevete nin kaptanı olduğu 4. takımın üyesi. Yarışmamızdaki tarihçesi ile şöyle;

• 450. etapta (4 Ocak 2016) 67,8 kilo ile yarışmaya başvurmuş ve 458. etapta 58 kilo ile mezun olmuş.
  • 508. etapta 70 kilo ile geri gelmiş ve 517. etapta 59,9 kilo ile ikinci kez mezun olmuş.
  • Şimdi 558. etapta 65 kilo geri geldi.

Eminim yine hedefine ulaşacak. Hedefine ulaşma süresi ortalama 8,5 hafta.
Buradan ayrı kaldığında kilo alıyor ve tehlikeyi fark edip kontrolü ele alarak geri dönüyor. Çünkü; burada yine kilo vereceğine güveniyor.
Biz de ona güveniyoruz. :nazar:

Hoşuma gitti.
Evet, buranın amacı bu.
Verdiğimiz kiloyu geri alma riski her zaman var. Ama burası da hep var. Sizlerin sayesinde. :KK200:
:halay:
Evet sürekli kilo alıp geri dönüyorum
Hatta yazın burası sayesinde kilomu karumayıda başardım ama buradan uzaklaşınca tekrar kilo almaya başladım sanırım kendimi kontrol etmeye başlayana kadar sizin kontrolünüze ihtiyacım var

İyiki varsınız :KK200:

SORU

Soru şu:

OYLAMA

1. TAKIM EVET / HAYIR
2. TAKIM EVET / HAYIR
3. TAKIM EVET
4. TAKIM EVET / HAYIR
5. TAKIM EVET / HAYIR
6. TAKIM EVET
7. TAKIM HAYIR
8. TAKIM EVET / HAYIR
12. TAKIM EVET
13. TAKIM EVET / HAYIR
14. TAKIM EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

Açıkçası bende bilemedim öbür türlü de devamli av peşinde gibi hissediyordum kendimi :KK70: genelde de kaciriyordum yeni geleni böyle bana daha rahat gibi geldi ama bilemedim bende şimdi :)
Bende çekimser kalayım şimdilik :KK66: çoğunluğun kararı kabulüm diyeyim

Bahar 18:00e kadar oylanacak demiş herkes çekimser kalmış :KK48: Nasıl halledeceğiz şimdi bu işi :KK66: acaba bir müddet daha mı böyle devam etsek :KK66: ben kendi adıma gelenleri artık başka takımlara yönlendirme kararı aldım çünkü bizde de listeye gireceklerle birlikte sayımızı doldurduk :KK66:

Bahar 18:00e kadar oylanacak demiş herkes çekimser kalmış :KK48: Nasıl halledeceğiz şimdi bu işi :KK66: acaba bir müddet daha mı böyle devam etsek :KK66: ben kendi adıma gelenleri artık başka takımlara yönlendirme kararı aldım çünkü bizde de listeye gireceklerle birlikte sayımızı doldurduk :KK66:
8 marta kadar ya bir karara varılır inşallah..

X