Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Yetişiriz tabi ki. Biz 3 silahşörleri gibi. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için :KK48:ama dartanyan sayımız baya fazla galiba:KK70::KK70::KK70:

Bizi beğenmedin galiba kaptanım. Bizde kilo vermek için buralardayiz:-):-):-)
Bir müddet buraları biz şenlendiririz :KK48:
Ya sizin neden beğenmeyim :-) yeni kanlar yeni canlar demiştim ama şu aralar ortalık durgun:-)

YÜKSELEN YILDIZLAR
558. ETAP

A11qN7.jpg

Yükselen Yıldızlar Nedir?

Hımmm bi düşünelim :KK64:

14. takım bu hafta 9 basamak birden yükselerek birinciliği kapmış. :sampiyon::nazar:

2. liği 6. ve 13. takım 3 basamak birden yükselerek paylaşmışlar. :KK73::KK9:

2. takım 2 basamak yükselerek 3. lük koltuğuna yerleşmiş.:KK71:

1. ve 12. takım ise geçen haftaya göre 1 basamak ilerleyerek 4. lük koltuğuna birlikte oturmuşlar. :cool:

Yükselen bütün takımlarımızı tebrik eder haftaya yeni bir listeyle karışınızda olmak ümidiyle esen kalın :KK70::KK70:

seaBahAR seaBahAR Ellerine sağlık canım :KK200:

Hımmm bi düşünelim :KK64:

14. takım bu hafta 9 basamak birden yükselerek birinciliği kapmış. :sampiyon::nazar:

2. liği 6. ve 13. takım 3 basamak birden yükselerek paylaşmışlar. :KK73::KK9:

2. takım 2 basamak yükselerek 3. lük koltuğuna yerleşmiş.:KK71:

1. ve 12. takım ise geçen haftaya göre 1 basamak ilerleyerek 4. lük koltuğuna birlikte oturmuşlar. :cool:

Yükselen bütün takımlarımızı tebrik eder haftaya yeni bir listeyle karışınızda olmak ümidiyle esen kalın :KK70::KK70:

seaBahAR seaBahAR Ellerine sağlık canım :KK200:

analiz şahane olmuş da..
1. olan 13. takım değil mi yahu? Hani senin kaptanı olduğun takım?
:KK70::KK70::KK70:

1. olan 13. takım değil mi yahu? Hani senin kaptanı olduğun takım?
:KK70::KK70::KK70:
14. Takım 11. likten 2. liğe yükselmiş. O yüzden yükselen yıldızların birinciliğini 14. takım aldı. Biz geçen hafta 4. ü olmuşuz. Bu hafta 3 basamak ilerlemişiz sadece. :KK70::KK70:

Ekstra motivasyon kaynağı çıkartayım dedim kendimce :KK53::KK70::KK70:

14. Takım 11. likten 2. liğe yükselmiş. O yüzden yükselen yıldızların birinciliğini 14. takım aldı. Biz geçen hafta 4. ü olmuşuz. Bu hafta 3 basamak ilerlemişiz sadece. :KK70::KK70:

Ekstra motivasyon kaynağı çıkartayım dedim kendimce :KK53::KK70::KK70:
:duduk: Bu bana olsun..
yok yetmez.
Bu da bana olsun. :oops:

Bunlar da sana olsun. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ellerine sağlık Laydim.. nefis olmuş nefis.
Bak sayende iki birinci olacak her etapta; biri sonuç listesi birincisi biri de yükselen yıldız birincisi. Süper ya! :nazar:

:duduk: Bu bana olsun..
yok yetmez.
Bu da bana olsun. :oops:

Bunlar da sana olsun. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ellerine sağlık Laydim.. nefis olmuş nefis.
Bak sayende iki birinci olacak her etapta; biri sonuç listesi birincisi biri de yükselen yıldız birincisi. Süper ya! :nazar:

Deme öyle yaaaa utandım şimdi :oops::KK68:

Biraz magazine dökeyim dedim işi, top 10, top 20 listeleri oluyor yaaa radyolarda, müzik kanallarında, senin listeyi görünce o geldi aklıma. Baktım bi de 14. takım çok güzel yükselmiş. Karalayıvereyim bişeyler dedim çok benzemedi ama eğlendim :KK70:

Biraz magazine dökeyim dedim işi, top 10, top 20 listeleri oluyor yaaa radyolarda, müzik kanallarında, senin listeyi görünce o geldi aklıma. Baktım bi de 14. takım çok güzel yükselmiş. Karalayıvereyim bişeyler dedim çok benzemedi ama eğlendim :KK70:

Ben beğendim..
Şimdi merak ettiğim şu.. acaba 14. takım bu birinciliğini fark edecek mi? :KK53:

:KK9::KK9::KK9:

Sevgili arkadaşlar,

Malum imzamdaki kararları bir türlü karar defterinde güncelleyemedim.
Dedim size beni tatile göndermeyin işler aksar. :KK53:
Neyse.. artık tatilden döndüğüme göre yavaş yavaş başlarım edit işlerine.

Tahminen Cumaya kadar bitiririm.
İmza kararları 18 Şubat itibariyle yürürükte, ilgili konularda Karar defterinde bir şey yazmasa da..
ki zaten hepiniz dikkat ediyorsunuz, farkındayım ve teşekkür ederim.

Bir de karar defteri ile genel bir konu var, fikrinizi almak isterim.

Sormak istediğim şey şu:
Özellikle uzun açıklama gereken maddeler için ayrı ayrı başlıklar açsam ve karar defterine sadece link koysam?
Daha mı kolay olur sizin için bulmak?

Karar defterimiz uzadıkça uzuyor, bir konu bulmak zorlaşıyor diye düşündüm.. Indek sayfası gibi bir şeye mi dönüştürsem acaba? Böylece hemen başlığı görüp linki tıklayarak ulaşsanız?

Ne dersiniz?

Önemli bir konu bu.. o nedenle bütün takım kaptanlarının cevap vermesini bekleyeceğim. Genel fikre göre de harekete geçerim.

Sormak istediğim şey şu:
Özellikle uzun açıklama gereken maddeler için ayrı ayrı başlıklar açsam ve karar defterine sadece link koysam?

Karar defterimiz uzadıkça uzuyor, bir konu bulmak zorlaşıyor diye düşündüm.. Indek sayfası gibi bir şeye mi dönüştürsem acaba? Böylece hemen başlığı görüp linki tıklayarak ulaşsanız?

Ne dersiniz?

Önemli bir konu bu.. o nedenle bütün takım kaptanlarının cevap vermesini bekleyeceğim. Genel fikre göre de harekete geçerim.
Link fikri çok güzel
Aradığımız konuya kolayca ulaşabiliriz, çok pratik olur diye düşünüyorum.

Sormak istediğim şey şu:

Ne dersiniz?

10.takım adına: Daha kolay olur bizim için.

Yine çok güzel düşünmüşsün:KK200:

Güne dair 3. konumuz da şu..

10. Takım biliyorsunuz ki moni moni şimin kaptanlığında dün açıldı. Henüz bir kaç yeni üyesi var.
Elbette ki deneme süecindeler.

10. Takımın işleyişi nasıl olacak, diye merak edenleri bilgilendirmek istiyorum.

10. takımın üye adayları için en az iki hafta geçmesi gerekir. Daha uzun süreler zaten kaptanın yetkisinde.
Üyeler kesinleşip de, 10. takım sonuç listelerinde yer alıncaya kadar moni moni , 5. takımda kilo bildirimine devam edecek.
10. takımın ilk bildiriminde de kendi adının yanına "5. takımdan transfer oldu" notunu ekleyecek.

Gelelim teşekkürlere...

Yeni üye konusunda 10. takıma öncelik tanıyan herkese tek tek teşekkür ederim.
5. takım kaptanı sevgili yardımcım toplight toplight kaptanıma ve 5. takımın tüm üyelerine moni moni ye kaptanlık teklif etmem karşılığınd gösterdikleri anlayışlı tutum için teşekkür ederim.
...ve elbette moni moni şime teklifimi kabul edip, bir takım sorumluluğunu kabul ettiği için teşekkür ederim.

En Büyük KK

Sormak istediğim şey şu:

Ne dersiniz?

Harika olur
Zaten belli başlı değişmeyen konular var ihtiyacı olan tıklayıp bakabilir açıklamasına

Klavye alev alıyor yazarken.. imlaya çok dikkat eden bir yapım olmasına karşın bazen harfler uçuyor, bastığımı snıyorum ama basmamışım.. sonra mesjımı görünce fark ediyorum.

Kusura bakılmasın lütfen..

Mesela.. İndek yazmışım :duduk:
İndeks yani.
a harfinde var sıkıntı :)

X