Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Güne dair 3. konumuz da şu..

10. Takım biliyorsunuz ki moni moni şimin kaptanlığında dün açıldı. Henüz bir kaç yeni üyesi var.
Elbette ki deneme süecindeler.

10. Takımın işleyişi nasıl olacak, diye merak edenleri bilgilendirmek istiyorum.

10. takımın üye adayları için en az iki hafta geçmesi gerekir. Daha uzun süreler zaten kaptanın yetkisinde.
Üyeler kesinleşip de, 10. takım sonuç listelerinde yer alıncaya kadar moni moni , 5. takımda kilo bildirimine devam edecek.
10. takımın ilk bildiriminde de kendi adının yanına "5. takımdan transfer oldu" notunu ekleyecek.

Gelelim teşekkürlere...

Yeni üye konusunda 10. takıma öncelik tanıyan herkese tek tek teşekkür ederim.
5. takım kaptanı sevgili yardımcım toplight toplight kaptanıma ve 5. takımın tüm üyelerine moni moni ye kaptanlık teklif etmem karşılığınd gösterdikleri anlayışlı tutum için teşekkür ederim.
...ve elbette moni moni şime teklifimi kabul edip, bir takım sorumluluğunu kabul ettiği için teşekkür ederim.

En Büyük KK
Canım benim ne demek, rica ederim.:KK23:
Asıl ben teşekkür ederim her şey için, ince düşünceli püsküütüm. :KK15:

kaptaniçem toplight toplight ve tüm 5.takımdaki kızkardeşlerime destekleri ve her daim yanımda oldukları için teşekkür ederim:KK19:
Ayrıca, tüm diğer kaptanlarıma ve gönlü güzel üyelerine teşekkür ederim.:KK19:
İyi ki varsınız. :KK200:

Bir de karar defteri ile genel bir konu var, fikrinizi almak isterim.

Sormak istediğim şey şu:
Özellikle uzun açıklama gereken maddeler için ayrı ayrı başlıklar açsam ve karar defterine sadece link koysam?
Daha mı kolay olur sizin için bulmak?

Karar defterimiz uzadıkça uzuyor, bir konu bulmak zorlaşıyor diye düşündüm.. Indek sayfası gibi bir şeye mi dönüştürsem acaba? Böylece hemen başlığı görüp linki tıklayarak ulaşsanız?

Ne dersiniz?

Önemli bir konu bu.. o nedenle bütün takım kaptanlarının cevap vermesini bekleyeceğim. Genel fikre göre de harekete geçerim.

Eğer sana çok zahmet vermeyeceksek güzel bir fikir. Hem gelecek için de güzel bir yatırım olur :KK66::KK36:

Sormak istediğim şey şu:
Özellikle uzun açıklama gereken maddeler için ayrı ayrı başlıklar açsam ve karar defterine sadece link koysam?

Karar defterimiz uzadıkça uzuyor, bir konu bulmak zorlaşıyor diye düşündüm.. Indek sayfası gibi bir şeye mi dönüştürsem acaba? Böylece hemen başlığı görüp linki tıklayarak ulaşsanız?

Ne dersiniz?

Önemli bir konu bu.. o nedenle bütün takım kaptanlarının cevap vermesini bekleyeceğim. Genel fikre göre de harekete geçerim.
Süper fikirmiş balımm:KK200:
Gerçekten de konu ararken bayaa bi aşağı yukarı inişler çıkışlar yapıyoruz:KK55:

Sormak istediğim şey şu:

Ne dersiniz?

benim içinde uygundur ama sana fazla iş çıkarmayacaksa zaten yeteri kadar işin var :KK200:

Güne dair 3. konumuz da şu..

10. Takım biliyorsunuz ki moni moni şimin kaptanlığında dün açıldı. Henüz bir kaç yeni üyesi var.
Elbette ki deneme süecindeler.

10. Takımın işleyişi nasıl olacak, diye merak edenleri bilgilendirmek istiyorum.

10. takımın üye adayları için en az iki hafta geçmesi gerekir. Daha uzun süreler zaten kaptanın yetkisinde.
Üyeler kesinleşip de, 10. takım sonuç listelerinde yer alıncaya kadar moni moni , 5. takımda kilo bildirimine devam edecek.
10. takımın ilk bildiriminde de kendi adının yanına "5. takımdan transfer oldu" notunu ekleyecek.

Gelelim teşekkürlere...

Yeni üye konusunda 10. takıma öncelik tanıyan herkese tek tek teşekkür ederim.
5. takım kaptanı sevgili yardımcım toplight toplight kaptanıma ve 5. takımın tüm üyelerine moni moni ye kaptanlık teklif etmem karşılığınd gösterdikleri anlayışlı tutum için teşekkür ederim.
...ve elbette moni moni şime teklifimi kabul edip, bir takım sorumluluğunu kabul ettiği için teşekkür ederim.

En Büyük KK
Hıcbır kuvvet onu bızden alamazdı ama hıcbır kuvvet bu kadar güzel olmamıştı:KK200::KK200:
Rica ederiz...

Sormak istediğim şey şu:

Ne dersiniz?

1. Takım adına eğer fazla iş çıkmayacaksa bence de çok iyi olur hem daha rahat olur bulması :oops:

Arkadaşlar tesadüfen yemek yarışması ile K Kazen in msjlarına bakarken gördüm .. ölüm haberini alıp çok üzüldüğümüz üye ölmemiş.. bu konuda da bunla ilgili msj aradım göremedim ..
10. Takım yazışmalarında vardı. Hayat nicki ile yeni üye olarak tekrar gelmiş sanırım. Üzülmüştüm, yazık ne değişik ruh halinde insanlar var.

Arkadaşlar tesadüfen yemek yarışması ile K Kazen in msjlarına bakarken gördüm .. ölüm haberini alıp çok üzüldüğümüz üye ölmemiş.. bu konuda da bunla ilgili msj aradım göremedim ..
Yaaa gerçekten mi :KK57:
Ağla ağla gözlerim şişmişti hiç tanımadığım halde çok dokunmuştu:KK61:
Hasta annesine bakıyor dediler, gencecik kızı var dediler sahipsiz kaldı diye üzülmüştüm. Neyse aman herkesin sağlığı yerinde olsun da :KK54:

Sormak istediğim şey şu:

Ne dersiniz?

Evet güzel olur aslında.

Sevgili kaptanlarım;
Muevete Muevete
@Rzgrece
kaptinn kaptinn

Paylaşım alanına daha çok uğramanız ricası ile cevap beklediğim bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Yok, cevap verdi iseniz ve ben görmedi isem kusura bakmayın.

Sormak istediğim şey şu:

Ne dersiniz?

Üç takım daha cevap verince Mune'a danışacağım. 10 civarında kilitli konu olacak çünkü..
Bir sakıncası var mı yok mu öğrenmek lazım.
Ona göre de yavaştan sıvarım kolları.

Ben beğendim..
Şimdi merak ettiğim şu.. acaba 14. takım bu birinciliğini fark edecek mi? :KK53:
su an farketmiş bulunmaktayız bayaa bi geç oldu ama :eek:
cumadan beri takımda bayram havası 2. olduk diye. burası gibi takımlarda cok pozitif cok mutlu:KK73:

sihirli değnek kimindi ?:rolleyes:

X