Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Canım benim ne demek, rica ederim.
Asıl ben teşekkür ederim her şey için, ince düşünceli püsküütüm.

kaptaniçem toplight ve tüm 5.takımdaki kızkardeşlerime destekleri ve her daim yanımda oldukları için teşekkür ederim
Ayrıca, tüm diğer kaptanlarıma ve gönlü güzel üyelerine teşekkür ederim.
İyi ki varsınız.

Eğer sana çok zahmet vermeyeceksek güzel bir fikir. Hem gelecek için de güzel bir yatırım olur

Süper fikirmiş balımm
Gerçekten de konu ararken bayaa bi aşağı yukarı inişler çıkışlar yapıyoruz

benim içinde uygundur ama sana fazla iş çıkarmayacaksa zaten yeteri kadar işin var

Hıcbır kuvvet onu bızden alamazdı ama hıcbır kuvvet bu kadar güzel olmamıştı
Rica ederiz...

1. Takım adına eğer fazla iş çıkmayacaksa bence de çok iyi olur hem daha rahat olur bulması

10. Takım yazışmalarında vardı. Hayat nicki ile yeni üye olarak tekrar gelmiş sanırım. Üzülmüştüm, yazık ne değişik ruh halinde insanlar var.

Yaaa gerçekten mi
Ağla ağla gözlerim şişmişti hiç tanımadığım halde çok dokunmuştu
Hasta annesine bakıyor dediler, gencecik kızı var dediler sahipsiz kaldı diye üzülmüştüm. Neyse aman herkesin sağlığı yerinde olsun da

Evet güzel olur aslında.

Sevgili kaptanlarım;
Muevete
@Rzgrece
kaptinn

Paylaşım alanına daha çok uğramanız ricası ile cevap beklediğim bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Yok, cevap verdi iseniz ve ben görmedi isem kusura bakmayın.

Üç takım daha cevap verince Mune'a danışacağım. 10 civarında kilitli konu olacak çünkü..
Bir sakıncası var mı yok mu öğrenmek lazım.
Ona göre de yavaştan sıvarım kolları.

Ben beğendim..
Şimdi merak ettiğim şu.. acaba 14. takım bu birinciliğini fark edecek mi?
su an farketmiş bulunmaktayız bayaa bi geç oldu ama
cumadan beri takımda bayram havası 2. olduk diye. burası gibi takımlarda cok pozitif cok mutlu

sihirli değnek kimindi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…