Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

558. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:

samp8fee6bddf30527b8.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:

@Sidelya95
Yarışmamız 558. Etap birincisidir, tebrikler!

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

Rapor Kaynağı
Ellerine sağlık canım:KK200:

Sevgili arkadaşlar,

10. Takımın açılmasıyla yeniden 12 takım olduk.
Takımın kaptanı moni moni dir.
Çok eski yarışmacılarımızdan olup, kaptanlık konusunda da deneyimlidir.

Ha-aa bir de peridir.

Kendisine tekrar hoş geldin diyorum. Yeni üye alımlarında desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim.

Yolun açık olsun moni moni
Yolun açık olsun 10. takım.

:nazar:
Hayırlı olsun.

Sevgili arkadaşlar,

Ha-aa bir de peridir.

Kendisine tekrar hoş geldin diyorum. Yeni üye alımlarında desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim.

:cry::cry::cry:
Sütten ayrılan bebeğin annesine bakışı kdr özlemle ve üzüntüyle hoşcakal................
moni moni

Sevgili arkadaşlar,

Ha-aa bir de peridir.

püsküütüm Baharım,güzel yüreklim bizim perimiz her bişiyimiz sensin:KK200:
çok çok teşekkür ediyorum:KK15:

:KK23:

moni moni kaptanım tekrar hayırlı olsun
Bence kazenden rica edersen bildirim atabilir 10. Takım için
Daha hızlı oluyor üye toplamak
Biraz yorucu oluyor ama yardımcı oluruz

Kazeni rahatsız etmeye gerek yok canım :KK66: hallederiz hepimiz el birliği ile :KK66:

2) 6 aydan daha uzun süreli izin döneminden, kısa sürede verilemeyecek bir kilo (yarışmacının kilosunun %5 ve üstü) alarak dönen üyenin aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.
Yukarıdaki iki ekstem durum kapsamına giren üyenin izin döneminde aldığı kilo b maddesindeki gibi hesaplanır.

kızlar merhabaa size bi sorum olcak. yukardaki maddeyi dikkate alaraktan :KK22:
bnm bi üyeciğim var izine ayılırken minnaktı(58.6) izinden döndüğünde artık minnak değildi:işsiz:
60lardaydı sonra tutamadı 63.5 e kadar cıktı şimdi listeye girmek istiyo ve 6 ay ı geçti izine ayrıldıgı dönüşü mümkün gibi anladım ben üstteki maddeden ama sizce mümkün mü :dua:

2) 6 aydan daha uzun süreli izin döneminden, kısa sürede verilemeyecek bir kilo (yarışmacının kilosunun %5 ve üstü) alarak dönen üyenin aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.
Yukarıdaki iki ekstem durum kapsamına giren üyenin izin döneminde aldığı kilo b maddesindeki gibi hesaplanır.

bnm bi üyeciğim var izine ayılırken minnaktı(58.6) izinden döndüğünde artık minnak değildi:işsiz:
60lardaydı sonra tutamadı 63.5 e kadar cıktı şimdi listeye girmek istiyo ve 6 ay ı geçti izine ayrıldıgı dönüşü mümkün gibi anladım ben üstteki maddeden ama sizce mümkün mü :dua:
Kaptinn kaptanim extrem durum 2 ile alabiliyorsun

Canım şimdi hemen hesapladım :KK66: kilosu %5den fazla olduğu için direk listeye alabiliyorsun 6 ayı da geçtiği için :KK66:
( % 8,36 çıkıyor aldığı kilonun oranı :KK66: )

X