Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

@tabitabi gelmeyecek canım.. Kendiliğinden ayrıldı diyelim o zaman.. Mümkün mü?..
Ellerine sağlık canım.
Tamam, ben ayrıldı şeklinde not alıyorum kendi listemde.
Aslında sen sonuç listesini ayrıldı notunu yazarak güncelle bence.. ki sonrasında olur ha geri dönüş falan olur bulamazsınız geçmişe bakınca.

Tamam canım hemen düzenliyorum.. Haklısın..

Bahar cim benimle ilgili durumda is seyahati izni uygun olmaz bence de zaten santiyelerdeki duruma bagli (subat mayis arasi evimi nerdeyse otel gibi kullandim ama bu ay 1 kere gittim santiyede sorun yoksa seyahat yok bende )
Ama persembe tartilma fikri guzel tum takim icin uygulanabilir

merak ettim :) ben kesin hatirlatirim :)

Ben de varım canım, iş seyahatine sık çıkan..
Perşembe de tartılınabilir tabii.. Tuttum bu fikri.. Tabi bu iş seyahati için değilde cuma unutulduğu zaman geçerli..

şimdi beynimde deli sorular iş gezisine çıkanlar için bir çözüm gerçekten bilemiyorum

tatil amaçlı gezilerde üye izin kullanmak istemiyorsa tartısını sarıp sarmalayıp valizinin en degerli yerine koyuyor bizim takımda

günü birlik planlı seyahatlerde persembeden tartılıyorlar yada cuma niyetli olacaklarsa vs vs

plansız ani durumlarda bildirimsiz kalma hakkını kullanıyor

sanırım seaBahAR bu bildirimde bulunmamanın bölünme dışında bir cezası olmalı diyen arkadaşın fikrinden bahsediyor
nacizane fikir olur mu bilmem gerçekten zor durumda oldugu için bildirim yapamayanlarda oldu saglık vs yeni uyeyse izin hakkıda yoksa 3 kere üst üste bildirimsizliğe kadar zaten izni var ama genel olarak bu bildirimsizlige de sınır getirilebilir yıllık izin hakkı gibi yıllık bildirimsizlik hakkı tabi buda yeni bir iş yeni bir kayıt takibi demek

OYLAMA

Bildirimde bulunmayan üye ile ilgili Karar Defterinde yer alan maddemiz şöyle:
"Sözkonusu üye kilo bildiriminde bulunduğunda aldığı/verdiği kilo, yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına bölünür."

Değişiklik Gerekçesi:
Maddede, üyenin kilo alması ve vermesi aynı şekilde işleme tabii tutulmaktadır. Oysa ikisi farklı ele alınmalıdır.
Üyenin kilo alması, hem kendisi hem de takım yüzdesi için negatif bir durumdur. Alınan kilo, bildirimde bulunulmadığı süreye bölündüğünde bu negatif etki azalmaktadır. Eğer bu maddeyi düzeltirsek, kilo aldığı için bildirimde bulunmama alışkanlığını da bertaraf etmiş oluruz.

Öneri:
Bildirimde bulunulmayan sürede üye;
1- Kilo verdiyse; fark, yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına bölünür.
2- Kilo aldıysa; fark, ilgili etaba olduğu gibi yansıtılır, bölünme yapılmaz.

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
12. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

Oylama için son gün 26 Ekim Perşembe günüdür. 12 takım için yeterli oy 7 evet/hayır oyudur. Oy sonucunun evet çıkması halinde 541. etap yani 27 Ekim Cuma tarihli bildirimler bu kural dahilinde yapılacaktır.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…