Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kural gereği iki eferans yazalım deftere.. ki olası sorunlarda iki gönüllü kaptanımız olsun, aksama yaşamayalım.
Şimdilik bir referansımız var: berilceee
bir kişi daha lütfen.

Sonuç listeleri hazır kızlar..
Ellerine sağlık daimi sonuç listesi hazırlayıcısı kaptanım

Referans kime lazım? Kaçırmışım o kısmı.. Colorayzn sanırım.. Beni de yazabilirsin canım.. Referans olarak..

İmza
Daimi liste hazırlayıcısı

Sevgili arkadaşlar,

"Bildirimde bulunmama" durumuna ilişkin bir oylama başlatmam gerekiyor. Bu konuda beni rahatsız eden bir durum var. Uzun zamandır aklımda, ancak haftalardır analizlerle uğraştığım için zaman ayıramıyorum. Daha önce de bir arkadaşım (ne yazık ki adını unuttum) konuyu dile getirmişti. Ancak eşzamanlı başka bir konuya yönelindiği için bu konuya gereken özen gösterilmemişti.

Bu işi bu hafta mutlaka halletmeliyiz.
Unutursam biri bana hatırlatsın lütfen.

Pazartesi günü oylama metnini yazayım ki, eğer oyçokluğu sağlanırsa 541. etap itibari ile yeni kuralı uygulamaya sokabiliriz.

Sahiden önemli. Lütfen unutturmayın. Lütfen unutmayayım.

540. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-146#post-53201189
Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 540. Etap birincisi 5. Takımdan @dennisgo !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

ETAP NOTLARI:

2. TAKIM
tabitabi ile ilgili olarak;
Üyemiz 513. ve 526. etaplarda izne ayrılarak, 2017 yılı izin haklarını doldurmuştur.
Bu nedenle izne ayrılamaz. Bu durumda ya yarışmadan çıkaracaksınız, ya da aynı kilo ile listede yer almaya devam ederek ortalamayı etkileyecek.
Sizlerin dikkatinizden kaçar düşüncesi ile (ki kaçmamalı) izin hakları dolan üyeleri etap raporunda belirtiyorum. Belirtmeme rağmen gözünüzden kaçmamalı, bana göre.

13. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 13. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

14. Takımdan senad mezun oldu, tebrikler.

Yarışmacımızın karnesini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, mezunlar topiğinden takip edebilirsiniz.
Arzu ediyorsa, başarı hikayesini başlıkta paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

Emeklerine sağlık baharcım

Ellerine saglik bahar cim

T tabitabi gelmeyecek canım.. Kendiliğinden ayrıldı diyelim o zaman.. Mümkün mü?..
Ellerine sağlık canım.

Sevgili bahar bildirimde bulunmama ile ilgili olarak benimde soyleyeceklerim var metin hazirlarken aklinda olsun beyin jimlastigi babinda
Ben listede bulundugum donemde is seyahati nedeniyle sehir disinda bulundugum durumlarda bildirimde bulunamamistim zaten ust uste 2 hafta sehirdisi gorevim olunca da mecburen listede izne ayrilmistim bu tur sik sik is seyahatine gidenler icin bir uygulama yapabilir miyiz
Bir diger konu gene ziyaret ti gezme idi cumalari olmayanlar farkli tartida tartilip kg bildirse bu ne kadar saglikli olur olur mu (bazen basimiza geldi eczaneye git tartil dedik ama cok saglikli sonuc alamadik tarti farki var malum)gerci bu yaz tatilinde cok basimiza geldi mevsim degistigi icin fazla gezme olmaz
Bir diger konu da sabah tarti unutulup kahvalti yapildi mesela tok hali ile de olsa tartilinacak mi ya da ben gene kendimden ornek veriyorum su an listede olmasam da takim icinde tuttugumuz listede kg bildiriyorum bazen uyuyakaliyoruz ise yetismek icin acele ile evden firliyoruz ve tartilmayi unutuyoruz bu durumda ne olacak
Aklimda boyle sacma seyler geldi bunlari burada paylasayim dedim belki diger kaptan arkadaslarinda aklina biseyler gelir senin metni hazirlarken aklina duser
Gevezeligim tuttu seni kizdirmadan kacayim

Ne demek olur mu hiç öyle kızdırmak falan.. aşk olsun.
Benim oylamaya sunacağım konu ile ilintili değil yazdıkların. Yaşadığın bir problemi netleştirerek, öneri haline getirip, oylamaya sunabilirsin. Böyle uzun ve bir kaç konuyu bir arada alan mesajlarda, bana göre konu dağılıyor.
Net bir konu için net bir öneri ve oylama her zaman daha sağlıklı bir sonuca ulaştırıyor, diye düşünüyorum kendimce.

Yazdıklarına dönersem, kendi fikrimi ileteyim.
1- İş seyahatine senin kadar sık çıkan biri var mı? Sanırım yok. Bu durumda belki sana özel bir uygulama yapabiliriz "iş seyahati izni" gibi, yıllık izin hakkından muaf olarak.. Ama bu da kötüye kullanılabilir mi başkalarınca, bilemedim, kestiremedim, emin olamadım. Problemli gib görünüyor, önerim yok.

2- Farklı terazide tartılmak elbette sağlıklı olmaz. Bildirimde bulunmamak daha doğru. Ya da planlanmış bir ziyaret şse bir gün önceki kilo verilebilir.

3- Buna da cevabım 2. şıktaki gibi. Bana kalırsa herkesin Perşembe günü tartılması gerekir.. ki olası bir aksilikte Cuma tartılamama durumunda elinde en yakın tarihli kilo bilgisi olur kişinin. Neticede 1 günde çılgınlar gibi kilo alacak y da verecek hali yok.

Öperim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…