Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

kızlar merhaba ben 14.takım kaptanlığını(ne yazıkki) bırakıyorum
14 .takım yeni kaptanı Velvette olacak eğer itirazı olan yoksa

sizlerden de referans istiyorum
Hayırlı olsun diyeyim ben inşallah ikiniz icinde
Bende çok tanımıyorum ama devrettiğine göre sen güveniyorsun demektir bu durumda bende kefil olurum

Bende çok tanımıyorum ama devrettiğine göre sen güveniyorsun demektir bu durumda bende kefil olurum

Ben kefılım
Yerı geldıgınde tüm gorevını üstlenmeye hazırım

Sen bana tanımadığın halde kefıl olmustun
Ben senı tanıdığım ıcın kefıl olurum
Çok tesekürler kızlar emin olun hakkıyla yerine getiricek gorevini bende yardımcı olcam takildigi yerde Velvette
Düğün hazirliklarim olduğu için ilgilenemiyorum takimla o yüzden mecbur kaldım yoksa asla birakmazdim

Ben kefılım
Yerı geldıgınde tüm gorevını üstlenmeye hazırım

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler kaptanlarım

kızlar merhaba ben 14.takım kaptanlığını(ne yazıkki) bırakıyorum
14 .takım yeni kaptanı Velvette olacak eğer itirazı olan yoksa

sizlerden de referans istiyorum
Keptincim pek fazla tanımıyorum seni ama tanıdığım kadarı ile sevdiğim kişilerdensin. Evlilik hazırlıkları için bırakıyorsun sanırım. Çok çok mutlu olman dileğiyle.

Keptincim pek fazla tanımıyorum seni ama tanıdığım kadarı ile sevdiğim kişilerdensin. Evlilik hazırlıkları için bırakıyorsun sanırım. Çok çok mutlu olman dileğiyle.
Çok teşekkürler canım bende gördüğüm bildiğim kadariyla sende çok iyi sevdiğim kaptanlardansin iyi dileklerin için çok teşekkürler
kaptinn mutluluk lar dilerim ❤

çok sevindim canım ömür boyu mutlu olursunuz umarım herşey gönlünce olsun
Çok teşekkürler kızlar tekrar dönmek ümidiyle hepinize başarılar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…