Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım tekrar arşiv bilgisi toplamana gerek yok yukarıya ben yazdım tirazı oln varsa yazar
Tamam ozaman birsey daha sorayim
Gozumuzden kacmis bu uyenin diskalifiye oldugu ve bi kac haftadirda listede. Simdi eger itiraz olmazsa yeni uye gibi islemmi yapicaz tekrar yoksa listede olmaya devammi edicek. Sonucda deneme suresinden falan gecmisti tekrar gerek yok diye umuyorum

Gozumuzden kacmis bu uyenin diskalifiye oldugu ve bi kac haftadirda listede. Simdi eger itiraz olmazsa yeni uye gibi islemmi yapicaz tekrar yoksa listede olmaya devammi edicek. Sonucda deneme suresinden falan gecmisti tekrar gerek yok diye umuyorum
yok canım bunu seabahar etap raporunda da belirtmişti bir bakayım sonuç listeleri topiğine

Tamamen kişisel fikrimi söylüyorum , bilgim yok .. bilgim zaten karar defterinde yazanlardan ibaret sadece:)

Yarışmacının yarışta olduğu geçmiş etapları yeniden düzenleyecek takım kaptanınız ... ya da buna da gerek görülmeyecek ... bilemiyorum ...

***6.TAKIM 519. ETAP*** YEDİNCİ

Metben (65.8/65,6/0,2/%0,30) kendi isteğiyle ayrıldı.
edahafiz (74,9/75,2/-0,3/%-0,40)
glsnolmz (94.3///% ) 2. kez bildirimde bulunmadı, diskalifiye edildi.
prensesmat (70.8/69,9/0,9/%1,27)
rzgrece (87,4/87/0,4/%0,46) 456. etapta kendi isteğiyle ayrılan eski adı rüzgar_02 olan üye yeniden katıldı. başlangıç tarihi ve kilosu, 10 mayıs 2017, 88.4; hedef:78
nilie (85,4/85,6/-0,2/%-0,23) yeni üye başlangıç tarihi ve kilosu: 10 Mayıs 2017, 88 hedef: 77
adacicegi (59,4/58,3/1,1/%1,85) yeni üye başlangıç tarihi ve kilosu: 10 Mayıs 2017, 61,6 hedef: 55

6.Takım ortalaması:%0,464

nilie 519. etapta yarışmaya katılmış

Bireysel sıralama ile uğraşırken ve saate bakıp, yetişmeyeceğinin idrakindeyken bir problemle karşılaştım.

Problem önce 6. takım yönetiminin sonra da benim gözümden kaçmış ne yazık ki.
519. etapta yarışmaya katılan nillie üyemizle ilgili bir problem var.

Aynı isimde bir üye 496. etapta diskalifiye olmuş görünüyor ve diskalifiye listesinde de mevcut. Eğer aynı üye ise oylama yapılması gerekiyor. Her zaman olduğu gib bu oylamada da sorun çıkmayacak ve üye yarışmaya devam edecektir, diye düşünmekle birlikte, yine de aynı üye olması durumunda yarışmaya ilk giriş kayıtlarını kullanmam gerektiğinden şu anda hazırlamakta olduğum sıralama listesine üyeyi dahil etmiyorum.

Bu hafta konuyu açıklığa kavuşturalım ballikayfe ballikayfe kaptanım.

Bilginize efem.
benim baharın bu yazdığından anladığım oylama yapılması ve o sonuca göre olumsuz çıkmazsa aynı şekilde devam etmesi eğer olumsuz çıkarsa 519. etaptan bu yana o üyenin listeden çıkarılarak sonuç listesi ve ona bağlı olarak performans listesinin değişmesi olacak

nopt : yanlışlıkla önce 7. takımın listesini ekledim 519. etap da ama düzenledim sonradan yanlış anlama olmasın

Bireysel sıralama ile uğraşırken ve saate bakıp, yetişmeyeceğinin idrakindeyken bir problemle karşılaştım.

Aynı isimde bir üye 496. etapta diskalifiye olmuş görünüyor ve diskalifiye listesinde de mevcut. Eğer aynı üye ise oylama yapılması gerekiyor. Her zaman olduğu gib bu oylamada da sorun çıkmayacak ve üye yarışmaya devam edecektir, diye düşünmekle birlikte, yine de aynı üye olması durumunda yarışmaya ilk giriş kayıtlarını kullanmam gerektiğinden şu anda hazırlamakta olduğum sıralama listesine üyeyi dahil etmiyorum.

Bilginize efem.

Kanguru_ Kanguru_ Bahar'ın yazdığı konu ile ilgili mesaj ... itiraz gelmediği durum da ,( ki gelmez ) yarışmaya devam edilecek diyor. ben izne ayrılan üyelerde yeni üye girişi yapıldığında , nasıl ki geçmiş döneme dönük düzeltme yapılıyor , bunda da öyle olacağını düşünmüştüm .
değilmiş sanırım .

***6.TAKIM 519. ETAP*** YEDİNCİ

Metben (65.8/65,6/0,2/%0,30) kendi isteğiyle ayrıldı.
edahafiz (74,9/75,2/-0,3/%-0,40)
glsnolmz (94.3///% ) 2. kez bildirimde bulunmadı, diskalifiye edildi.
prensesmat (70.8/69,9/0,9/%1,27)
rzgrece (87,4/87/0,4/%0,46) 456. etapta kendi isteğiyle ayrılan eski adı rüzgar_02 olan üye yeniden katıldı. başlangıç tarihi ve kilosu, 10 mayıs 2017, 88.4; hedef:78
nilie (85,4/85,6/-0,2/%-0,23) yeni üye başlangıç tarihi ve kilosu: 10 Mayıs 2017, 88 hedef: 77
adacicegi (59,4/58,3/1,1/%1,85) yeni üye başlangıç tarihi ve kilosu: 10 Mayıs 2017, 61,6 hedef: 55

6.Takım ortalaması:%0,464

nilie 519. etapta yarışmaya katılmış

benim baharın bu yazdığından anladığım oylama yapılması ve o sonuca göre olumsuz çıkmazsa aynı şekilde devam etmesi eğer olumsuz çıkarsa 519. etaptan bu yana o üyenin listeden çıkarılarak sonuç listesi ve ona bağlı olarak performans listesinin değişmesi olacak

nopt : yanlışlıkla önce 7. takımın listesini ekledim 519. etap da ama düzenledim sonradan yanlış anlama olmasın

Bilginize efem.

Kanguru_ Kanguru_ Bahar'ın yazdığı konu ile ilgili mesaj ... itiraz gelmediği durum da ,( ki gelmez ) yarışmaya devam edilecek diyor. ben izne ayrılan üyelerde yeni üye girişi yapıldığında , nasıl ki geçmiş döneme dönük düzeltme yapılıyor , bunda da öyle olacağını düşünmüştüm .
değilmiş sanırım .
bende seabaharin yazdigindan aynen devam edilmesi gerektigini anladim. Yinede aksi birseyde seaBahAR seaBahAR uyarir zaten..
Tesekkur ederim kizlar❤

HEDEF KİLO REVİZESİ
Yarışma süreci devam ederken üyeler hedeflerini revize edebilirler. İlgili revizenin takım etap bildirim listesinde belirtilmesi gerekmektedir.
Uygulama koşulları şunlardır:
1- Hedef eğer daha aşağıya çekiliyorsa herhangi bir kısıtlama yoktur.
2- Hedef kilo revizesi yukarı doğru çekiliyorsa ,yarışmacının güncel kilosu , yeni revize kilosunun en az %5 üzerinde olmalıdır .

Örn:
Başlangıç Kilo:80
Hedef Kilo:60
Güncel Kilo :68
Revize edilmek istenen Kilo:65

65*0.05=3.25
65+3.25 = 68.25 (revize kabul edilmez)

Örn:
Başlangıç Kilo:80
Hedef Kilo:60
Güncel Kilo :70
Revize edilmek istenen Kilo:65

65*0.05=3.25
65+3.25=68.25 (revize kabul edilir)

(matematiğim berbattır, daha karışık anlatılamazdı herhalde:) )

(%5 kısmı değiştirilebilir, bu sadece taslak cümle oldu )

Her ikinizinde eline emeğine sağlık ....

Bence de böylesi mantıklı..
Aus Kaptanım:KK200:

Itirazi olan yok sanirim.
Nilie yarin yine listede ve aynen devam ediyor degil mi herhsngi bir degisiklik yok anladigim kadariyla
Canım daha paylaşımı bugün yaptın okumayan kaptanlarimiz olabilir yarın kg bildirimi olunca bütün takımlar görür sen paylaşımı ilk değil biraz sonra yap diğer kaptanlar da görsün 1 gün içinde oylama bitmez

Itirazi olan yok sanirim.
Nilie yarin yine listede ve aynen devam ediyor degil mi herhsngi bir degisiklik yok anladigim kadariyla
normal şartlarda 3 gün süresi var canım ama sen vaktin varsa takımlara gidip sorabilirsin konu netleşir itirazı olan belirtir beklemek durumda kalmazsın bildirim günü hem oylama konusu hem listeler karışıklıga gitmemiş olur nacizane fikrim

normal şartlarda 3 gün süresi var canım ama sen vaktin varsa takımlara gidip sorabilirsin konu netleşir itirazı olan belirtir beklemek durumda kalmazsın bildirim günü hem oylama konusu hem listeler karışıklıga gitmemiş olur nacizane fikrim
Yarin takimlara sorarim tek tek. Dedigin giibi listeler paylasilinca arada kaynayabilir

canım oylama burada 3 gün duracak ve itirazı olanlar yazacak yazmazlarsa kabul edilecekti normali buydu ama bu işi 6. takım perşembeye bırakınca listeye girsin diye sanırım böyle birşey yazdı
Anladım canım. Ama böyle de havada kaldı kim okudu kim okumadı belli olmadı. Takımlara mesaj bırakayım deyince belirteyim dedim:KK36:

canım oylama burada 3 gün duracak ve itirazı olanlar yazacak yazmazlarsa kabul edilecekti normali buydu ama bu işi 6. takım perşembeye bırakınca listeye girsin diye sanırım böyle birşey yazdı
Oyle dusundum
Madem 3 gun kalmasi gerekiyor o zaman kalsin bu hafta listeye almaz kaptan

X