Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

teşekkürler bahar dikkate alicam

Emin olkı aynı sıkıntıları yaşadım
14 e gıttım yas ve kılo ortalaması bana uymadı
Gencecık cıtırık kızlardı
9 a geldım sorunlar başladı
Yıne başka bır takımda denemek istedım olmadı
Sanal olaylarıda yutkunmak kolay olmadı
100 kıloya yakınken bu motıvasyonumuda kaybetmek nıyekı
Yenı takım acıldı
Dışarıdan okumakla huzursuz ortamla gerılerek yazmak aynı şey degıl
Isteyen gelırse gelır herkesın secım hakkı vardır ve huzursuzlarsa gıderler
Bende yazma geregı duydum öyle pat dıye olan bır olay degıl birikim
Neyse sevgıyle kalın

Sevgili kaptan arkadaşlar; bayram haftası yani diğer cuma bildirim yapmıyoruz dimi?
Takımımda ben de dahil tatile çıkıyoruz hafta içi, cuma takımda yokuz

Benim ilk bayramım akrep :)
Ama daha önceki yıllarda birleştirilmiş etapla bildirim yapılıyordu diye gördüm .
Siz daha iyi bilirsiniz tabi.
Bunun için oylamama mı yapılıyor onu bilmiyorum ama

Aa çok şaşırdım şimdi. Yeni bir takım açılıyor tamam hayırlı olsun ama var olan takımın üyelerinin geçiş yapması 9.takım adına çok üzücü.
Yeni bir takım, var olan takımı boşaltıyorsa hiç gerek yokki ..
Var olan takımlara destek en güzeli bu durumda ...

Benim ilk bayramım akrep :)
Ama daha önceki yıllarda birleştirilmiş etapla bildirim yapılıyordu diye gördüm .
Siz daha iyi bilirsiniz tabi.
Bunun için oylamama mı yapılıyor onu bilmiyorum ama
Oylama değil de ters düşünen olmadığı sürece kabul ediliyordu sanırım canım.
Korkunç bi baş ağrısı ile hatırladığım buydu.

Tekrar toparlanır 9. Takım akrep kaptanim dediğin gibi herseyn hayırlısı vardır bir hayır

Sevgili kaptan arkadaşlar; bayram haftası yani diğer cuma bildirim yapmıyoruz dimi?
Takımımda ben de dahil tatile çıkıyoruz hafta içi, cuma takımda yokuz
canim bayram sali gun bitiyor ve cuma gun bayram degil o yuzden etap birlestirme olmaz diye dusunuyorum etap birlestirmeler hep ya arifeye ya da bayrama denk gelince yapiliyordu

Şimdiye kadar bayramlar hep birleştirildi diye hatırlıyorum bende
Evet dimi. Bi kaç gün öncesi yola çıkanlar oluyor. O zaman şöyle yapalım kaptan arkadaşların onaylayacağı cümle haline gelsin. Aa önce karar defterine bakayım varmıydı böyle bi ayrıntı ona göre?
Hoff
Korkunçç
Kimsenin başı ağrımasın Allahımm
Çok aminn.

geçmiş olsun bu arada

canim bayram sali gun bitiyor ve cuma gun bayram degil o yuzden etap birlestirme olmaz diye dusunuyorum etap birlestirmeler hep ya arifeye ya da bayrama denk gelince yapiliyordu
Kaptanım öyle diyosun da, yolculuğa erken çıkıyoruz.
Ben çarşamba diğer arkadaş bu cumartesi ve kaptan yardımcılarım da hafta içi çıkıyorlar.
Dediğim gibi biz takım olarak yokuz.
Bizim durumda olan arkadaşlar da öutlaka olacaktır.

Gecmis olsun akrep cim karabiber bolca pamuga dok ustune bol limon kolonyasi alnina tulbentle sikica sar gozlerin yanar biraz ama migrende ben sik sik uygularim
Simdi yat dinlen istersen yarina hazirlarsin ama hangi etaplar birlesecek arefe oncesi cuma ile bayram sonrasi mi yoksa bayram sonrasi bildirim yapmayip bir sonraki hafta mi olacak

Benim de ilk bayramim olcak takipteyim nasıl bi yol izlememz gerek bilmiyorum

Çok geçmiş olsun migreni olan biri olarak seni çok iyi anlıyorum iğrenç bişey

Bayram öncesi canım. Bayram pazar günü zaten.
Tavsiyen için de teşekkür ederim tatlım

geçmiş olsun bu arada

Benim de ilk bayramim olcak takipteyim nasıl bi yol izlememz gerek bilmiyorum

Çok geçmiş olsun migreni olan biri olarak seni çok iyi anlıyorum iğrenç bişey
Teşekkürler kızlar.
Migrenim yok da acımasızca davrandım kendime sahursuz tuttum orucu. Kilo vereyim diye.
Hoff
Sağlık diyorum önce sağlık.

Teşekkürler kızlar.
Migrenim yok da acımasızca davrandım kendime sahursuz tuttum orucu. Kilo vereyim diye.
Hoff
Sağlık diyorum önce sağlık.
Ben her sahur kalkıp ağrı kesici içiyorum garanti olsun diye yoksa bitmez o gün bnm icin
Tamam o zaman.
Bayram öncesi yani 23 Haziran Cuma bildirimini yapmıyoruz. Etap birleştiriyoruz.
Kaptan arkadaşlarımdan onay bekliyorum.
Bizim takımn planlarını bilmiyorum henüz konuşmadık ama musait olmayabilirelr bence uygun bayramdan sonraki hafta bildirim yapalım birleştirme islemi nasıl oluyo onuda öğrenirsek eğer sorun kalmıyor :)

Canım migrenmi var çok geçmiş olsın sana da.
Daha önce olduğu gibi etaplar birleşiyor. Kilolar ikiye bölünerek hesaplanıyor canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…